Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Niebywała kontrola drogowa pokazująca jak państwo traktuje obywateli. Najzer kontra policja.

“Ponad dwa miliony osób obejrzały już nagranie, na którym bydgoski działacz Kongresu Nowej Prawicy Piotr Najzer odmawia poddania się kontroli trzeźwości. Zdaniem specjalistów nie jest obecnie jasne, czy miał obowiązek dmuchania w alkomat. On sam stoi na stanowisku, że tego typu badanie można przeprowadzać tylko w uzasadnionych przypadkach.”

http://kujawsko-pomorskie.onet.pl/dzialacz-knp-odmowil-badania-alkomatem-nagranie-podbija-internet/ztqfq2

To nie Najzer twierdzi, że taka kontrola powinna być przeprowadzana w uzasadnionych przypadkach, ale prawo.

Najzer podkreśla, że policja działając prewencyjnie nie ma podstaw prawnych do przeprowadzania badania alkomatem. Jak słusznie zauważa, tak podatnika traktuje skarbówka i inne urzędy widząc przestępcę w podatniku , który utrzymuje te urzędy.

Gdyby nie Najzer kierowcy nadal jak potulne baranki poddawały się reliktowi komunistycznemu. Nadal tkwimy w patologicznym systemie, w którym to człowiek utrzymujący tę rozbuchaną biurokrację, jest postrzegany jak przestępca.

Pod filmem znajduje się masa bluzgów. Pytanie kto je pisze…

Tu nie chodzi tylko o słuszność takich kontroli. Najzer chciał pokazać jak państwo traktuje obywatela.

Według mojej oceny uzasadnionym przypadkiem jest chuch alkoholowy lub podejrzany styl jazdy.

Z chrześcijańskiego punktu widzenia uważam jednak że powinien się poddać badaniu, gdyż Paweł powiada:

 

Rz 13

Każdy niech będzie poddany władzom, sprawującym rządy nad innymi. Nie ma bowiem władzy, która by nie pochodziła od Boga, a te, które są, zostały ustanowione przez Boga. Kto więc przeciwstawia się władzy – przeciwstawia się porządkowi Bożemu. Ci zaś, którzy się przeciwstawili, ściągną na siebie wyrok potępienia.

 

Możemy być nieposłuszni władzy tylko wtedy, jeśli jest łamane Prawo Boże, będące nadrzędnym nad prawem ziemskim, a to oznacza że takie Prawo trzeba poznać. Przykładem nadrzędności Prawa Bożego jest odmowa przyjęcia znamienia bestii.

Owszem ma prawo dociekać racji, ale w tym przypadku warto by rozważyć dobro społeczne, jakim jest profilaktyka związana z bezpieczeństwem na drodze.

 

 

24 komentarze

Add a Comment
 1. 1 Każdy niech będzie poddany władzom, sprawującym rządy nad innymi…
  no dobra ale władza nie przestrzega własnego prawa.
  jak to będzie związane np.z nieuzasadnionym pozbawieniem praw rodzicielskich też tak będziez uważał?

  1. w sumie jest i Twoja racja 🙂
   Choc uważam, że to kwestia odpowiedniego ustawodastwa, a co do praw rodzicielskich tj jest łamanie Prawa Boga.

  2. A czy neron przestrzegał własnego prawa? Nie.

   Sam się dziwię, że to piszę. Ale Słowo Boże mieczem obosiecznym 🙂

 2. Taki maMY kraj jaki potrafiMy zrobić, a co się dziwić społeczeństwu zatrutemu katolickim personalizmem, iż nie umie tego dokonać… Ps. W Niemczech bądź USA z utrudnianie policji działania można zarobić kulkę ( nie dotyczy ludzi uprzywilejowanych przez ten upadły świat )…

 3. Piotr, czyli kamień, nie skała

  “Przykładem nadrzędności Prawa Bożego jest odmowa przyjęcia znamienia bestii.”
  To ma sens, ale jeśli założymy, że tworzące, lub współtworzące znamię bestii jest święcenie niedzieli zamiast soboty i nałożony przez prawo ludzkie zakaz handlu w niedzielę to nie ma tu dobrego wyjścia.
  Bo jeśli nie przyjmę znamienia i handluję w niedzielę, to prawo ludzkie nałoży na mnie karę jako prawo nadrzędne nad Prawem Boga, które mówi “sześć dni pracuj (również w niedzielę), ale siódmego nie pracuj (w sobotę) :/

  1. Dokładnie. Podobnie sprawa się ma chociażby do szczepień. Poświęcenie jednostek dla ogółu. Pomijam już fakt ich skuteczności…

 4. W ciagu ostatnich 30 lat strasznie obnizyl sie poziom spoleczenstwa polskiego, a konkretnie jego zycia duchowego, ktorego odzwierciedleniem jest mizeria gospodarczo-materialna. Oprocz ujemnie moralnego wplywu nauk rzymskich, spoleczenstwo zaczelo sie na potege amerykanizowac, problem jednakze w tym, iz zamiast przyjmowac dodatnie cechy Amerykanow, zaczelo kopiowac glownie te niezbyt chwalebne…

 5. Te wszystkie do niedawna gorace zachwyty ( w obecnej dobie nieco ostygly ) rodakow nad kultura amerykanska, a mowiac szerzej tamtejszym stylem bycia i zycia sa/byly spowodowane przez wyjalowienie rodzimej atmosfery duchowej watykanskimi beztresciowymi naukami. A czlowieka w duzym stopniu tworzy KULTura miejsca w ktorym sie urodzil i wychowal, zwlaszcza jego swiatopoglad. Jest to bardzo trudno przeskoczyc, dlatego nasze spoleczenstwie zarowno w kraju jaki na emigracji ( szczegolnie to widac w tym drugim przypadku ) jest takie jakie jest… Bez ingerencji Boga w mentalnosc Lechitow nic sie nie zmieni.

  1. Przy czym narod nie jest wartoscia sama w sobie, gdyz nie jest wieczny i doskonaly. Ale zawsze lzej sie zyje wsrod ludzi robiacych cos pozytecznego niz plotacych banialuki-politykujacych, nie prawdaz 😉 ?

 6. Proponowalbym zedytowac artykuł ponieważ wprowadza w błąd czytelnika. Prawidłową interpretację ma Bogdan w komentarzu. Pozdrawiam i z Panem Bogiem 🙂

  1. Masz trochę racji… a tak a propos, to jestem w szoku patrząc na wideo 😮

 7. Czy chrzescijanin ma ma narodowosc ( no chyba ma, bo niema ludzi bez tozsamosci kulturowej czy posmaku etnicznosci ), czy jest tzw. obywatelem swiata ( bzdura kompletna nie majaca potwierdzenia w praktyce historii czlowieka )?

  1. Sztuka w tym, by te prymitywne namietniosci polityczne nie przeslonily nam drugiego czlowieka, a pfzede wszystkim Boga.

 8. Ludzie zwiedzeni, ktorych jest zdecydowana wiekszosc ( podjudzani przez slugi diabla ) czesto roznoraka piescia orezna wymuszaja zachowania niezgodne z Biblia u przebudzonych/nowonarodzonych, falszywie sadzac, iz ich tym zlamia lub przynajmniej zmusza do zmiany wyznawanego swiatopogladu. Sek w tym jak sie nie dac oraz ich nie znienawidzic, naszych zaslepionych duchem tego swiata oprawcow.

  1. Nie oszukujmy sie. Zdecydowana wiekszosc ludzi bardziej obchodzi i interesuje zazywanie mirazy ziemskich rozkoszy miast zbawienie siebie i bliskich im ludzi ( o ile sa wierzacy i zainteresowani swoim zyciem duchowym ). Dlatego trzeba docenic to, iz Pan Bog dal nam bilet do nieba. Nie zmarnujmy go.

 9. Nie da da sie pogodzic zycia w zgodzie z upadlym swiatem, ze sluzba Bogu. Cena i kosztem prawowiernego, w zgodzie z Biblia zycia jest czesto wykluczenie spoleczne oraz niedostatek materialny. Trzeba je z reguly ( choc zdarzaja sie wyjatki ) zaplacic, aby byc zbawionym. Dlatego powinnismy byc zahartowani na przeciwnosci wynikajace z zycia na tym padole lez i rozpaczy.

  1. Ludziom czynu potrafiacym pogodzic swoje przedsiewziecia biznesowe z cnotami biblijnymi zyje sie w Polsce bardzo zle. Czychajacy na kazdy falszywy ruch urzednicy, reprezentanci roszczeniowej rzymian polskich masy, ktorzy nie widza dalej niz kawal kielbasy, to tylko wierzcholek gory lodowej trapiacych ich klopotow…

 10. Panstwo upokarzajace swych obywateli jest dostarczycielem karmy energetycznej pochodzacej z cierpien ludzkich dla zlych bytow duchowych. Jakze straszny los naszych ziemskich oprawcow bedzie w czasie Dnia Sadu.

 11. Na waszym miejscu nie trzymalbym pieniedzy w banku. Pamietacie co sie stalo na Cyprze 2013? Na podstawie pewnej unijnej dyrektywy, ktora krajowe wladze beda musialy wprowadzic, bedzie mozna calkowicie LEGALNIE skonfiskowac wasze depozyty, w razie nie wyplacalnosci danej instytucji finansowej, nawet rzekomej. Dziwnym trafem media tradycyjne o tym nic nie powiedzialy.

  1. Wazne. Polski zloty jest waluta fiducjarna tzn. opiera sie na zaufaniu obywateli, a nie na kruszcu np. zlocie. Jakie to powoduje nastepstwa? W razie wybuchu z dowolnego powodu masowej paniki traci ZUPELNIE wartosc i mozna nim ( banknotami ) w piecu napalic, ewentualnie sie podetrzec, a bilonu uzyc jako podkladek pod wbijane gwozdzie jak to robiono w Polsce lat 80.

 12. W czasie istnienia Polski Wszechludowej 😉 polscy protestanci dosc ochoczo wspolpracowali/kolaborowali z czerwona wladza, udzielajac jej poparcia w kryzysowych momentach, w zamian za mozliwosc zaistnienia w umyslach katolikow polskich. Przynioslo to odwrotne od zamierzonych rezultaty, kalajac dobre imie nie katolikow, chrzescijan, ktorych zaczeto postrzegac jako slugusow wladzy, czego skutki mozna do dzisiaj odczuc.

  1. Miejmy na uwadze jak silne jest wsrod Lechitow utozsamianie polskosci z wyznawaniem katolicyzmu ( chocby formalnym ), mimo, watykan wielokrotnie wystawil Polske do wiatru.

   1. To wszystko.spowodowane jest przez historie. Kto wszczal powstanie Chmielnickiego w 1648? Wzglednie prawoslawni Kozacy plus ukrainskie chlopstwo, kto najechal kontrreformacyjna Polske w 1655? Luteranscy Szwedzi plus prawoslawni Rosjanie oraz inni. Kto najechal Polske w 1672? Mahometanscy Turcy. Moglbym tak wymieniac bez konca. Jaki to ma zwiazek z obecna polskoscia? Ano taki, iz wsrod mas ludowych, jest przekonanie, iz kto nie polokatolik, ten pewnikiem obcy agent, zdrajca, zaprzaniec itp. itd.

 13. Rzymianie polscy maja mentalnosc roszczeniowych nierobow, ktorym sie marzy praca lekka, latwa, przyjemna, nie stresujaca odpowiedzialnoscia za duze pieniadze, czyli z reguly bycie wysokim urzednikiem panstwowym, ktory w praktyce z pelna premedytacja pasozytuje na prawdziwych wytworcach dobrobytu tj. tworczych przedsiebiorcach roznego rodzaju, wydajnych robotnikach/pracownikach, rzemieslnikach, chlopach-rolnikach. Jak znajdzie sie taki rodzaj czlowieka za granica, w kraju o protestanckiej etyce pracy to z musu, a nie z wlasnej woli sie dostosowuje, przy czym przez wplyw nauk watykanskich zajmuje dosc niskie szczeble w drabinie hierarchii spolecznej. Innymi slowy, strasznie cierpimy jako narod przez wpojony nam personalizm katolicki, gdyz powoduje on nie umiejetnosc budowania wiezi spolecznych opartych na praktycznych, naturalnych, zdroworozsadkowych relacjach, a nie jakich pokretnych, pijackich zazylosciach.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: