Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Trump i Putin dokonają nowego podziału świata?”. Dziesięć królestw czasów końca.

Jest to nie mój tytuł tekstu, ale z portalu wp.pl. Dlaczego podkreślam, że nie mój? Dlatego, że już 4 lata temu pisałem o podziale świata na 10 i 4 regiony wg Biblii, a teraz o tym piszą duże portale w czasie niemal rzeczywistym. Aby mogło dojść do jedności na ziemi, musi dojść do reorganizacji świata.

Oto tekst z przed 4 lat:

 

http://detektywprawdy.blogspot.com/2012/12/dziesiec-rogow-interpretacja-apokalipsy.html

 

Jeśli dobrze rozumiemy biblię, to jesteśmy właśnie tuż przed podziałem świata na słynne 10 królestw.

Portal wp.pl napisał:

• Trump i Putin mogą dokonać nowego podziału świata – uważa komentator dziennika „Kommiersant”
• W jego ocenie nową czerwoną linią będzie Ukraina, a Polska może czuć się bezpieczna
• Scenariusz drugiej Jałty uważa za realny również dr Jacek Kucharczyk
• Zdaniem eksperta ISP Polska nie powinna czuć się bezpieczna
• Dr Kucharczyk sądzi, że „możemy być następną kostką domina””
 http://wiadomosci.wp.pl/kat,141000,title,Trump-i-Putin-dokonaja-nowego-podzialu-swiata-Kucharczyk-Polska-moze-byc-nastepna-kostka-domina,wid,18588667,wiadomosc.html?ticaid=118160&_ticrsn=3

 

Jest on nie tylko zgodny z biblia, ale planem Klubu Rzymskiego:

10krolestwczasowkonca

 

Co prawda Polska jest tutaj w strefie rosyjskiej, ale być może mogło to ulec zmianie, a może jeszcze wszystko przed nami. Wszak babiloński kościół poświecił Polskę ponownie Królowej Niebios, co może tylko znaczyć jedno: złożenie ofiary.

 

Więcej w linku na starym blogu.

 

 

 

25 komentarze

Dodaj komentarz
 1. A czy słyszeliście może, że od marca ma wejść u nas euro? Wczoraj natknęłam się na „artykuł”, ale jakoś o tym zupełna cisza….

  1. Ostatnio przeglądałam fejsa i faktycznie coś było…

  2. No nieeee… :/ Mam nadzieję, że jednak do tego nie dojdzie, że ludzie się obudzą, cokolwiek… chociaż, nawet gdyby zagłosowali przeciw to pewnie i tak jakoś policzonoby to jako głosy ZA euro, w końcu „nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy 🙁 (nie żebym lubiła Stalina…ale ten cytat niestety bywa trafny 🙂 )

 2. III WS sprokuruje krach ekonomiczny, ktory w Polsce objawi sie niemozliwoscia dalszego utrzymywania fikcji zwanej ZUS ( parodi systemu zabezpieczen socjalnych ). Wtedy wybuchna rozruchy, ktore beda usmierzac wojska rosyjskie.

  1. By zrealizowac plan 10 krolestw z Objawienia.

 3. wyjrzyjcie za okno jaki księżyc duży ;))

  1. tak okazja niesamowita. Pod Kielcami ludzie zatrzymują sie i robia fotki. ja czekam aż się podniesie tak abym mogl od siebie zobaczyć

 4. Nie wiem jakim trzeba byc slepcem, by nie dostrzegac prawdziwego stanu Polski i latwowiernym naiwniakiem by wierzyc autorytetom ideologicznym tego swiata. Tlumaczy to tylko brak poznania zsylanego/danego przez Boga.

  1. Dar poznania. Dlaczego jedni go otrzymują a na przykład pozostali domownicy nie.
   Myślę czasami nad tym zagadnieniem w kontekście naszych prób ewangelizacyjnych osób nam bliskich i innych bliźnich. Niewątpliwie poznanie jest darem Bożym dla tych którzy zostali wybrani jeszcze przez założeniem świata. Zostaliśmy wszczepieni do drzewa żywota. Nie jest to akt ostateczny, ponieważ musimy ukończyć wyścig czyli wytrwać w wierze do końca życia. Bycie wybranym nie oznacza losowania jak w totolotku i przyznawania nagrody daru poznania na chybił trafił. Prawdopodobnie należy spełnić określone warunki aby otrzymać dar poznania. Należy swoim życiem i swoją postawą upokorzyć się za swoją pychę i dumę starej natury oraz należy w szczerości czyli „w duchu i w prawdzie” przeprosić Pana Boga za wszystkie nasze grzechy, przejawy buntu i nieposłuszeństwa, za wszystko to co złe wyrządziliśmy Panu Bogu i naszym bliźnim w tym domownikom. Jednocześnie musimy nauczyć się wybaczać wszystkim tym którzy nas skrzywdzili, na tej samej zasadzie jak prosimy o wybaczenie naszych win względem tych których to my skrzywdziliśmy w sposób celowy i świadomy lub nawet nieświadomie. To jest dopiero początek drogi która trwa do końca życia. Dopiero od momentu upokorzenia się i przeprosin Pana Boga Ojca Świętego który jest w niebie, mamy zaszczyt daru poznania i zaczynamy być prowadzeni niejako „za rękę” poprzez wszystkie ścieżki naszego życia w celu nauki i wzrostu daru poznania poprzez obecność Ducha Świętego.
   Oczywiście musimy dokładać starań aby Słowo Ewangelii docierało do naszych bliskich i bliźnich, świecić przed nimi przykładem. Jednak musimy się liczyć z tym że nasze wysiłki mogą okazać się daremne jeśli wskazana osoba sama świadomie nie czuje potrzeby zmian w swoim życiu, tkwi w chwilowej iluzji szczęścia, dobrobytu czy komfortu, jest uparta, wyznaje jako wyłączność tradycję przodków i fałszywych religii, i przejawia objawy agresji na Słowo Boże, przekłada autorytet ziemskich zwierzchników ponad wyłączny autorytet Biblii.
   Wtedy pozostaje nam tylko modlitwa za takie osoby, post jako nasze własne posłuszeństwo wobec Stwórcy i posłuszeństwo względem wszystkich przykazań biblijnych w tym o sobotnim święcie szabatu który to dzień Pan Bóg uświęcił jako dzień odpoczynku po stworzeniu świata.
   Taka jest moja opinia Arturze pisząc w telegraficznym skrócie.

   1. Wedlug mnie Robercie ludzie wola marne/nie trwale ziemskie zaszczyty, splendory, nagrody gdyz uwazaja je w swoim zaslepieniu za rzeczy pewne i respekt/zazdrosc budzace, niz szczescie bytowania z Bogiem, ktore to uwazaja za belkotanie potluczonego…

    1. Masz rację ponadto uzyskane przez nich zaszczyty, splendory, sukcesy i kariery uważają za wytwór swoich własnych zdolności i ambicji, oraz uważają że ich osiągnięcia życiowe czynią ich lepszymi, mądrzejszymi i ważniejszymi od innych.
     Nie dostrzegają że jest to ich pułapka, gdyż kariera, zdrowie czy życie jest zaledwie chwilowe lub tymczasowe. A prawdziwe życie jest w zbawicielu Panu Jezusie Chrystusie.
     Tylko On daje wodę wiecznego żywota, po której nikt już nie będzie pragnął.

 5. Ludzie zyja, walcza i umieraja w imie lucyferianskich klamstw, podczas gdy klucz do zrozumienia rzeczywistosci zawarty jest w Slowie Boga-Bibli.

  1. Ludzie funkcjonują w świecie który jest pogrążony w złym, i nie dostrzegają że ten świat działa na oparach absurdu. Kłamstwa, fałszu, wyzysku, lichwy i nieoficjalnego niewolnictwa.
   Gdyby to dostrzegli to może samodzielnie zaczęliby szukać prawdy która może ich wyzwolić która jest w Biblii czyli żywym Słowie Bożym.

 6. jakie to wszystko jest smutne.

  Ale to nic, stanie się to, co musi się stać. Idę zobaczyć księżyc 🙂

 7. Ludzie zaprzatnieci sprawami tego upadlego swiata nie dostrzegaja/nie chca dostrzec jego zmierzchu, a gdy im sie o tym mowi reaguja furiatycznie, obrzucajac prawdziciela masa rozmaitego blota oszczerstw i pomowien…

  1. Prawdziciel?
   Bardzo ciekawe określenie 🙂

 8. Sa plugawe, przeciw ludzkosci, spiski mocarzy ziemskich oraz wspaniale plany Boga w stosunku do czlowieka. Naszym zadaniem jest sie uswiecac oraz demaskowac ten upadly swiat ukazujac zwiedzionym bliznim prawde o nim.

 9. Trump w dniu zaprzysiężenia 20. stycznia 2017 będzie miał 70 lat 7 miesięcy i 7 dni. Co ciekawe od 2. października trwa w kalendarzu żydowskim rok 5777.

  1. Kolejna ciekawa sprawa z tym związana:

   Słowo TRUMP w angielskiej gematrii ma wartość 700.

   http://www.ridingthebeast.com/gematria-calculator/

   Natomiast Donald Trump to: 849 po zsumowaniu z lustrzanym odbiciem mamy:

   849 + 948 = 1797 czyli rok końca prezydentury pierwszego prezydenta USA Georga Washingtona

   Więc sumowanie symetryczne tutaj ma sens. Washington(pierwszy) – Trump(ostatni)
   Tyle że jeżeli wsiąść pod uwagę tutaj symetrię to Trump nie zdąży być prezydentem, a będzie tylko twz. trąbą, która trąbiąc coś zapowiada.

   1. George Washington(1159) + Donlad Trump(849) = 2008 czyli dokładny rok wyboru Baraka Obamy.

 10. Przecietne myslenie naszego zwiedzionego rodaka opiera sie na paru watpliwej oraz watlej natury stwierdzeniach typu: a nie jest tak zle, jakos to bedzie, nie zginiemy ( na rozny sposob wyrazanych ). Umacniajac przez tchorzowskie potakiwianie naszym zaczadzonym bliznim tych bzdurnych zalozen w ich umyslach robimy im tylko i wylacznie krzywde, zamydlajac im prawdziwy obraz sytuacji.

 11. Ludzi nie zakorzenionych w Jezusie Chrystusie do antychrysta przekona niesamowicie necaca propozycja otrzymania wszystkiego czego dana jednostka sobie zazyczy bez wysilku za smieszna oplata wlasnej duszy-oryginalnej tozsamosci, ktora zostanie zeszmacona demonicznym duchem-znamieniem bestii, aby nastepnie zostac zniszczona w jeziorze siarki i nieugaszonego ognia, przygotowanego diablu i jego aniolom przez Boga Ojca.

 12. Musimy bez wzgledu na okolicznosci trwac przy Bogu ani nie dac sie od Niego odciagac ze wzgledu na otoczenie.

 13. wiadomo, że nie można za grosz ufać politykom, wcześniej była sprawa tego unijnego eksperta, który sam był autorem dyrektywy ograniczającej dostęp do broni, a sam nią nielegalnie handlował.

  Dzisiejszy przykład: http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/law-and-order/11989201/South-Lanarkshire-Council-deputy-leader-Jackie-Burns-fined-for-urinating-in-street.html

  Radny South Lanarkshire w Wielkiej Brytanii, który był głównym zwolennikiem zamknięcia wszystkich publicznych toalet w mieście został przyłapany jak załatwiał swoje potrzeby fizjologiczne na ulicy. Mentalność Kalego wśród polityków wydaje mi się, że to nie pierwszy i nie ostatni raz.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish