Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Diabelska Parada Krampusa jest znowu w Niemczech w modzie.

13

krampus

Krampus & Perchten

 

Krampus to postać przypominająca wyglądem diabła towarzysząca Mikołajowi w otoczeniu swojej świty Perchten. Podczas gdy Mikołaj dzieciom rozdaje prezenty, Krampus  goni niegrzeczne dzieci, straszy grzechotkami w celu zdobycia niezbędnego szacunku i nagany.

Impreza trwa 1,5 do 2 godzin, w pokazie prezentuje się ogromna ilość uczestników w imponujących kostiumach.

Archaiczne maski, kudłate futra kostiumów robią duże wrażenie na publiczność.
Misternie zaprojektowane i wykonane kostiumy, których koszty leżą między 1800-2500 Euro.

 

http://www.abc-monachium.de/2014/12/krampus-w-monachium.html

 

Poszukałem trochę w google o owym Krampusie i okazuje się, że w tym roku powstał komercyjny film pt. „Krampus. Duch Świąt.

http://www.filmweb.pl/reviews/Bia%C5%82o-czerwone+%C5%9Bwi%C4%99ta-18102#

 

Sam tytuł naprowadza nas na prawdziwego ducha świąt tzw bożego narodzenia”.

 

Poniżej filmik ukazujący to niemieckie święto:

Tutaj fotki z różnych lat:

 

krampus2

 

Postać po środku jakby znajoma. Ma na czapce krzyż. Czy nie wygląda ten 'Mikołaj” jak przeciętny biskup? Jaką ma asystę ta świąteczna postać?

 

krampus3

 

Czy jest jakieś podobieństwo?

 

biskupi

 

Teraz już wiecie co to za duch kryje się za tymi pozorni świętami pełnymi miłości.

 

 

 

Info o tym święcie niemieckim   przesłała mi Klaudia. Dziękuję.

 

 

 

Zaktualizowane: 13 listopada 2016 - 12:51

21 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Ludzie wolą świat diabła, gdyż według nićh Boskie wymagania są za wysokie…

  1. Bóg wymaga dążenia ku doskonałości, a nie bylejakości.

  1. ja też dziękuje, ciekawe wstawki ma ten gość… wspomina on o przekazach tzw ashtara z gwiezdnej federacji – chanelingi – jakby tym też się kierował, tak dla uwagi wzmiankuje

 2. Aby być kimś (na samym świeczniku) w tym systemie trzeba być niestety złym człowiekiem…

  1. Bezprawie i niesprawiedliwość https://youtu.be/KsOfBZPN58s. „Czy wy, możnowładcy, naprawdę wydajecie wyroki sprawiedliwe I czy słusznie sądzicie synów ludzkich? Raczej knujecie w sercu niesprawiedliwość, W kraju zaś ręce wasze popełniają gwałty.” Ps. 58:2-3

   1. Krótka chwila https://youtu.be/tWe20O4hQ6o. „Tak i Chrystus, raz ofiarowany, aby zgładzić grzechy wielu, drugi raz ukaże się nie z powodu grzechu, lecz ku zbawieniu tym, którzy go oczekują.”

    1. Źli ludzie https://youtu.be/lfJeOVxh7VM. Dlaczego Bóg pozwala złym ludziom przeszkadzać nam na naszej drodze?

 3. To jest szczególny czas by wyjaśnić pochodzenie świąt bożego narodzenia i obalić fałszywe wierzenia.
  Memy, plakaty, ulotki, nagrania video – tego potrzeba zagubionym. KRK idzie ku swojej zagładzie, wielu będzie odchodzić od tego Babilonu zwodniczego. Z drugiej strony kościoły protestanckie są już infiltrowane, więc i tam wchodzi często zwiedzenie, fałszywa jedność. Pranie mózgu jest niesamowite, ale na szczęście nowe pokolenie nie daje się na to nabrać. Działa to też w drugą stronę, wielu skierowuje się ku duchowi tego świata, czyli ku ateizmowi.

  1. Żyjemy w czasach na które wskazuje zbór w Laodycei czyli ostatniej ery kościoła chrześcijańskiego przed przyjściem Chrystusa, kiedy ludzie mają dostęp do wiedzy i Słowa Bożego które są na wyciągnięcie ręki, a jednak zawierzają temu światu, stając się letnimi, nie szukając Boga.

   „Znam uczynki twoje, żeś ani zimny, ani gorący. Obyś był zimny albo gorący!A tak, żeś letni, a nie gorący ani zimny, wypluję cię z ust moich.”Apokalipsa 3:15-16

   Wszystkie 7 siedem odniesień Pana Jezusa di zborów odnosi się nie tylko do samych zborów w Turcji z czasów Jana, ale ma też drugie znaczenie, które odnosi się do całej ery chrześcijaństwa i 7 jego okresów.

   https://www.youtube.com/watch?v=zGUEAP63Bs0

 4. Okropność,jak to może się podobać.

  1. No właśnie! Dla mnie już same te diabły na zdjęciach są ohydne, a oni jeszcze nimi straszą małe dzieci! Jakaż to piękna tradycja…

   1. i weź Jacku przeciwstaw się tradycji…

    1. Dokładnie. Pada hasło-klucz „tradycja” i koniec polemiki. Wszak tylko ktoś nienawistny by to robił. Zwalcza coś, co ludziom sprawia radość, coś, co (bezmyślnie) od lat praktykują? Pewnikiem jakiś nawiedzony bigot. Ogólnie zauważyłem następującą relację: chcesz żeby cię pogonili? Konstruktywnie skrytykuj „tradycję”. Metoda ta gwarantuje blisko 100% skuteczności w odstraszaniu od siebie innych ludzi. Niestety.

     1. „Metoda ta gwarantuje blisko 100% skuteczności w odstraszaniu od siebie innych ludzi.” sprawdziłam działa 😀 🙁

  2. http://www.abc-monachium.de/2014/12/krampus-w-monachium.html

   A spójrzcie na czwarte zdjęcie w galerii: ukłądają z kijków pentagram…

   1. niby niewinna zabawa, jakież wszystko to realne jest

    1. To chyba jest z wyboru metoda złego. Skoro jawi się jako „anioł światłości” w sprawach duchowych największego kalibru, to o ileż prościej jest mu wykorzystać byle ludzki wymysł jako narzędzie satanizacji?

 5. Próbuję tłumaczyć w domu absurd choinki, światełek, mikołaja itp – spotykam się z oporem, widzę, że siła tej tradycji tkwi w emocjach (powrót do dzieciństwa? krainy baśni, absurdu, świata idealnego?)…Trudno wtedy opierać się na racjonalnych argumentach, oni czują że atakuję wartości wyznawane przez ich przodków, że „zawsze tak było i nic nie ma w tym złego”. Kocham moją rodzinę, a najbliższe mi osoby mają dość wysoką świadomość mechanizmów rządzących ziemskim życiem, ale niestey – tradycyjnego obchodzenia świąt sobie nie odpuszczą 🙁
  Jak mogę ich przekonać???

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish