Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Otwarto świątynię opatrzności bożej Horusa.

Juz kilka osób pisało o tym w komentarzach, a więc umieszczam news.

Dlaczego nazywam pełną nazwą ową świątynię, czyli świątynią opatrzności bożej Horusa?

opatrznoschorusa

fot. https://twitter.com/archwwa

 

Jest to foto z Otwarcie dla wiernych Świątyni Opatrzności Bożej, które:

“zainaugurowało tegoroczne obchody Narodowego Święta Niepodległości. Pierwszej mszy św. sprawowanej we wnętrzu świątyni przewodniczył Prymas Polski, abp Wojciech Polak, a homilię wygłosił przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki.

W uroczystości, która rozpoczęła się o godz. 9.00 rano, wzięli udział przedstawiciele najwyższych władz państwowych, z prezydentem Andrzejem Dudą, marszałkami Sejmu i Senatu oraz premier Beatą Szydło na czele. Obecni byli także przedstawiciele władz samorządowych, wojewódzkich i miasta stołecznego, na czele z prezydent Warszawy Hanną Gronkiewicz-Waltz oraz darczyńcy. Eucharystię koncelebrowali nuncjusz apostolski w Polsce, abp Salvatore Penacchio, metropolita warszawski kard. Kazimierz Nycz oraz licznie obecni biskupi i kapłani.”

http://archwwa.pl/aktualnosci/swiatynia-opatrznosci-otwarta-pierwszej-mszy-z-udzialem-wladz-panstwowych-przewodniczyl-prymas-polski/

 

Bez rozwijania tematu:. Oto starożytny symbol oko Horusa:

horus

 

Oto symbol Illuminati na dolarach:

nwo-piramida

 

 

Trójkąt, w tle słońce i oko.

Novus Ordo Seciorum – Nowy Porządek Wieków

otwarcieswiatyni

 

 

Updated: 11 listopada 2016 — 22:45

49 komentarzy

Add a Comment
 1. Pastor poza posluga ewangeliczna, z reguly normalnie pracuje, aby utrzymac swoja rodzine, a my na tych zdrowych, odpasionych bykow musimy placic konkordatowy haracz… Brak slow na takie bezczelne pasozytnictwo.

 2. Może to mało ważne, ale na załączonym zdjęciu na strojach białym i żółtym znajdują się odcienie pasków. W ten sam podstępny sposób działa przekaz nadawany przez telewizory, na obrazie przesuwają się mało widoczne pasy które są tam umieszczane celowo z zamiarem hipnotycznego rozleniwienia potencjalnego oglądacza aby utrzymać go przy danym programie nawet wtedy gdy dany program mu się nie podoba.
  Jest o tym mowa w krótkim filmiku który niedawno wrzuciłem, więc nie jest to teoria spisku a zamierzone działanie. Link poszukam i wrzucę ponownie.

  1. Osoby uzaleznione od telewizji nie sa w stanie sie skupic nad niczym co wymaga nie szablonowego myslenia np. czytanie dobrej literatury.

  2. To juz wiem dlaczego trzy paski na spodniach adidasa maja takie branie u plci pieknej. Dzieki!

   1. Niewątpliwie adidas i nastoletni bunt rówieśników mają ze sobą wiele wspólnego. Osobiście jednak pozostanę przy sprawdzonych i wypróbowanych dżinsach 🙂

    1. Dobre dżinsy nie są niczym złym 🙂 Ale i dresy mogą nie być złe-szukaj po prostu produktów niekoniecznie markowych (ale NIE podróbek!), byleby dobrej jakości-nie jakieś niewiadomoco sprowadzane niewiadomoskąd 🙂

     1. Oczywiście masz rację Asiu w znaczeniu odróżnienia stroju domowego, relaksującego, treningowego, biegowo-rowerowego, od bardziej wyjściowego i oficjalnego 🙂

 3. To, że telewizornia hipnotyzuje to fakt ale te paski to nic innego jak zjawisko referencji podczas fotografowania obrazu telewizyjnego – standardowe zjawisko…

  1. Podczas nagrywania na pendriva czegoś z tv czasem jest podobny efekt tzn. ogladajac film jest wszystko w normie , ale potem przy odtwarzaniu jest jakiś obraz w paski troszeczkę inne , nie wiem na czym to polega czy na zakłóceniu czy na programowaniu .

 4. Przed chwilą zerknąłem na TV, a tam bajka “Piękna i Bestia” o związku kobiety(Nierządnica) z Bestią(władza świecka).

  http://labombacha.com/wp-content/uploads/2015/04/Bella-y-Bestia-Thumb.jpg

  Bestia z Ziemi ma dwa rogi jak baranie, ale mówi jak smok, to bestia z ziemi zmusza świat pod wpływem Nierządnicy do pokłonu ludzkiemu systemowi wierzeń (obraz Bestii). Pokłonić się obrazowi Bestii to inaczej pokłonić się ludzkiemu systemowi religijnemu, który powstanie kiedy dojdzie do ścisłego połączenia się Bestii i Nierządnicy.

  1. Szkoda, że taka jest…mimo przesłania, żeby kochać sercem, a nie oczami…to niestety dodane jest mnóstwo nieciekawych rzeczy 🙁

   1. To jest ich sposób inaczej ludzie nie chcieliby oglądać ich ukrytych przekazów, pokażą to co ludzie uważają za dobre, a w to wszytko wlepią swój przekaz. Tutaj na dodatek akurat mamy biblijny przekaz, bo oni bardzo dobrze znają poprawną interpretacje Apokalipsy.

    Symbolem USA (Bestii z ziemi) jest taki właśnie bizon, który oznacza potężną siłę, ma dwa rogi jak baranie bo narodził się z chrześcijaństwa(protestantyzm), ale słucha Bestii z morza czyli spadkobierców Babilonu i kolejnych jej głów.

    http://image.slidesharecdn.com/prophecygraphics-120318200813-phpapp01/95/prophecy-graphics-21-638.jpg

    Na dodatek “Bella” oznacza też ukochana. Czyli Bestia i jej ukochana, tak jak Achab i Jezabela.

    http://labombacha.com/wp-content/uploads/2015/04/Bella-y-Bestia-Thumb.jpg – razem tańczą w budynku o kształcie kopuły, takim dokładnie jak Kapitol w USA (władza świecka) czy Watykan (władza religijna)

    1. No cóż…dzięki za informacje 🙂

 5. Błogosławionego Szabatu. Pokój wam wszystkim w Jezusie Chrystusie , niech was prowadzi Bóg Ojciec w DŚ , ku prawdzie ku uświęceniu , ku doskonałości w Chrystusie Panu naszym , Amen.

  https://youtu.be/11n0uJrzpeM

 6. Duża świątynia, duża pompa 🙂

  KRK a koncept świątyni -https://ukonczycbieg.blogspot.com/2016/10/katolicyzm-zdemaskowany_10.html

 7. Znaczenie oka horusa w świetle Bożego objawienia jest głębsze. To reprezentuje tron w człowieku, który chcą zdobyć duchy. Przywiązany do oka horusa wąż reprezentuje szatan zdobywajacego tron w Tobie.

 8. Moja energia jest na bardzo niskim poziomie. Jak na razie leki mnie podtrzymują. Bez leków nie miałbym nawet czasu i motywacji by zatrząsnać swoją osobą. Teraz pozostaje takie potrząsenie, ale też odbudowa relacji z Bogiem.

 9. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Pomijając oko w trójkącie, które jest obecne prawie w każdym nawet małym kościele (przynajmniej w tych do których kiedyś uczęszczałem) to odnośnie tej monumentalnej budowli której koszt to jakieś 250 mln zł, to…
  “…co jest wyniosłe wśród ludzi, jest obrzydliwością wobec Boga.” (Łk 16:15 NBG)
  Nie da się ukryć, że architekci skupili się tu głównie na wyniosłości.
  Osobiście uważam, że lepszy kontakt z Bogiem można nawiązać podczas spaceru po lesie, niż w takich potężnych klatkach z betonu.

  1. W sumie ja tak samo…bo gdzie indziej można złapać lepszy zasięg, niż wśród stworzonej przez Niego natury?
   🙂

   1. A te 250 mln-można byłoby za to tyle dróg wybudować albo zapewnić potrzebującym dzieciom w szkołach posiłki, coby głodne nie chodziły…ale nie, trzeba wydać na jakiś “bunkier” (tak niektórzy nazywają “Świątynię…”) 🙁

  1. “ciekawe” czasy… Trump wspiera Izrael, wspomoże więc zapewne odbudowę świątyni…Trump i Putin przez współpracę ze sobą powiedzą “pokój i bezpieczeństwo”…no ale jeszcze dwa miesiące do zakończenia prezydentury Obamy, nie wiadomo co się wydarzy do tego czasu…może nic.

  2. Bardzo ciekawy wykład Waltera Veitha, warto się z nim zapoznać w obliczu takich doniesień.

   1. 2 godziny wykładu? Cupak miej litość 😉 żartuję, obejrzałam już połowę, bardzo dobry wykład.

   2. Dziękuję, interesujący materiał i wiele cennych informacji. Również o ekumenii.

 10. Wpiszcie w google grafika frazę:
  brain and eye of horus

  1. Ubierzcie słuchawki na uszy, włączcie jakąś piosenkę i spróbujcie wskazać dokładny punkt w głowie, w którym słyszycie głos piosenkarza.

 11. Wlasnie obejrzalem na tvn-ie online fragment z otwarcia i zauwazylem napis
  na gorze
  “Bogu Jedynemu Narod”
  To rzekomo wypelnienie obietnicynarodu z przed 225 lat.

  http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/uroczyste-otwarcie-swiatyni-opatrznosci-bozej-w-stolicy-po-225-latach,691238.html

  Sugerujesz Piotrze ze wspomniany Bog to horus?
  a mozna dociec skad Ci sie ten domysl wzial?

  zwykla ciekawosc rzetelnosci i zrodla Twoich skojarzen

  ps. tam jest jakis symbol w srodku?

 12. Też na to zwróciłem uwagę, cieszy fakt, że coraz więcej ludzie odróżnia te babilońsko-egipskie symbole w kościele katolickim (to jest właśnie tajemnica Babilon, nikt wtajemniczony o tym nie wie, założę się że wszyscy zgromadzeni w tej świątyni nie zwrócili na to większej uwagi). Co ciekawe świątynia kosztowała do tej pory ponad 200 mln zł, państwo z naszych podatków dołożyło 50 mln, a jeszcze na “wykończeniówkę” brakuje 30 mln. Zastanawia się ktoś dlaczego, w tym kraju np Klinika Budzik musi żebrać o pieniądze z NFZ, a kościół dostaje miliony na budowę świątyni?

  1. No właśnie-można nie lubić pani Błaszczyk z różnych powodów, ale miała zacny pomysł z powstaniem tej kliniki…a “Budzik” pewnie byłby w stanie pomóc większej ilości osób niż kolejna “świątynia”, do tego-jak niektórzy podkreślają-wyglądająca jak “bunkier” 😀 Moim zdaniem, to właśnie inicjatywy typu owa klinika czy Centrum Zdrowia Dziecka albo coś podobnego powinny szybciej dostawać pieniądze, a nie one sobie kurde idą na budowę jakichś pseudo-kościoło-bunkrów 🙁 :/

 13. Wiekszosc rzymian polskich traktuje te wszystkie uroczystosci katolickie typu slub, pogrzeb, chrzciny itd. jako okazje nie wznioslych przezyc duchowych, a calkowicie przyziemny moment cielesnego obzarstwa, opilstwa i innych ujemnych moralnie czynnosci + 18/15.

 14. Dlaczego tylu ludzi, ktorym sie w Polsce bardzo dobrze, a wrecz znakomicie powodzi ( z reguly kombinatorom i cwaniakom spod ciemnej gwiazdy, gdyz takich to srodowisko foruje… ) jest tak zagorzalymi katolikami ( nie mylic z chrzescijanami )?

  1. Odpowiedz jest w Twoim pytaniu:
   bo są spod ciemniej gwiazdy… czyli we władzy demonów…władzy tego świata…

 15. Papież Franciszek nawołuje by kościół kontynuował integrację – wielki UŚCISK Chrystusa nie wykluczając nikogo – z innego kraju, RELIGII.
  http://www.pap.pl/aktualnosci/news,702821,papiez-franciszek-nie-wykluczac-nikogo-z-powodu-rasy-statusu-kultury-i-wiary.html

  Ciekawe czy za te oświadczenia także zapłacił mu Soros, czy to własne słowa papieża.

  Papież powiedział:
  “„To jest osoba, którą kocha Bóg, a ja powinienem ją kochać. To oznacza włączanie, to jest integracja” – wyjaśnił.”

  Słowo Boże mówi – żadnej integracji z tymi, którzy nie przyjmują ewangelii o Jezusie:
  “Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu! Kto uwierzy i przyjmie chrzest, będzie zbawiony; a kto nie uwierzy, będzie potępiony.” (Mk 16,15-16)
  “Gdyby was gdzie nie chciano przyjąć i nie chciano słuchać słów waszych, wychodząc z takiego domu albo miasta, strząśnijcie proch z nóg waszych! Zaprawdę, powiadam wam: Ziemi sodomskiej i gomorejskiej lżej będzie w dzień sądu niż temu miastu.” (Mt 10,14-15)

  Grunt pod jedną światową religię i fałszywego mesjasza-antychrysta jest już przygotowany.

 16. Polska jest jednolicie katolicka tzn. mierna duchowo, ale nie o jednakowym kapitale kulturowym. No, powiedzcie sami co laczy takiego zurbanizowanego GornoSlazaka z Podlasianinem oprocz watykanskich bredni? Nic?

  1. Jest nawet chyba taka karta w grze Iluminati…

   1. Zapomnialbym. Ludzie juz od dawna sa podtruwani “smaczna”, “zdrowa” woda z fluorem ktora ich zwyczajnie otepia poprzez niszczenie szarych komorek… A oprocz tego sa uzywotrupiani na wszelkie mozliwe sposoby…

    1. To prawda fluor w celu otępienia samokrytycyzmu i powstania rozwiązłości emocjonalnej.
     Na szczęście pomimo wszelkiego zła tego świata my otrzymaliśmy jedyne imię pod niebem w którym możemy być zbawieni i mieć życie wieczne, imię Pana Jezusa Chrystusa.

 17. Wyznawanie katolicyzmu kloci sie z samodzielnym mysleniem. Po co wszakze myslec i rozwazac Slowo Boga, gdy ksiadz to “uczony” czlowiek i on wie lepiej. Rece opadaja…

  1. Myslec=Badac. Naszym zwiedzionym rodakom wystarczy widocznie klamliwa tradycja krk…

 18. Na marginesie. Co na tym pierwszym zdjeciu robi Robert Wieckiewicz przebrany za ksiedza? 😉

 19. Opinia bedzie kontrowersyjna. Wielu ludzi w latach 70, 80, 90 i wczesnych 00, szczegolnie w wielkomiejskich aglomeracjach, chodzilo do kosciola, gdyz nie bylo innych zbyt ciekawych konkurencyjnych form spedzania wolnego czasu przeznaczonego na rozwoj duchowy. Teraz sa kompleksy handlowo uslugowe bedace jakoby sztucznym wypelniaczem-“swiatyniami zakupow”…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: