Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Obżarstwo – ważny grzech jak inne.

Wiele mówi się o alkoholizmie, o papierosach ale nie mówi o takich grzechach jak obżarstwo, obmawianie, pycha wynikająca z wiedzy i sukcesu, chciwość, lenistwo.

Tym razem o obżarstwie.

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=_Pjpbm0l5eQ

Zaktualizowane: 7 listopada 2016 - 13:13

18 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Dziękuję za temat, jak zwykle jakby na zamówienie 🙂
  To jest mój krzyż, mój nałóg. Pan wiele ode mnie zabrał złego ale zostałam z tym z czym nie mogę sobie poradzić: kompulsywne jedzenie.
  Niedawno miałam sen: śniła mi się kobieta w średnim wieku ubrana na biało i szykowała mnie do ślubu (jestem od bardzo dawna mężatką), przymierzała mi suknie ślubne, żadna nie pasowała, wszystkie były za małe.
  Spojrzała na mnie surowo i powiedziała: co ty robisz, jak tak można, masz zrobić z tym porządek i dopiero przyjdz.
  Oczywiście wiem co znaczył ten sen.
  Parę dni temu modliłam się do Boga, oddałam mu swoją wolę i poprosiłam o pomoc, było mi trudno ponieważ wiem co to może znaczyć i łatwo nie będzie, mam nadzieję, że Bóg będzie dla mnie łaskawy.
  Gdybym miała policzyć ile kilogramów schudłam w ciągu mojego życia, to myślę, że nie jedną osobę by z tego skroił.
  To jest nałóg, nawyk, uzależnienie.

  1. Nie mów,ze to jest twoj nałóg,uzależnienie tylko uwierz,że Pan Jezus Chrystus może uwolnić Cię z tego.
   Wiara,że możesz być wolna to podstawa,a raczej,że nasz Zbawiciel uwolnił Cię od tego.
   Uwierz na słowo to prostsze niż Ci się zdaje i nie powtarzaj,ze będzie trudno,bo nie będzie.Z naszym Królem wszystko jest do przejścia.
   Piszę to ze swojego doświadczenia,a było tego mnóstwo od czego zostałam uwolniona.
   Tak więc kochana siostrzyczko głowa do góry ? i chwalmy naszego Pana Boga,że czyni nas wolnym.
   Pozdrawiam gorąco ❤będę pamiętać o tobie w modlitwach.

 2. Jesteś kochana Lenko i bardzo Ci dziękuję za te słowa wsparcia 🙂
  Zazwyczaj proszę Pana Jezusa o pomoc wtedy kiedy nie mam na coś wpływu a w tym wypadku prosić o pomoc trochę wstyd, ponieważ wiem, że to moja wina i że ja jestem za ten stan odpowiedzialna.
  Chcę się tego pozbyć raz na zawsze i masz rację jedyna droga to uwierzyć.
  Dziękuję za pamięć w modlitwie, ja również się za Ciebie pomodlę.

  1. Wiesz,że nasz Bóg czeka,żebyśmy ze wszystkim zwracali się do Niego.Nawet w sprawach,które z pozoru wydają nam się błahe.Pan nas stworzył i wie najlepiej co jest dla nas najlepsze,dlatego zwracaj się ze wszystkim do Boga,a zobaczysz jak szybko DŚ będzie prowadził Cie do Prawdy.
   Dzięki wielkie za modlitwy?

 3. Prawie za każdym człowiekiem idą przyzwyczajenia lub nałogi starej natury, które dopiero z czasem jesteśmy w stanie kruszyć i pokonywać. Faktem jest że jedynym lekarzem jest dla nas modlitwa o wsparcie do Pana Jezusa Chrystusa. Czasem możemy w danej dziedzinie zrobić coś dodatkowo sami od siebie np. jeśli chodzi o nadwagę to uzyskałem informacje że wiele dostępnych środków może być potencjalnie niebezpieczna dla zdrowia i życia. Na przykład herbatki (nazwy niestety nie pamiętam) spowodowały u znajomej mi koleżanki problemy z działaniem zastawki serca, w tym kołatanie serca.
  Lecz znam inną osobę która stosuje zakupiony w aptece „Błonnik witalny” lub „Błonnik figura” i ta osoba jest bardzo zadowolona z rezultatów !
  Wiadomo że te jak i inne suplementy diety należy używać z umiarem, zapoznać się z dawkowaniem, oraz robić przerwy pomiędzy kupnem kolejnych opakowań.
  Tak samo jak i biblijna dieta Daniela jest okresowa, czyli na przykład stosować dwa, trzy tygodnie a później przerwa.

  1. Cieszę się Robercie, że poruszyłeś temat diety, gdyż niebawem napisze tekst m.in o tym.

   1. Chciałem tylko dodać że piątkowy post może być bardzo ważny z dwóch powodów (zarówno dla osób z nadwagą ale również dla osób szczupłych ! ).
    1. Okazanie posłuszeństwa Świętemu świętych.
    2. Chwilowy brak przyjmowania posiłków w połączeniu z uzupełnianiem płynów, doskonale oczyszcza organizm z toksyn i innych zanieczyszczeń, jakich nie widzimy gołym okiem ale mimo to krążą one po zakamarkach naszych organizmów.

    1. Fajnie, że zwróciłeś na to uwagę 🙂

     1. Dziękuję Asiu 🙂
      Właśnie przypomniałem sobie jeszcze a propos tematu, że płyny uzupełniane podczas postu to nie mają być amerykanckie pepsi, cole, fanty, płyny red-bulowo-podobne i inne wynalazki po spożyciu których można zatruć się chemikaliami (autentyczne przypadki).
      Lecz ma to być czysta woda najlepiej po przegotowaniu z naturalnymi sokami, lub herbatki ziołowe typu: dziurawiec, pokrzywa, mięta, rumianek itp.

      1. Herbatka z melisy czy szałwii też może być? bo bardzo je lubię 🙂

       1. Tak jak najbardziej, dodatkowo melisa działa relaksująco 🙂

    2. Heh, akurat napisałeś o tym, tuż po tym, jak zrobiłem sobie najdłuższy post w życiu. Miał trwać 40 godzin, ale ostatecznie jakoś wyszło, że trwał 43 godziny. Zacząłem go w piątek rano, a skończyłem w niedzielę w południe. Przez te 43 godziny zupełnie nic nie jadłem i nie piłem, czułem się świetnie zarówno w trakcie jak i tuż po nim. Oczywiście było w tym czasie dużo modlitwy i czytania Biblii.

     Pozdrawiam 🙂

     1. Gratuluję Michale ! A skoro Piotr napisał że będzie artykuł dotyczący diety, to może też kilka słów dotyczących postu. Np. wskazana długość jego trwania oraz czy wskazane jest wtedy spożywanie płynów/wody czy też nie ?

      1. O, jestem za, jak najbardziej! 🙂

 4. Jak w czymkolwiek odniesiesz sukces i masz powodzenie zyciowe to rodacy-rzymianie polscy stana na glowie by go zniweczyc, zarowno w kraju jaki i na emigracji, tak sa zdemonizowani…

  1. Oczywiscie osiagniety uczciwa praca/przedsiebiorczoscia, a nie cwaniactwem.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish