Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

PONADNATURALNE NAWIEDZENIE

David Wilkerson

Jestem przekonany, że Pan chce dotrzeć do Swojego ludu tak, jak nigdy przedtem..
Jak powiada Pismo, diabeł zstąpił z wielkim gniewem, wiedząc, że czasu ma niewiele (patrz Obj. 12:12). I właśnie teraz lud Boży potrzebuje wielkiego wylania Ducha Świętego, ponadnaturalnego dotknięcia, nawet większego, niż w dniu Pięćdziesiątnicy.
Pomyśl o tym: naśladowcy Jezusa w dniu Pięćdziesiątnicy nie musieli się bać broni nuklearnej. Nie zmagali się z problemem małżeństw homoseksualnych w społeczeństwie. Nie drżeli z powodu ekonomii na skraju upadku. Widać wyraźnie, że my potrzebujemy mocy Ducha Świętego, by stawić czoła czasom ostatecznym – to prosta prawda.
WOŁANIE NASZEGO SERCA
Rzeczywiście takie wołanie było słychać też w dniach Izajasza:
„Obyś rozdarł niebiosa i zstąpił, oby przed tobą zatrzęsły się góry – … oby było objawione twoje imię twoim nieprzyjaciołom, tak że narody będą drżeć przed tobą, Czego od wieków nie słyszano, czego ucho nie słyszało i oko nie widziało oprócz ciebie, Boga działającego dla tego, który go oczekuje” (Iż 64:1, 2-4).
Skąd pochodzi to wołanie? Było wyrażane przez proroka, który smucił się z powodu letargu ludu Bożego, człowieka, który wyraźnie wiedział, co jest potrzebne: ponadnaturalne nawiedzenie od Pana. Izajasz mówił, „ Panie, nie możemy tak dalej iść, z taką samą religijną rutyną. Potrzebujemy takiego dotknięcia od Ciebie, jakiego jeszcze nie doświadczyliśmy.”

Zaktualizowane: 1 listopada 2016 - 14:28

6 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Bóg nie dość, że chce dotrzeć do Swego ludu, to jeszcze daje wyraźne znaki, że Jego cierpliwość się kończy. Ostatnie trzęsienia ziemi w Rzymie. Lub dzisiejszy deszcz, który pokrzyżował ludziom plany oddawania czci duszom zmarłych (czytaj: demonom) w dniu kiedy jakieś pogańskie portale astralne są otwarte na kontakt z dziwnymi istotami. I wszystko pod płaszczem kameralnej atmosfery spotkania ze zmarłym z rodziny… Przerażające.
  To już najwyższy czas żeby zatrzymać ten rozszerzający się w szaleńczym tempie obłęd.

 2. Świetne, choć krótkie kazanie na czasy ostateczne. Dziękuję za jego zamieszczenie w imię Jezusa.

  1. i ja dziękuję- krótkie kazanie, ale treściwe- i to dobrze!

 3. „Ateizm jest owocem tradycji chrześcijańskiej, która uśmierciła Boga w świadomości ludzi przez ukazywanie Go takim, że nie można weń uwierzyć”
  P. Valadier, pisarz francuski

 4. Bóg nie zapomniał o swoim przymierzu i o swoim ludzie. Myślę że jakby ludzie zaczeli pokutowac, poscic i modlić się z całego serca (jak mówi pismo) to Bóg zwrocilby swoje oblicze na nich. Ja już się pomodlilam za Was 🙂 A Wy? ??

  1. Ja również modlę się za całą społeczność tego bloga, myślę że wielu czytelników tak robi.
   Zastanawia mnie jedna rzecz:
   1. Skoro Pan Bóg przekazał nam tylko JEDNO Święte Imię Zbawiciela Pana Jezusa Chrystusa (którego przyjście poprzedziło prawie trzysta proroctw w Starym Testamencie).
   2. Skoro Pan Bóg wyraźnie zabronił oddawania czci komukolwiek innemu (nawet w dekalogu).
   3. To dlaczego ludzie trzymają się innej drogi do Zbawienia i modlą się do postaci Maryi podszywającej się pod prawdziwą Marię.
   A Biblia wyraźnie informuje nas że jeśli ktoś będzie się chciał dostać inną drogą do Nieba, niż drogą nauki Pana Jezusa Chrystusa, ten się tam nie dostanie.
   Jest tylko jeden pośrednik do Boga Ojca – Jezus Chrystus. Nie ma innych pośredników według Słowa Bożego którego mamy przestrzegać.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish