Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

PIS sprzyja…Niemcom i korporacjom.

PIS grający partię narodową wspiera jak wszystkie inne partie „polskie” korporacjom.

Po podpisaniu przez Dudę ustawy o obowiązkowych szczepionkach PIS sprzyja Daimlerowi.

Jest to dobry kanał z kategorii ekonomii, choć autor nie analizuje polityki w kategoriach biblijnych.

PIS jak i wszystkie partie sprzyjają korporacjom.

W państwie katolickim drobny przedsiębiorca jest nienawidzony przez aparat państwowy ponieważ wykazuje się pracowitością i samodzielnym myśleniem.

 

 

Zaktualizowane: 2 listopada 2016 - 07:46

8 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Co to za PoPiSy to się za głowę można złapać… :/
  Cóż-jak nie bierze się „instrukcji” z miasta A, to bierze się je z miasta B 🙁

  1. Przepraszam ,że nie na temat obejrzycie Państwo film pt. „koniec dzieciństwa ” ,który leci na Canal+ od kilku miesięcy ! Czytam tego bloga od ponad roku jestem mało niż letni aż mi wstyd ! Ale filmów tego typu jest coraz więcej i w nich ukazane jest to ,ze „oni” sa o tym mówi Biblia . Pozdrawiam Raf

 2. „Kto jest ważniejszy w teologii i mistyce Kościoła? Apostołowie czy Maryja? To Maryja – oświadczył Franciszek. Wyraził przekonanie, że „nie istnieje Kościół bez wymiaru kobiecego”. http://wiadomosci.onet.pl/swiat/papiez-franciszek-o-mozliwosc-wyswiecania-kobiet/20zhgj

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   A to dziwne…
   „Lecz kobiecie nie pozwalam nauczać, ani rządzić mężczyzną, ale ma być w cichości. Gdyż pierwszy został stworzony Adam, potem Ewa.” (1 Tym 2:12 NBG)
   Wiecie, to przerażające, że KK zmienia tyle razy Słowo Boże, że przestaje to już ludzi szokować.

  2. Piotr, czyli kamień, nie skała

   „Wasze niewiasty niech milczą w zborach, gdyż nie jest dozwolone im gadać; ale niech będą podporządkowane, tak jak i Prawo mówi. Zaś jeśli chcą się coś nauczyć, niech się w domu dopytują własnych mężów; bo hańbiące jest dla niewiasty gadać w zborze.” (1 Kor 14:34 NBG)

 3. Przymusowe oc to nic innego jak podatek od samochodu ( dawniej od luksusu ), chamsko zamaskowany „troska o obywatela” ( jak wiele innych rzekomo niezbednych danin czy raczej haraczy za dziadowskie uslugi panstwa nadwislanskiego ) ktora mu wychodzi bokiem.

 4. Bez podtekstu damsko-męskiego 🙂
  Dzień Dobry! Bracie Piotrze!
  https://www.youtube.com/watch?v=_EdZbopNeS8
  i spółka…

 5. Od siebie polecam raport z 2015 roku „Innowacyjność po polsku: raport oparty na analizie…” jest dostępna w pdf. Bardzo dobrze opisana rzeczywistość, dużo aktualnych odniesień. Dobry jest przykład Rumunii, która zmniejszyła w sumie 104 podatki wbrew ekspertom z Unii Europejskiej! (sam podatek VAT został obniżony z 24 do 20% a w 2017 ma być obniżony do 19% – u nas póki co jedynie podwyższyli za PO o 1%, a teraz PiS siedzi cicho i udaje że wszystko jest ok.). Obecnie Rumunia jest najdynamiczniej rozwijającym się krajem Europy i ma największy przyrost nowych firm. Fajny przykład Johna Jamesa Cowperthwaite’a, który był wolnościowcem i zarazem propagatorem wolnego handlu, wysokim urzędnikiem w latach 1961-71 w Hong Kongu. To dzięki niemu Hong Kong jest tym czym jest dzisiaj (jedno z najbogatszych miast świata) i może poszczycić się najwyższym wskaźnikiem wolności gospodarczej na świecie. Niestety dziś w Polsce, stawia się na jakieś socjalne sztuczki, mające zapewnić wygranie następnych wyborów. smutne.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish