Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Mikrob powodujący spustoszenia w organizmie. Diagnoza Aldony

Ważny tekst Aldony  o zdrowiu. Stanowi korelację z innym moim tekstem o zasadowości organizmu. Ostatnio coraz częściej myslę o tym co sie dzieje u ludzi poprzez płaszczyznę zdrowotną i niebawem napisze o swych przemyśleniach i krokach, których sie podjąłem.

Tym czasem diagnoza Aldony.

 

 

„Szczęść Boże,  pragnę podzielić się informacją, że niedawno udało zdiagnozować się u mnie przyczynę moich chorób, a zmagałam się m.in nowotworem, dolegliwościami ze strony jelit, złym wchłanianiem składników odżywczych, alergiami, nietolerancją glutenu, mleka, spadkiem odporności, przewlekłymi stanami zapalnymi nerwów obwodowych i osłabieniem. Okazało się że mam wysokie przeciwciała przeciwko candida albicans we krwi i ten rodzaj patogennego drożdżaka jest przyczyną moich wieloletnich jak dotąd przez lekarzy niewyjaśnionych – dolegliwości.  Diagnozę udało mi się uzyskać nie od lekarzy, ale Bóg czuwał i jak zadziałał ku temu wspomnę na końcu. Najpierw chciałabym z wami podzielić się zebranymi informacjami na temat czym jest candida albicans i jakie zagrożenie może powodować dla naszego zdrowia, być może artykuł ten pomoże komuś znaleźć odpowiedź  też na jego kłopoty ze zdrowiem.

 

Candida albicans (bielnik biały) to pasożytniczy grzyb zaliczany do drożdżaków, który żyje w przewodzie pokarmowym ok. 40-80% populacji. Jego niewielka ilość nie przeszkadza prawidłowemu funkcjonowaniu organizmu, grzyb współżyje z innymi mikrobami składającymi się na florę fizjologiczną przewodu pokarmowego. Problem pojawia się, gdy populacja drożdżaków znacznie się rozrasta w przyjaznych dlań warunkach-przy nieodpowiedniej diecie, w stresie, w wyniku zażywania antybiotyków. Candida wykracza wtedy poza przewód pokarmowy, zagnieżdża się w innych częściach ciała i zmienia swoją formę- ze zwykłego grzyba drożdżaka przeistacza się w niebezpieczną bakterię odporną na działania antybiotyków i leków przeciwgrzybicznych. Z przewodu pokarmowego dostaje się do ścian jelit, co jest początkiem wielu poważnych dolegliwości i chorób. Następnie atakuje krew, w niej podróżuje po organizmie, wybiera najbardziej cieple i wilgotne organy ludzkiego organizmu i tam się zasiedla, zajmując kolejne narządy i wywołując w następstwie szereg rozmaitych zaburzeń i dolegliwości, także symptomów poważnych chorób, których przyczyną może być właśnie candida albicans.

 

Medycyna konwencjonalna jest bardzo często bezradna w leczeniu i rozpoznawaniu obecności tego złośliwego pasożyta. Bardzo wiele symptomów może być sygnałem, który świadczy o tym, że w organizmie zagnieździł się drożdżak candida:

 

Objawy ze strony układu pokarmowego

 

biały lub żółty nalot na języku, szczególnie rano, pleśniawki. częste afty, częste bóle gardła, uczucie kluchy w gardle przy przełykaniu, zgaga, wrzody żołądka i dwunastnicy ,niestrawności, bóle brzucha i kwaśne odbijanie, biegunki, zespół drażliwego jelita, nieszczelnego jelita, nadwrażliwość na gluten, mleko, kłopoty z utrzymaniem prawidłowej wagi niedowaga lub nadwaga, w jednym przypadkach candida zagłodzi jak w moim, w drugim  zatrzymuje sobie pokarm na zapas, powodując nadwagę i problemy ze schudnięciem.

 

Candida albicans często atakuje także rdzeń kręgowy i mózg. Skutki rozprzestrzenienia się grzybicy w tych rejonach naszego organizmu moga być tragiczne i prowadzić do ciężkich uszkodzeń.

 

Objawy ze strony układu nerwowego; depresja, apatia, ospałość, myśli samobójcze, trudności z pamięcią i koncentracją. zawroty głowy, autyzm, migreny, częste bóle głowy, zmęczenie psychiczne i fizyczne, bezsenność, nieostre widzenie, lekkie zaburzenia równowagi,zapalenia nerwów, drętwienia, mrowienia, nerwo-niedowłady, osłabienie przewodnictwa nerwowego mięśni, nadpobudliwość, niepokój.

 

Candida często atakuje narządy wydzielające hormony i odpowiadające za ich prawidłowe funkcjonowanie takie jak np. przysadka mózgowa. objawy ze strony układu hormonalnego impotencja endomertioza, nieregularne miesiączki, choroby tarczycy, torbiele

 

Objawy ze strony układu oddechowego:

 

częste przeziębienia, astma, duszności, problemy z zatokami, ciągle zapchany nos, przewlekły kaszel, gęsta, kleista plwocina trudna do odkrztuszenia, ściekanie gęstej wydzieliny po tylnej ściance gardła

 

Zakażenie ogólnoustrojowe  powstaje w skutek przedostania się drożdżaków candida albicans z jelit za pomocą krwi do innych części naszego organizmu. Wybierając sobie odpowiednie środowisko wypuszczają „korzenie” i penetrują tkanki naszego organizmu. Rozmnażając się i wydzielając groźne toksyny (neurotoksyny) zanieczyszczają organizm, wywołują dysfunkcje komórek, tkanek i narządów prowadza do ich wyniszczenia.

 

Objawy  ogólnoustrojowe to m.in :nowotwory zapalenia, stany wyniszczenia jelit ,zaburzenia rytmu serca, kołatania, częstoskurcze, zwyrodnienia/bóle stawów, zespół przewlekłego zmęczenia, bezsenność, pożądanie słodyczy, białego pieczywa, nabiału ,zmęczenie pomimo wystarczającej ilości snu, alergia na „wszystko” przedwczesne starzenie się zaburzenia równowagi i koordynacji ruchowej, częste pocenie się, hipoglikemia, nadwrażliwość na smaki, zapachy, hałas.

 

Candida albicans rozmnaża się szczególnie w zakwaszonym organizmie, zaburzona równowaga kwasowo-zasadowa organizmu i flory bakteryjnej jelit, współczesna dieta bogata w przetworzoną żywność faszerowaną antybiotykami i hormonami,  w cukier i białą mąkę, glutaminian sodu,  sprzyja przerostowi temu typowi grzyba i jest pożywką ku jemu rozmnażaniu.

 

Leczenie opiera się na diecie bez cukrowej i bez białej mąki, o niskim indeksie glikemicznym, dużą zawartością warzyw które zdziałają zasadotwórczo i na środkach przeciwgrzybicznych, kłopot bywa z tym że szczepy candida uzyskały większy stopień rozwoju niż bakterie i szybko uodparniają się na  na niektóre antybiotyki, więc walka z candida jest walką na lata, bo często lubi powracać, dlatego bardzo ważne jest stosowanie już na stałe zdrowego żywienia.

 

Moje stężenie przeciwciał we krwi wynosi 64,73%, od 70 wzwyż powstaje ryzyko wystąpienia sepy drożdzakowej. Można więc powiedzieć , że wykonałam to badanie w samą porę.  Jak do tego doszło, wierzę, że Bóg poprowadził wszystkim tak bym znalazła odpowiedź. Dostałam skierowanie z Urzędu Pracy na odbycie stażu w Urzędzie Skarbowym, a tam zetknęłam się z panią Alicją, która wcześniej  też chorowała na raka (co może być potwierdzeniem o tym że grzyb przenosi komórki nowotorowe i jest podłożemjego dla jego rozwoju)  i miała wiele podobnych dolegliwości do mnie, za jej podpowiedzią wykonałam to badanie i odpowiedź się znalazła. To był palec boży. Wcześniej robiłam wiele badań i odwiedzałam wielu specjalistów żaden z nich nie pokierował mnie w tym kierunku.  Tylko Bóg pokierował właściwie, i działając w tym przypadku za pośrednictwem osoby, z którą mnie na tym stażu zetknął.

 

Chwała Panu!

 

Leczenie moje będzie długie, biorę 6 antybiotyków na dzień, czasem ścina mnie z nóg i tylko śpię, dlatego ostatnio mniej się udzielam na forum. Ale dziękuję Bogu że dał mi odpowiedź. I dziękuję w Imieniu Jezusa Chrystusa Wam wszystkim za wsparcie, które od was dostałam i modlitwy za mnie J

 

Bóg Zapłać J Bracia i Siostry

 

Niech Bóg Was Błogosławi! ”

 

Zaktualizowane: 23 października 2016 - 13:15

33 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Dziękuje Aldona za tekst 🙂

  Pamiętam, że mi opowiadałaś o tych Candida albicans.

  Wierzę że będziesz zdrowa.

  Niech Ci Pan Jezus błogosławi. 🙂

 2. Tobie też niech Bóg Błogosławi 🙂

 3. i przepraszam za błędy pisałam na szybko i zapomniałam skorygować przed wysłaniem

 4. Dzięki kochani❤tobie Aldonko za świadectwo i tobie Piotrze,za umieszczenie jego.Niech Bóg Was błogosławi w imię Pana Jezusa Chrystusa

 5. Aldonka, na te zmore potrzeba brać kwas kaprylowy.

 6. Chwała Ojcu Miłosiernemu! Kolejne prośby i modlitwy zostały wysłuchane! Aldono powiedz mi jeszcze czy może robiłaś mikroskopowe badanie obrazu kropli krwi? Siedzę trochę w tej niekonwencjonalnej medycynie i widzisz gdybym coś więcej wiedział na ten temat to może mógłbym pomóc wcześniej. Sam tez zmagałem się z tą candidą w moim przypadku w porę przytępiłem jej wzrost ale najgorsze jest to że większość ludzi ma z nią problem a przy obecnej diecie to co spożywamy działa na nią niczym nawóz powodując jej rozrost. Przerost jej wywołuje dolegliwości o których wspominałaś i dużo więcej ale wydaje mi się, że ten nowotwór który u Ciebie zdiagnozowano to była błędna diagnoza wynikająca zapewne z niewiedzy. Aha co do tych antybiotyków to poszperam bo wydaje mi się że można je zastąpić czymś naturalnym z korzyścią dla organizmu. Jeszcze raz niech Ci Jezus błogosławi i zdrowiej czym prędzej :)!!!!

 7. Jak można się zbadać pod tym kątem? Poprosić internistę o skierowanie na badania? W jakichś badaniach kilka lat temu miałem wypisane właśnie „candida albicans” (i „staphylococcus aureus”), zlekceważyłem to, a wygląda na to, że mam z tym grzybkiem problem. Czyżby czekała mnie dieta i antybiotyki?

  I w ogóle bardzo dziękuję Ci Aldona w imię Jezusa za ten tekst, bo poprzez zaalarmowanie mnie (i innych) spełnił swoje zdanie. Niech Ojciec da Ci dużo zdrowia i sił do tej walki o swoje zdrowie! Które odzyskasz – niech tak się stanie w imię Pana Jezusa Chrystusa!

  1. Widać, że lekarze, się na tym grzybie zupełnie nie znają. Ja mając kilka lat temu kilka z tych objawów naraz, mocne fizyczne objawy, słyszałem od nich tylko to, że jest to depresja i trzeba u psychiatry leczyć po skoro z badań na krew mi nic nie wychodzi to znaczy, że zdrowy jestem, a byłem u kilku lekarzy z tym.

 8. Aldonko, od 15 lat zmagam się z candidą albicans, a mam 30 😉 Z powodu niej cierpię na wiele różnych chorób. Czasem, aż nie chce mi się żyć, jestem strasznie zmęczona i mam wrażenie, że przechodzę przez swego rodzaju piekło z tą chorobą. Powiem Ci jedno to jest praktycznie nieuleczalne, możesz jedynie złagodzić objawy. Próbowałam już, chyba wszystkich metod, na dłuższą metę guzik to daje. Polecam Ci książkę ,,Nie daj się zjeść grzybom candida” Andrzeja Janusa oraz ,,Zdrowie na własne życzenie” Józefa Słoneckiego tom I i II. Gdybyś chciała pogadać o naszej przypadłości to pisz, chętnie podzielę się swoją wiedzą w tym zakresie 😉 Modlę się, żeby Bóg zabrał ode mnie to cholerstwo. Całe szczęście, że nie jest to choroba zakaźna i nikt nie może się tym od nas zarazić.

  1. http://portal.bioslone.pl/przyczyna-chorob/candida-albicans
   http://portal.bioslone.pl/odzywianie/dieta-prozdrowotna
   Może się przyda, swego czasu dużo korzystałam z rad odnośnie zdrowia na tym portalu i na zdrowie mi to wyszło. Jednak na pewno kontrowersyjne poglądy, bo uważaSłonecki, że tłuszcz i mięso są ok.

   1. Bo tłuszcz i mięso są ok 🙂 Chcesz to mogę Ci napisac co zrobiłem z sobą po kilku latach bycia jaroszem 😉

    1. Napisz. Ja też uważam, że są okz pisałam o „kontrowersji” do zwolenników diety biblijnej, bo chyba kiedyś był temat, że mięso niezdrowe itd.

     1. Już śpieszę z odpowiedzią zatem. Przez kilka lat byłem jaroszem. Nie byłem jakimś ultra fanatykiem zieleniny nie miałem czasu nawet by latać za tymi wszystkimi wyszukanymi warzywami, które ci spożywają a których ja na oczy w życiu nie widziałem nie wspomnę juz o całej masie suplementów. Brak czasu, wieczny pęd stres uboga dieta i posypałem się po całości. Poziom kolagenu w organizmie spadł mi prawie do tolerowanego przez organizm minimum pozniej mogłem się już tylko posypać i to dosłownie bo to właśnie kolagen trzyma nas w kupie a pozyskać go można tylko ze zródeł zwierzęcych. Poczytajcie nieco na tych forach wege itp jak wpierniczają chrząstki rekina i inne cuda 😉 Musiałem wrócić do mięsa chcąc nie chcąc bo przez nieznośnych ból kolan i stawów nie mogłem funkcjonować normalnie. Wróciłem do diety mięsnej chyba 3 miesiące temu jest poprawa co prawda świni nie tykam i nie zamierzam. Zjadam głównie drób szukam także żelatyny wołowej lub innej bo cała dostępna jest świńska. Dieta biblijna jest ok ale czy wyżyjesz na niej stosując tylko ją? Nie. Można ją stosować raz na jakiś czas by się oczyszczać z naleciałości. Niestety ale jak wiemy wszyscy po potopie człowiek zmienił nawyki żywieniowe co też zaznaczył sam Bóg mówiąc wyraznie co daje nam na pożywienie. Po potopie zmieniły się warunki bytowe człowieka i gdyby to nie było istotne to Bóg słowem by o tym nie wspomniał.

 9. Dziękuję za Twoje Aldono świadectwo oraz Piotrowi za jego zamieszczenie. Myślę, że są to cenne informacje.
  Chciałbym zwrócić uwagę na kilka punktów, które od jakiego czasu obserwowałem. Po pierwsze: współwystępowanie zakażeniem candida z nowotworem – guzy nie są chorobą, tylko reakcją obronną organizmu! Oczywiście nie dotyczy to każdego przypadku raka, niemniej wiele beznadziejnych przypadków udaje się wyleczyć za pomocą alkalizacji poprzez zastosowanie roztworu zwykłej sody oczyszczonej.
  https://www.youtube.com/watch?v=SO9LDxoTFQc
  Do drugie: stwierdzenie stosowania m.in. candida w opryskach chemtrails
  https://www.youtube.com/watch?v=vAg7umyNO9s
  Po trzecie: rozpowszechnienie modelu odżywiania sprzyjającego rozwojowi candida w organizmie ludzkim (m.in. żywność wysoce przetworzona, GMO, sztuczne barwniki, konserwanty, duża ilość cukrów, napoje gazowane, ale również niektóre przetwory mleczne jak „jogurty” owocowe, sery pleśniowe. Również KAWA (!) powodująca wydzielanie z nadnerczy dużej ilości kortyzolu – hormonu stresu, który powoduje znaczne podniesie poziomu cukru we krwi). Sprzyja temu również powszechne stosowanie antybiotyków dewastujących naturalną florę bakteryjną. Dziwi mnie ich wprowadzenie na długi okres czasu w leczeniu Aldony; nie mają nic wspólnego z usuwaniem drożdżaka candida; mit z zastosowaniem osłonowym?
  Będę się o Ciebie Aldono modlił. Niech Pan Bóg ma Cię w opiece i Ci błogosławi 🙂

 10. robiłam test elisa z krwi
  biorę nystytynę
  Dziękuję za dobre słowa i pozdrawiam również w Imieniu Jezusa Chrystusa 🙂

 11. też to biorę i olejek z oregano 🙂

 12. robiłam badanie w centrum alergologii w Poznaniu testem elisa na przeciwciała candida albicans koszt 50 zł niestety jest płatne.

 13. Aldonko, bardzo dziękuję Ci za ten tekst. Niech Pan Bóg ma Ciebie w swojej opiece. Pomodlę się o Twój powrót do zdrowia.

 14. Martulko dziękuję ci, trochę sobie o tym poczytałam wiem że jest to walka na lata ,napisz proszę swój adres e-mailowy jeśli możesz, abyśmy mogły mieć kontakt możesz przesłać Piotrowi, dziękuję w Imieniu Jezusa Chrystusa za polecenie tych książek, z pewnością się przydadzą 🙂 Niech Bóg Cię ma w swojej opiece.

 15. Masakra…współczuję ci tego przez co przechodzisz 🙁 życzę ci byś była zdrowa, może łatwo nie będzie ale powinno być dobrze! 🙂
  Dziękuję za informacje, skopiowałam ten tekst, może się przydać 🙂
  Któraś z pań podawała też informację o książkach z tej tematyki- za to również dziękuję 🙂
  PS. Skoro nie możesz jeść białej mąki, to czy możesz jeść np. makaron pełnoziarnisty bądź taki z mąki kukurydzianej (byle bez GMO) lub gryczanej, orkiszowej czy tam innej? Czy w ogóle nie możesz jeść glutenu? Tylko pytam…i z góry dziękuję za odpowiedź 🙂

  1. Ta tzw nietolerancja glutenu to w większości przypadków nietolerowanie pszenicy, która jako zboże jest juz tak zmodyfikowana że niektórzy porównuja jej właściwości odżywcze do plastiku! Mniejsza juz o to, że większość produktów tzw bezglutenowych napakowana jest chemia niczym współczesny kulturysta przed zawodami 🙂 Nakarmiłem kiedyś pewną osobę rzekomo cierpiącą na celiakię swoim domowej roboty chlebem z mąki orkiszowej i co? Zjadła przeżyła i żadnych komplikacji nie było 😉

 16. Jem makaron z mąki kukurydzianej, orkisz jest starszą odmianą pszenicy i niestety mi nie służy

 17. Moja mama też czasem robi chleb, co prawda najczęściej z mąki orkiszowej którą można kupić w sklepie, ale nic mi po nim NIGDY nie jest… 🙂
  Ale że nie zawsze mogę od niej wziąć ten chleb, to staram się kupować jakiś żytni, żytni z kminkiem/czarnuszką, tzw. litewski albo coś w ten deseń (lokalny PSS ma piekarnię i tam robią chleby razowe, żytnie itp.-pszenne również, o ile dobrze pamiętam- na naturalnym zakwasie, co mi się bardzo podoba!)- muszę po prostu uważać, bo lepiej zapobiegać 🙂

 18. Aldona- ahaaaa… jak jest ze smakiem tego? 🙂
  I jakie możesz jeść warzywa? Pomidory odpadają?

 19. może później będę mogła jeść ten orkisz, na razie wywołuje u mnie reakcje alergiczne, czasem zjem trochę chleba żytniego na zakwasie bez drożdży to ten bardziej toleruję, ale na razie małych ilościach 🙂

 20. Aldona, chciałabym porozmawiać z Tobą prywatnie ([email protected]). Zmagam się z tym cholerstwem od lat, a teraz jeszcze doszedł nowotwór. Czekam na operację, ale już podjęłam walkę z dziadem. Odezwij się jak bedziesz mogła . Pozdrawiam

  1. dziękuję za kontakt, napiszę 🙂

 21. Przykro mi to mówić Aldonko, ale dostałaś się w nieodpowiednie ręce, które jak to mówią klina leczą klinem. Jak można grzyby leczyć antybiotykami, które silnie i długotrwale jeszcze bardziej zagrzybiają organizm? To jest tzw. medycyna akademicka mająca porażającą 3 do 5% statystykę wyzdrowień, więc wystarczy tylko odwrócić te liczby… Tymczasem oprócz bez cukrowej i niskobiałkowej diety wystarczy tylko pić ( zdeklastrowaną, alkaliczną z jonizatora wody lub z dodatkiem sody oczyszczonej ) wodę z dodatkiem od 10 do 25 kropli 3% czystej wody utlenionej według metody Iwana Pawłowicza Neumywakina 2 – 3 razy dziennie 45 minut przed posiłkiem i minimum3 godz. po. Do tego 2 razy dziennie naturalna witamina C w dawce 1000. Nadtlenek wodory=u czyli woda utleniona jest bezpieczna, gdyż produkuje ja w niewielkich ilościach zdrowa trzustka, po za tym używana była powszechnie do uzdatniania wody pitnej. Do tego należy rano i wieczorem 2 – 5 minut płukać jamę ustną 3% wodą utlenioną i po jej wypluciu nie płukać i nie podjadać. Niedowiarkom, którzy naturalnie będą na swoja szkodę powątpiewać w niezwykłą skuteczność i powszechność tej metody polecam lekturę: https://prawdaxlxplzdrowie.wordpress.com/2014/04/

  1. Dziękuję w Imieniu Jezusa za podany link i poradę z tą wodą jonizowaną 🙂

 22. całą(!) główkę(!) czosnku dobrej jakości kroisz w małe kostki i połykasz bez przegryzania popijając przecierem pomidorowym 250 ml. i tak przez 30 dni. wszelkie pasożyty i ich jaja zginą.
  poza tym dieta Kwaśniewskiego od zaraz i na zawsze
  z Panem Bogiem
  [email protected]

 23. Na jaja pasożytów trzewnych najle są mielone goździki.
  W młynku do kawy.
  Na grzyba nalewka lub intrakt z glistnika,
  olej z pestek dyni, roztwór boraksu.
  Grzyb żywi się rtęcią i innymi metalami oraz cukrem.
  Na rtęć woda utleniona, EDTA i tiosiarczan sodu,
  kolendra razem z chlorellą (badania rosyjskie)
  W USA po chemioterapii stosuje się te środki w celu
  oczyszczenia po zabiegach.

 24. Przy grzybach i innych pasożytach pilnujemy pH,
  najlepiej z rana wypić łyżeczkę sody gaszonej z cytryną.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish