Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Za handel w niedzielę do więzienia.

„Nawet dwa lata więzienia mają grozić za złamanie zakazu handlu w niedzielę – przewiduje obywatelski projekt ustawy przygotowany przez „Solidarność. – Kto dopuszcza się handlu oraz wykonywania innych czynności sprzedażowych w niedziele oraz wigilię Bożego Narodzenia i Wielką Sobotę zakazanych w Ustawie podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat dwóch – mówi dokładnie art. 6 ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele przygotowany przez Solidarność.”.”

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/zakaz-handlu-w-niedziele-wiezienie,30,0,2104094.html

 

Z początku myślałem, że to jakieś żarty, ponieważ informacje znalazłem na całkiem innej stronie, mniej wiarygodnej. Jednak teraz już jestem przekonany o powadze sytuacji.

Coraz bardziej widzimy, jak bardzo ważna dla systemu szatana jest niedziela – Dzień Słońca (Sunday).

To odstępczy kościół rzymski zwany przez Apokalipsę „nierządnicą” zmienił zgodnie z proroctwem czasy i zakon:

 

„A dziesięć rogów znaczy, że z tego królestwa powstanie dziesięciu królów, a po nich powstanie inny; ten będzie inny niż poprzedni i obali trzech królów. (25) I będzie mówił zuchwałe słowa przeciwko Najwyższemu, będzie męczył Świętych Najwyższego, będzie zamyślał odmienić czasy i zakon; i będą wydani w jego moc aż do czasu i dwóch czasów i pół czasu.” Dan 7

 

Ostatnio poszukując materiałów na temat szabatu, wszelkie krytyczne materiały znajdywałem głównie na stronach katolickich, gdzie wmawiano czytelnikowi, że święta Boga były świętami żydowskimi, a jak wiadomo Żydów się nie lubi.

Im bardziej się interesuje Apokalipsą, tym bardziej jestem skłonny podpisać pod metodologią Adwentystów w badaniu czasów ostatecznych.

Popatrzmy jak to było z ową zmiana czasów i zakonu:

 

Początkowo ci, którzy nie świętowali niedzieli, byli jedynie napominani (np. Euzebiusz z Aleksandrii, około 500 r.) następnie chłostani (Synod z Mâcon, 585 r.), aż do stosowania więzień i egzekucji

 

Nie wiem jakie są plany satanistów, ale jak widać niedziela będzie ponownie ich ważnym punktem planu tyranii.

 

 

Zaktualizowane: 17 października 2016 - 11:16

32 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Krew człowieka zalewa… Ale sobie bezczelnie poczynają… Mają ludzi za kołków…

 2. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Przerażające.
  „Także aby nikt nie mógł niczego kupić, ani sprzedać; lecz tylko ten, co ma to piętno imię bestii, albo liczbę jej imienia.” (Obj 13:17 NBG)
  Szatan oczywiście daje nam zasłonę dymną, że tym znamieniem jest chip, który dla odwrócenia uwagi pojawia się równolegle.
  A meritum sprawy tkwi w dniu słońca, bo to zjawisko bezpośrednio dotyka czci, a nie – jak w przypadku chipa – nowinki technologicznej, których mamy dookoła siebie i tak coraz więcej. I takie nowinki nie wpływają bezpośrednio na to, komu oddajesz cześć Jezusowi który jest „Panem Szabatu” czy pogańskiemu bożkowi słońce.

  1. ja jeszcze nie potrafię powiązać znamienia z niedzielą

   1. Nie wiem skąd mi się teraz wzięła taka myśl, że pieniądz musi być całkowicie wycofany z obrotu. Coś na kształt tego co uczynił Józef jako namiestnik faraona nad Egiptem. Za wydanie żywności oddał w poddaństwo całą ludność Egiptu. O tym państwie, o niewolnikach, o warunkach uniemożliwiających handel przecież mówi nam Apokalipsa. O jakimkolwiek dniu wolnym nie ma chyba wzmianki, wszak niewolnicy nie odpoczywają… i nie wolno im świętować…
    Taka wolna myśl…

    1. Myślę, że Egipt to dobry trop.Na jednodolarówce (nawiązanie do NWO) jest piramida.

   2. No właśnie, bo co to jest znamię bestii według Biblii? Jest to znak na prawą rękę lub czoło, które ludzie otrzymują od fałszywego proroka i który jest związany z osobą Antychrysta.Jak nie masz tego znaku, to nie możesz handlować, co ma do tego zakaz handlu w niedziele? Ni jak to nie pasuje.Wiadomo, ten zakaz powstał, żeby jeszcze bardziej zniewolić Polskę przez Rzym i pokazać dominację KK, ale raczej to nie ma nic wspólnego ze znamieniem bestii.

    1. Może być powiązane. Chcesz sprzedawać i kupować chipem w ręce? musisz podpisać z bankiem umowę z bankiem zobowiązując się nie kupować ani nie spzredawać w niedzielę. Jeśli będziesz to robił, odetną Cię od Twojego konta. Tak to widzę jako ewentualność.
     Owa niedziele jak widać jest mocnym punktem nierządnicy, ale wątpię aby to tylko była niedziela..
     Za Daniela ludzie musieli sie ukłonić posągowi.

   3. Piotr, czyli kamień, nie skała

    „Ja jeszcze nie potrafię powiązać znamienia z niedzielą”
    Jest bardzo prosta – złamanie Dekalogu 🙂
    Oraz lżenie z Boga:
    ” Jej kapłani gwałcą Me Prawo i znieważają Moje świętości; nie czynią rozdziału między świętym, a powszednim; nie uczą różnicy pomiędzy czystym, a nieczystym; od Mych szabatów odwracają swe oczy, tak, że jestem wśród nich zelżony.” (Księga Ezechiela 22:26 NBG)

  2. Świętowanie niedzieli jest prawdopodbnie równe z świętowaniem pogańskich świąt, które to mają być „uświęcone” przez kościół.

   Nierządnica uważa że jeżeli protestanci świętują takie same święta w tym samym okresie to jest „znak” poddania się w zwierzchność i uznanie nadrzędnej władzy Watykanu.

   „Obchodzenie niedzieli przez Protestantów jest hołdem, który płacą oni autorytetowi Kościoła Katolickiego”
   Monsignor Louis Segur

   Jak można wyrazić widocznie komu oddaje się swoją cześć ? Za pomocą czynów, cały świat składa pokłon Bestii, która miała coś od miecza ale ożyła. Sol Invictus świętuje cały świat oddając przez to autorytet Bestii, a nie Bogu.

   Izrael również oddawał cześć Bestii swoich czasów jakim był Babilon robił to poprzez święta i obrzędy stworzone dla pogańskich bogów babilonu czyli Słońcu Baalowi i jego synowi Tammuzowi.

   I zaprowadził mnie do wejścia północnej bramy świątyni Pana; a oto siedziały tam kobiety, które opłakiwały Tammuza. Wtedy rzekł do mnie: Czy widziałeś to, synu człowieczy? Ujrzysz jeszcze większe obrzydliwości niż te. I zaprowadził mnie na wewnętrzny dziedziniec świątyni Pana. A oto u wejścia do przybytku Pana, między przedsionkiem a ołtarzem, było około dwudziestu pięciu mężów; ci, tyłem zwróceni do przybytku Pana, a twarzą ku wschodowi, zwróceni ku wschodowi oddawali pokłon słońcu. Ezechiela 8:14-16

   1. W filmie „Zapowiedź” była ikonografia z Księgi Ezechiela, dziewczynka zaznaczyła słońce jako symbol boga.

    http://3.bp.blogspot.com/_MryQii-dvu8/Sty1CSTzoqI/AAAAAAAAKxk/RQ2-qVCMkBQ/s400/vlcsnap-1139427.png

    W filmie po zniszczeniu świata przez słońce następuje Nowy Porządek i wszystko zaczyna się od nowa. Wszystko oczywiście okraszone niebiblijną nauką. Można to zrozumieć tylko tak, że bóg, który jest reprezentowany i czczony pod symbolem słońca, jest autorem Nowego Porządku Świata.

 3. Za wikipedią: Na podstawie danych z 2010 r.[30] procentowy udział kształtuje się następująco

  Chrześcijaństwo 33,43%
  Islam 24,35%

  Czyli 1/4 świata (islam) świętuje piątek. Nie sądzę żeby nierządnica przekonała muzułmanów do świętowania niedzieli chyba, że ich już wtedy nie będzie na świecie.

  1. Przecież Islam to szatańska religia oni juz służą nierządnicy wszak jako religia powstał z inspiracji Rzymu.

   1. Nawet jesli wiele lat temu powstali z inspiracji Rzymu nie sądzę aby dali się pokojowo przekonać do świętowania niedzieli zamiast piątku, bo tak mówi papa..

    1. Według Alberta Pika Islam będzie zniszczony poprzez III wojnę światową.

 4. A ja się cieszę, bo pamiętam z komuny ten siódmy dzień w tygodniu jednolity dla wszystkich –niedziele:cicho,spokojnie,rodziny ze soba.
  Przyjdzie Pan Jezus ,to ustanowi w 1000-letnim Królestwie jeden ten sam dla całej ziemi dzień odpoczynku.
  Nikt nie wie,czy obecna sobota jest dokładnie tą w/g kalendarza Bozego.Przez sobotę tylko kłótnie wśród dzieci Bozych.
  Sa tacy,którzy niedzielę czyli ich siódmy dzień swietują bardziej szczerze niz sabatarianie … Paweł mówi,by nie przesladować innych za te sprawy ani nie gorszyć.
  Jesli zaproszę adwentyste,nie podam schabowego itp..
  Teraz poganie nawracaja się w róznych kulturach,gdzies tam nawet sroda jest dniem odpoczynku w całym kraju.

  W ST obowiązuje zasada 6 dni praca ,7-dmy dzień-odpoczynek jako że sabat znaczy odpoczynek.
  Wśród uczynków ciała karanych w Ga 5.19 nie znajdziemy mowy o dniu odpoczynku ani na liście tych,którzy pojdą precz Pan Jezus nie wymienia dnia odpoczynku ale:nie daliście mi jeść…ani do jeziora ognia w Obj.21.8 ani na „soborze”apostołów w Dz.15 ..
  Rz 14.6 z Biblii Gdańskiej:
  „Kto przestrzega dnia,Panu przestrzega;a kto Nie przestrzega dnia ,Panu nie przestrzega;kto je,Panu je,bo dziękuje Bogu;a kto nie je,Panu nie je,a dziękuje Bogu.
  Albowiem nikt z nas sobie nie żyje i nikt sobie nie umiera”
  Bez tej madrości być może w czasach Pawła i obecnie chrześcijanie ,by sie chyba nawet pobili ,nie dodam-pozabijali.

  1. Tak, ale ewangelia poza kanonem Tomasza daje wiele do myślenia:

   „27 Rzekł Jezus: „Jeśli nie będziecie pościć na świecie, nie znajdziecie się przed królestwem. Jeśli nie uczynicie szabatu szabatem, nie zobaczycie Ojca”.”

   1. nie dajcie się zwieść sabat to przykazanie w dekalogu odrzucając jedno odrzucamy wzystkie

  2. Tak, ale Paweł tu nie wspomina nawet o Szabacie:) Mówi o dniach postu. W tym czasie w Rzymie były grupy osób, które jadły i te które nie jadły mięsa i Paweł próbuje ich pojednać. Mówi, jeśli nie jesz to ok, dla Pana przeciez nie jesz. Sam później mówi w 1KOr 8:13, że może nie jeść mięsa, żeby brata nie gorszyć.
   To samo tyczy się listu do Kolosan 2:16-17. Trzeba przeczytać całość. Co dalej pisze Paweł? Kol 2:17-23 Niech was nikt nie potępia, kto ma upodobanie w poniżaniu samego siebie i w oddawaniu czci aniołom, a opierając się na swoich widzeniach, pyszni się bezpodstawnie cielesnym usposobieniem swoim, (19) a nie trzyma się głowy, z której całe ciało, odżywiane i spojone stawami i ścięgnami, rośnie wzrostem Bożym. (20) Jeśli tedy z Chrystusem umarliście dla żywiołów świata, to dlaczego poddajecie się takim zakazom, jakbyście w świecie żyli: (21) nie dotykaj, nie kosztuj, nie ruszaj? (22) Przecież to wszystko niszczeje przez samo używanie, a są to tylko przykazania i nauki ludzkie. (23) Mają one pozór mądrości w obrzędach wymyślonych przez ludzi, w poniżaniu samego siebie i w umartwianiu ciała, ale nie mają żadnej wartości, gdy chodzi o opanowanie zmysłów”.

  3. Teresko to miło,że nie podasz adwentyście schabowego ale powiedz tak szczerze czy sama byś go zjadła ?

 5. Mąż każe mi jeszcze dopisać,że w kalendarzu Izraela tydzień cyklicznie wyglądał tak:
  1,2,3,4,5,6,ODPOCZYNEK,
  1,2,3,4,5,6,ODPOCZYNEK,
  1,2,3,4,5,6, ODPOCZYNEK…
  nie było nazw dni tygodnia,nazwę miał tylko 7-my dzień :ODPOCZYNEK co w hebrajskim brzmiało:sabat.
  Chrzescijanie angielscy mają do wyboru albo dzień saturna(w sobotę -saturday) albo dzień słońca ( w niedzielę- sunday) a niemieccy albo wieczór słońca (sobota-Sonnabend ) albo dzień słońca(niedziela-Sonntag).
  My to chociaż dzień ,by nie dziełać (nie -dziela),czyli nie czynić dzieł czyli nie pracowac.

  A mi chodziło o to,że cieszę się,ze choć 1 dzień będzie bez szaleństwa marketowego,dla rodzin ,z mamą i tatą,bo mama nie będzie z pampersem siedzieć na kasie w Biedronce czy Kauflandzie a tata w Castoramie…i nie bedzie nabożeństwa do lewiatana.

  1. tu nie chodzi tylko o odpoczynek ale o porządek, To są jakby urodziny. Jeśli dajmy na to urodziłaś się Kesja 23 listopada, to nie obchodzisz ich 24 listopada. Oczywiście możesz w jakiś weekend sobie zorganizować urodziny aniżeli 23.11. ale życzenia będą Ci przysyłąc 23 listopada.
   Bóg jest Bogiem porządku i jasno określił kiedy i co świętować. Tak to widzę.
   Przy czym zaznaczam, że nikogo nie mam zamiaru piętnować za świętowanie niedzieli.
   To, że sataniści nazwali sobie tak dni tygodnia tj inna sprawa i nie ma znaczenia że sobote nazwali dniem saturna a niedziele pierwszy dzien tygodnia dniem slonca.
   Patrząc jak sataniści bardzo chcą świętować niedzielę obawiam się ze kiedys wszyscy będziemy postawieni przed wyborem: swietowanie niedzieli i dostep do platnosci elektronicznych lub brak zgody na takie święto i Bóg wie co wtedy będzie….
   Jestem pewien, że wszyscy chrześcijanie będą postawieni pod ścianą. Już nie będzie sporów na wersety. Prosta decyzja.

   1. Biblia mówi wyrażnie,za co nie dostaniesz czipa,ze nie kupisz i nie możesz sprzedać :Obj 13.12-18 i 14.9.
    Wolę św.Jana niz Ellen White.
    To koreluje też z posagiem Nabuchodnozora i Danielem np.Dn 3.6

    1. Czip jest tylko środkiem, a nie celem samym w sobie dziś ludzie płacą kartą kredytową i robią przelewy przez internet, a nie idzie za tym na razie obowiązek uznania autorytetu Bestii w sprawach wiary. Kiedy nadjedzie czas to państwo znów będzie narzędziem Nierządnicy do kontroli społeczeństwa. Jednostki które nie uznają absolutnego autorytetu Bestii w sprawach wiary będą uciskane poprzez odcięcie od środków finansowych. To wszystko będzie możliwe dzięki temu co się teraz dzieje, a mianowicie globalizacja i kumulowanie ziemi i towarów w rękach 1 % populacji.

     Dziś możesz wybrać czy chcesz święcić niedziele czy sobotę czy piątek, a wtedy albo święcisz niedziele albo wiadomo co, albo czcisz boga według ich pojmowania tego, albo ci zamkniemy konto.

     Król Nabuchodonozor zrobił to samo, albo czcisz boga według jego reguł albo śmierć. Co więcej Nabuchodonozor uważał się za Bożego wybrańca tak jak Nierządnica. Zachował się tak jak Kain.

     Należy też pamiętać że kalendarz według którego żyjemy i pracujemy to kalendarz gregoriański(Słoneczny) stworzony przez papiestwo. Oni sami nie wiem być może z woli Bożej, nie robią w tym temacie zwiedzenia oficjalnie uczą że nie świętują Szabatu siódmego dnia lecz pierwszy dzień tygodnia, rzymski dzień Słońca, który został przez nich uświęcony. Robią tak bo chcą się odciąć od Boga biblii. Oni nie chcą czcić Boga Biblii. Gdyby to nie było ważne to nie byłoby zmiany dnia święcenia, który był zapowiadany przez Księgę Daniela i Apokalipsę.

     Oczywiście sam dzień to nie wszystko, bo złe rozumienie tego kim jest Bóg i Mesjasz też prowadzi w łapska Nierządnicy. Można święcić Sobotę, a mimo to siedzieć u Nierządnicy w kieszeni. Człowiek musi wiedzieć dlaczego nie święci świąt pogańskich i kto jest Jego Bogiem.

     1. Wszędzie tam gdzie chodzi o przyjęcie znamienia, zawsze mamy dodane że oddali pokłon Bestii przyjmując jej autorytet ponad autorytetem jedynego Boga. Znamię jest więc wynikiem oddania się w łapska Bestii.

      „ci, którzy oddają pokłon zwierzęciu i jego posągowi, ani nikt, kto przyjmuje znamię jego imienia.”

      „Jeżeli ktoś odda pokłon zwierzęciu i jego posągowi i przyjmie znamię na swoje czoło lub na swoją rękę”

      „i pojawiły się złośliwe i odrażające wrzody na ludziach, mających znamię zwierzęcia i oddających pokłon jego posągowi.„

      Warunek przyjęcia znamienia to uznanie autorytetu Bestii w sprawach naszej wiary.

 6. Zgadzam się,jeśli nie uczynisz rytmu:6 dni praca+7-my odpoczynek ,dla ciała,niewolnika,bydła… na wzór Pana,który 6 dni pracował a w 7-my zaprzestał,nie odpoczął,bo Bóg się nie męczy ale zaprzestał,stąd szabat czyli odpoczynek wywodzi sie od zaprzestać,stac się bezczynnym.
  Nie mozemy byc więcej niż Bóg,który w 7-my dzień zaprzestał swego dzieła.
  My tym bardziej,bo my sie męczymy ,więc mamy zaprzestać,by odpocząć.
  Ze względu na to,że Bóg przez te 6 dni stwarzał i stworzył wspaniały swiat ,mamy uczynić ten dzień oprócz odpoczynku też dziękczynieniem dla niego.
  To na podst.2 M 20.
  Teraz 5 M 5.-aby odpoczął twój sługa! jak i ty.
  Troska o podwładnych.

  Ponieważ Pan wyprowadził z niewoli ,nalezy ten dzień oddzielic czyli uswięcić równiez dla tego celu,by i pamiętać,że sie samemu było kiedyś niewolnikiem i wspominać,że to Pan wyprowadził z niewoli i dziękować Bogu za to.
  W 2 M i w 5 M akcenty są różne.
  Tak jak pisałam,Jezus ujednolici ten dzień,gdy będzie Panem świata.
  Oblubienica,narzeczona,gdy ma tylko wolne pragnie spotkania z oblubieńcem,więc mając wolne dziwne byłoby,gdyby narzeczona nie chciała spędzać tego czasu z narzeczonym.
  Być może zerwałby w końcu zaręczyny.

 7. JUŻ NIEDŁUGO: KALENDARZ NOWEGO ŚWIATA

  Istnieją plany zmiany kalendarza, które uczynią niekompatybilnym z kalendarzem pracy nawet dotychczasowe święcenie niedzieli. Wprowadzenie kalendarza nowego świata proponowano już na koniec roku 2012.

  http://www.theworldcalendar.org

  Kalendarz ten jest oczywiście wygodnym narzędziem dla światowej gospodarki, mogącym rozwiązać wiele problemów spowodowanych przez współczesny kalendarz. Oto jego przykładowe cechy:
  Ujednolicenie harmonogramów biznesowych i edukacyjnych, ponieważ wszystkie lata będą trwać tyle samo.
  Święta będą zawsze wypadać tego samego dnia.
  Każdy rok będzie zaczynał się w niedzielę, a kończył w sobotę.
  Każdy kwartał będzie trwał dokładnie 91 dni, zamiast 89-92 dni w kalendarzu teraźniejszym.
  Drukowane kalendarze nie będą tracić znaczenia po roku życia, tak jak jest to dzisiaj.

  Oczywiście 365.25 dni nie da się podzielić przez 7. Ale 364 dni już tak. Tak więc kalendarz światowy miałby zawsze 364 dni, plus jeden dzień dodatkowy na koniec roku, będący dniem święta dla całego świata. Najwidoczniej ma nazywać się „Dniem Świata”. Nie będzie więc ani sobotą, ani niedzielą, poniedziałkiem itd…. będzie po prostu specjalnym Dniem Świata.

  Problem polega na tym że przerwany zostanie wtedy cykl siedmiodniowy. Na koniec roku nowego kalendarza, dzień nazywany niedzielą, w cyklu siedmiodniowym będzie tak naprawdę poniedziałkiem. W kalendarzu każdego roku ma ubywać jeden dzień, a w latach przystępnych dwa dni. Tym samym ani szabat kalendarza księżycowego, ani oparta na cyklu tygodniowym sobota -”szabat”, nie będą już pasować do nowego kalendarza.

  1. Właśnie twój komentarz Kesja mi przypomniał ten artykuł

 8. Sprawa sabatu zamiast się wyjaśniać coraz bardziej mi się komplikuje i już nie jestem pewien czy i kiedy wypada „prawilny” sabat skoro pozmieniali i nagmatwali w tych kalendarzach. Ale wracając do dnia słońca to myślę iz obok czipów będzie to jeden z elementów kompleksowego systemu, który każdy będzie musiał przyjąć lub zostanie wyrzucony poza nawias społeczeństwa. Biblia mówi, że bez znamienia nie kupisz nic. Myśląc „nic” trzeba mieć przede wszystkim na względzie żywność i wodę. Wprowadzane nowego systemu przyśpiesza mamy już OBOWIĄZKOWĄ niedzielę, wycofywanie się z obrotu gotówkowego pieniądz jaki znamy umiera zastepują go nic nie znaczące wirtualne generowane wedle potrzeb cyferki, chipy sa coraz modniejsze i zewsząd słychać tylko o ich zaletach. Wszyscy obecnie przyjmują je dobrowolnie i przyjmować będą bez przymusu wystarczy, że wizja głodu i śmierci głodowej zajrzy im w oczy a w kolejce staną po to dobrodziejstwo. Oczywiście w takim chipie można zmieścić bardzo wiele ulepszeń chociażby jakaś trucizna dla opornych lub tych co się rozmyślą po fakcie czy też nano boty które mogą człowieka uśmiercić dosłownie rozmontowując go od środka gdy ten przypadkiem nie odda pokłonu bestii. Doskonała metoda kontroli społeczeństwa. Wracając do żywności to monsanto już prężnie działa w temacie dbając o to by ludzie kupowali tylko ich produkty, by truli się ich chemią i by przypadkiem nie gromadzili zapasów ziarna jakiegokolwiek, ktore nie będzie przez nich modyfikowane na to nie mogą sobie pozwolić i stąd też tak walczą z amerykańskimi farmerami a ziarno które oferują zawiera gen „terminator” tj posiejesz i zbierzesz ale z tego co zebrałeś nic juz nie urośnie i znów musisz kupić nasiona u monsanto! Tym sposobem łatwo uzależnią ludzi od siebie nie pozostawiając im wyboru-kupujesz lub umierasz. Teraz jeszcze dochodzi sprawa wody która będzie traktowana jako surowiec wydobywczy. Zaraz mogą zabronić posiadania własnej studni chociażby czy gromadzenia wody deszczowej. Już takie poronione pomysły są! Zatem rację mają ci którzy twierdzą iż nowe konflikty wybuchać będą o wodę nie o surowce typu ropa bo ropy jest dużo chociażby ostatnio odkryte na Alasce kolosalne pokłady. Niektórzy też twierdzą iż na Antarktydzie znajdują sie niewyobrażalne wręcz pokłady surowców stąd ta umowa że to niby ziemia niczyja i stacje badawcze z pracownikami uzbrojonymi jak na wojnę 🙂 Moim zdaniem wszystko rozbije się o kwestię jedzenia bestia to wie i tą kartą zagra.

  1. Brrr…oby nie…aż słabo się robi 🙁

 9. 1) Ks. Wyj. 20, 9 Sześć dni będziesz pracować i wykonywać wszystkie twe zajęcia. – Nie zapomnijmy o tym wersecie poprzedzającym, najpierw trzeba pracować przez 6 dni, potem dopiero można odpocząć! To jest rozkaz wydany przez Boga!
  2)Kalendarz księżycowy to kalendarz Boga. Kto ma ogród zna zleżnośc prac ogrodniczych od faz księżyca, i tak np. w czasie pełni nie zaleca się wysiewania i wysadzania roślin oraz wszelkich prac, które mogłyby uszkodzić korzenie (np. okopywania)
  3) Kalendarz biblii najdokładniej chyba (w jez. polskim) wyjaśniono tu
  bibliainfo.wordpress.com/2014/04/07/kalendarz-biblii

  Błogosławieństw Bożych życzę wszystkim pracującym 6 dni w tygodniu, tym, którzy świętują sobotę, oraz tym, którzy świętują niedzielę!

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish