Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W Australii już chipują ludzi.

„Australia może stać się pierwszym krajem na świecie, który wszczepia ludziom mikrochipy. NBC News przewidywało, że wszyscy Amerykanie będą mieli mikrochipy w 2017 roku, ale wydaje się, że Australia może być szybsza. To może brzmieć jak science fiction, ale setki Australijczyków dążą do bycia superludźmi, którzy mogą odblokowywać drzwi, włączać światło i logować się do komputerów za pomocą machnięcia ręką.
chipowanieaustralia

źródło:  http://nt.interia.pl/raporty/raport-medycyna-przyszlosci/medycyna/news-w-australii-juz-chipuja-ludzi,nId,2288281#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome”

 

 

 

Teraz to już poleci. Jeśli w Australii już to jest, to w dobie tak progresywnej techniki u nas będzie za góra 2 lata. Rok 2017 będzie przełomowy we wszystkim. Rocznica fatimska, nowy prezydent USA obejmie rządy od roku 2017 no i rok żydowski 5777 oraz zapowiadane przez pope Francesco i królową Anglii jako ostatnie święta tzw Bożego Narodzenia w 2015.

 

” On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, (17) i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. (18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.’

Ap 13

Zaktualizowane: 10 października 2016 - 23:35

46 komentarze

Dodaj komentarz
 1. „A Detektyw Prawdy organizuje spotkania, na których chrzci ludzi.” Wróg Kozłów na forum 🙂
  Buhahaha

  1. a Jacek nawet tłumaczy teksty chrzescijańskie. To jest jakaś masakra 😀

    1. Myślę, że tu wszyscy myślą 😀

  2. Oni na tym blogu to nawet modlą się za siebie nawzajem. To już przegięcie!

   1. Uff, cieszy, że do tego chociaż przeczytanie całej Biblii nie jest wymagane 😀 Wystarczy Ewangelia Mateusza. No chyba, że się ją odrzuca.

    1. Ale się uśmiałam z waszej konwersacji?
     Kocham Was bardzo ❤

 2. Jeszcze tylko bestia-Wenus wylezie z otchłani w koronie ze Słońca i będzie kazała sobie oddać pokłon i czas umierać.. (ponury zart na dobranoc).

  1. Czy możesz wyjaśnić dlaczego dobrze?

 3. A to święta 2015 miały być ostatnie czy te które się zbliżają będą ostatnimi takimi jak zawsze?

  1. W 2015 miały być ostatnie, tak więc najwyższa pora sprzedawać na allegro choinki, których i tak już nie ubieram y 😀

   1. A to Papa Franczesko Bergolini 😉 powiedział, że były ostatnie? Czemu?

    1. Tak papcio franczesko tak powiedział i kralewa Elżbieta też tak powiedziała , a czemu hmm może coś nam szykują. Ciężko powiedzieć.

 4. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Ja tam nadal obstawiam obchodzenie Szabatu lub dnia słońca – że to jest znak na prawej ręce (symbol naszych uczynków) i czole (symbol naszego myślenia).
  Argumentów jest kilka.
  Po 1: prawa ręka – chip może być wszczepiony w prawej, ale i w lewej ręce więc w proroctwie było by na pisane „na rękach” – prawa ręka wyraźnie oznacza tu coś, co robimy.
  Po 2: chipy na czoło raczej nie wejdą do użytku 🙂 oznacza to jednoznacznie jakiś tok myślenia, wiarę, filozofię, przekonania. W tym wypadku filozofię i myślenie Babilonu.
  Po 3: chip może być zasłoną dymną antychrysta, aby odwieść wzrok od prawdziwego znamienia – czczenia Szabatu lub dnia słońca. To trochę pasuje do metod szatańskiego podstępu.
  Po 4: chip nie opanuje całego świata – to koszt i infrastruktura informatyczna, która w pewnych rejonach raczej szybko (jeśli w ogóle) się nie rozwinie na tyle, żeby to działało sprawnie.
  Po 5: mogą zdarzyć się ludzie uczuleni na takie urządzenie, lub z innych medycznych powodów nie mogący przyjąć takiego chipu pod skórę, pracujący w warunkach w których jest to wykluczone (temperatury, pole magnetyczne, itp).
  Po 6: „nikt nie będzie mógł kupić, ani sprzedać” to już się dzieje w odniesieniu do dnia słońca – niedzieli. Nie trzeba czekać na chip.
  Po 7: zapewne równolegle z chipem będzie istniała tradycyjna gotówka, a chip będzie traktowany jako „karta kredytowa” co wyklucza fragment proroctwa o bezwzględnym uniemożliwieniu kupienia czegoś bez chipu.
  Po 8: o ile chodzi o ograniczenie kupna można spekulować konieczność posiadania chipa, ale chip raczej nie jest w stanie uniemożliwić sprzedaży, jeśli go nie mam, mogę sprzedać, ktoś płaci mi nawet chipem gotówkę na konto, lub bezpośrednio.
  Po 9: chip nie ma bezpośredniego przełożenia na wiarę czy religię, jest to po prostu urządzenie elektroniczne podobne do karty kredytowej którą posiada obecnie wielu chrześcijan, natomiast oddawanie czci Bogu w Szabat, a w dzień słońca to już inna sprawa.
  Po 10: „Jej kapłani gwałcą Me Prawo i znieważają Moje świętości; nie czynią rozdziału między świętym, a powszednim; nie uczą różnicy pomiędzy czystym, a nieczystym; od Mych szabatów odwracają swe oczy, tak, że jestem wśród nich zelżony.” Księga Ezechiela 22:26

  1. Świetny komentarz dobrze to przedstawiłeś.
   Pozwolę sobie skomentować kilka punktów.

   Adn. 1 i 2 – Też tak uważam, że tu chodzi czyli czyny (ręka) i sposób myślenia (czoło). Dlatego jest mowa o prawej ręce bo większość ludzi jest praworęczna. Czyli pracuje albo wykonuje działania prawą ręką. Gdyby to chodziło o czip który w tym pojęciu jest dla nich dość ważny (klucz do drzwi, narzędzie płatnicze, urządzenie potwierdzające tożsamość) to posiadaczowi zależało by aby go chronić, identycznie jak u osób praworęcznych które noszą zegarek na lewej ręce aby go nie uszkodzić.

   Adn. 3 – Oto chyba chodzi, są setki filmów na YT gdzie powtarza się jak mantrę że czip = znak bestii. Tym czasem w proroctwie jest mowa o znamieniu „NA” a nie „W” ręce. Co nie zmienia faktu, że to diabelska technologia.

   Gdyby jakikolwiek czip miał być owym znakiem bestii to przypomnę że chipy już posiadamy w kartach płatniczych, telefonach komórkowych, kartach miejskich, elektronicznych legitymacjach studenckich, przepustkach w pracy.

   Adn. 4 – Wystarczy, że zostanie wdrożony w krajach białej rasy, bo taki chyba jest tego cel. To nas się boją i my jesteśmy głównym celem.

   Adn. 7 – Gotówka ma docelowo zupełnie zniknąć. Niedługo Szwecja może stać się pierwszym krajem bezgotówkowym. Cyfrowy pieniądz to idealne narzędzie kontroli społeczeństwa. Wczoraj media informowały o wdrażaniu nowego prawa które pozwoli przestępcom i poszukiwanym odbierać majątki albo blokować środki.

   1. Piotr, czyli kamień, nie skała

    Gotówka, nawet jeśli zniknie, to nie wiemy na jak długo (czy ten eksperyment przejdzie próbę czasu), oraz na jakim obszarze tej planety, aby można było kwalifikować to zjawisko jako proroctwo.
    Natomiast w myśl zasady „najciemniej pod latarnią” jasno widać nagłe zainteresowanie polityków wciskaniem ludziom na siłę Boga i „świętego dnia – niedzieli”.
    Trudno jest uwierzyć w ich nagłe nawrócenie sięgające do tego stopnia, że wymagają tego ustawowo od wszystkich obywateli.
    Sam avti Christos (papież) powiedział, że „nie możemy żyć bez niedzieli” – oni na pewno, bo czerpią z tego korzyści finansowe i jednocześnie oddają pokłon swojemu panu.
    http://gosc.pl/doc/3234988.Nie-mozemy-zyc-bez-niedzieli
    Zauważcie, że to niedzielne bluźnierstwo jest uwydatnione wykrzyknikiem. Sugeruje, że święty dzień wypada pierwszego(!) dnia tygodnia, a nie ostatniego tak jak to ustanowił i mówi o tym wielokrotnie Bóg. To tak jakby śmiali się Mu prosto w twarz.
    Całe szczęście to Bóg będzie się śmiał jako ostatni z tych wszystkich bluźnierstw i lekceważenia Jego praw.

 5. Ostatnio rozmyślałam o znamieniu bestii. Kiedyś modląc się czyniłam znak krzyża (teraz już go nie robię), czyli jest prawa ręka i czoło. Pomyślałam, skoro przyjęłam ten znak to już po mnie, ale wtedy ktoś z tego bloga, w prywatnej rozmowie przypomniał mi, że to będzie ręka lub czoło.

  1. Martula z tym znakiem to raczej chodzi o świadome przyjęcie go. Jak z zakazanym owocem w ogrodzie rajskim kiedy Ewa i Adam świadomie zjedli zakazany owoc. Przed przyjęciem znamienia będzie ostrzegł trzeci anioł :” A inny anioł, trzeci, przyszedł w ślad za nimi, mówiąc donośnym głosem:
   „Jeśli kto wielbi Bestię, i obraz jej,
   i bierze sobie jej znamię na czoło lub rękę,
   ten również będzie pić wino zapalczywości Boga
   przygotowane, nierozcieńczone, w kielichu Jego gniewu;
   i będzie katowany ogniem i siarką
   wobec świętych aniołów
   i wobec Baranka.” (Apokalipsa 14, 9-11)

   Z tym znakiem krzyża przed modlitwą jest ciekawa sprawa. Bo wielu wykonuje znak odwróconego krzyża i nawet nie są tego świadomi.
   Tak z ciekawości jaką modlitwę odmawiasz? 🙂

   1. Ojcze nasz, chwała Ojcu i do Ducha Św. W sumie wszystko co wcześniej oprócz tych maryjnych, ale czy dobrze się modlę tego nie wiem. Poza tym podczas modlitwy rozmawiam z Bogiem, pewnie słucha 😉

 6. Dlaczego w Watykanie nie można grać w bilard? Bo PAPA MO BILE ;P

  1. Robert 8- dzięki, lubię oglądać śmieszne filmiki ze zwierzakami!
   A ta dziewczynka z drugiego filmiku jest rzeczywiście niesamowita 😮 Śpiewa naprawdę dobrze! 🙂

  1. eeeee, to co? ich dziecko też będzie trans-panią/trans-panem????? 😮 ??
   A tak poza tym- to takie szokujące i żałosne… :/

 7. Tak czytam od dłuższego czasu o tym co się dzieje między ludźmi, którzy przecież dążą do tego samego – do wieczności z Chrystusem. I jestem trochę zażenowany całą tą sytuacją. Wykonujesz Piotrze kawał dobrej roboty i także wykonuje ją Henryk czy Obserwator. Nie powinno się tak dziać że między ludźmi, którzy są narzędziem w ręku Pana dochodzi do wzajemnych oszczerstw. Jeśli nie potrafimy uszanować się nawzajem to jak mamy miłować nieprzyjaciół, z którymi niewątpliwie przyjdzie nam się zmierzyć. Dlatego proszę wszystkich w imieniu Jezusa aby przestali sobie wytykać kto bierze pieniądze a kto nie, kto pisze tak albo inaczej. To rodzi niepotrzebne konflikty z których tylko szatan ma uciechę.
  Pogódźmy się wszyscy w Jezusie Chrystusie i przestańmy ze sobą walczyć.

  ,, BO JEŚLI ODPUŚCICIE LUDZIOM ICH PRZEWINIENIA , ODPUŚCI I WAM OJCIEC WASZ NIEBIESKI . A JEŚLI NIE ODPUŚCICIE LUDZIOM I OJCIEC WASZ NIE ODPUŚCI WAM PRZEWINIEŃ WASZYCH . ,, ( EWANGELIA MATEUSZA 6,14-15 )”

  Naprawdę bardzo proszę wszystkie osoby zajmujące się głoszeniem Słowa Bożego w internecie aby przestały na siebie nastawać.
  Nawet jeśli ktoś z nas błądzi to Pan w wybranym przez Siebie momencie naprowadzi go na odpowiednią drogę.

  1. Zastanow sie czy gramy w jednej druzynie. Oni neguja boskosc Jezusa, usuwaja co im msię podoba.
   Zydzi rowniez odrzucili Jezusa jako Boga. Kiedy On powiedział „ja jestem” oburzyli się.

 8. Rząd Obamy zakupił 30 tys. gilotyn
  (15 tys. jest przechowywanych w stanie Georgia a drugie 15 tys w Montanie).
  Źródło ang. newsa: http://www.jewsnews.co.il/2016/10/11/heres-why-obama-just-bought-30000-guillotines.html

  1. nie wiem czy wierzyć temu ponieważ taki news byłby opublikowany raczej w we wszystkich mediach. Wszak to są państwowe pieniądze, a link jest jakby proizraelski

   1. ”państwowe pieniądze” A czy Rządy się liczą z tak zwanymi ”państwowymi pieniędzmi”? 😉

 9. Cytując Pkf: To jest reorientacja będąca na służbie dezorientacji 😉 .

 10. Daj Piotrze mi link jak przeliczales liczbę bestii bo znaleźć nie mogę

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish