Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Prośba o modlitwę za Kamila.

O modlitwę poprosiła mnie Asia, autorka porównania Biblii z dogmatami kościoła.

 

Chciałabym Was również prosić o modlitwę za bliską mi osobę. Ma na imię Kamil i od czasu do czasu pojawia mu się krew w moczu plus inne małe dolegliwości. Był już kilka razy u lekarzy (i w Polsce i we Francji), robione miał USG, badano mu krew i mocz, ale jak dotychczas nikt nie jest w stanie mu powiedzieć co mu jest i wskazać odpowiednie leczenie. Niech Bóg Ojciec opiekuje się Kamilem przez imię Pana naszego Jezusa Chrystusa! Niech się dzieje wola Boża! Dziękuję za modlitwy”

 

_____________

PS

Przypominam także bracia i siostry o modlitwie za dziecko Emilki.

 

Wysyłajmy modlitwy do nieba.

 

 

Zaktualizowane: 9 października 2016 - 22:22

10 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Oczywiście będę się modlić,ale prośba kochani,żeby modlić się za Agatkę,ktora jest w 9 miesiącu ciąży.Ma nowotwór z przerzutami,prośby żeby Pan ją uleczył i dzieciatko aby zdrowe się urodziło.

  1. Niech Święty Ojciec nasz który jest w Niebie uleczy i uzdrowi: Kamilka, dziecko Emilki, Agatkę i ma Swoją opiekę nad urodzeniem się jej dziecka, o to prosimy w Świętym imieniu naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa.

 2. Z moimi dziećmi jest LEPIEJ. Dziękuję i zawsze będę dziękować w modlitwie Panu za Was wszystkich. W całym świecie pełnym zła otrzymałam tyle dobra od osób, których w większości nawet nie widziałam.
  Proszę Naszego Ojca aby uleczył Agatkę aby mogła się cieszyć dzieckiem, które urodzi. Proszę również o Kamila, jeśli taka jest Panie Twoja wola ulecz go i obdarz pokojem.

   1. O, jak wspaniale! 🙂
    Oby całkiem wyzdrowiała! 🙂

  1. Chwała Bogu Emilko, bo się martwiłam. Będę się modliła za zdrowie Agatki i Kamila.

 3. Boże Ojcze uzdrów ze wszystkiego co dolega Kamilowi, dziecku Emilki, Agatę i jej dziecko, oddal od nich wszelką chorobę i niebezpieczeństwo w Imieniu Jezusa Chrystusa naszego Pana i Zbawiciela. Albowiem w jego ranach jest nasze zdrowie. Amen

 4. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Nic tak nie podnosi na duchu jak słowa samego Jezusa:
  „Bo zaprawdę, mówię wam, że ktokolwiek by powiedział tej górze: Podnieś się i rzuć się w morze, a nie zawahał się w swoim sercu, lecz by wierzył, że staje się to, co mówi zdarzy mu się, jeśliby to powiedział. Dlatego mówię wam: We wszystko o cokolwiek, modląc się, prosicie wierzcie, że otrzymaliście; a wam się zdarzy.” (Mk 11:23)

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish