Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Tmobile i oko Horusa.

Piotr (Petros) przesłał mi psc reklamy Tmobile z okiem Horusa. To jeszcze nie jest tak szokujące jak odpowiedź moderatora tego kanału na zapytanie o to oko:

 

TmobileOkohorusa

Jak widzimy oni wszyscy doskonale wiedzą dla kogo pracują. Według mojej oceny, większość osób  na wpływowych stanowiskach w mediach, jest świadome swojej religii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 3 października 2016 - 10:42

20 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Już to pisałem, ale zrobię to ponownie.
  Nie ma Cię dziś na wysokim stanowisku w jakiejkolwiek branży jeżeli nie podpiszesz paktu z diabłem. Nieskromnie powiem, że wymiatam swoją muzyką 97 % producentów w PL, ale ktoś taki jak ja nie moze dostać się na szczyt i grać dla publiki, bo wtedy pali to interesy sług diabła. Co jak co ale ja sobie to odbiję po śmierci, a oni głod będą cierpiec. Gówno pływa na powierzchni a talenty w podziemiu. Wkurza mnie to strasznie, bo kiedyś jak byłeś w czyms dobry to miałeś z tego coś dzisiaj trzeba miec tylko rozglos, pieniadze i brak talentu. p.s. beszczelność z ich strony…To uświadamia nas wierzących, że Jezus jest już u drzwi. Przyjdz Panie i daj sprawiedliwość!

  1. mielonka turystyczna

   zgoda, uważam, że od pewnego poziomu w tzw. „szołbiznesie” są świadomi wyznawcy szatana zakontraktowani cyrografem a pod nimi cała rzesza tzw pożytecznych, bezrefleksyjnych idiotów, którzy za garsc srebrników zrobią niemal wszystko i dla każdego. Sam również gralem kiedys w kapeli i to cięzką muzę ale kiedy zacząłem odkrywać prawdę i Boga, rzuciłem to w diabły dosłownie i w przenośni 🙂 Tak nęci zły: laski, blaski i oklaski- czyli królestwo grzechu i próżności.

   1. True, z tym, że ja nie rzucę tego, bo nie ma tam treści pochodzenia złego i bardzo lubię to robić.

  2. Masakra…człowieku, współczuję… szkoda że tak się dzieje…

  3. @Mati
   Nie chcę Ciebie pouczać, bo nie uważam się za lepszego, ale myślę, że to co napiszę znajduje pokrycie w Piśmie… Więc niech Słowo nas poucza:
   Nie zazdrość bezbożnikom i poprzestań na tym co masz, schowaj ambicje, wyluzuj 🙂 i nie ścigaj się o laury tego świata. My mamy się umniejszać, aby Chrystus wzrastał. Jeżeli masz jakieś talenty, to po narodzeniu na nowo, w imię Pana, czasem możesz robić znacznie większe rzeczy niż muzyczne występy dla gawiedzi. Talenty są darem, ale jeżeli otrzymuje się Nowe Serce, to tak samo zmienia się charakter i często nabywa się zupełnie nowych umiejętności. Dla Boga wszystko jest możliwe, ON nie patrzy jak człowiek (oczyma), a spogląda w serce. Wszystko jest kwestią Wiary. Tak było np. z Mojżeszem:
   „A Mojżesz rzekł do Pana: Proszę, Panie, nie jestem ja mężem wymownym, nie byłem nim dawniej, nie jestem nim teraz, odkąd mówisz do sługi swego, jestem ciężkiej mowy i ciężkiego języka. I rzekł Pan do niego: Kto dał człowiekowi usta? Albo kto czyni go niemym albo głuchym, widzącym albo ślepym? Czyż nie Ja, Pan? Idź więc teraz, a Ja będę z twoimi ustami i pouczę cię, co masz mówić.”

   Co do reklam, wpływów i ukrytych symboli, to trzeba mieć świadomość, ale z drugiej strony nie da się być całkowicie „czystym”. Nawet jeżeli „zresetujemy” całe nasze życie to w końcu trzeba iść do sklepu i skorzystać z usług ludzi tego świata… No, chyba, że odetniemy się od cywilizacji.

   1. Racja Paweł, racja. Cóż więcej dodać mam? ;;Nie zazdrość bezbożnikom i poprzestań na tym co masz, schowaj ambicje, wyluzuj ;; Już dawno to zrobiłem 😉 Mam ambicję robić to lepiej, ale nigdy nie ścigać się z tymi, którzy już na starcie przegrywają. Po 10 latach zajmowania się tym, cierpliwość mam bardzo dużą i ja naprawdę nie potrzebuję wiele, a kto myśli inaczej ten nie zna moich potrzeb.

    1. Mati widzę ostatnio po Twoich wypowiedziach piękne owoce ducha – pokorę i łagodność 🙂
     z Panem Bogiem bracie 🙂

 2. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Jeśli nic nie dzieje się przypadkowo, to pewnie i ta szósta sekunda nie jest przypadkowa…

 3. Mogą sobie żartować ale to i tak nie zmienia że przyczyniają się do promocji okultystycznych symboli przez popkulturę, na tym polega trik że się upowszechnia to i powtarza w nowym kontekście tak długo aż po prostu się przyjmie, a ludzie zapomną o pierwotnym znaczeniu i kontekście Słowa Bożego. Już czytałem tak zwiedzionych ludzi że gest mano cornuta to nie symbol religijno-duchowy ale znak metalowy pochodzący od zespołu DIO, oni w to „wierzą” mocno

  1. Dokładnie Adi, potem ludzie mówią – to tylko żarty, przecież wszyscy tak pokazują więc po co się dopatrywać. Ja z kolei jak próbowałam wyjaśnić o co chodzi z tym okiem to usłyszałam w odpowiedzi, że jak ten znak może być zły skoro jest na kościołach i jest tam wyobrażeniem Boga

   1. Masy są już od najmłodszych lat odpowiednio indoktrynowane, bo katecheci w szkole każą im rysować trójkąty z wszystkowidzącym okiem jako rzymskokatolickie przedstawienie trójcy.

 4. Nie tylko w tej reklamie zauważyłam ,,oczko”. Występująca tu Maja Ostaszewska jest buddystką.

  Kolejna reklamówka z okiem horusa (oko ukazane 0:25)

  https://www.youtube.com/watch?v=VGOHXj6Eseo

  W reklamie gra Aneta Zając, to jest chyba Marysia z polsatowskiego serialu Pierwsza miłość.

 5. Następna aktorka, Marta Wierzbicka z serialu Na Wspólnej ze znakiem \m/:

  http://player.pl/programy-online/lip-sync-battle-ustawka-odcinki,4246/odcinek-7,antek-krolikowski-vs-marta-wierzbicka,S00E07,58219.html

  Czy jej tatuaż w kształcie odwróconego trójkąta (piramidy) to przypadek?

  1. Jako osoba świadoma biblijnie, wyrzuciłbym na Twoim miejscu ze swojego słownika wyraz „przypadek”. Podobnie jak „zbieg okoliczności” oraz „zaskakująca zbieżność faktów”. W przypadku przekazu mass mediów takie konwergencje nieodmiennie stanowią przykłady realizacji agendy okultystycznej.

  1. Nie ona jedyna z polskich celebrytek ma wytatuowaną piramidę (czasami z oddzielonym jej czubkiem jak na banknocie dolarowym). Czołowa gorszycielka znana jako Doda też się tak oznakowała. Służą swemu panu…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish