Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Umowy o pracę w kraju tzw Matki Boskiej.

umowyoprace

Zaktualizowane: 28 września 2016 - 10:24

52 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Ludzie jakoś dziwnym trafem nie potrafią powiązać tych zależności, gdyż wszelaką duchowość i jej oddziaływania uważają za zabobon i głupoty…

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Ale jednocześnie żwawo maszerują oddać cześć obrazowi Maryi wiszącemu na głównym ołtarzu kościoła 🙂
   Tak miało to wyglądać i niestety tak to wygląda – zwiedzenie i zaciemnienie prawdy przez ubranych jak magowie ludzi.

 2. Jaka szkoda że tak jest…oby ludzie się ocknęli…

 3. W Polsce już takie zarobki są 4k miesięcznie?

  1. brutto to może i są. No ale brutto to wiesz..To tak jakby stwierdzić wagę owoców, jeszcze przed odrzuceniem zepsutych.

   1. Piotr, czyli kamień, nie skała

    Np. książęta… to znaczy księża 🙂

     1. W końcu „ojcowie” muszą na alimenty wyrobić 😀

      Wiecie..Ojcowie, alimenty ;p.

 4. Piękne świadectwo działania Zbawiciela. Szkoda tylko, że poszło za tym nawrócenie na krk i Radio Maryja. Mam nadzieję, że Pan szybko zweryfikuje to „nawrócenie” i poprowadzi p. Tomasza drogą PRAWDY. Modlę się, aby tak się stało. Przez działalność krk i wypaczanie prawd wiary, Jezus kojarzy się ludziom z nierządnicą i wpadają w jej sidła. Mam nadzieję, że w tym i wielu innych przypadkach, PAN na to nie pozwoli i będzie dalej prowadził, czuwał i wskazywał właściwą drogę.

  http://www.pomponik.pl/plotki/news-tomasz-kalita-nawrocil-sie-w-obliczu-choroby-poczulem-dlon-i,nId,2281557

  1. Niech Tomasz Kalita żyje na chwałę Pana Jezusa. Niech Duch Pański poprowadzi go do prawdy. Niech tak się stanie w imię Pana Jezusa Chrystusa.

 5. Bóg tylko błogosławi szczerze oddanym mu ludziom, a nie odstępcom.

 6. Czy pisałeś czasem Piotrze kiedyś o pustej gadaninie z której nic nie wynika?

   1. Bo aż tam grzechy sięgają. Piramida tam juz sięgła.

  1. ?… Odbiorą swoją zapłatę. Szkoda słów.

  2. Na moim podwórku takie rzeczy… O zgrozo!!!
   Dzisiejsza lokalna prasa o tym pisze. Podobno minister kultury wtopił w tę „sztukę” 250 tys.
   „Tak, to nie pomyłka – zapłaciliśmy za to, by hańbiono święte dla nas symbole.” Fakt

   1. Ów minister zapewne dla niepoznaki nosi polsko brzmiące nazwisko… Co za żałosny człowiek.

    1. „Ów minister zapewne dla niepoznaki nosi polsko brzmiące nazwisko”

     Jacku, piszesz tak, jakby wśród polaków nie było takich ludzi.
     To nie ma nic wspólnego z narodowością.

 7. Polokatolicy uwielbiają godzinami paplać o tym co by zrobili i poprawili w swym kraju, ale jakoś próby realizacji naprawy ich ojczyzny mało im się udają/mało ich obchodzą. a prawdę mówiąc raczej się nie kwapią do żadnych większych zmian.

  1. Czasem mam takie wrażenie , iż rzymianie polscy uwielbiają być gnojeni tzn. krótko trzymani za twarz, czego nie cierpi żaden normalny duchowo człowiek.

    1. Przeciętny polokatolik nastawiony jest na branie, a nie dawanie dlatego w tym kraju jest tak źle…

     1. Oczekują wielkiego dobrobytu w kraju bez własnego wkładu. Tak to nie działa…

      1. Papież rzymski potrzebuje głupich parobków, a Jezus Chrystus mądre sługi.

       1. Dopóki polska mentalność parobka i minimalisty będzie dominować dopóty Polacy bedą zbierać miód dla innych nacji zwłaszcza dla Niemiec

       2. http://trzyimy.pl/stereotyp-polaka-w-norwegii/ Ciężko pracuje, ale nie planuje ( ma braki w myśleniu strategicznym poprzez pogardę dla samorozwoju m.in. przez niechęć do dokształcania się np. czytając )

 8. Umowa o dzieło. Ok dużo kasy. Ale z tej kwoty musisz opłacić prywatną opiekę. Chcesz NWZ ? zabierze Ci ponad 1000 zł.

  1. Głównie z tego powodu odrzuciłem ostatnią propozycję pracy. Ten rodzaj umowy jest dobry dla celebrytki, co to za jedną wypłatę będzie miała kasę na leczenie do końca życia, a nie dla podrzędnego pracownika jak ja, który jest schorowany i wymaga objęcia stałym leczeniem, rehabilitacji itd.

  2. Jakby to powiedział Korwin-Mikke „Służbę zdrowia należy sprywatyzować.

   Tłumacząc na wersję TVN:
   „Ludzie powinni umierać na ulicach”

 9. Z grafiki wynika, że lepiej dostać umowę śmieciową.. Niestety bywa i tak, ze pracodawca płaci netto, czyli „na rękę” pracownikowi tyle, ile wychodziłoby z umowy o pracę, ale zatrudnia go na umowę śmieciową. Przykładowo dostajemy do kieszeni najniższą krajową na umowie zleceniu/o dzieło, nie nabywając praw ani do urlopu, ani ewentualnego zwolnienia lekarskiego. Znam wiele takich przypadków.

 10. Polska to bagno katolickie. To fakt niezaprzeczalny. Jest tak mniej więcej od 1580 roku, od czasu sprowadzenia do naszego kraju Towarzystwa Wężowego ekhm Jezuitów. Oni to zdławili polską myśl duchową, zamykając ją w ramach zgniłej nauki rzymskiej. I dlatego jest tak jak jest…

  1. Polska katolicka promuje i premiuje różne ciemne typy płci obojga. I jak tu godnie żyć? Trzeba niestety emigrować do krajów gdzie zachowania u nas powszechnie akceptowane ( przyzwolenie dla wszelkiego rodzaju dziadostwa ), u nich są nie do pomyślenia/dopuszczalne.

   1. Polokatolicy uważają, iż podkreślam bezmyślne tyranie to droga do bogactwa… Raczej do ciężkich chorób i przedwczesnej śmierci…

 11. Odbudowę kraju należy zacząć od przywrócenia wartościom ich prawdziwych znaczeń.

  1. Porównując przeciętnego ( normalnego ) Polaka np. z Niemcem. Szeregowy N. wie co ma robić i umie pracować w grupie, zwykły P. nie ma pojęcia o pracy w zespole, a za to chce rządzić… Dlatego niemieckie ( oryginalnie, a nie tylko klepane pod tą banderą ) wyroby są tak dobre/standard życia jest wysoki, a polskie no cóż…

  1. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Polacy-konsumuja-jak-Amerykanie,wid,11146148,wiadomosc.html?&ticaid=117d3a Polak wydaje kiedy chce, dlatego jest taki biedny, a np. Niemiec tylko kiedy musi, dlatego jest o niebo bogatszy ( szczególnie protestancki ).

 12. Mamy wielu wspaniałych ludzi z pomysłami, ale nie mogą wystartować gdyż nie mają dojść ( koneksji ) oraz brakuje im forsy na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Przez to nie chcąc się kisić w polokatolickim syfie emigrują do lepiej zarządzanych krajów, z reguły na zawsze…

  1. Niestety, to niedługo też się może zmienić, bo te lepiej zarządzane kraje, mają problem z imigracją. Niemcy, Wielka Brytania..W USA też może się zrobić nieciekawie za jakiś czas..
   Oby do tego czasu u nas się zmieniło na lepsze..Nie chce brać kredytu na dom, lub płacić czynszu za mieszkanie w bloku ;/

 13. Obecny stan gospodarczy Polski wynika z paru czynników: ześwinionej mentalności lechickiej przez kontreformowany katolicyzm, bezplanowego i zwyczajnie bezmyślnego gospodarowania ekipy Gierka, obskurantyzmu i głupoty rządów Jaruzelskiego oraz totalnego bezhołowia ostatniego ćwierczwiecza tzn. braku jakiejkolwiek, konsekwentnie realizowanej, koncepcji rozwoju kraju co owocuje jego rozkładem…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish