Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

ODŚWIEŻAJĄCA ŻYWA WODA

Gary Wilkerson

Jak Boże odświeżenie oddziałuje na nasze życie w praktyczny sposób?
ODŚWIEŻENIE NASZYCH OKOLICZNOŚCI
Kiedy Bóg odświeża nasze okoliczności, zmienia stare zwyczaje, które mogą wpływać na nasze małżeństwo, nasze finanse, naszą pracę. Może ujawnić niezdrowe wydawanie pieniędzy i przekonać nas, by je zmienić. Może nas nawet prowadzić do szukania doradztwa, które może nam pomóc zmienić nasze zwyczaje i nauczyć nas, jak być mądrymi szafarzami.
On może chcieć zburzyć nasze zwyczaje w małżeństwie, zwyczaje, które usztywniły nas na drodze bez miłości. Nasz Ojciec jest gotów odświeżyć nas obfitą łaską za każdym razem, kiedy tego potrzebujemy. Takie odświeżenie wpływa na nasze okoliczności.
OŚWIEŻENIE WNĘTRZA
Potem mamy odświeżenie wnętrza – odświeżenie, które wychodzi poza nasze okoliczności i odnawia naszą duszę, nasze życie, naszą wewnętrzną istotę. Ten rodzaj odświeżenia płynie nie tylko w nas alez nas. Ono napełnia nas radością w naszym małżeństwie; do ochotnego dawania dziesięciny; do stawiania czoła trudnym relacjom, z nadzieją, odwagą i energią.
Krótko mówiąc, odświeżenie wewnętrzne powoduje, że chcemy przeżywać każdy moment życia z Jezusem. Pobudza nasze serce, które mówi, „Jestem w pełni ożywiony, nie boję się dnia. Z radością naśladuję Ciebie Jezu. Ty uczyniłeś mnie odważnym, nie bojaźliwym. Pozwól mi użyć to obfite życie dla Ciebie!”
PRZYNIEŚ WSZYSTKO DO NIEGO
Co wypływa z ciebie teraz? Niewiara, narzekanie, strach, czy wiara, nadzieja i miłość? Tak, jak On to zrobił na święcie w Jerozolimie, Jezus woła do ciebie, byś przyniósł do Niego twoją niewiarę, twoje zgorzknienie, twój strach. On chce to zamienić na zadowolenie, by przenieść cię z pustki do pełni.
On obiecał, „Jeśli kto pragnie, niech przyjdzie do mnie i pije. Kto wierzy we mnie, jak powiada Pismo, z wnętrza jego popłyną rzeki wody żywej” (J 7:37-38).

Zaktualizowane: 22 września 2016 - 11:21

17 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Tak trochę w temacie i nie w temacie
  UWAGA!!! ZATRUTA WODA!!! Życiec Zdrój.
  http://slaskie.naszemiasto.pl/artykul/zywiol-zywiec-zdroj-sluzby-ostrzegaja-woda-moze-byc-zatruta,3864644,art,t,id,tm.html
  Ostrzegajcie znajomych…

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Literówka – „Żywiec Zdrój” oczywiście 🙂
   Szkoda, że nie ma możliwości edycji komentarzy.
   Ale to jest podobnie do tego jak np. w przypływie złości mówimy lub robimy coś złego i jest to już zapisane jak taśma, możemy to naprawić – tak jak ja prostuję literówkę – ale gdzieś tam, na Bożej taśmie pamięci wszystko jest zapisane.
   Warto o tym pamiętać kiedy mamy zamiar wybuchnąć i pomyśleć – co masz zamiar nagrać.
   Tak mi teraz przyszło do głowy 😉

   1. A propos Żywca Zdroju- kiedyś znalazłam w necie artykuł, który zawierał testy wód (tzn. porównywano pod względem smaku itd.); nie pamiętam, na którym miejscu był Żywiec Zdrój, ale zapamiętałam taki komentarz: „Żywiec ma tyle wspólnego z wodą co koń z koniakiem” także ten…
    🙂

   2. Jesli moge sie podzielić opinią to woda z żywca jest jedna z najlepszych, a dlaczego tak myslę?, poniewaz pilem różne wody w upały w dużych ilościach, i niemal po każdej wodzie dostawałem skurczy miesni, a po wodzie zywiec nie dostawałem tych skurczy. Dodatkowo na innych wodach na etykiecie jest podany w składzie chlor, natomiast na wodzie z zywca nie ma podanego tego pierwiastka, być może że go w tych wodach nie ma bądz wystepuje w śladowych ilościach. Jeden lekarz mowił że chlor wypłukuje bor.
    Ponadto chlor to utleniacz.

 2. Uczucie rozdwojenia jaźni u wierzących między wiernością Jezusowi chrystusowi a papieżowi rodzi u nich poczucie niepokoju wewnętrznego oraz dyskomfortu moralnego…

  1. Prawdę mówiąc prawie nikomu z Polaków nie zależy na zmianie istniejącego stanu rzeczy…

    1. przeszlismy juz bardziej w kulture obrazu, az skonczy sie na obrazie bestii

 3. Witam was Kochani. Mam prośbę o modlitwę, umiera Sylwia lat 27 w 4 dobie po cesarce, zator płucny… mama 3 małych dzieci, rano lekarze powiedzieli, że jest bez szans.

  Pomódlmy się proszę do Boga Ojca, by w Jezusie Chrystusie jeśli to zgodne z jego wolą , zachował przy życiu Sylwie i by przywrócił jej pełni zdrowie Ku Chwale Naszego Pana.

  Dziękuje w Imieniu Jezusa Chrystusa.

 4. Ale numer:
  Will smith grał w winter tales lucyfera, a ostatnio Will Smith zaapelował by „oczyścić” kraj z popierajacych Trumpa (Trump reprezentuje tu trąbę Bożą i sąd), Trumpa jako mniejsze zło popiera wielu ewangelicznych…
  matrix 😀

 5. Chłop/rolnik jest tradycyjnie związany z krk poprzez kalendarz świąt rolniczo-kościelnych, robotnik/rzemieślnik/pracownik umysłowy jest z reguły obojętny, a z resztą różnie bywa… Taka jest duchowość ( płytka jak kałuża ) Polokatolika…

 6. nie na temat. Zmarl egzorcysta Gabriele Amorth
  wywiad z egzorcysta
  „Zmarł o. Amorth – egzorcysta, który rozmawiał z szatanem”
  http://strefatajemnic.onet.pl/duchy/zmarl-o-amorth-egzorcysta-ktory-rozmawial-z-szatanem/pkm9tw
  fragmenty

  Ojciec Gabriele Amorth mówił, że wypędził z ludzi kilkadziesiąt tysięcy demonów i nieraz widział, jak egzorcyzmowane osoby wymiotowały kawałkami szkła. Dla Kościoła stał się on osobą niewygodną, gdy stwierdził, że diabeł uwił sobie w Watykanie wygodne gniazdko…

  Najgorsze było jednak coś innego:

  – Diabeł mieszka też w Watykanie i konsekwencje tego możecie zobaczyć na własne oczy – przyznał Amorth w wywiadzie z 2010, czym wywołał burzę.

  Coraz głośniej mówiono, że sędziwy duchowny przesadza, dopatrując się złego we wszystkim i wywyższając go na niemal równego Bogu.

  – Pamiętajcie jednak, że kiedy wmawia się wam, że diabła nie ma, on cieszy się najbardziej – odpowiadał…

  Szatan zdaniem Amortha może dosięgnąć nawet osobę bogobojną i duchowną. Przede wszystkim jednak interesuje się praktykantami magii i okultyzmu. Co ważne, działa on nie tylko w skali jednostek i potrafi wpływać na losy całych narodów. To zły odpowiadał za Hitlera, Stalina i ich zbrodnie przeciwko ludzkości. To on kierował ręką Marksa, gdy ten pisał o religii jako opium ludu

  Amorth uważał, że szkodzenie religii katolickiej jest przysługą dla diabła, bowiem tylko kapłani są w stanie skutecznie go zwalczać. Dlatego wysiłki piekła w psuciu Kościoła nie ustają. Przykładowo, to ono motywowało Alego Ağcę do zamachu na Jana Pawła II, który ogłosił szatana „największym nieprzyjacielem katolików”.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish