Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jezus Syn Boży – chrześcijańskie bajki dla dzieci.

 

 

Updated: 20 września 2016 — 18:21

10 komentarzy

Add a Comment
 1. A niech się dzieje co chce..Albo dostanę potwierdzenie, albo zaprzeczenie swoich myśli (Których nie wyjawię). Ale…Ale napiszę to i możliwe że w nocy nie zasnę.

  Piotrze, najpierw słówko do Ciebie, bo to od Ciebie zależy czy w ogóle puścisz komentarz, czy raczej go ominiesz, lub też będziesz chciał ze mną dyskutować prywatnie. Otóż na wstępie zaznaczę, że ostatnia forma kontaktu mnie NIE INTERESUJE i nie odpowiem na próby, chyba że najpierw opublikujesz mój komentarz w całości

  Czy wtedy postąpiłem słusznie? TAK. Choć za ostro, tak samo jak podczas naszej dyskusji mejlowej, jak i napisaniem posta na swoim profilu na FB. Za to Cię przepraszam. Choć nadal uważam że moja uwaga była słuszna, ale wypowiedziałem Ją nie tak jak trzeba..Więc można przyjąć że była niesłuszna, może przy odpowiednich słowach była by może inna..
  I w tym miejscu mógłbym wymieniać To co mam do Ciebie, co mi się kłębiło w głowie, a w związku z czym sumienie ani razu nie dało mi do zrozumienia że postąpiłem źle (Chyba tyle że od razu nie powołałem świadków, jak mówi Słowo Boże)…Ale wiesz co..NIE ZROBIĘ TEGO. Jeśli Ty sam do tego nie dojdziesz i sumienie nie oskarży Ciebie do przeproszenia mnie, to wtedy nie ma sensu wyciągać brudu na wierzch. Także nie mam zamiaru się gniewać, gdybyś jednak nie zamierzał mnie kompletnie za nic przepraszać. Przyszedłem tu, z mieczem kłótni w pochwie, a z wyciągniętym mieczem Słowa Bożego i w pełnej zbroi Bożej. Przyszedłem tu, by w zgodzie ze słowem Bożym mieć pokój z każdym, o ile to możliwe…Teraz to już zależy od Ciebie, czy mi otworzysz, czy każesz mi stać na dworze, aż przestanie padać..2 raz nie zapukam.

  Słówko do całej reszty stałych czytelników..Hmm..Nie wiem co do was napisać..Chyba mogę was Jedynie przeprosić za to, iż sytuacja potoczyła się tak niefortunnie, że musiałem odejść.

  Piotrze..Ty wybierz…Albo puść mój komentarz W CAŁOŚCI..albo nie puszczaj go wcale.

   1. Puśćcie to może w niepamięć i tyle. Witaj z powrotem 🙂 Pokój Tobie!

    1. Również cieszy mnie powrót Karola. Każdy czasem potrzebuje gdzieś odejść ale ważniejsze jest znaleźć drogę powrotną.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: