Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Moskiewska młodzież zachipowana.

Tak naprawdę nie ma znaczenia jakikolwiek konflikt na świecie. Wszyscy oni współpracują dla szatana. Nieważne czy jest USA kontra Rosja, czy Kaczyński kontra Putin. Wszyscy oni graja do jednej bramki.

Nie tylko w Szwecji czy USA są modne chipy.

 

„1 września do 3 tys. moskiewskich szkół został wprowadzony nowy system informacyjny „Przejście i wyżywienie”. Młodzież została wyposażona w specjalne bransoletki, które poinformują rodziców o wszystkich działaniach podejmowanych przez ich pociechy na terenie szkoły.

Bransoletka pełni rolę karty płatniczej i daje rodzicom możliwość kontrolowania wszystkich wydatków dziecka w ciągu dnia. To również spore udogodnienie dla uczniów, którzy nie muszą nosić przy sobie gotówki.

Dane zakodowane na bransoletce to również doskonałe źródło informacji o szkolnych postępach ucznia i jego frekwencji na zajęciach. O ewentualnej absencji dziecka rodzice zostaną powiadomieni SMS-owo bądź e-mailowo.

http://www.edulandia.pl/edukacja/7,101865,20622889,moskiewska-mlodziez-zaobraczkowana-nic-nie-ujdzie-im-plazem.html#Czolka3Img

 

Jak widzimy są przedstawiane zresztą zgodnie z naszymi założeniami same zalety.

 

 

bransolttkibezgotowkowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kiedy nastanie już Wielki Ucisk, będzie nam niezmiernie ciężko naszemu otoczeniu wyjaśnić w sposób logiczny o zagrożeniu płynącym z apokalipsy.

 

A wykonuje ono wszelką władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach. Ono to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu zwierzęciu, którego śmiertelna rana była wygojona. (13) I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi. (14) I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które ma ranę od miecza, a jednak zostało przy życiu. (15) I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici. (16) On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, (17) i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. (18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.

Apokalipsa 13

 

 

 

Zaktualizowane: 12 września 2016 - 09:36

13 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Najgorsze jest to, że ludzie postrzegają to jako ciekawą nowinkę technologiczną, która ma ułatwić im życie.
  Dodatkową właściwością RFID – a szczególnie tych wszczepianych pod skórę których już tak łatwo „zdjąć” się nie da – jest fakt, że bardzo łatwo daje się taką osobę namierzać i lokalizować chociażby dzięki bramkom w marketach, lotniskach, niedługo pewnie na przystankach lub w wejściach do środków komunikacji miejskiej.

  1. A gdy stanie się niewygodna dla rządu, jednym przyciskiem wyłącza się jej chip i traci przez to konto bankowe ze środkami do życia, dokumenty i tożsamość…

   1. A gdy będzie tam jakiś czujnik np z substancją wysoką trującą np teraz są baterie (Li-Ion) gdy coś nie chcesz zrobić po prostu Cie usuną. Chwała Bogu bo mam PISMO ŚWIĘTE i Bóg powiedział nawet gdy wypijecie coś trującego nic wam nie będzie.

    1. Także powiedziano że by w ogóle znamienia NIE brać

  2. W UK już są takie bramki przy wejściu na stację kolejową.

 2. No co Ty, przecież znamię to „prawo niedzielne” 🙂

 3. Czy ktoś może to powstrzymać czy NWO dalej będzie wchodzić w świat i dalej będzie jak jest? :\
  Co oni chcą osiągnąć tym zniewoleniem ludzi jak i tak będą się w piekle smażyć za to wszystko co robili i dalej robią.. I dlaczego ich panem jest Lucyfer? Dlaczego tak nienawidzą chrześcijaństwa? i kto rządzi w tym Illuminati bo ja trochę mało o tym wszystkim wiem…..

  1. 9/11 – to król illumianti, całe zburzenie wtc i postawienie nowych memoriałów to ceremonia otwarcia otchłani i zbudowania nowego porządku na otchłani (obraz bestii i jego wyznawcy mają iść na potępienie), to proste, przeciwnik to duch\duchy (byty o znacznie wyższej strukturze istnienia niż my w ciele) który może wykorzystywać niemal każde ciało/człowieka. Znając jego sposób kuszenia (po kuszeniu samego Mesjasza) – celuje w ludzi lubiących/mających władzę, zasoby (pieniadze dzisiaj), cielesne uciechy bardzo ponad miarę – ludzie nie zdaja sobie sprawy czym „szatan” jest, świat łyka propagandę że to rogaty czerwonuch pilnujący piekła. Podobnie propaganda o Bogu. Tak naprawdę mamy do czynienia z absolutnie wyższymi formami istnienia (metaforycznie-kosmici jeszcze bardziej niż kosmici), kosmiczne, starożytne byty realizujące na ziemi swoje interesy. Tylko dzięki Słowu Bożemu mozemy mniej więcej rozumieć o co chodzi. Stary testament był TESTem prawa, teraz mamy TEST Chrystusowy aż do skończenia tej ery – tzw Łaski. To że widzimy rękę przeciwnika w świecie to nic dziwnego (bo Bóg zgodnie z Biblia dozwala mu działać aż do końca, ma swoją funkcję) ani nic aż tak strasznego (mozemy zwyciężyć razem ze Zbawicielem, ON jest Bogiem przez B które nie potrafi nikt opisać). Cała historia ziemi to jak jeden wielki projekt, symulacja ludzkich rządów, wielkie widowisko, jak test.

  2. To trudne do zrozumienia, ale NWO ma swoja funkcję w planie Bożym, NWO to objawienia Jana 13, 17:17, – pamietajmy ze to sam Chrystus będzie zarządzał rozdzielaniem Gniewu Bozego wg objaw. Jana, jak orkiestrą. Nic dziwnego że nei rozumiemy tego wszystkeigo i wyrokó Bożych, ponieważ to BÓG, tylko pogańskie bożki są zrozumiałe, przewidywalne bo grzeszne jak człowiek.
   Jeśli ktoś czy jakaś organizacja chce wam wmówić ze wszystko rozumie, nauczy etc – nie wierzcie.

 4. Choc same artykul jest mocno niepokojacy, to uwazam ze czesc zawarta w nim informacji jest nieprawdziwa, lub zle przekazana/przetlumaczona.

  Bransoletka rzekomo ma byc „zrodlem informacji dla rodzicow o postepach ucznia i frekwencji”.

  O ile z „frekwencja” moge sie zgodzic, pod warunkiem ze uczen wchodzac do klasy przyklada bransoletke np. do futryny w ktorej wbudowany prosty czytnik RFID. To z kolei daje dosc prosta droge do naduzyc, jezeli nauczyciel nie liczy glow ktore siedza w klasie. (Bransoletke mozna dac koledze ktory moze odfajkowac nasza obecnosc, uczen moze oznaczyc sie w klasie a kolejnie z niej wyjsc, itp)

  Druga rzecz – postepy w nauce. To jest jakas bzdura kompletna. Zastanowcie sie.
  Uczen pisze klasowke, badz poproszony do odpowiedzi.
  Na podstawie tego co napisal/odpowiedzial otrzymuje ocene.

  Po co zapisywac mu ta ocene na bransoletce? Uczen do tych danych z bransoletki dostepu miec nie bedzie, rodzice w domu dostepu do tych danych miec nie beda (bo przeciez nikt nie wyposazy rodzicow w czytniki RFID + specjalne oprogramowanie + dokladna instrukcje dla debili jak to zrobic zeby to wszystko zadzialalo).

  W szkole musi funkcjonowac elektroniczny system ocen. Po klasowce/odpowiedzi ocena leci do elektronicznego dziennika (czyt. bazy danych). Skad po pojawieniu sie nowego wpisu dotyczacego ucznia, system generuje wiadomosc email/sms do rodzica.
  Nie ma to NIC wspolnego z bransoletka na rece.

  Nie wierze ze jakiekolwiek dane „wrazliwe” jak oceny, sa trzymane na rece ucznia. To po pierwsze nie ma sensu, a po drugie dawaloby kolejne ogromne pole do naduzyc.

  Jedyne do czego rzeczywiscie bransoletka sie nadaje to sledzenie przez rodzicow szkolnych wydatkow, a jednoczesnie szkole daje duzo swobody. Nie musza babrac sie przy obiedzie/sklepiku z pieniedzmi. Rodzice po tygodniu lub miesiacu po prostu dostaja fakture i reguluja ja przelewem.

  Pisze to wszystko po to zeby uczulic czytajacych, ze nie wszystko co sie czyta, jest prawda, nie wszystko ma sens. Trzeba myslec.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish