Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Papież Franciszek przyjmuje cześć nakarmiwszy pizzą bezdomnych w Watykanie”

Teatr nabiera rozmachu:

 

 

Geoffrey Grider

I upadłem mu do nóg, aby oddać mu pokłon, lecz powiedział mi: Nie rób tego, bo jestem sługą razem z tobą i twoimi braćmi, którzy mają świadectwo Jezusa. Bogu oddaj pokłon, bowiem świadectwem Jezusa jest duch proroctwa” (Objawienie św. Jana 19:10, UBG).

W Objawieniu Jan jest ogarnięty tak głębokim szacunkiem, że pada u stóp proroka Daniela, by oddać mu cześć, lecz zostaje za swoje działania delikatnie upomniany. Daniel w chwale wciąż całkiem dobrze pamiętał jaskinię lwów, w której znalazł się po tym, jak pozwolił królowi Nabuchodonozorowi złożyć sobie hołd.

Nie jest tak w przypadku katolickiego papieża Franciszka. Gdy kilka dni temu karmił pizzą ubogich w Watykanie, pozwalał innym istotom ludzkim, by gięły się przed nim w pokłonach, całowały jego pierścień jak gdyby był bossem mafii i błagały o błogosławieństwo od tego bezdzietnego „ojca świętego”.

Spójrzcie na miny jego czcicieli. Są ogarnięci wzruszeniem, jak gdyby widzieli Boga. To bezwstydne bałwochwalstwo. Popatrzcie tylko na papieża swobodnie przechadzającego się pośrodku tłumu i napawającego się ich uwielbieniem, jakby zasługiwał na to, by się z nim spotykać.

Dokładnie w taki sposób ludzie będą bili pokłony antychrystowi. Papieski tytuł „ojca świętego” jest skradziony z 17. Rozdziału Ewangelii wg św. Jana, gdzie czytamy, w jaki sposób Jezus wzywał Swojego Ojca w niebie: „A nie jestem już na świecie, ale oni są na świecie, a ja idę do ciebie. Ojcze święty, zachowaj w twoim imieniu tych, których mi dałeś, aby byli jedno jak i my” (17:11, UBG).

Absolutnym bluźnierstwem ze strony każdego człowieka, który kiedykolwiek żył na tej ziemi poza Jezusem Chrystusem, jest roszczenie sobie prawa do tego tytułu i posługiwanie się nim. Kościół rzymskokatolicki wraz z Watykanem są Nierządnicą Babilońską, o której czytamy w 17. I 18. Rozdziale Objawienia. Jej kres nadejdzie pod koniec czasu utrapienia dla Jakuba po porwaniu.

„A kobieta była ubrana w purpurę i szkarłat i przyozdobiona złotem, drogimi kamieniami i perłami. Miała w swej ręce złoty kielich pełen obrzydliwości i nieczystości swego nierządu. A na jej czole wypisane było imię: Tajemnica, wielki Babilon, matka nierządnic i obrzydliwości ziemi” (Obj 17:4-5, UBG).

Byłem zniewolony przez system babiloński przez prawie połowę mojego życia aż do dnia, w którym spotkałem Jezusa i otrzymałem Jego darmowy dar zbawienia przez krew, którą On przelał na krzyżu.

 “
Tłumaczył Jacek. Dziękuję w imię Jezusa.

Updated: 8 września 2016 — 09:34

14 komentarzy

Add a Comment
 1. Piękny tekst.
  Chwała naszemu jedynemu Panu Jezusowi Chrystusowi za to, że otwiera ludziom oczy.

 2. “od tego bezdzietnego „ojca świętego”.
  A tego nie wiemy bracie Grider 😉

 3. Watykan albo Jerozolima jest nierzadnicą. Jeruzalem tez jest na 7 wzgorzach tez mordowala swietych i prorokow i jest miejscem gdzie ukrzyzowali Pana,jak Biblia mowi o Nierzadnicy. W Watykanie nie ukrzyzowali Pana. Ach…ciezki temat Biblia,..

  1. ubrana w purpure, stolica, matka nierzadnic. Jerozolima odpada.
   Czy moesz jakies foto przedstawic pokazujace Jerozolime na 7 wzgorzach?

   1. Poszukaj w necie info ze Jerozolima jest na 7 wzgorzach. Jerozolima odpada bo purpura a Watykan odpada bo nie ukrzyzowali Pana,i tak sie mozna.spierac wieki jak z Biblijnymi sprzecznosciami

    1. ale co ma ukrzyżowanie Pana do nierzadnicy?
     Jerozolima nie leży na 7 wzgórzach.
     Jerozolima nie jest ubrana w bisior i purpurę.

     1. Kolega wyzej udostepnil,prosze poczytac

     2. No i co detektywie prawdy? Wszystko pasuje do Watykanu ale nie daje mi spokoju ze nierzadnica to miasto gdzie ukrzyzowano Pana

 4. Proponuję zawsze ,gdy mówimy o Ojcu w niebie mówic Ojciec Swiety,by proklamować to wbrew temu uzurpatorowi.

 5. “W Objawieniu Jan jest ogarnięty tak głębokim szacunkiem, że pada u stóp proroka Daniela, by oddać mu cześć, lecz zostaje za swoje działania delikatnie upomniany. Daniel w chwale wciąż całkiem dobrze pamiętał jaskinię lwów, w której znalazł się po tym, jak pozwolił królowi Nabuchodonozorowi złożyć sobie hołd.”
  – Yyyy… A skąd taki kwiatek???

 6. Mi się wydaje, mam nadzieję, że tak jest, lrcz to nie jest trans w przypadku Franciszka lecz słabość wynikająca z racji i wieku i tutaj uważam za ważniejsze – z racji posiadania tylko jednego zdrowego płuca. Drugie ma usuniete. W górach czy u nas w Częstochowie ten stary człowiek zwyczajnie się męczy, może dochodzić do niedotlenienia, stąd Jego upadki.Ja modlę się za Niego nadal, podobnie jak prosiłam o papieża masona, który rozwiąże zakłamanie posoborowe i ukaże prawdę – masoni to jednak inteligentni ludzie, niezależnie od zajmowanego stanowiska.
  Starszy człowiek, w upale i rozrzedzonym górskim powietrzu z problemami płuc. Te Jego odpoczynki i upadki ja zaliczam do mających podłoże medyczne. Ochroniarze powinni być czujniejsi.

  1. Inteligencja masonów, budowniczych świata nie ma nic wspólnego z mądrością Bożą.
   I chociaż oni myślą, że obejmą władzę na całym świecie, nad wszystkimi ludźmi wraz ze swoim bogiem luckiem, będąc w swoim mniemaniu inteligentnymi, nawet nie wiedzą jak są głupi.

   “Odrzuciwszy więc wszelkie zło, wszelki podstęp i udawanie, zazdrość i jakiekolwiek złe mowy, jak niedawno narodzone niemowlęta pragnijcie duchowego, niesfałszowanego mleka, abyście dzięki niemu wzrastali ku zbawieniu – jeżeli tylko zasmakowaliście, że słodki jest Pan. Zbliżając się do Tego, który jest żywym kamieniem, odrzuconym wprawdzie przez ludzi, ale u Boga wybranym i drogocennym, wy również, niby żywe kamienie, jesteście budowani jako duchowa świątynia, by stanowić święte kapłaństwo, dla składania duchowych ofiar, przyjemnych Bogu przez Jezusa Chrystusa. To bowiem zawiera się w Piśmie: Oto kładę na Syjonie kamień węgielny, wybrany, drogocenny, a kto wierzy w niego, na pewno nie zostanie zawiedziony. Wam zatem, którzy wierzycie, cześć! Dla tych zaś, co nie wierzą, właśnie ten kamień, który odrzucili budowniczowie, stał się głowicą węgła – i kamieniem upadku, i skałą zgorszenia. Ci, nieposłuszni słowu, upadają, do czego zresztą są przeznaczeni. Wy zaś jesteście wybranym plemieniem, królewskim kapłaństwem, narodem świętym, ludem na własność przeznaczonym, abyście ogłaszali dzieła potęgi Tego, który was wezwał z ciemności do przedziwnego swojego światła, wy, którzyście byli nie-ludem, teraz zaś jesteście ludem Bożym, którzyście nie dostąpili miłosierdzia, teraz zaś jako ci, którzy miłosierdzia doznali” 1Piotra 2,1

   Tak wygląda prawda w oczach Boga.
   Jednak życzę im, aby spokornieli i nawrócili się do prawdziwego Boga.

 7. A św piotr to gdzie został ukrzyżowany jak nie w rzymie przeciesz chrystus powiedział znów mie ukrzyżują do piotra

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: