Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Zwierzchności terytorialne już w małych miejscowościach.

Błędnym jest nauczanie o nie istnieniu zwierzchności terytorialnych. Gdyby tak było, to nie ustanawiano by królową i patronką ani na płaszczyźnie państwa, kraju, ani na poziomie lokalnym, tak zwanej matki boskiej.

Czytelnik tego bloga podesłał mi informacje o uroczystości patronactwa tzw Matki boskiej w miejscowości powiatowej jaką jest Sędziszów Małopolski:

https://www.youtube.com/watch?v=GBc9iPWOshc

 

Z inicjatywą wyszedł  Bogusław Kmieć burmistrz PISowski i ponoć rycerz Kolumba.

Oto dowody:
stronka parafii (druga parafia, tym razem „milosierdzia bozego” od faustyny, w takim miescie 2 koscioly parafialne, jeden klasztor!).
Rycerze Kolumba, zdjęcie:
pierwszy z prawej w okularach siedzący na krześle to burmistrz z PiSu. Możesz dodac zdjecie do artykulu, bo napisałeś „ponoć”.

Naiwni byli Ci, którzy pokładali nadzieję w PISie. W tej partii jak w każdej innej działają ludzie  Watykanu.

Bóg poniżony, królowa Niebios wywyższona.

Tym samym korelacja błogosławieństwa jest podobna. Czczenie królowej Niebios równa się  z brakiem błogosławieństwa:

 

„Bezrobocie w Sędziszowie Małopolskim wynosiło w 2014 roku 62,0% (66,7% wśród kobiet i 57,7% wśród mężczyzn). Jest to znacznie więcej od stopy bezrobocia dla województwa podkarpackiego oraz znacznie więcej od stopy bezrobocia dla całej Polski.

Przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto w Sędziszowie Małopolskim wynosi 3 236,75 PLN, co odpowiada 80.80% przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia brutto w Polsce.

Wśród aktywnych zawodowo mieszkańców Sędziszowa Małopolskiego 715 osób wyjeżdża do pracy do innych miast, a 1 766 pracujących przyjeżdża do pracy spoza gminy – tak więc saldo przyjazdów i wyjazdów do pracy wynosi 1 051.

Read more: http://www.polskawliczbach.pl/Sedziszow_Malopolski#ixzz4JMepM2jS

 

Po oddaniu miasta duchowi przeciwnemu Bogu może być już tylko gorzej.

 

 

„Nie będziesz miał bogów cudzych przed oczyma mymi.” Pwt 5,7

 

 

Zaktualizowane: 5 września 2016 - 10:33

12 komentarze

Dodaj komentarz
 1. „Mówią do drewna: Ty jesteś moim ojcem, a do kamienia: Ty mnie spłodziłeś! Bo się do mnie zwrócili plecami, a nie twarzą. Lecz w czasie niedoli wołają: Wstań i nas wybaw! (…) Dlaczego na Mnie narzekacie? Przecież wszyscy odstąpiliście ode Mnie mówi WIEKUISTY.” (NBG Jer 2:27-29)

  1. „Biada temu, co mówi: „Obudź się!” – do drzewa,
   i – „Podnieś się!” – do niemego głazu!
   Okryte one złotem i srebrem,
   lecz ducha wcale w nich nie ma.
   Cóż może posąg, który rzeźbiarz czyni,
   obraz z metalu, fałszywa wyrocznia –
   że w nich to twórca nadzieję pokłada,
   gdy wykonuje swoje nieme bogi?”
   Ha 2,19

 2. Teraz zaś do was, kapłani, odnosi się następujące polecenie: 2 Jeśli nie usłuchacie i nie weźmiecie sobie do serca tego, iż macie oddawać cześć memu imieniu, mówi Pan Zastępów, to rzucę na was przekleństwo i przeklnę wasze błogosławieństwo, a przeklnę je dlatego, że sobie nic nie bierzecie do serca.Ks. Malachiasza 2:2
  Każdy kto czci innych bogów jest pod przekleństwem dlatego jest tak źle w całej Polsce, wstyd kaplani i biskupi ze jesteście tak głusi i ślepi na słowa naszego jedynego Pana i ze jej tak duże odstępstwo od słowa Bożego

 3. Gdyby proroctwo z Objawienia miało się wypełnić i tyczy się ono Franciszka to we wrześniu 2016 kończy robotę w Watykanie. ?

 4. Franciszek mówił jakiś czas temu, że niedługo odejdzie, a poza tym w tamtym roku bąknął, że przed nami ostatnie Święta Bożego Narodzenia. Jest jeszcze temat 500 dni czasu dla uratowania świata /wypowiedź Johna Kerrego/, a licznik bije bodajże od ubiegłorocznej wizyty papieża w Kongresie USA, która rozpoczęła się od pamiętnej daty 23 września.

 5. Przykro słuchać wypowiedzi tych ludzi. Kult maryjny w naszym kraju sięga zenitu.

  Panie Boże wybacz im, że znieważają Twoje Święte Imię.

  Zaczynam się zastanawiać, czy to nie są czary, że ludzie tak ubóstwiają Maryję. To jest zastanawiające, jak bardzo są pod wpływem figur i obrazów maryjnych. Może duch kryjący się za tymi rzeźbami otacza taką mocą swoich wiernych, że nie dopuszcza na poznanie prawdy.
  Nie ma się co dziwić naszym zaczadzonym bliskim skoro przykład idzie z góry. Wystarczy popatrzeć na medialne promocje gorąco poparte przez rządzących no i oczywiście duchowieństwo.
  Przy takiej aprobacie elit nie da rady po ludzku przetłumaczyć Ixińskiemu, kto jest Panem i Królem. Nadzieja pozostaje tylko w wytrwałej i szczerej modlitwie.

  Pozdrawiam w Panu Jezusie Chrystusie.

 6. Troche na inny temat ale poczytać warto, są ciekawe artyk. na „gazeta bałtycka” (np.wypowiedzi petru czy „Wspomnienia opozycjonisty: Wielu kolegów było podstawionych i okazali się zdrajcami”

 7. Wybranstwo Boze to wielki, calkowicie nie zasluzony dar. Docenmy to, glosno wyslawiajac Boga.

 8. Było wiele akcji modlitewnych, postów, a Kult Maryjny i ogólnie Rzymski katolicyzm jak widać i tak się rozrasta. Jaki z tego wniosek?

   1. Jak w przysłowiu:
    Za mało nas do pieczenia chleba, a gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść.
    Wracając do tematu jedyne co możemy zrobić to uświadamiać ludziom Prawdę objawioną w Piśmie Świętym oraz wynikającą z niej sprzeczność istniejącą w fałszywej tradycji – natomiast Biblia wyraźnie mówi nam o losie jaki spotka nierządnicę będącą miastem na 7 wzgórzach, a skoro tak mówi Biblia – tak na pewno się stanie.

 9. Super wykład z prspektywy żyda nawróconego – można zrozumieć żydowski, oryginalny kontekst wieczerzy ,czego w krk ani mru mru 🙂 https://vimeo.com/53280789

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish