Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Prokatolicki PIS przeciwko dyskryminacji LGBTI

Jak widać PIS ma tyle z chrześcijaństwem wspólnego,  co my z telewizorem.

 

„Po raz pierwszy wszystkie 28 państw członkowskich UE jednomyślnie opowiedziały się za przyspieszeniem działań na rzecz równości środowisk LGBTI. Pod dokumentem, zobowiązującym kraje do podjęcia działań w celu zwalczania dyskryminacji ze względu na orientację seksualną i tożsamość płciową podpisał się także rząd Prawa i Sprawiedliwości.”

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/pis-przeciwko-dyskryminacji-lgbti/es176w

 

Właśnie dlatego od stuleci kościół rzymski spychał Biblię na margines życia społecznego, ponieważ ta godzi w prawdziwe interesy warstwy ezoterycznej Babilonu Wielkiego jakim jest kościół rzymski.

To z Biblii wiemy, że związek mężczyzny z mężczyzną jest obrzydliwe ością. „Spokojnie”…jeszcze będzie taki czas, że wrócimy do średniowiecznego zakazu cytowania Prawa Boga zawartego w Starym Testamencie. Czy teraz widzimy prawdziwy cel podzielenia Pisma na Stary i Nowy Testament? Stary do kosza bo jest Nowe przymierze a w nim okaże się, że homoseksualizm był tolerowany przez Jezusa (Ironia).

Kapłańska 18:22

22  „‚Nie wolno ci położyć się z mężczyznątak, jak się kładziesz z kobietą. Jest to obrzydliwość.

 

 

Zaktualizowane: 5 września 2016 - 19:54

17 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Własnie miałem ten artykuł Ci podesłać, heh już mnie nic nie zdziwi po „marihuanie leczniczej, która sieje spustoszenie” wg posła Ziobry… brak nadziei na tak zwaną „dobrą zmianę”.
  Módlmy się o Polskę, bo nie wiadomo co tam jeszcze wymyślą…

 2. Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, 10 ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego. 11 A takimi byli niektórzy z was. Lecz zostaliście obmyci, uświęceni i usprawiedliwieni w imię Pana naszego Jezusa Chrystusa i przez Ducha Boga naszego.

  Propagowanie LGBT uważam za złe, natomiast żebyśmy się nie zapędzili za bardzo bo każdy z tych ludzi ma taką samą szansę na uzyskanie łaski od Pana Jezusa jaką dostaliśmy my.

  ,,… A takimi byli niektórzy z was…”

 3. Czy myślicie, że Jefte złożył córkę w ofierze jak przysiągł?

  1. Ofiara z człowieka oznacza przeznaczenie kogoś na służbę w przybytku Boga, a nie śmierć na ołtarzu. Bóg Izraela nigdy na to nie zezwalał. Córka Jeftego po 2-miesięcznym opłakiwaniu swego dziewictwa, udała się do Szilo i tam służyła do śmierci Bogu. Zachowanie dziewictwa, tożsame z brakiem potomstwa uchodziło za nieszczęście i hańbę, dlatego pózniej dziewczęta co roku przez 4 dni w roku chodziły opłakiwać smutny los córki Jeftego.

   Celibat to nieszczęście i hańba… 🙂

   1. W mojej Biblii Warszawskiej jest to tak napisane, że myślałam iż ją spalił..
    11:31 To wówczas, gdy cało powrócę z wyprawy na Ammonitów, do Pana należeć będzie i na całopalenie złożę mu to, co wyjdzie na moje spotkanie z drzwi mojego domu.

    Szukałam w Internecie i nie ja jedyna to tak odczytałam choć wiem, że Bóg zabronił czynić ofiary z ludzi. Stąd pytanie.

 4. Stawiam tezę, nie ma związku z tematem, ale przyszło mi to do głowy parę tygodni temu. Jaki jest ostateczny cel Szatana? Przyszło mi do głowy, że chce uciec, zbiec jak więzień. To by tłumaczyło wiele aspektów z biblii, jak wieża Babel np. Okłamał wszystkich od początku. Jak byś się czuł w więzieniu, obiecywałbyś złote góry, życie wieczne (okultyzm) aby znaleźć pomocników. Co o tym myślicie?

 5. Jeszcze inaczej Piotrze. Mam prośbę. Czy moglibyście sprawdzić, czy ktokolwiek, kiedykolwiek ktoś postawił taką tezę? Jeśli postawił – mylę się. Jeśli nie postawił, mogłoby to oznaczać, że słowa te zostały zapieczętowane na czas końca.

 6. To było jakieś dwa tygodnie temu. Bardzo często wieczorami zwracam się bezpośrednio do Pana Jezusa o poradę, co mam robić, proszę o prowadzenie. I pewnego dnia te słowa „usłyszałem”. Oczywiście nie uważam się za proroka, nie o to chodzi. Ale nie wiem co mam z tym zrobić.

 7. To zaczęło się jakieś pół roku temu, kiedy powiedziałem Panu Jezusowi, że całkowicie ofiaruję Mu swoje życie. I wtedy po jakimś czasie zacząłem „słyszeć” krótkie zdania układające się w konkretne treści. I zacząłem pisać je na stronach internetowych, forach, itp. Najczęściej mówiły o potrzebie pokuty, upamiętania, szczególnie kierowane do katolików, zawsze były bardzo trafne i konkretne. A to o czym piszę teraz otrzymałem dwa tygodnie temu i nie wiem co o tym myśleć.
  Może Piotrze założyłbyś osobny temat o tym?

 8. Nie potrzebujesz mnie się obawiać Piotrze i sprawdzać w KRD. Ostatnim forum katolickim w jakim byłem to katolik.pl, jako „Listy Pawła”, chociaż dużo moich tematów już pousuwali.

 9. Dział „Chrześcijaństwo, ateizm, religie, filozofie”

 10. Chrześcijanin nie powinien nikogo dyskryminować

  1. Tak i my tak postępujemy, ale tu jest pułapka.
   Popatrz, my nie dyskryminujemy homoseksualistów. Jedyne o czym możemy pisać, to że homoseksualizm jest niebiblijny.
   Dlatego taka wrzawa o dyskryminacje ma na celu ich wypromowanie. To tak, jakby stworzyć ustawę mająca na celu zakazu dyskryminacji kotów. Nie ma takiej potrzeby.
   Tak samno jak nie ma potzreby organizowania imprez typu Parady gejów.
   To jest szatańska sztuczka. W imię źle pojętej tolerancji, kiedy np narodowcy będą skandować przy gej paradzie, policja ich zatrzyma i przeakżą sprawę prokuraturze a na ulicach geje i lesbijki śmiało będą afiszować się.

 11. „w polityce pl” jest tam napisane ze 15 wrzesnia komisja smoleńska przedstawi nowe dowody ws.katastr.smoleńskiej .Zamknięte posiedzenie podkomisji 13 wrzesnia ,14 wrz.spotkanie z rodzinami a 15 wrz. mediami .

 12. Mozni tego swiata maja jednego, na pewno duchowego ( fizycznego ? ) ojca, ktorym nie jest Bog…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish