Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

BOLESNA RZECZYWISTOŚĆ

David Wilkerson

Wyobraźcie sobie przeżycie Saula, kiedy Chrystus skonfrontował się z nim na drodze do Damaszku w bolesny sposób. Pan powiedział do Saula „Ja jestem Jezus, a ty Mnieprześladujesz” (patrz Dz.Ap 9:4-5). Saul myślał, że ma do czynienia z ludźmi i wykonuje Bożą pracę, by wykorzenić żydowskich heretyków.
Saul został wstrząśnięty prawdą: „Jezus ma duchowe ciało. On jest Głową tego ciała – Jego dzieci tu na ziemi są połączone z tą Głową. To jedno ciało, złożone z wierzących, którzy są ciałem z Jego ciała. Każdy, kto nastaje na jedno z nich, w rzeczywistości walczy z Nim.”
POWODUJĄC BÓL JEZUSA
Każdy „człowiek Jezusa”, którego Saul prześladował i więził – wszystko co powiedział i zrobił przeciw nim – było odczuwane przez samego Chrystusa. Konfrontacja Saula z tą prawdą zmieniła jego życie.
Już jako apostoł Paweł, rozumiał jak głęboko Chrystus umiłował Swój Kościół. Zobaczył, że w oczach Pana Kościół jest drogocenną perłą. Jest również Oblubienicą Jego Syna – jednym wspólnym, niewidzialnym ciałem, złożonym z wykupionych krwią dzieci z każdego pokolenia i narodu na ziemi.
POWAŻNA PRAWDA
Jestem przekonany, że tej prawdy nie traktujemy tak poważnie, jak powinniśmy. Pełne zrozumienie oznaczało by koniec wszelkich narzekań w kościele … koniec wszelkiej goryczy. … koniec wszelkich uprzedzeń, cielesnych rywalizacji, pychy, plotek i podziałów.
„Aby nie było w ciele rozdwojenia, lecz aby członki miały nawzajem o sobie jednakie staranie.” (1 Kor 12:25).

 

_____________

 

Dlatego też apelowałem do właścicieli blogów i forów aby nie wylewali swej żółci na innych. Może byc tak, iż jesteśmy WSZYSCY  jedną rodziną.

http://detektywprawdy.pl/2016/06/15/apeluje-do-chrzescijan-w-sieci/

Zaktualizowane: 25 sierpnia 2016 - 15:29

8 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Dziękuję w imię Jezusa Chrystusa.
  Mam pytanie do naszych chrześcijanek blogowiczek. Przeczytałem właśnie List do Koryntian i mam pytanko czy modląc się moje drogie nakrywacie głowę ?

 2. Najbardziej bolesne są chwile gdy za niesioną w dobrej wierze prawdę ewangeliczną dostaje się odpowiedzi w stylu : Co ty jarałeś/piłeś, Chyba cię popie.doliło, Patrzcie go, jaki nawiedzony…

 3. Na tym upadłym świecie ( a w szczególności w katolickiej Polsce ) trzeba się bardzo starać, aby nie ubabrać sobie rąk czyimiś łzami nieszczęśliwymi.

 4. Chrześcijanin (biblijny) nie powinien „hejtować” innego chrześcijanina (podobnie wierzącego),
  bo obaj wierzą w tego samego Boga 🙂
  Co nie znaczy, że podziały nie mogą istnieć, byleby tylko dyskusje na temat różnic były prowadzone kulturalnie i z sensem 🙂

 5. Trzeba być pod skrzydłami Boga, by nie dać się temu podłemu światu. Inaczej on nas pochłonie.

 6. Trzeba się radować mimo przeciwności życia.

 7. Czy to świat ludzki tak zidiociał od szatańskich nauk czy to już my dokumentnie zwariowaliśmy, jak to wmawiają nam nasi kaci i oprawcy? Bracia i siostry w Chrystusie NIE DAJMY się.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish