Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jezus nadchodzi.

Zaktualizowane: 23 sierpnia 2016 - 18:45

18 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Przepiękne jakże prawdziwe kazanie, dziękuję.

 2. Dochodza informacje ze papiez , chce zawrzec porozumienie pokojowe , jakos pod koniec wrzesnia bedzie w USA drugi raz co ciekawe po roku , ale linka potrzebuje nie moge znalezc.

 3. Prostujmy ścieżki dla Pana, im większy ucisk na świecie tym bliżej jest nasz Pan. Radujmy się w duchu dla Pana, i prośmy abyśmy byli gotowi na jego przyjście, aby nas ten dzień nie zaskoczył. Znikoma jest moc piekła, choć wścieka się, nadchodzi jego kres. „(7)Bramy podnieście swe szczyty i unieście się prastare podwoje, aby mógł wkroczyć Król Chwały. (8) Któż jest tym Królem Chwały? Pan dzielny i potężny, Pan potężny w boju. (9) Bramy podnieście swe szczyty i unieście się prastare podwoje, aby mógł wkroczyć Król Chwały! (10)Któż jest tym Królem Chwały? TO PAN zastępów, ON sam Królem Chwały.” (BT Ps. 24:7,10)

 4. Juz wiem pomylilem nie bedzie w USA spotka sie w Asyzu z religiami innymi z przywodcami tych religi. Czyli kolejny krok w tym kierunku .

  1. Zapodałbyś jakiś odnośnik? Ciekawy news, mógłbym coś więcej przetłumaczyć…

    1. Dziękuję w imię Pana Jezusa Chrystusa, bracie. Pokój Tobie!

 5. Dlaczego za każdym razem kiedy to oglądam to płaczę Dawid Ma dar przekonywania mojego serca

 6. Może nie na temat ale tak sobie pomyślałem że ci Iluminaci/Masoni to tacy ”dowcipnisie” że 23 września tego roku coś się stanie a nie tak jak przepowiadali wszyscy rok temu :p Bardzo dużo czytałem i oglądałem o tym 23/09/15 i byłem prawie w pełni przekonany że coś się stanie bo te znaki 9/23 tego było tak pełno w filmach reklamach itd itd a tu proszę, nic się nie stało 😀

 7. Dokladnei wielce prawdopodobne jest ze we wrzesniu wybuchnie III WS , to jest pewne na 90% pewny jest krach we wrzesniu na 100% , jedno jest pewne maja lautko czasu gdyz w hebrajskim kalendarzu 03.10.2016r-zaczyna sie nowy rok zydowski 5777 ,wiec teoretycznie kregi iluminackie jezuici maja wywolac konflikt , w praktyce 23.09.2017r bedzie znak na niebie ktory bedzie ostzregac przed srodkiem Wu czyli bedzie on juz w trakcie trwania III WS , maja malutko czasu , ten Wrzesien bedzie najwazniejszym wrzesniem w historii nowozytnej 15 lat po 911 , 100 lat po copa maerica mowil cos o tym groxt , to jest ich moment , nie ma sily ktora to powstrzyma , a Bog czuwa , ale jak wiemy musi nadejsc bolesc i kara za grzech . Hallelujah Jezus jest Panem !

  1. No tak, to już 15 lat… Pamiętam ten dzień, jak ogłosili te ataki… Jak szybko ten czas płynie, masakra. Nadszedł czas na wielką zawieruchę w wyniku dopustu Bożego. Musi dojść do wołania zagubionych o pokój i bezpieczeństwo. Również uważam, że najbardziej wstrząsające wydarzenia są tuż przed nami.

  1. I będą znaki na słońcu, księżycu i na gwiazdach, a na ziemi lęk bezradnych narodów, gdy zahuczy morze i fale.
   Ludzie omdlewać będą z trwogi w oczekiwaniu tych rzeczy, które przyjdą na świat, bo moce niebios poruszą się.
   I wówczas ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego w obłoku z mocą i wielką chwałą.
   Luk 21:28 A gdy się to zacznie dziać, wyprostujcie się i podnieście głowy swoje, gdyż zbliża się odkupienie wasze

 8. Dodam jeszcze ze 03.10.2016r- bedzie wybrany nowy ojciec general Zakonu Jezuitow ,dziwna zbierznosc xD .Modlmy sie po to juz koniec naszych czasow , Chrystus nadchodzi jak pieknie napisal Piotr lduzie ktorzy pisali tu ze to sie stanie za 50 a moze 100 lat widac ze nei narodzili sie na nowo , sa dalej glusi Takie okropienstwa dzieja sie na ziemi , tzresienia ziemi wszedzie wojna glod zaraza plona cale lasyy znieczulica ludzka rozpusta grzech wszedzie siedlisko zla a wy mi mowicie za 50 lat !!!!!! ludzie bojcie sie Boga przepraszam adminie ze tak sie unioslem ale plakac mi sie chce jak ludzie sa tak glusi przepraszam , niech Bog mi wybaczy .

  1. Nie dziwie ci się. Papież niezwykle śmiało prezentuje swoją prawdziwą twarz parszywego ekumenisty; dzieciom w USA wpycha się zajęcia z satanizmu, a żołnierzy Marines zwalniają za niewielki paseczek z wersetem biblijnym na osobistym biurku; bezbożni modyfikują ciała, by żyć i zapewne kopulować z kozami w górach; zboczenia typu transpłciowość są powszechnie celebrowane tak jak teoria ewolucji i wielkiego wybuchu – skoro teraz jest już tak dramatycznie, to jakże trudno jest przyznać rację komuś, kto twierdzi, że Bóg dopuści, by te obrzydliwości narastały sobie przez kolejne półwiecze… Nie oszukujmy się. Tyle to nie potrwa. Zostało bardzo mało czasu.

   1. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/united-satanists-of-america-rozpoczeto-tworzenia-bydlo-ludzi-2016-08
    Ciekawa informacja jeśli chodzi o wrzesień –
    We wrześniu – 4-23, 2016 odbędzie się spotkanie ekumeniczne trzech największych monoteistycznych religii na świecie, Chrześcijaństwa, Judaizmu i Islamu.

    Najdziwniejsze jest to, że w tym samym czasie w Nowym Jorku zostanie wzniesiony Łuk Triumfalny – około września 11-26, 2016. Dla mniej wtajemniczonych – jest to znany nam z angielskiego łuk Baala, o którym więcej informacji można znaleźć w starszym artykule – Łuk Baala. Łuk Baala został umieszczony w Londynie zgodnie z planem, 19 Kwietnia 2016.

    Dla niewtajemniczonych – na początku roku 2016 roznosiła się wieść o masowej akcji instalowania łuków Baala w większości największych miast na świecie. Najwyraźniej poważnie zaniepokojone kręgi Chrześcijan spowodowały zmiany tych szatańskich planów i do tej pory zainstalowano taki łuk w Londynie a w chwili obecnej jest poważny plan zainstalowania takiego łuku w Nowym Jorku 11 Września, czyli 9/11.

    Przypadek? Oczywiście nie nazywa się go łukiem Baala ale łukiem tryumfalnym.

    Tryumfem… czego? Cóż wydarzyło się w Palmyrze tysiące lat temu, że władze… szatańskie wydają spore pieniądze na wstawienie bezwartościowego łuku w Nowym Jorku? Czyż Ameryka nie potrzebuje funduszy na naprawę gospodarki?

    We wrześniu 4-23, 2016 odbędzie się wielkie wydarzenie w Starym Mieście w Jerozolimie. (Syjon!?)

    Wezmą w nim udział aktorzy, artyści, muzycy i osobistości mas mediów z całego świata. Oznacza to zjazd i wydarzenie z udziałem czołowych i znanych satanistów na całym świecie. (informacja HK).

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish