Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

PLANY PANA. Tekst ku pokrzepieniu.

Gary Wilkerson

Często, kiedy Bóg mówi do chrześcijan, że ma dla nich wspaniałe plany, oni odpowiadają, „Panie, ja nie wiem czy tak będzie.” A kiedy szatan przychodzi do nich i mówi, „Zniszczę cię,” myślą „No, to może być prawda.”
KOMU WIERZYSZ?
Wierzymy w kłamstwa wroga prawie bardziej, niż w prawdy Boże. Musimy dotrzeć do miejsca, gdzie powiemy, „Nie, to Bóg ma powołanie dla mojego życia i wyższe miejsce. Stanę twardo i niewzruszenie – z łaski Bożej. Przez Jego moc, która potężnie działa we mnie, jak mówi Paweł” (patrz Kol. 1:29).
Nie staniesz w sile i mocy, ale przez Jego Ducha – ponieważ Jego Duch mieszka w tobie! Możesz być chrześcijaninem, który posiada odwagę i pewność, który wierzy w prawdę o sobie i innych, ale najbardziej o Bogu i tym, co On dla ciebie zaplanował.
SKRAJ KLIFU
Dzisiaj możesz czuć się jakbyś był spychany na skraj klifu, by być zrzucony. Twoje nerwy są na końcu możliwości i czujesz jakbyś dosięgał dna. Są jeszcze inne rzeczy; twoje małżeństwo, twoje życie emocjonalne, presje w pracy czy uzależnienie. Czujesz jakbyś krzyczał, „Boże, czy jest z tego jakieś wyjście?”
Najważniejsze pytanie brzmi, „Jak dojść do tego punktu zaufania i wiary, gdzie powinienem być?”
ODPOWIEDŹ
Słowo Boże ma odpowiedź i jest takie miejsce w Biblii, którego możesz się trzymać
„Albowiem ja wiem, jakie myśli mam o was – mówi Pan – myśli o pokoju, a nie o niedoli, aby zgotować wam przyszłość i natchnąć nadzieją” (Jeremiasz 29:11).

Zaktualizowane: 22 sierpnia 2016 - 17:36

8 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Piękne przesłanie. Dziękuję za ten wpis w imię Pańskie!

 2. Chwała Panu! Pan czuwa nad wszystkim. On naszą nadzieją 🙂

 3. Albo idziemy na kompromis ze światowymi ludźmi przez co tracimy zbawienie/dusze, albo jesteśmy niezłomni przez co nasze życie jest bardzo trudne.

  1. Dużo ludzi nam zatruwa życie, gdyż podświadomie czują, iż nie będą zbawieni.

 4. Często ludzie pytają „gdzie jest Bóg?” kiedy są nad tym klifem, myślę że lepiej jest poszukać Boga zanim nad tym klifem się znajdziemy 🙂

  1. Jak trwoga to wtedy do Boga, a tak to hulaj dusza, piekła nie ma…

   1. Jak trwoga to do Boga, a po trwodze dalej po złej drodze…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish