Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Niemiecki rząd zachęci obywateli do robienia zapasów na wypadek kryzysu.

Chyba po raz pierwszy doniesienia o potencjalnym kryzysie można potraktować poważnie.

 

Tym razem rząd Niemiec sam apeluje:

• Do rządowego projektu dotarł “Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung”
• To będzie pierwszy taki przypadek od końca zimnej wojny
• Zapasy żywności i wody pitnej mają pozwolić przetrwać przez 10 dni w przypadku poważnego kryzysu

Rząd Niemiec będzie po raz pierwszy od końca zimnej wojny zachęcał obywateli do robienia zapasów żywności i wody pitnej pozwalających przetrwać przez 10 dni w przypadku poważnego kryzysu – podał w niedzielę “Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung” (FAS).

Specjaliści od obrony cywilnej przyznają, że apele do ludzi dorosłych o tworzenie zapasów nie odnoszą skutku, dlatego Federalny Urząd Ochrony Ludności prowadzi akcję uświadamiającą wśród dzieci. Przedszkolom i szkołom podstawowym oferowane są materiały szkoleniowe; w przyszłości planowane jest ostrzeganie dzieci przed skutkami broni ABC.

Program obrony cywilnej, obejmujący też stworzenie niezawodnego systemu alarmowego, przygotowanie służby zdrowia na wypadek kryzysu oraz budowę systemu wspierania Bundeswehry przez instytucje cywilne, przygotowało ministerstwo spraw wewnętrznych. Projekt przewiduje m. in. ograniczenia w ruchu publicznym na wypadek konieczności przemieszczania większych sił wojskowych”

źródło: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Niemiecki-rzad-zacheci-obywateli-do-robienia-zapasow-na-wypadek-kryzysu,wid,18473606,wiadomosc.html?ticaid=11796c

 

 

Ciężko na tym etapie ocenić wiarygodność takich informacji, ale info pochodzi na razie z Niemiec, kraju o mentalności profilaktycznej. W tzw Polsce życie toczy się zgodnie z zasadą carpe diem.

Jeśli chodzi o mój pogląd, to od około dwóch lat prognozuję III wojnę światową i nic w tej kwestii się nie zmieniło. Antychryst według mojej oceny musi przyjść jako człowiek pokoju, a może przyjść tylko w sytuacji konfliktu globalnego lub kryzysu światowego. Ktoś może zadać sobie pytanie: czy to już ten czas? Odpowiadając zapytam: dlaczego nie? Mamy wszak gotowe tatuaże elektroniczne, jesteśmy blisko obrotu bezgotówkowego, ekumenia prawie dopięta na ostatni guzik, konflikt Islam – reszta świata mocno wyeksponowany. Brakuje nam tylko cudownego objawienia tzw Matki Boskiej i wskazania wybawcy.

 

 

 

 

 

Updated: 21 sierpnia 2016 — 22:11

17 komentarzy

Add a Comment
 1. A według mnie jeszcze bardzo daleka droga do wojny…Kto że światowych gigantów, banki,kosciol inne największe korporacje chciały by konfliktu zbrojnego.. Przeciez to ogromne straty, zamieszanie itp a jak narazie wątpię żeby ktokolwiek z tych gigantów brnąłby ku zagładzie,kiedy w najlepsze obławiają się niewyobrazalnymi pieniędzmi. Jak dla mnie to jeszcze co najmniej minimum 50lat kiedy to wszystko zacznie się sypac a Ci najwięksi już będą ‘zabezpieczeni’ pobudowanymi schronami na prywatnych wyspach, gdzie będą z dala od wojny.. Smutna prawda, jak narazie to jeden wielki teatrzyk.

  1. A taka stara maksyma rynkowa: “kupuj gdy leje sie krew” coś Ci mówi? Krew lac się nie musi wystarczy ogólnoświatowa panika. Płotki zaczną sprzedawać a rekiny kupować dzięki temu swoje niewyobrażalne majatki pomnożą do niebotycznych rozmiarów w błyskawicznym tempie. Nie potrzebują się bogacic latami zauważ że bogacą się skokowo stąd wojny, sztuczne pompowane bańki i ich efekt w postaci kryzysu. Zauważ też że oni nigdy nie będą mieć dość. Czy tego chcesz czy nie to rok 2016 może być ostatnim ze względnie spokojnych. Na przyszły rok wielkie i mądre ekonomiczne głowy prognozują kryzys. Może ten nastąpi a może tylko sieją ziarno strachu by kupić gdy wszyscy spanikują i zaczną sprzedawać? Nie trzeba wywoływać wojny takiej jaką widzimy w krajach arabskich chociażby. Tam są wojny bo to twardzi ludzie do których przemawia przemoc i tylko przemoc może ich sprowokować do działania. Tymczasem bogaty i opasły na kredytach zachód jest leniwy niczym wykastrowany kot, który nie rzuci sie na mysz nawet gdy tą mu przyrządzić i podać pod sam nos! Wystarczy dla przykładu podać ostatnie działania Rosji jeśli chodzi o Krym i wspieranie separatystów. Spokojnie mogli sobie wjechać swoim pancernym walcem az do Lwowa albo i dalej. Dlaczego zaprzestali działań? Notowania giełdowe spadły i w ciągu krótkiego czasu Rosja straciła miliardy komuś to nie pasowało i nie był to dobry czas na kontynuowanie działań. Obecnie znowu coś się tam kręci. Ludzie nie mają pojęcia jak bardzo pieniądz a raczej nic nie znaczące cyferki wędrujące w cyberprzestrzeni decydują o ich życiu. Krach na giełdzie i populacja Europy umiera z głodu! Niemcy moga podejmować takie działania z kilku powodów: obawiają się jakichś ataków (zatrucie zródeł wody, jedzenia itp) i nie ważne czy będzie to tzw. false flag czy tez działanie chociażby emigrantów ważne że odniosłoby to skutek. Kolejnym powodem może być rozruszanie niemieckiej gospodarki ludzie robiąc zapasy zaczną więcej kupować byłby to spory zastrzyk gotówki dla budżetu. I deserek -jeden z największych banków świata, prawdziwy kolos który jest jednym z największych graczy na rynku Forex na którym to rynku lekko licząc dzienne obroty wynoszą 6 bln $(wyobrazcie sobie wezbraną rzeką z której zaczerpniecie tylko jedną kropelkę a kropelka ta starczyłaby na pokrycie całego długu Polski 😛 ) chwieje się w posadach. Upadek takiego giganta pociągnie za sobą na dno resztę świata. To już nie są obawy lecz poważne prognozy. Wszystko układa się w logiczną całość dlatego bardziej niż wojny obawiałbym się globalnego krachu i po tym dopiero na sceną wstąpiłby doskonały strateg i wybitny ekonomista który wygłodniałym resztkom zapoda cudowne rozwiązanie.

  2. Tyle, że im (elitom na szczycie) nie zależy na pieniądzach. Mogą sobie dodrukować tyle ile zechcą, albo dopisać zer do rachunków w bankach. Pieniądze nie są i nigdy nie były ich celem. A na wojnach to oni zarabiają, nie tracą. Dodatkowo zmniejszają populację głównie białych ludzi.

  3. Dla globalistów pieniądze są tylko środkiem do celu. Nie są dla nich najważniejsze.Zresztą Albert Pike pisze o 3 wojnach światowych i ta ostatnia jest bliżej, niż dalej. Moim zdaniem wszytko jest ustalone i ustawione jak w teatrze. Czekają na jakiś punkt zapalny,jakąś prowokację i ruszy machina wojenna.

  4. Też kiedyś, gdy Polska wstąpiła do UE (01.05.2004) miałem zdanie, że ten układ utrzyma się 50 lat, zanim zacznie się sypać. Rzeczywistość pokazała, iż wystarczy mniej czasu. Prawda jest taka, że tzw. dobrobyt lub jakieś tam status quo polityczne, społeczne i gospodarcze nie jest wartością samą w sobie. Cele są wyznaczone, a każdy zainteresowany będzie je znał. NWO pod wodzą antychrysta jest tym czego chcą. Myślę, że ludzie są istotami raczej niecierpliwymi. Dlatego zdarza się, że ktoś wystąpi przed szereg odkrywając przy okazji karty. Ktoś pamięta szopkę Wojtyły 27 padziernika 1986 r. w Asyżu? Tak: on chciał, żeby to był tym który zjednoczy religie. Zobaczcie przecież sami jak zbierał pokłony
   https://www.youtube.com/watch?v=foi-c2ElW6o
   Wołano “pokój, pokój, pokój” jakby nie znali 1Tes 5,3 (BW) “Gdy mówić będą: Pokój i bezpieczeństwo, wtedy przyjdzie na nich nagła zagłada, jak bóle na kobietę brzemienną, i nie umkną.”
   Po drodze w 1997 roku kościół w Asyżu się zawalił (trzęsienie ziemi). Przy okazji ciekawy materiał, co ukrywało się w jego freskach http://twojewlochy.pl/diabel-w-bazylice-sw-franciszka-w-asyzu/
   Jak moim zdaniem admin Piotr trafnie zauważył większość elementów układanki jest gotowa i na swoich miejscach. Prawie wszystko zapięte na ostatni guzik. Pełnia ekumenii zostanie osiągnięta w grupie kościołów praktykujących chrystianizm w przyszłym roku. Zostali jeszcze luteranie i przy okazji 500 lecia reformacji się sami poddadzą. Podkładkę można zobaczyć w dokumencie “Od konfliktu do komunii” https://www.lutheranworld.org/sites/default/files/FCTC_Polish_od_konfliktu_do_komunii-20131121.pdf
   Naprawdę trzeba mieć nierówno pod sufitem, żeby być współautorem tak stronniczego, poniżającego wszelkie, odkryte historycznie dzięki reformacji, prawdy Ewangelii. W imię jedności? Jakiej? Straszna zgroza z ludzkiego, mojego skromnego, punktu widzenia.
   Potem kolejny rok i będzie Kazachstan w mieście Astana (proponuję bliżej zobaczyć co to za miasto) i Zjazd Przywódców Światowych i Tradycyjnych Religii http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zaczna-mowic-pokoj-bezpieczenstwo-2016-06
   Wierzę, że wtedy niedługo pokorne “Marana tha Przyjdź, Panie Jezu”chrześcijan na ich oczach zostanie wysłuchane. Trochę będzie się jeszcze działo, nie zaprzeczam. Jak zauważyłeś “narazie to jeden wielki teatrzyk”.

  5. Też uważam, że jeszcze do wojny jest trochę czasu. Popsułoby to plan deprawacji społeczeństwa. Akurat teraz jest najlepszy moment albo inaczej punkt kulminacyjny tego zjawiska. Wystarczy popatrzeć na pokolenie 10-12 latków. Chodzące zombie. Nie wyobrażam sobie żeby tego nie wykorzystali i nie pociągneli dalej. Wojna będzie na pewno ale jeszcze nie teraz. Do tego wszystkiego jeszcze muszą trochę pozadłużać państwa. W końcu podczas wojny długi się kasują. Wszystko musi połączyć się w całość żeby do tego doszło. Myślę, że obecna władza nie bez powodu jest taka rozrzutna.

 2. W telewizji też już o tym mówili. Ile to wszystko będzie jeszcze trwało 🙁

 3. Moim zdaniem lada chwila to sie skonczy , za 50 lat to juz bedzie dawnooo ,krolowal Jezus Chrystus i Swieci !.

 4. 20 A módlcie się, żeby ucieczka wasza nie wypadła w zimie albo w szabat. ” Ta cała ustawa 1066 , planowanie kryzysu. Franz rok temu o tym , że to mogłyby być ostatnie święta. Ta zima może być sroga, ale to tylko moje ‘ może być’, bo nie jestem Jackowskim i nie chcę być 🙂

 5. Wiarygodność tej informacji jest potwierdzona bo była o tym mowa w TVP, natomiast giganci tego świata którzy są kierowanymi pachołkami duchem złego nie mają za wiele do powiedzenia wobec jego planów.

 6. No nie wiem czy 50 lat a może 100 dlaczego nie? Piszesz ze Banki muszą się nachapać myślę że jesteś w błędzie. Wiemy że gdzieś dzwoni tylko gdzie? Moim zdaniem nie oto tu chodzi. Kasiorka jest tu zbędna. Powiem więcej wielu bankierów rezygnuje ze swoich pozycji i wycofuje się z owej oszukańczej gry. Przez wiele lat obserwacji sytuacji światowej staje się oczywiste realne ze mamy bliżej do wojny lub chaosu. Wystarczy spojrzeć we właściwym kierunku.Bardzo często na coś patrzymy i nie dostrzegamy. Przykład logo firmy Fedex znajdziesz ukryta strzałkę w napisie? Myślę że nie 🙂 Owa strzałka znajduje się miedzy literą e-x. Od tej pory zawsze już ją będziesz widział czy chcesz czy nie. I tak jest z rozpoznawaniem informacji.Fakt mas media ściemniają ale czasami coś się tam uda wyłapać. Ja myślę podobnie że coś wisi w powietrzu.Jest to zrozumiałe, że demony muszą w jakiś sposób przekonać – nie tylko władców świata o planowanej walce z Bogiem, ale muszą one także przekonać autorytety militarne oraz ludzi, którzy będą ową walkę prowadzić, że owa walka jest sprawiedliwa oraz że zwycięstwo jest realne.Zobaczcie temat Ufo to nie kto inny jak upadli którzy czekają na okazje zejścia. Z resztą wypromowani przez Watykan dowodów jest w tej dziedzinie sporo choćby watykańskie lunety obserwacyjne milionowe koszta na działania w tej dziedzinie. Jak myślisz po co to wszystko?
  Znamy od niemal 2000 lat plany Boga. Jego celem jest zaprowadzenie finałowego porządku.Religie kontrolowane przez szatana podchodzą do owych zapowiedzi raczej ostrożnie lub… całkowicie unikają tego tematu. Powody są zrozumiałe. Musze się zgodzić z adminem że do wprowadzenia tego wszystkiego jest potrzebny młyn . Czyli to moja hipoteza.Wrogość i strach przed islamem szeroka propaganda. w Stanach wybory,Putin gra swoje,do tego słynne wypowiedzi z ubiegłego roku Królowej Eli i Papieża Franka jeszcze Papieża. New Age pełną gębą jak nic .Co jest niezwykle ciekawe, także Rockefellerzy sa za ujawnieniem alienów!Watykan szykuje jakieś dziwne zgromadzenie trzech religii we wrześniu w Jerozolimie.Wszystko nabiera niesamowitego tempa jak nigdy i moim zdaniem nie może to być za 50 lat. Myślę ze Przyjście naszego Pana Chrystusa jest już blisko ale zanim przyjdzie to jeszcze nas trochę poniewierają i będą zmuszać do haniebnych w oczach Boga czynów.Mimo to te słowa mnie pokrzepiają i dają radość w sercu–Nie bójcie się tego co ciało może zabić lecz tego co zabić dusze może. Trzymajcie się !!!

 7. A ludzie i tak zachowują się jakby wszystko grało, podczas gdy rzeczywistość coraz bardziej skrzeczy. Bezrozumni sami ściągają na siebie zagładę.

 8. Niestety nie pamiętam linku do YT ale pamiętam sens słów Franciszka które powiedział około miesiąc temu, był to chyba wywiad udzielony na pokładzie samolotu.
  Powiedział że cały świat zmierza w jednym kierunku, że wszyscy musimy się do tego podporządkować, że Ci którzy będą się kurczowo trzymać własnych przekonań lub własnej wiary to będą HERETYCY. Powiedział że wobec takich heretyków konieczne będzie wyciąganie rygorystycznych konsekwencji.
  Osobiście uważam że właśnie precyzyjnie uprzedził ludzi świata o ich bliskiej przyszłości.
  (Tak samo jak uprzedzał o ostatnich świętach).
  Oprócz informacji z mediów: zagrożenie krachem lub wojną, pozostają otwarte pytania czysto biblijne czyli na przykład: czas upadku nierządnicy, wylanie Ducha Świętego (co nie może pozostać niezauważone), prorokowanie dwóch świadków na Ziemi Świętej.
  Księga Malachiasza “Oto Ja poślę Wam proroka Eliasza przed nadejściem dnia Pańskiego, dnia wielkiego i strasznego”.
  Niech chwała Pana naszego Jezusa Chrystusa będzie z nami wszystkimi na wieki wieków amen.

 9. Jak rozmawiałem ze starsza siostra ze zboru o swoich perypetiach związanych w wykorzystywaniem mojej naiwności w pracy, to ona z autentycznym zmartwieniem mówiła mi, że co będzie na emeryturze, skoro teraz o to nie dbam, bo jestem bezrobotny bez prawa do zasiłku itp itd. Ech… przecież tyle to nie potrwa. Nie dożyję starości.

 10. Wydaje mi się co najmniej dziwne to, aby nagle rząd był taki troskliwy i faktycznie chciał dobra zwykłych ludzi. Wydaje mi sie, że bardziej chodzi o strach bo każdy pomyśli coś wisi w powietrzu. Człowiek ma się bać i na moje wcale nie chodzi ani o zapasy ani o potencjalne ryzyko lecz o strach.

 11. czy jesteście gotowi żyć bez gotówki i kart już od jutra?

 12. Pisowski rząd jak i cała reszta nadal zaślepionych kłamstewkami parweniuszy nie ma kompletnie pojęcia, jakie to zagrożenia są przyczyną takiej, a nie innej ostatnio wypowiedzianej informacji, a właściwie ostrzeżenia Angeli. Od kilku już lat wiadomo, że naszą planetę czeka długotrwała fala wzmożonej aktywności sejsmicznej występującej nawet na terenach dotąd sejsmicznie nieaktywnych. Szczególnie z tego powodu zagrożone są podróże lotnicze, stare domy, konstrukcje i żurawie budowlane, elektrownie jądrowe, kopalnie, szerokie tereny nadmorskie – zagrożone nagłym tsunami i tereny depresyjne zagrożone długotrwałym zalaniem. Ponad to planeta coraz bardziej kołysze się w swoim tańcu zwalniającego bąka i bez względu na fakt czy mieszkamy w jej wewnątrz, po wewnętrznej stronie jej skorupy czy według mainstreamowej nauki na zewnątrz spowoduje to w najbliższej przyszłości bardzo poważne reperkusje dla zamieszkujących ją istot żywych . Ogromne tereny nadmorskie Europy mogą zostać długotrwale zalane. Będą powstawać gwałtowne ruchy skorupy, zapadliska i osuwiska ziemi. Zagrożona jest w miastach instalacja gazowa, elektryczna i wodociągowa nie wspominając już o ropociągach na dnie Bałtyku. Ludność powinna się starannie przygotować jeśli nie zapakować z butelkami z wodą bateriami, świecami i żywnością na minimum 2-3 tygodnie. Celowo wymyślono ISIS i spowodowano wojenne wyludnienie ludności na terenach podrównikowych, gdyż na te tereny dobrze poinformowane rządy chcą przesiedlać własną ludność z półkuli północnej zagrożonej długą, mroźną nocą z powodu bardzo możliwej erupcji wulkanu w Yellowstone mogąca trwać nawet kilka lub kilkanaście lat. Prądy równikowe jak już to miało miejsce w naszej trudnej historii ludzkości, pozwalają w takich przypadkach na dostęp światła słonecznego. Już od dwóch lat opisuje konsekwencje powrotu Nibiru widocznego doskonale na wielu kamerkach internetowych http://poleshift.ning.com/profiles/blogs/nibiru-daily-on-webcam?xg_source=activity ale dla wielu miast wiedzy znacznie bardziej atrakcyjne są wizyty hierarchów kościelnych, bezrozumne w tej sytuacji zbrojenia czy przepowiednie wiadomych jasnowidzów. Jedno jest pewne, przekonani o nadchodzącym niszczycielu opisanym w The Korblin Biblia są nawet świadkowie Jehowy, co można przecież łatwo sprawdzić, którzy nomen omen ostatnio od starszych zboru zostali już o nadchodzącym armagedonie odpowiednio poinformowani – mają się spakować i być czujni… Zbliżające się masywne ciało niebieskie ma zupełnie zdestabilizować działanie idealnie dotąd działającej boskiej konstrukcji, nie mówiąc już o zniszczeniach jakie prawie zawsze swym przejściem wywołuje.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: