Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Obcy z piekła.

Filmik przetłumaczony przez naszego barat Dawida.

Ten kontrowersyjny materiał jest tzw „obcych”, Nephilimsach i demonach z piekła rodem.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=8mnFTU65VHo

 

Według informacji zawartych w tym filmie, pojecie zbawienia staje się jeszcze bardziej głębokie.

 

Obcy (demony) nie mają pochodzenia międzygalaktycznego. Dal mnie jest zrozumiałe i zgodne z Biblią. Oni grasują miedzy drugim niebem a Ziemią.

Istoty te za każdym razem odpowiadały, że Jezus jest prawdziwy.

Istoty te są świetne w ukrywaniu się przed ludźmi.

Poprzez kabałę przyzywa się owe istoty (demony).

 

Wspomniano we filmie o Transformersach. napisałem o tym kiedyś wg mnie jeden z wartościowszych tekstów w tej kwestii, jak oni podają nam wszystko na tacy.

 

Transformers a Biblia

Wg mojej oceny w czasach ostatecznych zagrają z nami tak, jak politycy z prawica i lewicą bedącą dwoma gangami tego świata. Będzie zapewne teatrzyk: dobrzy i źli kosmici kiedy tak na prawde będą tylko źli.

 

 

Zaktualizowane: 19 sierpnia 2016 - 11:04

18 komentarze

Dodaj komentarz
 1. „Wg mojej oceny w czasach ostatecznych zagrają z nami tak, jak politycy z prawica i lewicą będącą dwoma gangami tego świata. Będzie zapewne teatrzyk: dobrzy i źli kosmici kiedy tak na prawdę będą tylko źli.”

  Też sobie tak myślę, że oni wiedzą co ma się wydarzyć i odegrają cały teatrzyk.
  Żeby postawić swojego zbawcę (tego dobrego).
  Każdy co się temu sprzeciwi będzie niszczony.

 2. Polecam Totalizm,nauka o Bogu i demonach/ufonautach. Prof Jan Pająk

  1. A ja to troszkę znam i nie polecam.

  2. Zdecydowanie nie polecam Pająka i jego totalizmu. To nie ma nic wspólnego z Chrześcijaństwem i zbawieniem przez Chrystusa! Pomieszanie wszystkich religii a nawet ludowych przysłów i stworzenie nowego podręcznika moralności i praw żądzących światem. Poza tym wg niego „obcy” sa naszymi panami i nas hodują. Parę lat temu mnie to wciągnęło, jednak nie byłam jeszcze wtedy chrześcijanką. Dla chrześcijanina strata czasu.

 3. Przykład symbolizmu filmu transformers to tylko i tak tylko kropla w morzu. Jest tego multum, to jak siatka, tylko zmieniają się bohaterzy, ich nazwy, nieco fabuła, historyjkam a inne środowisko, inne czarne charaktery, ale sedno to schematy biblijne

 4. Jakiś ex-satanista, z tego co kojarzę, może Schnoebelen, mówił, że do fizycznej manifestacji demona potrzebna jest energia, pozyskiwana z ofiar,np. ludzkich (silniejszych od zwierzęcych), używane jest też kadzidło.

 5. Pomieszanie z poplątaniem. Ten film dla ludzi którzy nie znają tematu może być bardzo smutny i taki mieli zamiar twórcy tego filmu. Zdołować a na końcu okrasić pozdrowieniem Jezusa Chrystusa żeby film stał się wiarygodny.
  Prawda zmieszana z próbą upodlenia człowieka. Człowiek może zostać zwiedzony ale świat materialny jest piękny i myślę, że nasz Pan Bóg stworzył świat duchowy równie piękny ale szatan ma dostęp do tego drugiego i dlatego nieustannie go bezcześci. Dwoi się i troi a jego plan jest tak misterny, że aż niewidoczny. On nienawidzi człowieka, i zrobi wszystko żeby oderwać nas od Boga i od piękna naszej natury i naszego świata.

  Detektywie Bardzo Ci dziękuję, za wstawianie tak przeróżnych tematów, ponieważ można się do nich odnieść.
  Krytyczny stosunek do materiału absolutnie nie znaczy krytykowanie Twojej osoby.

 6. Film uważam za niewiarygodny. Jest w nim mowa o planetach lądowaniu na księżycu itp.
  Człowiek nigdy nie stanął i nie stanie na księżycu, a planety nie istnieją są to tylko większe gwiazdy o mocniejszym świetle O planetach nie ma ani słowa w bibli i mają nadane nazwy od imion pogańskich mitycznych bogów wojny.
  Rakiety Nasa również. Apollo itd.
  Kolejne kłamstwo szatana jak ziemia kulka obracająca się 1600 km/h.

  1. Detektyw ostatnio wrzucał filmik jak to NASA kłamię i jak to lądowanie na księżycu było mistyfikacją. Też to dostrzegłem od pierwszych minut, ale obejrzałem, bo niektóre rzeczy się przydały. Kwestia umiejętności oglądania prawdy z jednoczesnym wywalaniem śmieci 😉

   1. dokłaqdnie, pewne elementy mozna powybierać jak sito oddzielić prawde od fałszu.,

  2. Pomieszanie z poplątaniem. Ten film dla ludzi którzy nie znają tematu może być bardzo smutny i taki mieli zamiar twórcy tego filmu. Zdołować a na końcu okrasić pozdrowieniem Jezusa Chrystusa żeby film stał się wiarygodny.
   Prawda zmieszana z próbą upodlenia człowieka. Człowiek może zostać zwiedzony ale świat materialny jest piękny i myślę, że nasz Pan Bóg stworzył świat duchowy równie piękny ale szatan ma dostęp do tego drugiego i dlatego nieustannie go bezcześci. Dwoi się i troi a jego plan jest tak misterny, że aż niewidoczny. On nienawidzi człowieka, i zrobi wszystko żeby oderwać nas od Boga i od piękna naszej natury i naszego świata.

  3. Hej, jako że jestem osobą, która znacznie więcej ogląda innych materiałów autora tego filmiku to wytłumaczył on kwestię lądowania na księżycu. To lądowanie na księżycu co było w telewizji to rzeczywiście było nagrywane w studiu. Zrobił to Stanley Kubrick wraz ze studiem Disneya. To co jest na tym filmiku zamieszczonym w poście to to jak rzeczywiście to wyglądało i właśnie dlatego zrobili nagranie w studiu dla publiki. Jest to nieco wyższy poziom oszustwa niż „czy było, czy nie było”, bowiem teraz część publiki myśli, że rzeczywiście to jest prawdziwy materiał, a dla drugiej części społeczeństwa fakt, że to nagranie jest fałszywe jest rzeczą oczywistą. Problem polega na tym, że pierwsza grupa myśli, że na księżycu nic nie ma, a druga często, że księżyca nie ma. Podwójne oszustwo i świetna manipulacja ze strony NASA.

   Zachęcam również do przeanalizowania tematu płaskiej Ziemi, która ma korzenie w Islamie, a nie w Biblii. Jest to kolejna bardzo dobra akcja elit, aby ośmieszyć chrześcijaństwo i skierować ludzie w stronę Islamu.

   Co do Apollo to oczywiście, że to pogańska nazwa, bo NASA jest powiązana z satanistami. Aczkolwiek nie do końca rozumiem związek pogańskich nazw planet z ich nieistnieniem. To trochę tak jakby świat naglę przyjął, że Słońce od dziś nazywa się szatan i stwierdzamy, że skoro tak to nie istnieje.

   1. W Bibli nie mamy wzmianki o planetach. Czyżby Bóg zapomniał nam o nich powiedzieć ?
    A co do lądowania na księżycu to było czy nie ?

    1. W Biblii jest napisane, że ziemia jest okrągła a nie kulą.
     W jakim celu miał by istnieć bezkres kosmosu w którym są inne planety.
     Kopernik w czarnej todze odkrył całkiem niedawno, że ludzie się mylili. Wstrzymał słońce ruszył ziemie. Ten miał moc :))

    2. Już nie kojarzę fragmentów, ale słuchałem na temat kosmosu i planet, z tym że nie są tam nazwane bezpośrednio 'planeta’.

     Z lądowaniem na księżycu chodziło mi o to, że NASA wiedziała czego mniej więcej się spodziewać, żeby jednak publika się o tym nie dowiedziała to zrobili fałszywy filmik, ten oficjalny. W momencie jak rzeczywiście wylądowali na księżycu to w telewizji został puszczony nagrany wcześniej materiał, a rzeczywistego lądowania i co tam jest nie pokazali. Uważam, ale też nie robię z tego doktryny, że właśnie w tym filmiku który tłumaczyłem to są właśnie prawdziwe zdjęcia i materiał wideo, albo przynajmniej jego część. Sprawdzałem po necie jeszcze i są inne podobne materiały tego typu.

     Jednym z powodów czemu tłumaczyłem ten filmik był też fakt, że jest masa osób które wierzą, że ten materiał z Apollo 20 jest prawdziwy, ale nakręcają się, że to obca cywilizacja, UFO itd. Natomiast ten filmik pokazuje to z perspektywy Biblijnej i sugeruje, że to upadłe anioły i pozostałości cywilizacji LUDZKIEJ ze Starego Świata.

     1. A gdzie jest o tym, że płaska Ziemia ma korzenie w islamie ?

      1. Na przykład Koran sugeruje płaską ziemię. W necie jest info na ten temat, także filmiki jak obeznani muzułmanie mówią, że ziemia jest płaska.

       Nie chcę się przegadywać w tej kwestii, aczkolwiek moje obserwacje są takie, że promocja PZ to część planu elit. Słuchałem wielu analiz i Biblia sugeruje kulistą ziemię, a Koran płaską. Jeżeli namieszamy w chrześcijaństwie, że PZ jest również w Biblii to jest to kolejny elementy ku wspólnej religii. Warto więc uważać.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish