Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Słowo na 16.09.2016. Że Bóg to tyran.

„Wtedy Abraham powiedział: Niech się nie gniewa Pan, jeśli rzeknę: może znalazłoby się tam trzydziestu? A na to Pan: Nie dokonam zniszczenia, jeśli znajdę tam trzydziestu.
Ks. Rodzaju 18:3″

 

Oczywiście niegramatyczny tytuł jest celowym zabiegiem, mającym pokazać  istotę zarzutu.

Ludzie leniwi intelektualnie lub agenci jezuiccy,  nie chcą poznać sedna gniewu Bożego. Wyraz „gniew” odnoszący się do gniewu Boga, występuje kilkaset razy.  Gdyby ktoś ze świata chciałby to przeanalizować, to nazwałby Boga hejterem.

Co jednak się działo w Sodomie? Każdy kto czytał wie.

Sodoma była miejscem wyjątkowym ze względu na gęstość i skalę deprawacji.

Gdy Sodoma urosła w siłę, niechętnie przyjmowała przybyszów. Według Biblii mieszkańcy Sodomy i Gomory byli niegodziwi, rozpustni, pogardzali prawem Boga. Sodoma była więc zbiorem ludzi zepsutych. Z tego względu owa zbiorowość miała charakter homogeniczny. Dziś zaś każdy kraj jest jeszcze heterogeniczny. W Polsce mamy homoseksualistów, katolików, różnych denominacji protestantów.

Przykład Lota goszczącego aniołów, pokazuje jak bardzo był to zepsuty lud. Sodomscy tubylcy dowiedziawszy się o gościach u Lota, przybyli chcąc wtargnąć do domu Lota. Lot wiedział, że chcą rozpusty, dzisiaj byśmy powiedzieli seksu. Zaoferował owym Sodomianom swe córki, ale ci chcieli zgwałcić gości.

Czy widzimy dokąd zmierza obecny świat? Kogo ten system i władze promują? Conchitę, Biedronia, Grodzką, feminizm, pedofilię, homoseksualizm itd.

Czy Bóg da z siebie się naśmiewać i pozostawi ten świat taki jaki jest?

Oczywiście że nie i my to wiemy. Szkoda, że nie wiedzą o tym katolicy, o których się tak martwimy, ponieważ i my żyliśmy w ciemności.

W kieleckim amfiteatrze gościł/a na zlecenie prokatolickiego prezydenta Miasta Lubawskiego niejaka Conchit/a.

Gdyby Polska była krajem chrześcijańskim, to nie zezwolono by na parady i manifestacje gejów i feministek. Polska niestety nie  jest krajem chrześcijańskim. Polska jest krajem rzymsko-katolickim, a więc dla każdego coś dobrego niekoniecznie.

 

Popatrzmy na biblizmy „sodomy”:

Sodoma i Gomora – gniazdo rozpusty, siedlisko zła moralnego i zepsucia obyczajów; miejsce przeklęte; hałas i bałagan,
sodomia – zoofilia, pederastia, rozpusta,
sodomita – człowiek oddający się sodomii.

 

Biblijną sodomą stają się polskie miejscowości turystyczne. Panuje tam hałas, rozpusta, pijaństwo.

 

Według przeciwników Boga, a więc ludzi z duchem antychrysta, Bóg nie ma prawa okazywać gniewu, ale gniew ma prawo okazać muzułmanin, wszczynający kolejne wojny poszczególni prezydenci USA.

Wyrażeniu Gniew Boga często towarzyszą wyrazy: „karać”, „karze”. Występują one kilkadziesiąt razy.

Przykład:

Wystąpię przeciwko zbrodniarzom i ukarzę ich. Ludy zbiorą się przeciwko nim, aby ich ukarać za ich podwójną zbrodnię. Ozeasza 10

 

Według przeciwników Boga, ateistów (to również jest religia) Bóg jest karzącym tyranem. Jednocześnie żyją oni  w państwie, gdzie za wykroczenia drogowe jest kara w postaci mandatu. Jak wspominałem w Czechach nazywa się to „pokutu”.

Ateiści i krytycy biblijni akceptują  wyroki sądów, gdzie sądzi się przestępców. W USA jest to posunięte dalej ponieważ tam są kary śmierci.

Tak więc ludzie będący pod wpływem ducha antychrysta, tolerują sądy ziemskie, ale Bożych nie. Hipokryzja czy bezmyślność?

Raczej to drugie.

Antychrystowcy są oburzeni gniewem Boga wobec zła, że zniszczył ludzi grzechu, ale jednocześnie nie przeszkadza im państwowy program deopopulacyjny państw quasi chrześcijańskich. Gdzie są słowa skargi ateistów na aborcję? gdzie jest piętnowanie przymusu szkodliwych szczepień?

Gdzie krytyka wszystkich partii sejmu (poza Kukizem) za ich obłudę zezwolenia uprawiania szkodliwego tytoniu, a zakazie uprawiania leczniczej  marihuany?

Bóg jest Bogiem troski o sprawiedliwych. Szatan oskarżyciel braci naszych oraz Boga Ojca niszczy, zabija, wszczyna wojny, ale tego ateiści nie widzą.

 

„Poznacie prawdę a prawda Was wyzwoli” Jana 8

 

 

 

 

Zaktualizowane: 16 sierpnia 2016 - 21:12

5 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Na YT polecam: „Sodoma i Gomora – cały film”.
  Dokumentalny niespełna 30 minutowy.

  1. super film braciszku dziękuję za link

   1. Ciesze się że zainteresował Cię ten film Bracie.
    Bardzo lubię starsze dokumenty o archeologii biblijnej, ponieważ są one dowodem dla ateistów na prawdę wydarzeń z Biblii, ponadto dla wierzących pobudzają wyobraźnię, jak na przykład rafy koralowe na kołach i piastach rydwanów egipskiego Faraona, które można widzieć nawet dzisiaj i teraz, lub wiele innych ciekawostek. Na YT jest wiele, podam dwa:
    „Archeologia – Droga Izraela z Egiptu, Exodus ujawniony”.
    „Archeologia, odkopywanie prawdy Biblii – Kamienie Izraela”.

 2. Dzięki ? za kolejny świetny artykuł w imieniu Pana Jezusa Chrystusa.

  Ludzie wybiorczo stosują prawo,co komu pasuje.No i jak wiatr zawieje,można by rzec.
  Większość nie zdaje sobie sprawy z tego kim jest Bóg.I dlatego włącza im się sprawiedliwość ludzka,która z Bogiem ma niewiele wspólnego.
  Diabeł na tym polu osiągnął sukces,wmawiając ludziom,że mogą żyć tak jak chcą.A w rzeczywistości żyją pod dyktando złego.On stwarza pozory wolności,tylko po to,aby nas zniszczyć.
  Chwała Panu Jezusowi za każdy czyn,który dokonał będąc na ziemi,za to,że nas wyzwolił ze szpon złego.A także za to,że cały czas jest z nami i się za nas wstawia.Chwała Panu Jezusowi.

 3. Siedzę przed Panem nad pracą ze szkoly biblijnej pt Jaki Bóg objawia się w Piecioksiegu Mojżesza, a siedzę z tym przed Panem już długo, po wielokrotnym przeczytaniu Tory.
  Jak uda mi się to wreszcie zebrać w słowa, przedstawię wam.
  Dziś mogę powiedzieć tylko tyle, że będziecie mocno zaskoczeni.
  Jedno jest pewne: nie jest tyranem.
  I jeszcze jedno jest pewne: Jest święty,święty,święty…
  Czy mysleliscie o tym, jak Bóg Ojciec nam się przedstawia w Piśmie? Jaki jest?
  Warto tak czytać Pismo, by zrozumieć cokolwiek z tego, co nam objawił o Sobie.
  Dzięki Piotr, że poruszyles ten temat.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish