Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Oddaj prezent.

Znalezione u Diany na fejsie 🙂

Biblia mówi: zło dobrem zwyciężaj. Historia z obrazka uzmysławia nam jak działa zło. Błogosławmy więc  naszym prześladowcom.

 

oddajprezent

Zaktualizowane: 16 sierpnia 2016 - 21:49

14 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Moja mama powinna to przeczytać… Zaraz jej pokażę…

   1. Odbieram podziękowania w jej imieniu. Spokojnej nocy w Chrystusie 🙂

    1. Podziękowania? Co ja piszę 😀 Chyba miało być – pozdrowienia 😀

  1. …wolała oglądać ogłoszenia na jakimś portalu i mnie przegoniła. Uch… boli 🙁 Potrzeba mi cierpliwości i wyrozumiałości…

   1. Jak nie drzwiami, to oknem. Przeczytałem to na głos i zamiast protestu zapanowała cisza… i wypaliła po chwili:

    „Nie znam osoby, która nie miałaby zawiści, nienawiści. To wszystkich dotyczy. Tylko chyba Pan Jezus i 'downy’ i psychicznie chorzy tego nie czują, bo nie zdają sobie z tego sprawy. Nie ma takiego człowieka”.

    1. Jacku, może rzuć mamie takie wyzwanie, żeby przez tydzień spróbowała nie okazywać zawiści ani złości. Może myśleć co chce, ale nie wolno jej powiedzieć ani zrobić nic nienawistnego. A potem niech Ci powie, czy coś się wokół niej zmieniło.

     1. Może? 😉 …

      Do zobaczenia jutro w zborze 🙂 …

      Ale mi się rymnęło. Spokojnej nocy w Chrystusie 🙂

 2. To nie tylko do mamy Jacka ale i do mnie . Wczoraj miałam taką sytuację , że sama siebie się wystraszylam . Cóż. Jak mi się włączy mama lew to koniec . Walczę ze sobą lecz to jest bardzo trudne . Nie mogę znieść gdy ktoś bezpodstawnie atakuje moje dzieci a zwłaszcza gdy obcy facet im grozi lub podnosi na nie rękę. Dostałam szału i to dosłownie. Dziś się tego wstydzę. Oczywiście Bóg ułożył wszystko tak , ze nie miałam możliwości powiedzenia co myślę. Wspomniany facet to tkzw człowiek trudny . Bardzo trudny . A takim trzeba raczej współczuć. Taki duchowy niepełnosprawny . A tym czasem ja na DD a tu Piotr artykuł trach. Dla mnie , do mnie i o mnie . Dziękuję . Schowalam pazury ? . Hallelujah !!!!!

 3. Miało być nie w pełni sprawny duchowo A nie niepełnosprawny . Przepraszam

 4. Co znaczy zło dobrem zwyciężaj?

  Jezus powiedział żeby tych, przez których przechodzi zgorszenie wrzucać w odmęty morskie (chyba tak to szło jakoś).

  1. We wrzuceniu gorszyciela do morza chodziło o powagę popełnionego przez niego czynu (obrazowo lepiej byłoby dla niego zginąć, niż dopuścić się zgorszenia dziecka) i to nie ma nic wspólnego ze zwyciężaniem zła dobrem jak nakazał Jezus. Detektyw pisał wczoraj albo przedwczoraj, na czym to polega. Ogółem na nie mszczeniu się i nie złorzeczeniu, a błogosławieniu swoim krzywdzicielom.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish