Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Bóg zmienił i ocalił moje życie

Zaktualizowane: 9 sierpnia 2016 - 08:34

5 komentarze

Dodaj komentarz
 1. http://www.pudelek.pl/artykul/96314/ojciec_rydzyk_narzeka_w_swojej_telewizji_czlowiek_ciagle_zebrze_i_zebrze_nie_jest_tak_latwo_prosic_o_pieniadze/

  Jak bardzo żałosne, że Bóg odebrał rozum takim jak Rydzyk, zaprzedanym mamonie i „Maryi, Gwieździe Nowej Ewangelizacji”… I pomyśleć, że niektórzy ludzie naprawdę mają obiekcje co do tego, że kościół rzymskokatolicki jest Wielką Nierządnicą z Apokalipsy…

 2. Chwała Bogu !
  Niesamowite świadectwo,dzięki wielkie Bogu za to,że nas wyłapuje z tego świata i przemienia na swój obraz.
  Chwała Ci Panie Jezu za wszystko co dla nas uczyniłeś,za to,że każde Twoje słowo kruszy moje serce.Za to,że żyjesz i jesteś z nami cały czas ,że twoja miłość,którą nam dajesz powoduje iż nas już nie ma.Żyjesz w nas nasz cudowny i kochany Panie ?

  1. Chwała Jezusowi teraz i na Wieki Wieków , amen 🙂 🙂

 3. Hmm. To samo o Rydzyku dziś czytałam . Mało to mam teraz spore zamieszanie w famili a tu co ? Artykuł „Zrób złu na złość ” . Dodam , że nie pierwszy raz mi się to zdarza . Ile razy się zaczynam wsciekac to trach w Piśmie w przypadkowych księgach albo tu odpowiedź. I co ? I spokój i pokój . Hallelujah!!!!!!!!!!!

  1. A czy ten Rydzyk przypadkiem nie należy do masonerii? Coś mi się obiło o uszy, że jest „rycerzem Kolumba”, ale pisze z pamięci, więc jakby co to proszę o korektę… Tak czy inaczej jasnym jest, kto jest bogiem tego człowieka i jego świty.

   Pokój z Tobą i Twoją rodziną, Mamo 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish