Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Frankomania, czyli łamanie 2 przykazania.

„Nie uczynisz sobie rzeźby ani podobizny wszystkich rzeczy, które są na niebie w górze i które na ziemi nisko, i które są w wodach pod ziemią. 9Nie będziesz się im kłaniał i służył. Bom ja jest Pan, Bóg twój, Bóg zawistny, który dochodzę nieprawości ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą, 10a czynię miłosierdzie na wiele tysięcy miłującym mię i strzegącym przykazań moich” Pwt Pr 5

 

Taka oto fotka krąży w necie z SDM 2016:

papiezomania

 

 

 

Swoją drogą ostatnio brakowało humoru na tym blogu. Może macie jeszcze ciekawsze fotki?

Idolatria pełną parą. Jezus gdzieś tam z boku jako tło.

Mnie ta laleczka papieża przypomina tego typu zabawki.

 

doktor

 

 

Można się pobawić doktorem lub w doktora, ale można sie pobawić papieżem lub w papieża.

 

Jednak oddalenie się od Boga jest oddaleniem się od mądrości.

 

Zaktualizowane: 27 lipca 2016 - 20:45

14 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Dianko prowadzisz zdecydowanie ?

   1. haha 😀
    Diana podniosła poprzeczkę humoru.
    Chyba nie jestem w stanie jej przebić 🙂

    1. nie, sorry zmieniam zdanie moglbym ale nie wypada..

   1. A Pan Jezus jako Ken!!! :(:(:( To chyba naprawdę „ostatnie dni przed potopem”. Co za ohydne bluźnierstwo!!!

  1. w linku do wykop, poniżej jest filmik jak Clinton zaczyna bezwarunkowo wymachiwać głową w obecności dziennikarzy. Uznałbym filmik za fake ale reakcja dziennikarzy nie pozostawia złudzeń to oryginał. Raz że zaczyna się trząść to jeszcze jej oczy przyjmują kolor czarny. Ta kobieta jest totalnie z demonizowana. Boże kochany uchroń Ziemię przed tą kobietą, z drugiej strony alternatyw w postaci Trumpa (który kilkanaście lat temu w wywiadzie stwierdził, że jak będzie startował na prezydenta to tylko z Republikanów bo są naiwni i łatwo nimi manipulować). już nie wiem co gorsze. ;/

 1. I czyni wielkie znaki,tak iż nawet każe ogniowi zstępować z nieba na ziemię na oczach ludzi.I zwodzi mieszkańców ziemi znakami, które jej dano uczynić przed bestią, mówiąc mieszkańcom ziemi, by wykonali obraz besti, która otrzymała cios mieczem, a ożyła.
  I dano jej, by duchem obdarzyła obraz besti, tak iż nawet przemówił obraz besti,i by sprawił,że wszyscy! zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi besti. Objawienie Jana 13:15

 2. Papież o pełzającej wojnie w europie: „Takie życie – musimy się przyzwyczaić do dobrych i do 'złych’ rzeczy” ….przyzwyczaić do złych rzeczy ? Heh pozostaje mi parsknąć śmiechem na to co on mówi.

  Niech nasz dobry Bóg Ojciec w Jezusie Chrystusie otworzy oczy i serca jak największej liczbie ludzi.

 3. Wspomniana „fotka krążąca w necie” kojarzy mi się od pierwszego wejrzenia z filmem „Piła”. To raczej mało sympatyczne.

 4. Czy Bog lubi rocka alternatywnego? a chodzi konkretnie o o „just bacause” Jane’s Addiction
  z 2003., a moze przemawia przez rozne srodki oprzekazu

  Tak sobie zaczalem kopac w tej piosence o co chodzi w tym tekscie.

  Jedna z interpretacji czytelnikow nawiazuje do przeszlosci wokalisty ktory przez chrzescijanska organizacje fundowal ,uczestniczyl i przekazywal w gotowce wykupuienie chrzescijanskich niewolnikow w sudanie okolo 2tys. 300 w polnocnej afryce.To wyplynelo w publikacjach znacznie pozniej.
  hthefader.com/2001/12/17/perry-farrell-frees-2-300-slaves-in-sudan
  „Any way here are my thoughts on what this song is about.

  A little while ago I read a fascinating story of how Perry used the proceeds of the Jane’s reunion tour to buy the freebom of 30,000 sudanese slaves at $3 a pop, somewhere in the region of $100, 000 all in. Now this was never used as a means to promote the tour or the band, it was leaked later on. Therefor Perry had done this great act of charity JUST BECAUSE. Now look at other fortunate people, specifically celebrities, when a celebrity gets involved in a good cause they make sure everybody knows about it because it is really good publicity. So that is not doing anything JUST BECAUSE that is having an agenda. ”

  W piosence spiewa ze powinnismy uwazac! pyta tez ”
  Kiedy ostatni raz cos zrobilismy cokolwiek ot tak po prostu (just beacouse) -nie dla niego albo innych
  Mowi w piosence ze kiedys w przeszlosci wymienili sie prezentami ale jego czy ich nie byl wspolnierny.
  Wiele ludzi prezenty traktuje jako swoja reklame i robi to pod publike .Mowi tez ze niektorzy maja wszystko ale nikt ich nie kocha tak po prostu.
  Kochani tak po prostu pomagajmy .

  Nawet nie wiedzialem ze w afryce mozna bylo wykupic niewolnikow chrescijanskich przed 2000 rokiem od islamistow ktorzy ich wiezili.

  Ciekawe ze zadna inna z ich piosenek chodzi o zespol „Jane addiction” nie byla tak wysoko i tak dlugo na wszelkich listach przebojow.
  to jest ta organizacja przez ktora wykupywal zgodnie z artykulem csi-usa.org
  Co wy na to?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish