Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

UCHODŹCY MOLESTOWALI POLKĘ W POCIĄGU SKM! Zobaczcie twarz „Chrystusa” w uchodźcach.

Jak czytamy wrealu.pl:

„Witam chciałbym opowiedzieć o sytuacji która miała miejsce 19 lipca ok godz. 15 w Warszawie w pociągu SKM w kierunku Otwocka.
Wszyscy który twierdzą że uchodźcy molestują tylko za granicą, a Polski problem nie dotyczy niestety są w błędzie. Na stacji Warszawa Ochota młoda dziewczyna wsiadała z chłopakiem. W pociągu jeden z dwóch obcokrajowców złapał ją za pupę co bez wątpienia jest molestowaniem. Chłopak stanął w obronie dziewczyny lecz obcokrajowiec był agresywny. Akcja działa się na końcu pociągu i wiele osób postanowiło się oddalić na początek udając że sprawa ich nie dotyczy. Tylko jeden starszy pan zaczął bronić dziewczyny i chłopaka. Kazał zboczeńcowi wypierdalać z pociągu. Napastnik był coraz bardziej agresywny bałem się że zaatakuje kogoś z pasażerów, chciałem stanąć w obronie kobiety tak jak mnie wychowano ale bałem się że napastnik może mieć ukryty nóż a ja nie mam nic. Postanowiłem wezwać konduktora aby zatrzymał pociąg i uchodźców na czas przyjazdu policji. Niestety konduktor nie odbierał domofonu alarmowego. Pobiegłem na początek pociągu. Konduktorem okazała się otyła kobieta która prawie mnie zabiła wzrokiem jak kazałem jej przejść przez cały pociąg. Nie spieszyła się i zanim doszła to uchodźców już nie było a płaczącą dziewczynę pocieszał chłopak. Konduktorka widząc że wszystko ok zawróciła się i pociąg ruszył ze Śródmieścia dalej.””

 

Całkiem inaczej opisał tę samą sytuacje TVN jako rasistowski atak.

http://wrealu24.pl/index.php/services/1069-uchodzcy-molestowali-polke-w-pociagu-skm-relacja-swiadka-a-relacja-klamliwego-tvn

 

Chciałbym abyście potraktowali tę sytuację jako pewną lekcję. Nauczcie się czytać, gdyż szkoła tego nie uczy. Nie jest to moja chęć zabłyszczenia. Nie mam takiej potrzeby. Mnie osobiście nauczył myślenia Korwin Mikke. Szkoła ma uczyć niemyślenia. masz wykuć i…zapomnieć. Do dzisiaj nie wiem po co uczyłem się w ogólniaku o mitozie i mejozie. Teraz kojarzy mi się to tylko z majonezem..:D

 

To, że uchodźcy są agresywni wiemy i to nie z mediów mainstremowych.

Co takiego jest tutaj wymowne?

Po pierwsze kościół z Franciszkiem na czele popiera uchodźców. Tych właśnie i wielu innych przebywających w Niemczech, Szwecji, Norwegii itd.

Po drugie syjonistyczny TVN przedstawia sprawę zupełnie inaczej. Przy okazji. Nie wkładajmy wszystkich Żydów do jednego worka. Mamy Żydów mesjanistycznych będących w tej sytuacji naszymi braćmi i siostrami. Mamy Żydów, którzy Żydami nie są, czyli Chazarów rządzących światem. Mamy w końcu Żydów judaistycznych, którzy są tym samym co katolicy: jeszcze niechrześcijanami.

Jeśli aszkenazyjski TVN przedstawia więc sprawę z tej samej pozycji co kościół rzymski broniąc tzw uchodźców (vide koni trojańskich), to oznacza, że aszkenazyjczycy graja do jednej bramki z Rzymem i..Islamem.

Idziemy dalej. TVN był związany z polska lewicą

 

TVN był częścią ITI, założona przez Wejcherta i Waltera.

 

Jan Wejchert, Roman Karkosik, Leszek Czarnecki, Zbigniew Niemczycki, Jerzy Starak, Ireneusz Sekuła, Henryk Kulczyk, Kazimierz Pazgan. Wspólnym mianownikiem dla tych nazwisk jest nie tylko to, że byli lub są wielkimi rekinami biznesu. To również znajdujące się w Instytucie Pamięci Narodowej dokumenty, według których zostali oni zarejestrowani jako tajni współpracownicy służb specjalnych PRL‑u’

źródło: http://www.bibula.com/?p=70271

 

 

„Nie można zapomnieć kim był komunista  Mariusz Walter– członek Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, człowiek, który stworzył TVN. Za komuny w 1983 roku za pozwoleniem generała Czesława Kiszczaka przy wsparciu naczelnego propagandowca komunistów Jerzego Urbana stworzył holding ITI i władze PRL dały mu koncesje, co świadczyło o wielkiej zażyłości Waltera z najwyższymi komunistycznymi oficjelami, włącznie z tymi z UB. Jego synek Piotr Walter stojący na czele TVN, wiernie naśladuje swojego ojca i jego przyjaciela Jerzego Urbana. Dziennikarze tam zatrudniani mają przeszłość komunistyczną i wyraźne sympatie skierowane ku PO, SLD i ruchowi zboczeńców.”

http://www.kamilbazelak.pl/tag/mariusz-walter/

Swoją drogą ciekawy link mimo odstraszającej grafiki.

 

 

Reasumując: TVN i wszystkie większe media, kościół Rzymski, Islam grają do jednej bramki.

 

Wszystko zgodnie z Biblią:

 

„Wiemy, że jesteśmy z Boga, a cały świat pogrążony jest w Złym”

1 Jana 5.19

 

Nie daj się nabrać na dobry PIS, nie daj się nabrać na dobrego Franciszka. Uwierz w Słowo Boga zanim będzie za późno. Im bardziej ten świat się kończy tym bliżej ponownego przyjścia Jezusa Chrystusa. To ON jest naszym Królem a nie Duda, Franciszek, Obama. Uwierz w Prawdziwego Króla.

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 22 lipca 2016 - 10:39

14 komentarze

Dodaj komentarz
 1. „Nie można wysztkich wrzucać do jednego worka” i z tym się zgadzam mój syn na podwórku ma dwóch kolegów z Albanii bardzo mili chłopcy ich mama pracuje w kościele protestanckim a tata jako złota rączka w przedszkolu nic tylko się modlić aby całym sercem nawrócili się do Jezusa Chrystusa

 2. Poznanie Prawdy

  Prawda jest taka, że katolicyzm jest od dawna w konflikcie zbrojnym, religijnym, choć jest to tak naprawdę ustawione. Tylko władza wyższej hierarchi o tym wie. A Polska jest gleboko zakorzeniona z katolicyzmem.
  Dla muzulmana Polka to honorowy łup czy tez inna Europejka. Oni mają zasade panowac nad kobieta calkowicie. Kolejna sprawa to nagliz kobiet we wspolczesnym swiecie..
  To jest nie tylko wykorzystywane, ale od poczatku zaplanowane, a obecnie trwa masowe pranie mozgu. Jedni sie temu poddają, popadając w seksoholizm, masturbację. Lecz drudzy biora to na sile, na gwalt. W sposob trwa pewien konflikt kulturowy opierajacy sie o dominacje. Demoniczna dominacje. Prawda jest taka, że kazdy osobnik zostanie z czasem przekonany do wiary w to, że swiat jest jaki jest i Nowy Porzadek Swiata to oczywistosc. Praktycznie wiekszosc jest juz tak zaprogramowana z kazdej strony by nie myslala jak czlowiek.
  Lecz myslala narzadem plciowym, swoimi zachciankami, hedonizmem. Czlowiek w centrum, a raczej demoniczny swiat w centrum a czlowiek podazajacy za nim.
  Nie ma juz sie co dziwic, że malzenstwo czy inne wyzsze idealy pojda w niepamiec, a wszelkie standardy moralne ulegna skrzywieniu. Beda przekonywac, że to wszystko sama biologia, i inne tego typu.
  Zapominajac o wymiarze duchowym.
  I stad wmawianie poprzez polityke, pranie mozgu, ekonomiczną opresje że ludzie to zwierzeta. Tak jak pisal kefir na swoim blogu, że kobieta ma byc taka zmija, urodzic dzieci, zgarnac majatek, itp. A mezczyzna to takie zwierze, ktore chce sie upomniec o nagrodę w postaci seksu, co na poczatku dostaje ale potem zostaje to zakonczone, lub za doplata w postaci prezentu otrzymane. Czyli jest to taki swoisty nierzad cielesny, co z czasem przechodzi w sfere duchową w postaci demonicznej ezoteryki, co jest kolejnym etapem wprowadzenia nowej globalnej religii satanistycznej. To jest wlasnie model spoleczenstwa wedlug Illuminati.

  1. Poznanie Prawdy

   Dzieje sie to na przeroznych szczeblach spolecznych.

 3. Bóg zna swoich i nigdy nie opuszcza własnych ludzi. Naszym zadaniem jest nie dać się złym ludziom. Czasem jednakże ogarnia znużenie z powodu ciągłego użerania się z nimi. Wtedy musimy czerpać siłę z duchową z mocy Ducha Świętego.

   1. Ale On jest tak łaskawy i wielce cierpliwy i czeka, aż wrócimy, bo tak bardzo nas kocha. Chwała Tobie, Panie Jezu!

 4. Nie można zobaczyć twarzy w uchodźcach z dwóch podstawowych powodów.Po pierwsze uchodźcy to głównie muzułmanie, którzy odrzucili Jedynego i Prawdziwego Boga Jezusa i czczą księżycowego bożka Allaha wmawiając i zwodząc ludzi, że to prawdziwy Bóg.Nie oni pierwsi, był taki faraon Echnaton, który z głównego solarnego egipskiego boża Ra zrobił sobie też „jedynego i prawdziwego” boga Atona tak naprawdę Lucyfera, diabła.Po drugie ci tzw. „uchodźcy” są tak naprawdę imigrantami ekonomicznymi żądnymi łatwych pieniędzy, seksu i taniej rozrywki kosztem rdzennych mieszkańców Europy a Wielka Nierządnica (KK) chce wmówić Polakom, że oni są podobni do Chrystusa.To jest jawne bluźnierstwo, pytanie czy Polacy dadzą się zwieść czy pójdą po rozum – nie tyle co do swojej głowy co do Nowego Testamentu.

  1. To prawda. Między innymi o dżihadystach i muzułmanach Pan Jezus wypowiedział takie straszliwe słowa:

   „Jeśli ktoś nie miłuje Pana Jezusa Chrystusa, niech będzie przeklęty. Maranatha.” (1 List do Koryntian 16:22, UBG),

   „Tego bowiem umyślnie nie chcą wiedzieć, że niebiosa były od dawna i ziemia z wody, i w wodzie stanęła przez słowo Boże; Przez które ówczesny świat, zalany wodą, zginął. A obecne niebiosa i ziemia przez to samo słowo są utrzymane i zachowane dla ognia na dzień sądu i zatracenia bezbożnych ludzi” (2 List św. Piotra 3:5-7. UBG).

 5. Powtarzam. Kosciol posoborowy to schizma. Jesli odrzucacie ogolnie Kosciol katolicki ktory zalozyl Jezus to jestescie sektą. Od razu uprzedzam. Nie chodze do kosciola nie nazywac mnie katolem

  1. Karol Szulawiak

   Nie odrzucamy kościoła katolickiego, który założył Jezus Chrystus, gdyż nie da się odrzucić czegoś, co nie istnieje. Sektą nie jesteśmy. Nie mamy żadnego guru przewodnika (No, w zasadzie to mamy. Chrystusa). No i nie ważne ile razy nazwiesz innowierców sektą, nie będzie to oznaczać że jesteśmy sektą. Ja Ci powiem, że Twoja wiara jest sekciarska i możemy tak sobie grać w ping-ponga i odbijać piłeczkę.

   1. Zjawisko naśladownictwa Jezusa Chrystusa/chrześcijaństwa biblijnego tak bardzo wymyka się kategoryzacji, że ludzie tacy jak Robin używają pojęcia zbiorczego „sekta”, by w jakiś sposób wpasować nieznaną im wiarę biblijną w ramy systemu babilońskiego.

    Negujących papiestwo, kult maryjny itp. kłamstwa wrzuca do jednego worka wraz z sektą świadków jehowy, mormonów, czy latającego potwora spaghetti. Worek ten jest pojemny, z tym, że – jak wykazałeś – czynią to, nie rozumiejąc, czym w zasadzie jest sekta. Gdyby ich zapytać, otrzymalibyśmy zapewne wiele różnych i może nawet wzajemnie wykluczających się definicji. To owoce ignorancji jakże typowej dla manipulowanych przez kler parafian jak i tzw. „wierzących niepraktykujących”.

    Miejmy na uwadze, że praktycznie nikt nie wie, czym jest chrześcijaństwo pierwotne. Reakcje takie są poniekąd zrozumiałe.

    Niespecjalnie dziwi mnie już opór przy konfrontacji z brutalną prawdą o heretyckim charakterze nauk katolickich. Rozumiem, że duchowieństwo w żadnej mierze nie zachęca do krytycznej oceny w stylu Berejczyków, ale świadoma ignorancja przy pełnej dostępności wartościowych materiałów w internecie już mnie zasmuca. Oby i takich ludzi pociągnął do siebie Bóg Ojciec. I to za życia, wszak nie ma czyśćca i drugiej szansy. Skoro intensywnie indoktrynowani księża doznają poznania prawdy i odchodzą z tego fałszywego kościoła po wielu latach, to oznacza, że nawet przypadki pozornego całkowitego zaślepienia katolicyzmem niekoniecznie zawsze są beznadziejne.

  2. Odrzucam stanowczo KRK, bo jeśli coś miałbym określić mianem ostatecznego kościoła odstępczego, to właśnie ten babilońaki twór. Módl się Robinie do Boga Ojca w imieniu Pana Jezusa o poznanie prawdy, a Jego Duch cię do niej poprowadzi i wtedy zrozumiesz, czemu tak czynimy.

 6. Erozja religii okiem pogan:

  http://wiadomosci.onet.pl/religia/socjolog-erozji-religii-nie-da-sie-powstrzymac/xrr9xt

  Dziwne to uczucie nie być z tego świata i obserwować to religijne szaleństwo z drugiego planu. Mijać ludzi na ulicy i czuć się tu obcym, przyjezdnym tylko na chwilę, mówiącym w innym języku i myślącym w innych kategoriach. Ale jakże wspaniałe to uczucie. Doprawdy nie jesteśmy z tego świata. Chwała Bogu Ojcu, Panu Jezusowi Chrystusowi i Duchowi Świętemu.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish