Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Program Koryto

Biblia o tym wszystkim mówi, a mimo to Polacy ignorują Słowo Boga…

Ez 46

„Władcy nie wolno nic zabrać z dziedzictwa ludu, odzierając go gwałtem z jego własności. Ze swojej własności może on dać dziedzictwo swoim synom, tak jednak, aby nikt z mego ludu nie został pozbawiony swej własności.”

 

 

Iz 10

Biada prawodawcom ustaw bezbożnych i tym, co ustanowili przepisy krzywdzące’

 

programkoryto

 

 

 

Zaktualizowane: 21 lipca 2016 - 19:32

31 komentarze

Dodaj komentarz
 1. To podobno jeszcze projekt,bo kierownicy w ministerstwach zarabiaja mniej niz premier.
  OBNIZYC kierownikom a dodać emerytom i dysproporcja sie poprawi.

 2. W pełni zgadzam się z podsumowaniem i komentarzem Admina co do ostatnich sejmowych propozycji. Uważam jednak, że było to typowe iluminackie wystąpienie. Czyli stworzyli „problem”, reakcją było społeczne zgorszenie i niezadowolenie, potem znaleźli rozwiązanie (synteza); wszystkie propozycje ustaw odwołano. Ludzie to kupią pewnie.
  Czyli są teraz dobrzy?

 3. Czekam z niecierpliwością dnia, kiedy Polacy, natchnieni przez Boga, zrzucą z siebie kajdany obcej narzuconej nam siłą i podstępem, mieniącej się chrześcijaństwem, kultury katolickiej. Oby nadszedł prędko.

  1. czyli presja społeczeństwa jest ważna, a ich intencje zobaczyły światło dzienne. Gdyby społeczeństwo było cicho, spokojnie by to wprowadzili. Oni zawsze sondują sobie opinie publiczną.

   1. „czyli presja społeczeństwa jest ważna”.
    Och,gdyby tylko społeczeństwa czytaj „my”,nie spały,mielibyśmy inną rzeczywistosc ale brak wiary,że kupa (nie z wc)może dużo ,jest porażająca.

 4. „Koryto +” było opisane we wczorajszym „Fakcie”. Dziś napisali, że Pis się jednak z tego wycofało…
  Wyborcy mają dobrą pamięć, a takie „lotne” hasła pozostają w głowie…

 5. Przysłuchując się rozmowom człowieczym oraz biorąc w nich czynny udział wyłania się obraz zagubionych w babilońskim świecie szarych ludzi, którzy nie rozumieją jaki los chcą im zgotować sługi diabła… Módlmy się przeto do Boga Ojca przez Jego Syna Jezusa Chrystusa Z mocą Ducha Świętego o przebudzenie ich.

 6. Program 500+

  Jest powiedziane w piśmie, że każdy pierworodny (i człowiek, i zwierzę) należy do Boga…
  Dlatego w szatańskim świecie na pierwsze dziecko w rodzinie kasy nie dają…
  Taka moja dygresja…

  1. Tylko z prawego łoża. Taka moja uwaga.

   1. Też chciałam to napisać, ale zrezygnowałam, żeby się ktoś nie obraził… Bo dzieci samotnych matek (także tych w konkubinacie)dostaną 500 +… Kombinatorki nie będą wychodziły za mąż, bo się nie opłaca… Szatański plan działa…
    No i sprzedaż używanych aut wzrosła…

 7. Ewangelizować trzeba prostym, wzbudzającym zaufanie językiem i stylem. Kwiecistość i rozwlekłość powoduje nieufność.

  1. Zaufanie budzi również budzi mówienie w miarę czystą polszczyzną. bez obcych wtrętów.

 8. Paweł Misiaszek

  USTANAWIANIE ZIEMSKICH NAMIESTNIKÓW
  „Zebrała się więc cała starszyzna izraelska i udała się do Samuela do Rama. Odezwali się do niego: „Oto ty się zestarzałeś, a synowie twoi nie postępują twoimi drogami: ustanów raczej nad nami króla, aby nami rządził, tak jak to jest u innych narodów”. Nie podobało się Samuelowi to, że mówili: „Daj nam króla, aby nami rządził”. Modlił się więc Samuel do Pana. A Pan rzekł do Samuela: „Wysłuchaj głosu ludu we wszystkim, co mówi do ciebie, bo nie ciebie odrzucają, lecz Mnie odrzucają jako króla nad sobą. Podobnie jak postępowali od dnia, w którym ich wyprowadziłem z Egiptu, aż do dnia dzisiejszego, porzucając Mnie i służąc innym bogom, tak postępują i z tobą. Teraz jednak wysłuchaj ich głosu, tylko wyraźnie ich ostrzeż i oznajmij im prawo króla, który ma nad nimi panować”. I powtórzył Samuel wszystkie słowa Pana ludowi, który od niego zażądał króla. Mówił: „Oto jest prawo króla mającego nad wami panować: Synów waszych będzie on brał do swego rydwanu i swych koni, aby biegali przed jego rydwanem. I uczyni ich tysiącznikami, pięćdziesiątnikami, robotnikami na roli swojej i żniwiarzami. Przygotowywać też będą broń wojenną i zaprzęgi do rydwanów. Córki wasze zabierze do przyrządzania wonności oraz na kucharki i piekarki. Zabierze również najlepsze wasze ziemie uprawne, winnice i sady oliwkowe, a podaruje je swoim sługom. Zasiewy wasze i winnice obciąży dziesięciną i odda ją swoim dworzanom i sługom. Weźmie wam również waszych niewolników, niewolnice, waszych najlepszych młodzieńców i osły wasze i zatrudni pracą dla siebie. Nałoży dziesięcinę na trzodę waszą, wy zaś będziecie jego sługami. Będziecie sami narzekali na króla, którego sobie wybierzecie, ale Pan was wtedy nie wysłucha”. Odrzucił lud radę Samuela i wołał: „Nie, lecz król będzie nad nami, abyśmy byli jak wszystkie narody, aby nas sądził nasz król, aby nam przewodził i prowadził nasze wojny!” Samuel wysłuchał wszystkich słów ludu i powtórzył je uszom Pana. A Pan rzekł do Samuela: „Wysłuchaj ich żądania i ustanów im króla!” Wtedy rzekł Samuel do mężów izraelskich: „Niech każdy wróci do swego miasta”. (1Sm8)
  PODATEK POGŁÓWNY
  na potrzeby Przybytku; Księga Wyjścia 30, 11-16 „I tak powiedział Pan do Mojżesza: „Gdy będziesz liczyć Izraelitów, by dokonać spisu, każdy przy spisie złoży za swe życie okup Panu, aby nie spadło na nich nieszczęście. To zaś winni dać podlegli spisowi: pół sykla, według wagi przybytku, czyli dwadzieścia ger za jeden sykl; pół sykla na ofiarę Panu. Każdy podległy spisowi z synów Izraela, mający dwadzieścia i więcej lat, złoży tę ofiarę Panu. BOGATY NIE BĘDZIE ZWIĘKSZAŁ, A UBOGI NIE BĘDZIE ZMNIEJSZAŁ wagi pół sykla, aby złożyć ofiarę Panu na przebłaganie za swe życie. A wziąwszy te pieniądze jako przebłaganie od Izraelitów, obrócisz je na służbę w Namiocie Spotkania, i będą one na pamiątkę Izraelitom przed Panem jako ofiara zadośćuczynienia za ich życie”.
  „OBOWIĄZKOWA” SŁUŻBA WOJSKOWA
  „Kto z was zbudował nowy dom, a jeszcze go nie poświęcił, niech idzie i wraca do swego domu, bo mógłby zginąć na wojnie, i kto inny by go poświęcił. Kto z was zasadził winnicę, a nie zebrał jej owoców, niech wraca do domu, bo mógłby zginąć na wojnie, a kto inny by zebrał jej owoce. Kto żonę poślubił, a jeszcze jej nie sprowadził do siebie, niech wraca do domu, bo mógłby zginąć na wojnie, a kto inny by ją sprowadził do siebie. Niech jeszcze zwierzchnicy powiedzą do narodu: „Kto się lęka, czyje serce drży, niech wraca do domu, by nie struchlało serce jego braci, jak i jego”. (Pwt20)

  1. hohoho byc może przyjedzie na SDM z partnerem…

   1. Może zadurzenie będzie wzajemne i Franek zakocha się w Biedroniu. Chyba, że papież preferuje małych chłopców, jak przystało na jezuitę…

 9. Powiem coś takiego. Podług oklepanego schematu myślowego do 5% niezależnie od okoliczności napewno trafimy z ewangelią, do następnych 5% na pewno nie dotrzemy, a na resztę trzeba wymyśleć całą masę sposobów 😉 .

 10. Hmm. To ciekawe . Program taki a taki . Wyjściowe założenia 500+ nie są najlepiej sporządzone . Rząd miał być sprawiedliwy a pierwsze dzieci ? Tak to już jest . Zastanawia mnie tylko krytyka krzykaczy którzy mają albo jedno dziecko i nie źle im się powodzi albo nie posiadają dzieci wcale . Jedna mama stawia dom . Inna wyszła z długów . Jeszcze inna nie musi być już z mężem oprawca . Nie chcę narzekać ale w świecie gdzie rodzina nie jest żadna wartością samotnej mamie wdowie z długami takie durne 500+ dało odbicie od dna. Nie raz słyszałam ze posiadanie więcej niż jednego potomka to patologia . Więc za nim postronni zaczną gromy rzucać niech pochodzą trochę w samotnych matek butach . A potem pogadamy . Co nie zmienia faktu ze jest gro rodziców w przeróżnych sytuacjach którzy przez ten program nie tylko nie odbija się od dna a zasną na nim .

 11. Kochani!
  Ja tak zupełnie w oderwaniu od tematu, ale chciałabym się dowiedzieć, o chrzest.
  Byliście chrzczeni przez np. baptystów czy zielonoświątkowców, czy sami organizujecie takie spotkania?

  1. sami organizujemy, ale ja uważam, po moich doświadczeniach, że lepiej być w zborze. Społeczność zawsze pomaga.

   1. Piotrze, mam pytanie, czy może wiesz o.kimś kto mieszka w Anglii z naszych braci i sióstr??Byłbym szczęśliwy móc porozmawiać z takimi osobami, nie mówiąc o chrzcie.Pozdrawiam Was wszystkich w imię Jezusa naszego Pana.

     1. No właśnie tych zborów troszkę się obawiam, z racji materiałów jakie na ich temat zdążyłam już przeczytać. Były tam poruszane kwestie mocnych manipulacji, zachowań demonicznych, dziesięcin itd. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tym z Wrocławia jak Antiocha?

      1. zanim udasz się do zboru, pomodl sie do Pana jwezusa aby Jego Duch Cię zaprowadzil do odpowiedniego.
       Przejrzyj te posrednie jak sie boisz zielonych. Np kech

       1. Ci niby zielonoświątkowi z odlotami już dawno nie są zielonoświatkowi,nie ma co się bać zielonych.
        Jak admin mówi,modlić się ,by Pan dał,doprowadził do grupy,grupki innych wierzących.

 12. No ja na zbór w mojej okolicy nie mam co liczyć . O chrzcie też myślę .

 13. http://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/3526-odkrywamy-prawde-niewygodny-bilans-11-lat-czlonkostwa-polski-w-ue-polacy-zbiednieli-przez-unie-europejska Stara prawda uczy, nie wierz bogaczowi ( nie mylić ze średniakami, których u nas praktycznie nie ma …), jedną dłoń ci poda, a do drugiej złowi…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish