Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Lot i lądowanie na księżycu – Największe Oszustwo Wszechczasów.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=DADwGTkV67E

Zaktualizowane: 15 lipca 2016 - 12:34

61 komentarze

Dodaj komentarz
 1. oglądałam kiedyś ten dokument ciekawy i rzeczowy 🙂

 2. Ostatnio często obserwuję niebo. Ciekawe jest, to że plamy na księżycu w nocy są czarne, a w dzień błękitne jak niebo. Kiedyś czytałam, że księżyc jest święcącą kulą gazu. No cóż tylko Bóg wie jaka jest prawda.

  1. Kup sobie teleskop i tez zobaczysz jaka jest prawda o ksiezycu.

   1. „Kup sobie teleskop i tez zobaczysz jaka jest prawda o ksiezycu.”

    Kolejny komentarz po którym wszyscy już powinni wiedzieć, że komentarzy pisane przez „peter” nie warto czytać.

 3. Jeśli jestem zbytni nachalny, to przeprasza. Bywaj z Bogiem Piotr.

  1. Ludzie na globie zieskim zwariowali na punkcie gry pokemon go czy jak to się tam nazywa http://www.newsweek.pl/swiat/gra-pokemon-go-zmienila-nasze-zycie,artykuly,391894,1.html Ludzie, to jakieś ciężkie zaćmienie umysłowe, normalnie. Możecie mnie uważać za jakiegoś zgreda, ale ja tego czegoś nie pojmuje.

 4. Na tym świecie kłamstwo jest tak misternie przeplecione z prawdą, iż trzeba nie lada kunsztu danego od Boga, by je odzielić. Doskonalmy więc ową umiejętność. Pozdrawiam w Jezusie Chrystusie.

 5. Wczoraj dopiero natrafiłam na ciekawą serię wykładów Alfreda Palii na youtube.
  Na razie wysłuchałam 2 pierwsze.

  https://www.youtube.com/watch?v=iTEEqeEGgCM – ten nosi tytuł : Alfred Palla cz.2 – Antychryst.

  Może nie we wszystkim można się z nim zgodzić ale w sumie warto posłuchać 🙂

 6. Człowiek musi w coś głęboko wierzyć, by mieć pewność, iż postępuje słusznie. Inaczej jest tylko żałosnym pozerem. Tylko, iż ludzie są w tych czasach są jakoś dziwnie zobojętniali. Interesują ich głównie przyziemne sprawy, w każdym bądź razie nic lub prawie nic wzniosłego, wykraczającego poza ich obręb. Tak jakby byli coraz bardziej nieczułymi robotami miast prawdziwymi ludźmi… Głównym powodem tego używotrupienia społeczeństwa jest panoszenie się wielopostaciowego zła, niesprawiedliwości i przemocy na tym padole.

  1. Dlatego, musimy czerpać moc Ducha świętego wielkimi garściami, by nie poddać się temu zniechęceniu. Pamiętajmy. Obojętność=Nienawiść do wszystkiego i wszystkich co dobre.

  2. Są również za bardzo skupieni na sobie, na czym cierpi ich bliska wspólnota społeczna.

 7. Tak, tylko Bóg wie jaka jest prawda. Obejrzałam trochę filmów na temat płaskiej ziemi i na dzień dzisiejszy jestem skłonna drążyć temat, ponieważ od razu zajrzałam co na ten temat mówi Pismo Święte:

  A potem Bóg rzekł: «Niechaj powstanie sklepienie w środku wód i niechaj ono oddzieli jedne wody od drugich!» 7 Uczyniwszy to sklepienie, Bóg oddzielił wody pod sklepieniem od wód ponad sklepieniem; a gdy tak się stało, 8 Bóg nazwał to sklepienie niebem.

  Dla mnie to znaczy, że nie ma żadnego kosmosu, tylko niebieskie niebo które jest wodą. I może dlatego nie mogą latać w kosmos ? ha,ha 🙂 Toby dopiero był co?

  1. Hiob 37.18

   „(18) Czy potrafisz tak jak On rozpostrzeć sklepienie niebios, które jest mocne jak lustro polerowane?”
   Kiedyś jako lustro służyła stal mocno
   wypolerowana dlatego nikt z ludzi sklepienia jeszcze nie ,,sforsował”?

   Poszukaj całego artykułu w archiwum Detektywa. Z Panem Bogiem.

   1. Nie wiem czy to poprawny tok myślenia, ale skoro Bóg stworzył „wody” na sklepieniu niebios, a „jedne wody” opadły na ziemię w czasie potopu to „drugie wody” mogą byś składem gradu, który jest przechowywany na czas wielkiego ucisku (cetnarowy grad).
    Tłumaczyłoby to fakt zwinięcia się niebios…
    i tym, że ujrzy to każde oko…

    Ale to tylko moje myślenie… 🙂

   2. Czlowieku, kup sobie bilet na samolot i patrz przez okno. Ksiega Hioba nie rozprawia o budowie wszechswiata tylko o moralnosci Hioba. Zawarte opisy sa metaforami literackimi zgodnymi z dawnymi wierzeniami i nie o nie wcale tutaj sie rozchodzi.

 8. Nie bądźmy wobec nich oschli, a odwrotnie serdeczni. Tylko tak możemy ich pozyskać dla naszej sprawy, sprawy zbawienia.

  1. Ogrom pracy przed nami, a czasu niewiele. Podołamy? Musimy!

 9. Sa takie teorie ale nie ryzykowalbym pewnosci ze nie bylo lotu na Ksiezyc. Balbym sie osmieszenia. Widze ze co niektorzy wierza tu w plaska Ziemie…

  1. „Bałbym się ośmieszenia”

   – i dlatego Bóg w swoich szeregach potrzebuje liderów, którzy nie wstydzą się Go i z podniesioną głową potrafią głosić ewangelię zbawienia oraz obalają lub obnażają kłamstwa tego świata…

   Płaska ziemia – Biblia nie mówi wprost czy „okrąg” ziemi to kula czy płaszczyzna, a kontekst kilku innych wersetów prowadzi ludzi w dwóch różnych kierunkach… ale teoria heliocentryczna pozostaje w świetle biblijnym tylko teorią łapaczy pokemonów!
   Pozdrawiam
   Oczu szeroko otwartych życzę poszukiwaczom prawdy 🙂

   1. to że pierwsze lądowanie na księżycu było oszustwem nie oznacza że nie wylądowali tam faktycznie ale później ;-p

  2. Lem ponoc powiedzial, ze nie zdawal sobie sprawy z ilosci glupoty na swiecie, dopoki nie zaczal uzywac internetu. Ziemia nie jest plaska i ludzie wiedzieli o tym od bardzo, bardzo dawna.

   1. Kolejny naukowy dowód:

    „Ziemia nie jest plaska i ludzie wiedzieli o tym od bardzo, bardzo dawna” 🙂

    Przekonałeś mnie …

 10. Ludziom w tych czasach zwichrowała się trochę busola moralna. Robią to co kiedyś było nie do pomyślenia np. już nie tylko tolerują, a akceptują psucie ich dzieci przez różnorakich deprawatorów, a jak mają jakieś obiekcje to mają przyczepioną łatkę oraz zajmuje się nimi stosowny urząd… Jest tak jak za dni Noego…

  1. Najgorszą rzeczą jest to, iż przeróżnymi metodami szatańskimi urobieni przez lucyferian ludzie, poprą i pójdą za Antychrystem w zdecydowanej większości z własnej woli… Nie dadzą się tylko wybrani przez Boga przed założeniem świata.

 11. Sprawdziłam i już jest na stronie. Przypomniało mi się, ze nawet czytałam artykuł, ale nie oglądałam filmiku wcześniej i jakoś tak nie zarejestrowałam 😉 pewnie przez mało snu.

 12. Ludzie się boją jutra, gdyż nie znają Jezusa Chrystusa który wycisza i uspokaja. Wiarę uważają za słabość, a przez jej brak popadają w przeróżne cierpienia.

 13. Robotnicy/Chłopi, ludzie brudnej roboty, niebieskie kołnierzyki ( oprócz psujących im opinię patologicznych łachudr i obwiesi, którzy mają wszystko gdzieś ), wiarę w Boga utożsamiają z obłudnym i wyniosłym kapłanem rzymskim oraz idiotycznymi ceremoniami/obrzędami watykańskimi. Dlatego zdecydowana większość z nich zniechęca się do wiary i pozostaje obojętna lub uczestniczy w tym katolickim cyrku od wielkiego dzwonu…

  1. Umysłowi, białe kołnierzyki, ludzie czystej roboty, wiarę W Boga często utożsamiają oprócz w/w rzeczy z zabobonem oraz starymi babciami. Są postępowi, ponieważ czynią to nie z przekonania, a z chęci przypodobania się grupie oraz głupiej mody…

   1. Człowiek ciężko pracujący, żyłowany do bólu przez sługi diabła, nie ma z reguły już siły by szukać prawdy o świecie oraz by poszukiwać Boga… Samymi chęciami nie zapewni przecież bytu życiowego swojej rodzinie… Oprócz tego wiecznie brakuje im czasu kradzionego różnymi metodami przez lucyferian… Tym bardziej nasza misja/posługa tego zboru jest tak cenna. Dzięki temu Słowo Boga dociera do nich w przystępnej formie, a nie niezrozumiałej jak w rzymskim kościółku.

 14. Programowanie umysłu za pomocą reklamy napoju https://youtu.be/HhHpQXqu2SI.

 15. Podobnie jest z marsjańskim łazikiem, który jeździ sobie gdzieś na pustyni i robi fotki. Czasami wrzucą do sieci fotomontaż – a to może jest tam jakiś chomik, mysz, tajemnicze ślady, światła.czy nawet ziemskie przedmioty. Czasami zaliczą spektakularną wpadkę jak z pyłem na bateriach słonecznych (na jednym zdjęciu mamy baterie całe w pyle na innym zrobionym później są już idealnie czyste – kto wie, może „marsjański deszcz” zmył pył.Preparujemy zdjęcia, podsycamy atmosferę, niech ludzi zaczną szumieć, niech tworzą się spiskowe teorie o życiu na Marsie w końcu trzeba z czegoś żyć i wypracować emeryturę. Społeczeństwo zacznie naciskać więc Kongres Stanów nakaże NASA zorganizować w ciągu dekady lot załogowy na czerwoną planetę – i tak mamy zapewniony byt na wiele, wiele lat. Zastanawialiście się czytelnicy po co w ogóle jeszcze istniej program SETI ?. Dokładnie z tego samego powodu – ktoś musi zarabiać i ktoś musi odłożyć coś na emeryturę wiec ciągną dalej ten cyrk z radiowym nasłuchem kosmosu bo być może pewnego dnia „kosmici” użyją radia i coś wyłapiemy. Raz na jakiś czas podsycą atmosferę rzekomymi wyłapanymi sygnałami tylko po to, żeby Kongres nie przykręcił kurka z kasą. Zaraz potem mamy wysyp setek książek o życiu na Marsie, Saturnie czy czym tam jeszcze. Miliony channelingowców zaczynają zalewać internet przekazami od marsjańskiego komandora/admirała/genarała. „Wniebosamowstąpieni mistrzowie” poprzez swoje media dalej bajają o duchowej ewolucji a ich wiedza jest zbyt podejrzanie podobna do tego co możemy przeczytać w necie. Tak Panie i Panowie to wszystko jest tylko i wyłącznie dla władzy i kasy….

 16. dlaczego nie ma ani jednego zdjęcia ukazującego satelitę na tle księżyca? Liczby podają aż 3700, a nie są one wielkości ziarnku piasku.

  1. Bo fizycznie nie ma możliwości zrobić takie zdjęcie ze względu na rozmiar satelity….

   1. jest mnóstwo zdjęć księżyca dobrym sprzętem z przybliżeniem na małe kratery a od satelit nie ma nawet kropeczki to bez sensu

    1. Właśnie ten „dobry” sprzęt umożliwia oglądanie „małych” kraterów. Im większe „przybliżenie” tym zawęża się pole widzenia, każdy kto choć raz patrzył przez teleskop wie o co chodzi. Nawet użycie teleskopu Hubblea nie dałoby rady sfotografować takiego satelity bo to byłoby jak patrzenie na dywan za pomocąlornetki. Pierwszy sputnik miał tylko 58 cm średnicy. Typowy satelita do celów badawczych ma rozmiar 2x2x6 metrów, tak więc życzę powodzenia z uchwyceniem go na tle księżyca…Co innego uchwycić takiego satelitę na orbicie Ziemi co również jest trudne ze względu na czas przelotu (taki sputnik okrążał Ziemię zaledwie w ciągu 100 minut) a co innego na orbicie Księżyca.
     NASA zamieściła zdjęcia z powierzchni Księżyca (zakładamy, że są autentyczne)przedstawiające łazik misji Apollo 15 – aby móc zrobić te zdjęcie musieli obniżyć orbitę satelity z 50 km do 25 km. Dlaczego ? Właśnie ze względu na rozmiar łazika…Trzeba wysilić się, żeby zrobić zdjęcie stacji ISS na tle Księżyca a co dopiero mówić o zwykłym satelicie…

    2. Taki „mały” krater, który obserwujemy za pomocą teleskopu ma wymiar pare kilometrów.
     Typowy satelita badawczy ma wymiar 2x2x6 metra – średnia orbita satelity to 50 km nad powierzchnią Księżyca.
     Czas okrążenia Księżyca należałoby obliczyć – dla przykładu dodam ,że sputnik miał średnicę 58cm i „oblatywał” Ziemię w zaledwie 100 minut.
     Tak więc znamy już wymiary satelity, znamy odległość Księżyca od Ziemi – więc życzę powodzenia z uchwyceniem satelity na tle Księżyca.
     Trzeba wysilić się, żeby uchwycić ISS na tle Księżyca a i wtedy ma rozmiar ( w zależności od jakości sprzętu) powiedzmy kilkanaście pikseli.
     NASA udostępniła zdjęcia łazika z misji Apollo15 – zostało ono zrobione przez satelitę, który musiał obniżyć orbitę z 50km na 25km właśnie ze względu na rozmiary obiektu…Nawet teleskop Hubble’a nie zrobi takiego zdjęcia…Przykład. Krater Kopernik, który ma średnicę (dno krater) tak na oko 50 kilometry na zdjęciu z Hubble’a ma średnicę….5 cm…

 17. Polacy skażeni katplicyzmem jak ktoś im mówi prawdę biblijną, ale też o nich samych reagują jak by im solili rany. Nie przyjmują jej w ogóle do wiadomości, woląc swoje mity i bajki…

 18. Wszelakie plugastwo coraz bezczelniej ciemięży normalnych ludzi, gdyż wie, iż czasu ma nie wiele. Radujmy się przeto. To znak, iż nasz Pan Jezus Chrystus Jest blisko. Odwagi. Wytrwajmy.

 19. Ladawali, a.teraz chca abyscie wierzyli, ze to klamstwo. Jesli ktos oglada tylko materialy wskazujace na teorie spiskowa to tylko w to bedzie wierzyc, bo zna wersje jednej strony.

 20. Gapienie się w telewizor doprowadza do obłędu. Dlaczego? Przez brak aktywnego kontaktu z drugą istotą ludzką człowiek się uwstecznia społecznie ( namiastką i tylko namiastką tej komunikacji jest internet ), a nie rozwija. Nie ma jak to spotkanie twarzą w twarz ( oczywiście z ludźmi przyjaźnie nastawionymi 😉 ).

 21. Czassem mnie się wydaje, iż rozbudzamy płonne nadzieje ( nie chodzi tu o zbawienie ), iż Polska będzie inna…

 22. Mnie nadal zastanawia dlaczego żaden człowiek nie poleciał na księżyc przez ostatnie 40 lat(zakładając, że tak kiedyś był, osobiście sam wątpię)? Wymówka, że jest to zbyt kosztowna naprawdę jest tandetna. I jeszcze porównać jaka była kiedyś technologia a jaka jest dziś !!

 23. Dobry Boże Ojcze spraw by Polska była normalnym krajem, a Polacy płci obojga szczęśliwi. Przez Twego Syna Jezusa Chrystusa błagam cię o to. Niech tak się stanie.

 24. Zdecydowaną większość zwiedzionych dałoby się uratować od potępienia ( oprócz przeklętych ) gdyby tylko zechcieli podporządkować się Jezusow Chrystusowi. Musimy robić wszystko co Bóg nakaże i pozwoli, aby uratować ich jak najwięcej się da.

 25. Różni przeciwnicy nas chrześcijan zarzucają nam, iż nasz Bóg to dość ponura Istota… Warto by było skonfrontować ich stanowisko z naszym w oparciu o Biblię.

 26. Gdyby wycieczka na ksiezyc sie nie udala, astronauci dawno temu zostaliby zlikwidowani, podobnie jak J.Gagarin. Flaga nie lopocze na ksiezycu tylko rusza sie bo poruszyl ja astronauta. W gornej krawedzi jest wlozony pret, aby byla „rozpostarta”. Fikcja to zaly ten tandetny idiotyczny filmik.

  1. Tak, a cienie w różnych kierunkach to kilka słońc które przecież oświetla księżyc 🙂
   Peter i jego naukowy dowód na lądowanie na księżycu …

 27. Bez wiary w Jezusa Chrystusa nie ma życia, a jest tylko jego nędzna namiastka.

 28. Ludzie oprócz zaspokojenia swoich fizycznych potrzeb pragną też metafizycznych doznań. Niestety wielu z nich wchłaniają odmęty szeroko pojętego njułejdżu… Mamy przeto być tymi którzy pokazują drogę wiodącą do Chrystusa.

 29. Zdecydowana większość Polaków, zarówno w kraju jak i na emigracji, to ludzie nie cierpiący na nadmiar szczęścia. Ich życie jest pełne trosk i kłopotów, skrzętnie powodowanych przez sługi diabła. Pomyśleć tylko można z żalem w sercu, iż kilkaset lat temu zazdroszczono polskim ludziom zasobności ich kraju i ich życiowej zaradności. Niestety nic co dobre nie trwa długo. Głównym sprawcą nieszczęść dziejowych ich ojczyzny i ich samych jest prężnie działająca korporacja Krk z główną siedzibą w watykanie. Dopóki Lechici tego nie zrozumieją, dopóty będą nędzarzami.

 30. Jak jesteś człowiekiem godnym zaufania to ludzie ( normalni duchowo ) mówią, iż mają już dość tego całego syfu. Widać to po ich zmęczonych obliczach. Dlatego tym bardziej jest ważna nasza misja ewangelizacyjna. Jest to dla nich taki haust nadziei na lepsze jutro. Z Bogiem.

  1. Życie w Polsce zwyczajnie męczy ludzi którzy chcą robić coś przyszłościowego. Ta atmosfera beznadziejności tłumiona nie opartym na niczym optymizmem jest taka dobijająca… Ci smutni panie i panowie w przestrzeni publicznej, których twarzy nie rozjaśnia nawet słoneczny dzień… Komu to zawdzięczamy? Ano Krk.

 31. Polacy nie są źli z założenia, jak to przedstawiają czynniki medialne ( i nie tylko ) różnego pochodzenia, krajowe i zagraniczne. Po prostu są dotknięci katolickim trądem który rozkłada ich wspólnotę, czyniąc ją nie zdolną do jakiegokolwiek konstruktywnego działania w warunkach pokojowo-normalnych. Dopóki nie wyrzucą ze swego kraju tej rzymskiej zarazy, dopóty będzie tu tak źle…

  1. Większość idzie na łatwiznę i winy katolicyzmu określa jako winy całego chrześcijaństwa, tu jest problem, instytucje ludzkie zasłoniły Boga, a powszechna technologizacja wypiera chęć zrozumienia rzeczy nadprzyrodzonych.

 32. Nasza ojczyzna potrzebuje rychłego Bożego uzdrowienia od zgnilizny rzymskiej. Inaczej przestanie istnieć, zniszczona nie przez wrogów ziemskich, a w czasie Dnia Sądnego Gniewu Boga. Dlatego nie ustajmy w modlitwie o przbudzenie naszych zwiedzionych przez watykan bliźnich.

 33. Rafał z Wrocławia

  Największe oszustwo to chyba jednak ewolucja a nie lot w kosmos =p

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish