Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Zamach terrorystyczny na SDM 2016. To już jest pewne.

Wiele się mówi o potencjalnym zamachu, czy zamachach terrorystycznych podczas Światowych dni Młodzieży 2016.

Owszem, jestem tego pewien, że będzie taki zamach. Jestem pewien na 100%. Skąd? Ze Słowa Bożego, bo to na nie będzie zamach.

Czego możemy się spodziewać?

 

 

 1. Potężnej reklamy ekumenii. Połączenia wszystkich odstępczych religii. W Biblii jest napisane:

A na czole jej wypisane było imię o tajemniczym znaczeniu: Wielki Babilon, matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi. Ap 17:5

W styczniu Franciszek w najdroższej reklamie na świecie jaką jest reklama telewizyjna, pokazał się jako integrator Islamu, katolicyzmu i protestantyzmu.

 

2. Głoszenia ideii komunistycznych podpierając się głodem     na ziemi, konfliktem w Syrii. To nie przebogaty Watykan będzie musiał sponsorować biedną część świata, to nie banksterzy będa musieli wspomóc biednych, to nie Rotchildowie mają mieć obudzone sumienia, ale przeciętni ludzie. Szef wszystkich szefów o pseudonimie Franciszek, będzie nawoływał do przyjęcia uchodźców.

3. Na pewno na czwartego wepcha się do Boga Ojca, Jezusa Chrystusa i Ducha Świętego słynnego demona ukrywającego się pod rzekomą Marią.

1 Jana 5.12

„Kto ma Syna, ma żywot; kto nie ma Syna Bożego, nie ma żywota”

W tym samym liście Jana i tym samym rozdziale jest napisane:

 

„Dzieci, wystrzegajcie się fałszywych bogów.”

Maria zostanie wywyższona nad Boga Ojca. Patronem Polski nie jest Jezus, ale Maria.

 

4. Zapewne będzie jakiś gwóźdź programu stosowny do image-u p. Bergoglio. Coś a la mycie nóg aktorom muzułmańskim itp.

 

5. Spodziewajmy się również bluźnierstw przeciw Prawu Boga w bardzo zawoalowanym intelektualnym żargonie, aby zabrzmiało to dwuznacznie.

 

W reklamie chipsów jest takie hasło: Jest crunchips jest impreza.

Pytanie czy chrunchipsy są tak naprawdę jedzeniem i czy impreza sprowadza się do alkoholu i chipsów?

Na SDM 2016 powiemy:

Jest Franciszek jest impreza.

Fałszywe uczucia będę dominować nad rozsądkiem. Źle pojęta miłość nad Słowem Bożym.

Dokładnie tak samo kiedy główny budowniczy ekumenii, aktor  Karol Wojtyła całował Koran. Ten sam Koran, który namawia do dżihadu.

Będzie to jedno wielkie show, a w tle diabeł.

Będzie to zamach przede wszystkim na umysły młodych ludzi.

Zaktualizowane: 14 lipca 2016 - 09:41

31 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Serce mi pęka i łzy same napływają do oczu jak widzę te wielkie rzesze katolików,którzy są oszukiwani.
  Prośmy Boga o mądrość jak pomóc głosić Prawdę,aby nasi bracia i siostry z krk obudzili się.

 2. Módlmy się, by wielu się obudziło, by odkryli, że tam nie ma Boga.

 3. Zaczynasz Piotrze pisać coraz lepiej. Nie żeby wcześniejszym Twoim wpisom coś brakowało ale te są coraz dojrzalsze a wnioski w nich formułowane nie do podważenia. To jak opisałeś jaki zamach się odbędzie – mistrzostwo świata. Wielu ślepców z krk poczłapie na ten zlot. Dziwi mnie tylko jedno jak oni wszyscy dali się tak omotać? Przecież są w krk ludzie, którzy kochają Boga i Syna Jego, którzy dobrze inerpretują zapis słowa Bożego,a jednak dają się przytłamścić tym całym szamanizmem obecnym w krk. Szukałem dziś po internetach dlaczego podczas przemienienia Jezusa ukazali się akurat Mojżesz i Eliasz? Nie dawało mi to jakoś spokoju a rozwiąznie znalazłem dziś guglając i trafiło na stronę jak się pozniej okazuje katolicką która dobrze temat objaśniła. Zatem to mi się w głowie nie mieści jak można kochać Boga który objaśnił nam wszystko w słowie Swoim i jednocześnie dawać się otumaniać całemu temu cyrkowi jaki ma miejsce w krk?

  1. Sławku 🙂 Dlaczego akurat Mojżesz i Eliasz ?

  2. To nie ja, to Duch mojego Ojca 🙂

  3. Sławku,rozwiązanie znalazłeś i się nie podzieliłeś? a fee.
   Prosiemy mocno,podziel sie.

   1. Dlaczego Panu Jezusowi towarzyszy Mojżesz i Eliasz?

    Pojawiające się u boku Chrystusa postacie ze Starego Testamentu reprezentują dwa główne składniki Starego Przymierza – Mojżesz symbolizuje Prawo, a Eliasz uważany był za największego z Proroków. Prawo i Proroctwa znane Żydom miały się zbiec w osobie Jezusa Chrystusa wraz z Jego śmiercią i zmartwychwstaniem.

    To symboliczne towarzystwo Chrystusa miało dodać pewności apostołom, ze jest On Synem Bożym. Ewangelista zauważa, że Pan Jezus nawiązywał do tego raz jeszcze, już po swoim zmartwychwstaniu, kiedy zaczynając od Mojżesza poprzez wszystkich proroków wykładał im, co we wszystkich Pismach odnosiło się do Niego (Łk 24, 27).

    1. Dziękuję za wyjaśnienie w imię Jezusa 🙂

     1. Znalazłam zbór ZŚ, nieekumeniczny. Jeszcze tam nie byłam, pastor mnie zaprosił na nabożeństwo. Ale fajnie choć znowu jestem przerażona 😛

      1. A było się nas bać? Raczej nie, skoro naqet małej śmieszne mi y Piotra nie przeraziły 😀

       1. Nawet małej śmieszne miny Piotra nie przeraziły – miało być.

       2. Hehe, nawet sama do Was podeszłam, ale byłam tak zakręcona, że w ogóle nie zauwazyłam, że stoi z Wami Diana. Schodząc z góry pomyślałam sobie „o matko to chyba Ci faceci” 😉 Teraz już wiem, że nie ma co się bać, ale pierwsze podejście jest zawsze najgorsze choć może tego nie widać z zewnątrz aż tak, jak czuję to w środku.

    2. Ja też dziękuję za wyjaśnienie w Imię Pana naszego Jezusa siostro 🙂

     1. To nie mojego autorstwa, jak ktoś powyżej wspomniał, z katolickiej strony. Jednak również do mnie trafia, idealna zapowiedź wypełnienia Prawa i Proroków.

      1. No i dostaliście odp 😛 Ja jej nie udzieliłem bo taki ze mnie zimny drań heheh 😛 Dalej zgłębiam temat bo coś mi tu jeszcze nie pasuje ale to już mogą być tylko moje urojenia ;)Świetnie to napisałaś: „schodząc z góry pomyślałam sobie „o matko to chyba ci faceci”” heheh aż tak groznie wyglądali? Hehe przepraszam nie drwię z niczego ani nikogo ale po prostu rozśmieszyło mnie to bo oczyma wyobrazni całą tą sytuację zobaczyłem i nie mogę się powstrzymać od śmiechu. Jeszcze raz przepraszam i mam nadzieję że się nie obrazisz.

       1. Coś Ty, prawie niemożliwym jest żebym się obraziła. Not my style 😉

 4. Paweł Misiaszek

  Uważam, że przesadzacie z tym „prorokowaniem” zamachów i zainteresowaniem wydarzeniami w stylu ŚDM itp.. „Na 100% będą zamachy”…, a co jeżeli nie będzie? Tak samo miały być podczas ME we Francji… podobną manię/chęć poszukiwania światowych sensacji w postaci preludiów 3WŚ czy wypełnionych proroctw w oparciu o numerologię miał chyba Priest… Mimo tego, że w wielu kwestiach zgadzam się z Tobą Piotrze, to wydaje mi się, że niepotrzebnie starasz się przewidywać/wyrokować przyszłość.

  1. Paweł nie zrozumiałeś. Ja nie mowie że będą zamachy, ale że zamachem będzie zamach na Slowo Boże 🙂

   1. Paweł Misiaszek

    Właśnie coś mi nie pasowało 🙂 … Serdecznie przepraszam za bezpodstawne i nietrafione zarzuty. Natomiast co do Priesta, Którego „widzę poniżej” i pozdrawiam, to wiem, że kiedyś wiele pisał o 3WŚ, datach itp., ale się nawrócił (dlatego pisałem o Nim w czasie przeszłym). Jeszcze raz Wszystkich przepraszam, a na swoje usprawiedliwienie mogę tylko dodać, że pisałem to w dobrej wierze – ku poprawie jakości treści zamieszczanych na Blogu 🙂 .

    1. spoko, chyba nie Ty jeden tak to odebrałeś…

 5. Nie bedzie rzadnego zamachu na sdm nie siej strachu i dezinformacji adminie . Hallelujah .

 6. you tube „zapomniany sen proroctwo Daniela”

 7. Tez pozdrawiam Pawle , bardzo a ja tez cos opacznie zrozumialem to przepraszam.

 8. Miały być zamachy na ME nie było ale tuż po proszę bardzo! Francja po raz kolejny na kolanach trup ścieli się gęsto. Nie wiem jak to komentować nawet ale robi się naprawdę nieciekawie. Idąc za prawem serii czekać trzeba na kolejne takie ataki w Europie.

 9. W tej chwili jest wszędzie podawane, że liczba zabitych w zamachu w Nicei wynosi 84 osoby. Barack Obama urodził 08.04 (4 sierpnia,wg. amerykańskiego datowania 8.4.). Nie sądzę,żeby to był przypadek.

  1. Karol Szulawiak

   A ja sądzę że to przypadek, nie popadajmy w skrajność, gdyż takimi teoriami można udowodnić wszystko.

 10. To przypadek nie doszukuj sie takich cyferek ,

 11. Ja nie jestem pewien czy tutaj bedą sprowadzać imigrantów bo kaczyński to tak naprawde kalkstein i robią sobie tutaj Judeopolonie :)(wypędzają polakow za granice i sami tutaj powoli przyjeżdzają) a jak powiedzial kissinger za 10 lat nie ma być izraela więc gdzies ich trzeba umieścic a jak wiadomo Polska to dla nich ziemia obiecana, a judaizm to religia totalitarna tzn ze polacy maja im służyć. Ale co prawda to prawda żydzi chca zabić białą rase i z zachodem wiadomo jak jest ale ze słowianami nie wiadomo co no i chca zabic chrzescijanstwo tzn kosciol a polacy do kosciola na tle swiata to na 1miejscu wiec napewno cos dla polski szykuja jakas wojne czy cos niewiadomo

 12. Zamach w ŚDM? Może coś być 31.07 dlatego, że suma tej daty jest 11 suma roku 9 i co Nam wychodzi? Kolejny 9.11 czy tam 11.9 zależnie od formatu daty. Do tego to jest ostatni dzień ŚDM. A jak wiadomo wtedy wszyscy szczęśliwi, że już koniec nic się nie wydarzyło, a służby już rozluźnione, bo zagrożenie było, a to już koniec. I w takim to nieoczekiwanym momencie może coś się wydarzyć. Oby nie. Ale jak nie U Nas to może gdzie indziej? w końcu 9/11 w dacie jest zapisane. Do tego godzina? Może być 11:11 i już wiadomo co jak gdzie kiedy kto itp itd

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish