Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Brexit daje złudną nadzieję.

Lewica się smuci, a prawica wraz z korwinowcami ma złudną nadzieję na oizwalnie eurokołchozu.

Czy ludzie są tak naprawdę naiwni ażeby wierzyć w naturalnosc i spontaniczność wyjścia UK z mumii jewiseuropejskiej?

Chyba tak.

Po co więc to wyjscie? Wg mnie ma przygotować do mega kryzysu, a ten już czeka na rozwiązanie i będzie nim w 100% bezgotowkowy.

Machina rusza. Najpierw nas pozadlużali by pozniej znaleźć rozwiązanie.

Pozostaje czekać na dalszy bieg wydarzeń.Być

może jesteśmy u progu poznania nazwiska naszego 'wybawiciela’ co będzie zwał się bogiem.

Zaktualizowane: 24 czerwca 2016 - 16:24

27 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Wiem jedno, w najbliższych miesiącach będzie się sporo działo.

 2. Lepsza złudna nadzieja niż żadna. Ten rok obfituje w niezwykłe wydarzenia, polityczne, naturalne itp. Myślę, że Bóg teraz i coraz silniej bezpośrednio ingeruje w nasze pojmowanie świata, a skutkiem tego jest że coraz więcej ludzi zauważa, iż rzeczywistość w której egzystujemy nie ma żadnego sensu, a cały ten pęd za pieniędzmi, karierą niszczy człowieka duchowo i fizycznie. Widzę spadek poparcia dla KK, dla technokratyzmu i innych uprzykrzających życie administracyjnych pierdół. Modlitwy Chrześcijan naprawdę działają bo są kierowane do Jezusa, który bezpośrednio zanosi je do Boga Ojca, sam też tak czynię 🙂 Powoli kończy się epoka niewolnictwa wśród ludzi, bo prawda wyzwala z jej okowów, a prawdą i światłem jest tylko Bóg Ojciec Żywy.

 3. 95% Polaków zajęta jest wszystkim innym miast szukaniem relacji z Bogiem… „Dzięki” Krk Bóg to dla nich pojęcie obce i niezrozumiałe, a wiara obciachowa i wstydem napełniająca…

   1. Prawdą jest że, Polacy to naród słowiański i jak wiadomo z historii Polacy potrafią walczyć o swój kraj ale nie potrafią się rządzić, mają siłę ale nie mają rozumu, są niegospodarni, głupota przeważa w podejmowaniu decyzji, które są charakterystycznymi cechami tego skatoliczałego narodu, zachowują się obłąkani. Daj Polakom rządzić, a sami się wykończą (Bismarck). Nie ma kary ludzkiej odpowiednio wymiernej, za takie skundlenie ich.

    1. No nie…
     Tekst przypisywany Bismarckowi jest „produktem” francuskich filozofów, zamówionym jeszcze na długo przed żelaznym kanclerzem, przez władze zaborcze, właśnie dla „uzasadnienia” rozbiorów Polski. To jest fraza zakupiona i ukuta na zamówienie. Przy okazji, nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. W końcu przed rozbiorami, Polska była jednym z największych państw Europy i Polacy doskonale potrafili zarządzać zarówno państwem, jak i innymi sprawami (sławetna polska dyplomacja, w dodatku bez szyfrów – ewenement na skalę światową, zniszczony dopiero przez Watykan). Ale oczywiście trzeba było jakoś uzasadnić a najlepiej uracjonalnić zło, jakie się wyrządza narodowi polskiemu, więc zwyczajnie zamówiono to powiedzenie i zapłacono za nie. Podobnie jak teraz – robi się z nas antysemitów (oczywiście w powszechnym i mało związanym z rzeczywistością znaczeniu) i na siłę wciska, rzekomo popełnione zbrodnie (jak Jedwabne), pomijając zupełnie zasługi Polski dla świata, a w szczególności Europy. Mało tego, obecnie propaganda idzie po linii, że Polaków trzeba stale pilnować, bo inaczej ZNÓW coś odwiną. Naprawdę wielka kasa jest pompowana by świat miał przed oczami słowo „znów” w kontekście Polaków. Bardzo fajnie tłumaczy to Stanisław Michalkiewicz.

  1. KRK-to też Krajowy Rejestr Karny

 4. A to, że palce u nóg były po części z żelaza, a po części z gliny, znaczy, że królestwo będzie po części mocne, a po części kruche. [Biblia Warszawska, Daniel 2:42]

 5. Sataniści zawsze oszczędzali WB i tak jest tym razem

  Wyszła z UE ale teraz Niemcy zwiększa znacznie dyscyplinę,beda sankcje naciski a może i interwencję zbrojne w niepokornych państwach
  To doprowadzi w połączeniu z kryzysem do wojny domowej w Europie

  A potem nadejdzie antychryst

  1. Hm … Sataniści nie oszczędzali nigdy WB. Mnóstwo faktów jest ukrywanych. Tam jest po prostu ich leże w Europie, ośrodek władzy i kontroli. Jednym z nich jest londyńskie City.

   1. Wielka Brytania od lat nie była miejscem wojny,Hitler cenił Brytyjczyków,nie chciał z nimi wojny,jeńcy Brytyjscy byli traktowani lepiej od Francuskich Polskich Serbskich Sowieckich czy Belgijskich,a okupacją wysp Normandzkich to było niemalże raj

    http://www.dws.org.pl/viewtopic.php?f=18&t=8945

    Porównaj sobie to z okupacją Polski Grecji Jugosławii Ukrainy Litwy a nawet innych krajów zachodnich

    Wielka Brytania prawdopodobnie zostałaby oszczedzona gdyby doszło do wojny Sowiety -NATO a teraz pierwsza opuszcza eurokołchoz

    1. Także jak się nie oprzeć wrażeniu że Wielka Brytania jest regularnie oszczędzania?

 6. Po prostu ludzie pragną przede wszystkim pełnej miski i świętego spokoju. Próbuj tylko wejść w ich strefę dobrego samopoczucia tj. komfortu, a prekonasz się na ile ciebie akceptują jako człowieka.

 7. Daj nam Boże dar wytrwania, tak nam tego trzeba w tej sytuacji nie do wytrzymania.

 8. Wieki Brat razem z Wyleniałym Lwem szykują się na Niedźwiedzia. Nie ma to, jak odzyskać swobodę dla swych planów pomyślał Lew i zrobił referendum, aby było, że nie on ten Brexit wymyślił a obywatele tak chcą. I ma czego chciał: swobodę działania, utajnienie własnych planów oraz swobodę budżetową. Teraz, to będzie się działo (w najbliższych miesiącach).
  A my zaś, zastosujemy wobec Unii taktykę z judo – jak cię ciągną, to ty pchaj.
  I gitara.

 9. Nie ukrywam, że zaskoczył mnie wynik brytyjskiego referendum. Wybrali jak wybrali, niemniej pomiędzy wynikiem na exit a realizacją jeszcze trochę pomiędzy. Wynik nie oznacza automatycznego wyjścia. Na razie będą, wg zapowiedzi premiera WB David’a Camerona, przedterminowe wybory. Myślę, że reszta UE pójdzie na wiele ustępstw wobec tego kraju, byle we wspólnocie pozostał.

  1. Przecież ten wynik jest wydrukowany. Oni mieli to zaplanowane…

 10. co wy gadacie, płatności bezgotówkowe, czipy, będą PRZYMUSOWE, a znak bestii będzie, że ludzie pod wpływem cudów antychrysta sami będą chcieli go przyjąć. jest różnica.

 11. Dokładnie, wyście UK z Unii jest kontrolowane i każdy wysoko postawiony polityk, który powie że nie przypuszczał ze Brytania wyjdzie z UE jest po prostu kłamcą. Dzień przed referendum jedna z najpopularniejszych brytyjskich gazet The Sun na pierwszej stronie nawoływała do opuszczenia unii, ciekawe że właściciel tej gazety rok rocznie uczestniczy w spotkaniach grupy bilderberg.

  Myślę że UK stwarzałaby kłopoty przy dalszej integracji politycznej UE. Na 100% nie wstąpiliby do unii walutowej, funt jest zbyt cenny. Zobaczyliśmy w tym tygodniu jak szybko Niemcy i Francja z poparciem Włoch przedstawiają projekt stworzenia federacji europejskiej, ze wspólnymi służbami, wojskiem a nawet systemem podatkowym!!! jeszcze nie ochłonęliśmy po Brexicie a już takie plany. szok.

  Pisze o integracji politycznej, bo ekonomiczna de facto jest już na zaawansowanym poziomie. Dziś każdy kraj na świcie jest mniej lub bardziej zależny od największych gospodarek. W sumie już dziś bez problemów można byłoby wszystkich za-chipować i nie byłaby to operacja zbyt skomplikowana logistycznie. Widać że czekają na odpowiedni moment. W tym reportażu NBC news https://www.youtube.com/watch?v=1YJsxMcAJoA z 2015 roku mówią że w 2017 r każdy Amerykanin otrzyma swój indywidualny chip – to jest to Make America Great Again? wątpię. Dlaczego uważam ze chip to znamię bestii:
  1. sam współtwórca chipu dr C. Sanders stwierdził że jest to znamię bestii – oczywiście gdy to ogłosił zaczęto go wyśmiewać, a nawet karać za oszustwa podatkowe (skąd my to znamy?)
  2. Wydano 1,5 mln dolarów na znalezienie odpowiedniego miejsca na ciele, gdzie zmiany temperatury przebiegają najgwałtowniej (poprzez zmianę temperatury, lit zwarty w mini baterii może ładować chipa, dlatego nie trzeba go często wymieniać). Badania wykazały że miejsca te to linia włosów na czole oraz zewnętrzna część dłoni – dokładnie tak jak pisze w Objawieniu Jana.
  3. Znak bestii to liczba zwierzęcia 666 czyli kod kreskowy, indywidualny numer chipu.
  4. Chip zasilany jest przez baterię litową, co się stanie gdy taki chip ulegnie uszkodzeniu w ciele i skoncentrowany lit wyleje się od środka? otóż może dojść do poparzenia i ciężkiego owrzodzenia miejsca w którym znajdował się chip – to jest dokładnie to samo o czym pisze Jan, ludzie ze znamieniem bestii dostaną owrzodzeń, to będzie kara Boża za to że przyjęli znamię. Zapewne Bóg posiada technologię, moc która jest w stanie zniszczyć wszystkie chipy za jednym „zamachem” dlatego ludzie będą bluźnić przeciwko Bogu, zamiast przepraszać za swoje grzechy.

  Zdumiewające jest to jak proroctwa Biblijne sprzed prawie 2000 lat mają swoje pokrycie w obecnych faktach.
  Marana tha!! 🙂

  1. To brzmi logicznie, chip jako jedyny dostęp do świata (pieniądze plus biometryczne dane), nie będzie już paszportów, DO, prawa jazdy, kart miejskich.. Człowiek bez chipa nie będzie mieć żadnych praw, będzie totalnym wyrzutkiem. Wzięcie chipa jest pokłonieniem się obrazowi bestii, bo to znaczy, że wybiera się ten świat, w którym bestia panuje.

   1. I staniemy się – zgodnie ze słowami świętego Pawła – śmieciem tego świata. Zakałami, które stoją na drodze do absolutnego, lucyferiańskiego pokoju i bezpieczeństwa, zasługującymi tylko na okrutną śmierć z rąk ludzi przeświadczonych, że mordując nas działają w imię Boga. Wczoraj o tym samym mówiłem z bratem Michałem. Cieszmy się końcówką czasu łaski, bo lada chwila nie będzie innego wyboru, jak tylko zebrać się w grupy i zejść do podziemia.

  2. Zaczipione beda nasze dowody jesli juz nie sa dlatego coraz rzadziej nosze go ze soba

 12. No właśnie istnieje przypuszczenie że antychryst urodził się gdzieś w środku lat 80 to chyba już powinien sie objawić światu może czeka aż osiągnie wiek chrystusowy, ale nawet jeśli to powinno być lada dzień. Ale jak pamiętam Nostradamus wspominał o sprawiedliwym wladcy z zachodu a jego też nie widać. Zreszta w tych czasach izrael i palestyna powinni zawrzec filcyjny pokój a niemcy i rosja sie rozpasc czyli w sumie jestesmy coraz bliżej tego momentu ale jeszcze nie wszystko sie wydarzyło, chyba ze wszystkiego nie wiemy. Pamiętam ze jest tam mowa o Polsce która otworzy sie na Wschód, już bratamy sie z Chinami co jest rozsadnym rozwiazaniem. Tak czy siak antychryst pewnie bedzie żydem z izraela albo z isis co za różnica, a może już ktoś ma podejrzenia kto odegra tę rolę w najbliższych wydarzeniach?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish