Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wilki w owczej skórze popierają Wałęsę.

Owo poparcie dla Wałęsy rzuca złe światło na chrześcijan ewangelicznych. Jeśli ktoś narodził się z prawdy, to z wielką goryczą może czytać taki oto news.

 

 

„Pragniemy przesłać Panu nasze wyrazy wdzięczności i solidarności” – brzmi początek listu do byłego prezydenta.
Sygnatariusze dziękują, że „poświęcił on swoje życie, płacąc wielką cenę za to, żeby Polska była wolna i niepodległa”.
Wskazują, że to dzięki ludziom takim jak były prezydent mogą być „dumni z tego, że ruch „Solidarności” był przykładem i inspiracją dla wielu narodów Europy”.
Następnie określają go jako „człowieka przełomu”, który przysłużył się Polsce.
„Polska jest znana i szanowana na świecie dzięki takim ludziom jak Jan Paweł II, Lech Wałęsa i wielu innych polskich bohaterów” – czytamy.
Wreszcie sygnatariusze życzą Lechowi Wałęsie „zdrowia i pokoju”.
Przesyłają mu także „modlitwę błogosławieństwa”, w której, jak piszą, inspirują się słowami z Pisma Świętego:
„Niech ci błogosławi Pan i niechaj cię strzeże. Niech rozjaśni Pan oblicze swoje nad tobą i niech ci miłościw będzie. Niech obróci Pan twarz swoją ku tobie i niech ci da pokój” (Ks. Liczb 6,24).Wśród osób, które podpisały list, znaleźli się między innymi: Bogdan Olechnowicz – pastor wspólnoty „Górna Izba” w Gorzowie Wielkopolskim, Edward Ćwierz z Kościoła Chrześcijańskiego „Wieczernik-Wspólnota Namiot Dawida”, Wiesław Ziemba – były pastor Kościoła „Anastasis” w Legnicy, Liliana Cydejko ze wspólnoty „Betel” we Wrocławiu, Michał Hałas – pastor Kościoła Zielonoświątkowego „Eklezja” w Gdyni, Aleksander Bałuczyński – pastor Kościoła „Nowe Pokolenie” w Gdyni oraz inni chrześcijańscy liderzy z regionu Pomorza.”

http://chnnews.pl/index.php/pl/kraj/item/3287-pastorzy-podpisali-list-do-lecha-walesy-odpowiedzial.html

 

 

Niewiarygodna rzecz jak można szastać cytatami z biblii.

Pastorzy ewangeliccy popierają człowieka z okrągłego stołu, noszącego na klapie marynarki Marię.  To nie jest nieporozumienie. To jest zwiedzenie.

Na te zbory ww uważajcie. Nie twierdzę, że wszyscy członkowie tych zborów są źli. Uważam, że pastorzy są świadomie ekumeniczni i wiedzą że tkwią w tym systemie. Mam jedną książkę Olechnowicza gdzie Gronkiewicz Waltz poleca te pozycje.

Zaktualizowane: 15 czerwca 2016 - 20:13

7 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Akurat pastor Kościoła Zwycięstwo w Łodzi, do którego poszedłem kilka razy w zeszłym roky organizuje teraz w dużej sali konferencyjnej spotkanie pod hasłem „przebudzenie”, na które zaproszeni są m.in. politycy, biznesmeni… Taka ewangelia sukcesu… Podejrzewam, że on z podziwem w oczach podałby rękę Wałęsie. Nie zdziwiłoby mnie, gdyby był to żydomasoński uścisk dłoni.

  I skąd się bierze takie zwiedzenie? Z nieznajomości Biblii? … A może… Hmm…

  Czy oni (pastorzy jak ci wymienieni w tekście powyżej) naprawdę są aż tak bardzo oderwani od rzeczywistości, że nie widzą zła ekumenii?

  Jak to w ogóle możliwe, że przy takim zalewie dostępnych na wyciągnięcie ręki twardych faktów oraz informacji demaskujących pana Lejbę Kochne vel Bolka, czy pana Bergoglio alias Franciszka i jego imperium pastorzy zborów ewangelickich kłaniają im się w pas i piszą peany na ich cześć, jak gdyby nie wiedzieli, że to pionki w rękach lucyferiańskiej elity?!

  Czy to świadoma ignorancja podszyta strachem przed opuszczeniem swojej strefy komfortu i konfrontacją z otaczającą nas zsatanizowaną rzeczywistością?

  A może, jak zasugerował w tytule tego wpisu Detektyw Prawdy, faktycznie mamy do czynienia z wilkami w owczym odzieniu, którzy wiedzą, co się święci i realizują ukryte cele swoich mocodawców?

  I jak tu z przekonaniem dołączyć do zboru mając świadomość tego, jak wszechobecne jest zwiedzenie ekumeniczne?

  Nie dziwię się tym, co zarzekają się, że przynależność do jakiegokolwiek zboru jest w ich przypadku wykluczona. To zrozumiałe. Po prostu nie mają często wielkiej wiedzy, a przy tym mają świadomość realności nasilającego się odstępstwa, wiedzą, że żyjemy w czasach końca świata i tym samym nie chcą dać się zwieść złotoustym duszpasterzom mowiącym jak baranki, a będących tak naprawdę kozłami niemającymi ani rożróżnienia, ani choćby krzty mądrości.

  Chciałbym mieć niezachwianą pewność co do tego, że nie jest tak w przypadku mojego zboru. Czas pokaże, czy rzeczywiście jest biblijny.

  1. Taka smutna prawda. Dlatego nie ciągnie mnie do żadnego zboru przynajmniej na dzis dzień!

   1. Mnie od jakiegoś czasu odrzuca sam widok prawie wszystkich czy to zborów, czy kościołów. Tak samo mam, kiedy słyszę słowo pastor lub ksiądz.
    Czy ktoś ma podobnie 🙂 ?

    1. Mam tak samo. Pozostaje przy tej wersji.

     5 Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. 6 Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie.

     Wolę się modlić sam przed samym Bogiem niż się spotykać. Ogólnie nigdy mi się nie podobało to co w kościele kiedy byłem ateistą, więc może stąd to mi zostało. 🙂

 2. Wałęsa dla roztropnych, Bożych ludzi przez ten obrazek w klapie marynarki oraz dziwne zagrywki od początku był trefny.

 3. To grono ,które wyprorokowało swojego czasu,że Tusk jest serca Dawida,a Kaczyńscy obóz Saula,jest całe kazanie,i że L.Kaczyński i reszta to stare serce Polski,a teraz czas na właściwe,nowe i najlepsze.
  Już protestowali przeciw Orbanowi pismem ich aliansu ewangelicznego do niego.
  Jakoś nie widać ich protestów przeciw sodomii,aborcji..
  To duch nowoczesności.
  Żal bierze .

 4. Mówiłem to po przebudzeniu nawet tu na forum. Żadnych organizacji zborów itp. Ja się mogę spotkać z wami moi drodzy na zjazdach a nie na dzień godzinę z listą obecności . Lista obecności w zborach tworzy się sama w głowach …

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish