Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

STÓJ NA SWOIM MIEJSCU

Gary Wilkerson

„I wszyscy w synagodze [gdzie Jezus przemawiał], słysząc to, zawrzeli gniewem” (Łk 4:28).
Zobaczmy, dlaczego ci ludzie tak się rozgniewali.
Kiedy Jezus wstał w synagodze, zaczął mówić o Eliaszu. Powiedział, że w czasach Eliasza niebo było zamknięte przez trzy i pół roku i wtedy zapanował głód, ale Eliasz poszedł tylko do jednej kobiety, a ona nawet nie była Izraelitką, była cudzoziemką.
Potem Jezus użył innego przykładu o trędowatych w Izraelu. Eliasz uzdrowił tylko jednego, a był to człowiek z Syrii o imieniu Naaman. Po usłyszeniu tej historii ludzie byli tak wściekli, że złapali Go i wyprowadzili z miasta.
„I powstawszy wypchnęli go z miasta, i wywiedli go aż na szczyt góry, na której miasto ich było zbudowane, aby go w dół strącić” (4:29).
Jeżeli jesteś chrześcijaninem, a nie jesteś świadom tej taktyki szatana, to powinieneś ją poznać. On chce cię strącić ze skały. On chce zabrać twoje finanse i rozstroić cię, byś się martwił tak, że prawie zrzuca cię w dół, by cię połamać i wypalić.
Jeżeli twoje małżeństwo jest stresujące i odczuwasz presję, nieprzyjaciel nie zadowoli się tylko tym, by twój związek był bezowocny. On chce cię wyprowadzić na obrzeża, do miejsca, gdzie może strącić twoje małżeństwo, by już nie istniało.
Dobra nowina jest taka, że to urwisko i upadek z tego urwiska nie jest celem dla Bożych dzieci. Zostałeś powołany na wyższy poziom. Zostałeś powołany, by trzymać się miejsca, gdzie Bóg cię postawił. Zostałeś powołany, by stać, a nie być potępiany przez szatana. Nie możesz wierzyć kłamstwom nieprzyjaciele na temat twojego życia.
Wiersz 29 mówi, że ludzie chcieli Go strącić ze skały, ale popatrz, co mówi wiersz 30: „Lecz On przeszedł przez środek ich i oddalił się.

 

Amen.

Zaktualizowane: 15 czerwca 2016 - 18:58

3 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Odpowiedż na moje czarne myśli :). Właśnie tego mi trzeba było :). Dziękuję Ci Panie Jezu za odpowiedż 🙂 !

 2. Nie pozwólmy ciągle się oskarżać prze złego walczmy !!!!

  1. Dokładnie walczmy razem z naszym Panem i Królem Jezusem Chrystusem wtedy zły szybko ucieknie,on już dawno temu przegrał i wie jaki jego jest koniec.
   My się radujmy pomimo przeciwności i trudów Pan jest z nami więc czego się obawiać,nasza nagroda jest nie do ogarnięcia ludzkim rozumem.
   Bliskość Pana i tych wszystkich braci i sióstr,i zero chorób,brak płaczu,radość,szczęście,wieczność
   Kochani wspierajmy się by wytrwać,gdyż Pan zrobił wszystko-my tylko musimy podążać za nim!
   Chwała Bogu za Pana Jezusa Chrystusa.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish