Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wiara produkuje dobre czyny, ale..

wiaraprodukuje

 

 

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 7 czerwca 2016 - 09:43

12 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Co jak ja nie widze tych dobrych czynów ? ? Czuje ze jestem nowonarodzony ale nie moge na ten czas porzucic swojej starej natury…. Staram sie, udaje mi sie to ale z czasem powracam do starych nawyków i tak ? wstyd mi przed Panem Jezusem…nie uwazam sie za dobrego sługe. Czasami mysle jak dobrze by bylo sie urodzic kims innym… Na przyklad jako moja dziewczyna, to jest kobieta ??

  Pozdrawiam Was drodzy przyjaciele.

  1. Nie popadaj w panikę i nie pogrążaj się w smutku, bo nie ma ludzi, którzy nie grzeszą. Ważne, że masz głęboką potrzebę wzrastania 🙂 Spróbuj może poświęcić jeden dzień na post i czytanie Pisma Świętego, wtedy Twoje ciało i Twoja cielesność się uciszą, „zmniejszą się” i ustąpią miejsca Duchowi Świętemu. Osłab ciało, wzmocnij duszę 🙂 Proś w modlitwie o napełnienie Duchem Świętym :)Powoli, wszystko będzie coraz lepiej się układało, najważniejsze, że szukasz Pana Jezusa w swoim życiu 🙂

   1. I ja ci Agnieszko dziękuję w imieniu Jezusa za dobre słowo 🙂

    1. Jacek masz może namiary gdzie można kupić olej konopny??

     1. Bylem w holandi. Na duzo rzeczach zwiazanych z konopią czy marihuana (na przyklad bus) firmy nasion marihuany, widniały „oczy”. Klasycznie wszystko widzące oko. W usa z tego co wiem legalizują juz marihuane. Słabo

 2. 2 Tm 3, 14: Ty natomiast trwaj w tym, czego się nauczyłeś i co ci powierzono, bo wiesz, od kogo się nauczyłeś. Od lat bowiem niemowlęcych znasz Pisma święte, 2 Tm 3, 15: które mogą cię nauczyć mądrości wiodącej ku zbawieniu przez wiarę w Chrystusie Jezusie. 2 Tm 3, 16: Wszelkie Pismo od Boga natchnione [jest] i pożyteczne do nauczania, do przekonywania, do poprawiania, do kształcenia w sprawiedliwości -2 Tm 3, 17: aby człowiek Boży był doskonały, przysposobiony do każdego dobrego czynu.

  Dla ciebie Piotrze.

 3. Wlasnie jeszcze niedawno czytalem pismo codziennie. Ostatnio jakos wyszlo ?, ze nie czytam, nawet nie wychodzi mi takie GŁĘBOKIE modlenie sie do PANA. Na szczescie Bog dal tego bloga i Was ludzi ktorzy mi pomoga.

  DZIEKUJE WAM W IMIENIU PANA JEZUSA. Moj mistrz, droga, prawda i zycie ❤️

 4. Wiara do podstawa, prawdziwa i szczera wyda owoce 🙂 Same dobre uczynki nie dają usprawiedliwienia, nie bronią nas przed upadkiem, zwątpieniem. Tylko Słowo Boże i bliska relacja z Jezusem daje nam wzrost.

  1. Cała prawda Aldono- Słowo Boże i osobista relacja z Jezusem daje owoce. Dodam od siebie, że pomocna jest również relacja z nawróconymi i wspólne studiowanie Pisma 🙂

 5. Czym jest wiara? https://youtu.be/TV0NGQkhFBU
  Wiemy, że idziemy do nieba przez wiarę a nie dobre uczynki. Jak wierzymy to oczywiście „wiara produkuje dobre czyny” bo czyny bierzemy od Boga. Tak to rozumiem. Co znaczy „ale dobre czyny nie produkują wiary”? Nasze czyny widzimy, nie są one zatem wiarą,( Heb. 11:1) a faktem już zrobionym przez nas.
  Dobrze to rozumiem?

  Tu już bardziej do Katolików, jeśli już mowa co dobre. Trzeba iść za tym co Biblia mówi co dobre a nie jak np. mówi co dobre papież Franciszek https://youtu.be/TI-hj3nEs04 Franciszek usiłuje ustanowić własną sprawiedliwość. A Rzymian 3:10 mówi „Nie ma sprawiedliwego ani jednego.”
  Jak więc człowiek może ustanowić sprawiedliwość? Nie może. Bóg już to ustanowił.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish