Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Słowo na 03.06.2016

” Błogosławiony mąż, który polega na Panu, którego ufnością jest Pan! (8) Jest on jak drzewo zasadzone nad wodą, które nad potok zapuszcza swoje korzenie, nie boi się, gdy upał nadchodzi, lecz jego liść pozostaje zielony, i w roku posuchy się nie frasuje i nie przestaje wydawać owocu” Jer 17.

 

Zaktualizowane: 3 czerwca 2016 - 07:12

10 komentarze

Dodaj komentarz
 1. 19 To mówi Pan do mnie: „Idź, stań w bramie synów narodu, przez którą wchodzą i wychodzą królowie judzcy, oraz we wszystkich bramach Jerozolimy 20 i mów do nich: Słuchajcie słowa Pańskiego, królowie judzcy, cały Judo i wszyscy mieszkańcy Jerozolimy przechodzący przez te bramy! 21 To mówi Pan: Strzeżcie się – jeśli wam życie miłe – by nie nosić rzeczy ciężkich w dzień szabatu ani nie wnosić ich przez bramy Jerozolimy. 22 Nie wynoście żadnych ciężarów ze swych domów w dzień szabatu ani nie wykonujcie żadnej pracy, lecz raczej święćcie dzień szabatu, jak nakazałem waszym przodkom. 23 Ale oni nie słuchali ani nie nakłonili swego ucha, lecz uczynili twardym swój kark, odmawiając posłuszeństwa i odrzucając pouczenie. 24 Jeżeli okażecie Mi pełne posłuszeństwo – wyrocznia Pana – jeśli nie będziecie wnosić żadnego ciężaru przez bramy miasta w dzień szabatu i jeśli będziecie święcić dzień szabatu, nie wykonując w nim żadnej pracy, 25 będą wchodzić przez bramę miasta królowie [i książęta] zasiadający na tronie Dawida. Będą wjeżdżać na wozach i koniach, oni, ich dostojnicy, mężowie judzcy i mieszkańcy Jerozolimy, a miasto to będzie zamieszkałe na wieki.

  1. To jakby ktoś jeszcze pytał o szabat ?

   1. A czy te rzeczy nie obowiązywały jedynie Izraelitów?

 2. Blogoslawiony Bog ktory za ufnosc sprowadza deszcz zycia…

 3. Ufać ciągle i całkowicie Bogu!!! 🙂

 4. Tak ufność Bogu to podstawa. 🙂 Zaufanie Bogu przynosi nam pokój. 🙂

 5. Mam pytanie odnosnie postu, mianowicie poscilem prawie 2 dni z przygotowaniem to 3 i wczoraj przerwalem ten post. Teraz pytanie czy mogę zacząć tak odzaraz poscić od nowa?
  Chcę poscic na dłużej.

  1. Troche smutne że mi nikt nieodpowiedział

  2. Janku, myślę że najważniejsze jest to pragnienie, które masz w serduszku. Zacznij post od nowa i módl się, a Pan Bóg da Ci większą wytrwałość 🙂

  3. JanekzJanek możesz na nowo zacząć pościć,polegaj na tym co DS do Ciebie mówi i jak On Cię chce prowadzić.
   Osobiście sama tak robię,nigdy nie zakładam,że będę pościć określony czas.
   Zawsze staram się słuchać jak chce prowadzić mnie DS i jak długo ma trwać.
   Wiem,że sama nie jestem w stanie wytrwać na poście,dlatego zawsze robię go z naszym Panem Jezusem Chrystusem.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish