Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Świątynia Szatana z Los Angeles planuje pokryć miasto Lancaster pentagramem dnia 6.06.16”

satanic-temple-lancaster-california-pentagram-6-6-16

 

Geoffrey Grider

Niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana, z całą mocą, wśród znaków i fałszywych cudów” (2 List do Tesaloniczan 2:9, UBG)

NOTA REDAKTORA: LA Weekly donosi, że Świątynia Szatana planuje ceremonię z pentagramem w nadchodzącym dniu 6 czerwca – 6/06/16 – w mieście Lancaster na północ od Los Angeles. Ten cyfrowy magazyn uważa, że to tylko wspólna zabawa, ale nic nie może być dalsze od prawdy. Fala ciemności w tym narodzie wzbiera niemalże tak szybko, że nie można za nią nadążyć. Świat jest przygotowywany na przyjście antychrysta.

Czerwiec to czas uroczystości. Odbywają się zakończenia roku szkolnego. Obchodzi się dzień ojca. I oficjalnie zaczyna się lato.

Wtedy również Świątynia Szatana z Los Angeles ma zaplanowane uroczystości w dniu poważanym wśród społeczności diabolicznej – 6/6/16. Grupa, która liczy 12 członków, mówi, iż zmierza w kierunku Lancaster, by, jak głosi oświadczenie, 6 czerwca wziąć udział w „rytuale satanistycznym”. Harmonogram jest niejawny, ale występy będą zaaranżowane celem podniesienia świadomości religii – powiedziała nam organizatorka wydarzenia Thuc Nguyen.

Nguyen wymieniła również Williama Morrisona i Ali Kellogg jako współorganizatorów. Członkowie sekty będą w Lancaster także po to, by wesprzeć lokalnego mieszkańca Steve’a Hilla, który został ogłoszony pierwszym członkiem Świątyni Szatana ubiegającym się o publiczne stanowisko w tych okolicach. Walczy on o stanowisko senatora.

„Planujemy dotarcie do pięciu różnych punktów w całym mieście i odprawianie różnych rytuałów” – mówi Nguyen. „Kiedy skończymy, wszystko połączy się o magicznej godzinie około zachodu słońca”.

Oświadczenie wydane przez Świątynię w bardziej szczegółowy sposób wyjaśnia, na czym polegać będzie ta zabawa:

„Pentagram jest gwiazdą pięcioramienną. Przy użyciu technologii GPS umieścimy pięć ramion gwiazdy w taki sposób, by ów pentagram obejmował całe wasze miasto. Gdy wszystkie punkty znajdą się na swoim miejscu, pentagram będzie ukończony. Rysowanie tego symbolu w waszym mieście reprezentuje dla nas uroczystą obietnicę z naszej strony, Świątyni Szatana w Los Angeles. Będziemy stać z dobrymi ludźmi miasta Lancaster i walczyć o nasze konstytucyjne prawo do wolności jednostki, wolności wyrażania poglądów i rozdziału państwa od kościoła w tej społeczności”.

Członkowie planują również wręczyć władzom miasta Lancaster swoją że się tak wyrazimy Biblię, „Siedem doktryn”, władzom miasta Lancaster. Czy też przynajmniej spróbują to zrobić, powiedziała Nguyen.

Sekta, która ma swoje korzenie w uniwersytetach Harvarda i Cambridge, zdecydowanie składa się z intelektualistów. Szanuje zwierzęta, a tym bardziej ludzi.

Grupa pewnego razu zorganizowała spotkanie z jedzeniem pieczonym na grillu, podczas którego rozbito piniatę z wizerunkiem Trumpa, powiedziała Nguyen. To całkowicie obywatelskie i sprawiedliwe.

„Angażujemy się na rzecz praw człowieka i praw cywilnych” – stwierdziła. „Jednoczymy się na poziomie społecznym i politycznym”

 

 

Tłumaczył Jacek. Dziękuję w imię Jezusa.

_______________

Społeczeństwo świata kompletnie świadomości nie ma w jakim punkcie historii się znajdujemy. To wszystko dzieje się wokół nich.

Nawe poszukiwacze prawdy ograniczający się do badania NWO żyją w kosmicznej niewiedzy. Mało kto łączy to wszystko co się dzieje na świecie, a w telewizorze nie jest pokazywane z odwieczną walką dwóch sił.

 

 

Zaktualizowane: 27 maja 2016 - 16:22

17 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Lucyferianizm będzie jedną, światową religią.Niestety wielu głupich ludzi uczestniczących w tzw. „ruchu ekumenicznym” nie zdaje sobie z tego sprawy.

 2. Albert Pike pisał, że czysta doktryna Lucyfera zostanie wystawiona na publiczny widok i o to mamy.

  1. dokladnie, zgodnie z Planem III w sw

   1. Karol Szulawiak

    3 wojna już trwa. Na razie jest to wojna o umysł.

 3. Pentagram – V – 5 – 5 Era – Złoty Wiek Lucyfera – 5 piramid – symbol zniewolenia – NWO.

 4. Wszystko to pod przykrywką (niewinnej) zabawy, a hałastra to łyka jak młode pelikany.
  Halloween to też taka „niewinna zabawa” i dzieci mają frajdę bo dostają słodycze i mogą się przebrać. Perfidna diabelska sztuczka – tańcz jak ci zagram a dostaniesz nagrodę. Nie pomyślą że przez zabawę uczy się dzieci pewnych nawyków i zachowań. Chłopcy bawią się samochodami, dziewczynki lalkami itd..
  Czemu tak chętnie się bawią w demoniczne zabawy, pentagramy, wampiry, wróżby, szacunek do innych. A nie chcą się „bawić” w naśladowanie Chrystusa ? Przecież Jezus też uczył miłości do bliźnich a nawet miłowania wrogów.

  Zauważyliście jeszcze jedną rzecz? „…szanuje zwierzęta, a tym bardziej ludzi…” Jak by nie patrzeć to zwierzęta są w ich systemie wartości na pierwszym miejscu a potem są ludzie. To bardzo charakterystyczne dla satanistów, widziałem to wiele razy w różnych komentarzach do artykułów opisujących krzywdę zwierząt. Przykładowo ktoś zbił psa za coś tam. W komentarzach przewijały się non stop groźby karalne. Co to by jeden z drugim zrobił z człowiekiem który dał klapsa psu. I to zjawisko nasila się. Miłość i uwielbienie zwierząt i agresja i skrajna nienawiść do ludzi. Oczywiście nie myślcie, że popieram krzywdzenie zwierząt. Zwierzęta lubię i szanuję, ale miłość rezerwuję tylko do Boga i ludzi.

  1. O, dobre spostrzeżenie z tymi zwierzętami, Krzysiek!

   Fakt, sam jestem wielkim (i nie piję do mojego wzrostu 😀 ) miłośnikiem kotów i bardzo kochałem mojego nieżyjącego już Kotka.

   Ale człowiek stoi nad nimi, pod każdym względem. Gdy będzie to w jakikolwiek sposób uzasadnione (względy bezpieczeństwa), to zabiję zwierzę.

   Lucyferianie zaś jak zwykle wywracają naturalny, bo Boży porządek do góry nogami. Komentarze podchodzące pod groźby karalne, o których piszesz, też mnie zastanawiały już od jakiegoś czasu, bo ewidentnie wypowiadane są w duchu antychrysta.

  1. Artykuł sponsorowany/propagandowy.

 5. Trochę katolickiej propagandy, ale warto…

 6. Trochę nie na temat, a może nie. Zauważyliście jak obniżył się poziom wszelakich dóbr duchowych serwowanych ludziom np. produkcji telewizyjnych różnego typu? Masowo wytwarza się dobrze sprzedające się badziewie ( które schlebia najniższym instynktom i robi kisiel z mózgu ) np. Trudne sprawy, a niepopularne wartościowe, wymagające myślenia widowiska są utrącane ( choć ćwiczą umysł i hartują ducha ) np. https://pl.wikipedia.org/wiki/Przeprowadzki . Szkoda na ten wieloraki upadek słów… Tym sposobem wychowuje się posłusznych niewolników złego…

  1. Ogłupione społeczeństwo jest szalenie na rękę lucyferianom, gdyż nie przeszkadza w realizacji ich mrocznych celów tj. totalnego upodlenia ludzkości pod rządami Antychrysta…

   1. Symbolem tych porąbanych czasów w popkulturze jest Lady zGaga i inne maszkarony płci obojga…

    1. Bardzo wszystko spsiało na przestrzeni ostatnich powiedzmy 25 lat… Postępujące otumanienie mas zachodzi tak szybko, że trudno łudzić się, że przed nami drugie takie 25 lat…

  1. O, w Łodzi też są te escape roomy…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish