Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Obraz mówiący tysiącem słów.

Znalazłem w necie.

wierzeJezusowi

 

Zaktualizowane: 23 maja 2016 - 22:03

9 komentarze

Dodaj komentarz
  1. mem musi byc dobry skoro detmolda rozweselił 🙂

  1. i wyszło Szydło z worka. Ich pozorny patriotyzm.
   Oni wszyscy maja jednego tatusia i jest to inny tatuś niż nasz Bóg Ojciec

   1. Mimo wszystko po przemyśleniu nasuwa mi się duże współczucie dla wszystkich ludzi dzierżących stery każdej władzy czy to rządowej czy korporacyjnej czy medialnej, ponieważ kuszeni propozycją dostojeństwa, dóbr doczesnych materialnych dla nich i ich rodzin, a może nawet kuszeni ukrywaną technologią w postaci rzekomej nieśmiertelności ciał lub mózgów fizycznych tkwią w iluzji szczęścia i bogactwa czerpiąc z nich całymi garściami, nie zdając sobie sprawy z konsekwencji takich działań wynikających z treści Słowa Bożego zawartego w Biblii. A jakie to będą konsekwencje to nie muszę przypominać. Czasem nawet się modliłem o to aby ilość osób zbawionych była trochę większa od tej ilości wyznaczonej, lub dużo większa, lub maksymalnie większa, jednak biorąc pod uwagę świat współczesny i iluzję wielu ludzi życia w szczęściu tylko dzięki sobie, nabrałem wątpliwości, i wierząc w nieskończoną sprawiedliwość Boga Ojca słuszne są wyłącznie te słowa: „Twoja wola Boże Ojcze niech się stanie a nie moja. Amen”.

 1. Pozwólcie, że zacytuję facebookowego siebie, jakkolwiek by to nie brzmiało: „Mem roku. I tak, pamietam, że nie minęła nawet jego połowa, ale trudno będzie przebić trafność tego zestawienia”.

  Do papieża Francuszka i jego rzymskiej hierarchii władzy skierowane są słowa (BW):

  „Jeśliże kto nie miłuje Pana Jezusa Chrystusa, niech będzie przeklęty przeklęstwem, które zowią Maran ata” (1 Kor 16:21)…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish