Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Chińczycy kończą budowę największego na świecie radioteleskopu

radiotelsekop

Pięć lat trwała budowa największego na świecie radioteleskopu

Jaki jest cel zbudowania tego radioteleskopu?

Ma on pomóc w poszukiwaniach inteligentnego życia poza galaktyką i zbadać pochodzenie wszechświata. Gigantyczny teleskop FAST (Five-hundred-meter Aperture Spherical Telescope) będzie największym tego typu urządzeniem na świecie.

Konstrukcja mierzy 500 metrów i położna jest w chińskiej dolinie w prowincji Guizhou. Miejsce to zostało celowo wybrane ze względu na dość sporą odległość od ośrodków miejskich. Dodatkowo wokół urządzenia zostanie pozostawiony pas 5 km wolnej przestrzeni, co pozwoli uniknąć wszelkich zakłóceń.”

za: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/chinczycy-koncza-budowe-najwiekszego-na-swiecie-radioteleskopu/32lczf

Wygląda na to, że w czasach ostatecznych, a w takich żyjemy zostanie stworzony teatr uwiarygadniający kontakt z kosmitami. My wiemy, że to upadłe anioły.

Być może innym z powodów jest odpowiednie przygotowanie się świata na przyjście Jezusa Chrystusa. Potomkowie Ezawa może wierzą w zatrzymanie Jezusa. Byłoby to naiwne.

„Oto nadchodzi wśród obłoków, i zobaczy] Go każde oko, w tym ci, którzy Go przebili; i [opłakiwać Go będą wszystkie plemiona ziemi” Ap1

„29 Zaraz też po ucisku owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie da swego blasku; gwiazdy zaczną padać z nieba i moce niebios zostaną wstrząśnięte10. 30 Wówczas ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego11, i wtedy będą narzekać wszystkie narody ziemi; i ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego na obłokach niebieskich” Mt 24

Zauważmy: będą narzekać wszystkie narody ziemi. Pan Jezus będzie niechcianym gościem. Wszyscy świętują rzekome święto narodzenia Jezusa, ale ci sami „wszyscy” będą narzekać.

Zaktualizowane: 17 maja 2016 - 08:47

19 komentarze

Dodaj komentarz
 1. W pełni zgadzam się z twoją Detektywie interpretacją, że dla królów ziemi i członków tajnych stowarzyszeń groźba rychłego powrotu Tego, który nie jest z tego świata jest jak najbardziej realna, w przeciwieństwie do szyderczego nastawienia do kwestii paruzji pokutującego wśród szarych ludzi. Zapewne już teraz więcej osób jest bardziej skłonnych wierzyć w istnienie „istot pozaziemskich”, niż w boskość, czy nawet historyczność Jezusa Chrystusa. Programy typu „Starożytni kosmici” są doskonałym przykładem na realność jak i efektywność tej odnogi szatańskiej propagandy.

  1. tak i będą dobrzy i źli kosmici…

  2. a jeszcze zauważyłem, że jest 6 wież ułożonych jakby w heksagram

   1. Pamiętajmy też o celach nowych filmów typu: Grawitacja, Marsjanin i inne z animacjami komputerowymi w rzekomym kosmosie i ukazanie baz na Marsie. Takie filmy doskonale udowadniają młodszym widzom że podbój planet i poznanie kosmitów to kwestia czasu, ta wiedza jest im wręcz wbijana do głowy. Osobiście uważam że coś takiego jak „kolonizacja” planet to absurd i nierealność, a kosmici i UFO to tylko manifestacje demoniczne w wymiarze postrzeganym naszymi zmysłami. Inna sprawa jest z technologią wyprzedzającą nasze pokolenia, bo oczywistym jest że taka istnieje a wszelkie patenty techniczne i medyczne były od dziesięcioleci wykupywane i skrzętnie chowane. Po to aby użyć ich w określonym czasie niby dla ludzi a w rzeczywistości przeciwko nim.

 2. Pierwsze co przyszło mi do głowy przy czytaniu tego to to,że będą wypatrywać przyjęcia naszego Pana.Żeby móc się skryć w swoich bunkrach przygotowanych na tą okoliczność.
  No i oczywiście zgadzam się z tym,że będą chcieli pokazać,że istnieją obcy.
  Już mnóstwo ludzi wierzy w te brednie,a tv odpowiednio obrobi resztę stałych wielbicieli,co by nikt nie zaczął myśleć inaczej.
  Moje kochanie namiętnie ogląda wszystkie takie filmy,wczoraj usłyszałam,że jakieś tam elfy to to samo co moja wiara w Boga.
  Zły nim cały czas steruje,ale on tego nie widzi.
  Dziękuję Bogu,że daje mi siłę i spokój,aby odpierać ataki złego.
  Niechaj będzie uwielbiony i wywyższony nasz Pan Jezus Chrystus.

  1. Lena, oni do tego raczej nie potrzebują teleskopu. Mają stały kontakt z demonami które ich poinformują o tym że Chrystus nadchodzi. W świecie duchowym będzie wielki popłoch to i ich cieleśni pachołkowie pochowają się w tych swoich tajnych schronach.

 3. Lokalizację wybrali piękną i ją sponiewierali od razu tym dziwadłem. Niestety ale człowiek do kaleczenia krajobrazu ma talent 🙂 Ja patrząc na ten „talerz” pomyślałem sobie że gdyby go tak zalać wodą to byłby niezgorszy basen 🙂 Faktycznie te wieże układają się w heksagram i przypadkowe to raczej nie jest. A co do szukania inteligentnego życia poza naszą planetą to uważam, że powinni się skupić na szukaniu ale inteligencji na tej planecie bo wciąż jej tu za mało 🙂 Zanim zaczniesz eksplorować inne światy wpierw wypadałoby zrobić porządek w swoim. Przyszła mi jeszcze jedna myśl do głowy nie jestem specem ale jakoś tak mi się to uroiło a co gdyby ten „talerz” wcale nie był żadnym radioteleskopem a miał wysłać jakiś konkretny sygnał lub służyć do stworzenia iluzji, hologramów czy czegokolwiek?

  1. Przykrywka pod tytułem „teleskop” byłaby wtedy zapewne jak to zgrabnie ująłeś niezgorsza 😉

   Chwała Bogu Ojcu, że otworzył nam oczy. Coś zdecydowanie jest na rzeczy, szczególnie, jak porównamy obecne wydarzenia ekumeniczne z zapiskami lucyferian jak Bailey na temat jednej religii, której utworzenie mogłoby poprzednić ujawnienie się „obcych”.

 4. Mi się wydaje że oni będą wypatrywać planety albo gwiazdy X, która być może będzie źródłem wszystkich plag. Być może ta sama planeta spowodowała potop, nachyliła oś Ziemi powodując długi dzień Jozuego i niszcząc swoim meteorami wrogów Izraela, oraz zasłoniła Słońce podczas męki Pana Jezusa na 3 godziny, Księżyc nie może zakryć Słońca na tyle czasu i to na całej Ziemi, tak samo podczas plagi ciemności w Egipcie.

  „A od szóstej godziny do godziny dziewiątej ciemność zaległa całą ziemię.”

  Odnośnie długiego dnia Jozuego są dwie wersje, jedna to taka że Planeta X spowolniła obroty Ziemi siłą swojej grawitacji.

  https://i.ytimg.com/vi/24eIah-Rg9w/maxresdefault.jpg

  A druga to taka że siłą grawitacji przekrzywiła oś Ziemi na kilka godzin w swoją stronę i spowodowała coś w rodzaju dnia polarnego, bo biegun był kilka godzin w Jerozolimie. Przy tym tego dnia był też ogromny deszcz meteorów.

  „A gdy, uciekając przed Izraelem, znaleźli się na zboczu Bet-Choron, Pan godził w nich z nieba wielkimi kamieniami aż do Azeka, tak że poginęli. Tych, którzy poginęli od gradu kamieni, było więcej niż tych, których synowie izraelscy wybili mieczem.”

  Oni obawiają się nadejścia plag bo oznaczają one ich koniec i dlatego próbują obliczyć ile czasu im zostało do rozpoczęcia się Gniewu Bożego, którego zwiastunem może być zbliżająca się planeta X.

  1. To będzie kara Prawa – kamienowanie, lecz z nieba

 5. Ano wszyscy znają i kojarzą „Jezusa”, ale bardziej podchodzą do tego na zasadzie religijnego dowcipu czy zabobonu, a tu hops, niespodzianka, to wszystko prawda, no i co zostaje? pobiadac …

 6. Chiński smok moim zdaniem jest szykowany na ważną rolę w Armagedonie, po tym jak upadnie usa

 7. No wiecie co żeby takie piękne miejsce wykastrować na potrzeby dziwadła 🙁

 8. Zbudowali ogromny teleskop by znaleźć obcych. A nic nie zrobili by odnaleźć Jezusa 🙁

 9. Trwa prześciganie się w budowie coraz to większych teleskopów. Ich funkcją oficjalną jest obserwacja kosmosu, ale zauważmy aby to zrobić to teleskop musi wysłać w ten rzekomy kosmos wiązki jakiejś energii lub fal elektro-magnetycznych i to dopiero na podstawie analizy tych fal będą wyciągane obrazy przez komputery, po czym rzekome wnioski przez naukowców.
  Przypuszczam że wysyłanie takiej energii lub fal może działać na podobnej zasadzie do instalacji radiowych HAARP. Co za tym idzie przypuszczam że wszystkie te urządzenia bardziej są profesjonalną nowoczesną bronią niż „lornetkami” kosmicznymi.
  Prawdopodobnie to właśnie HAARP i teleskopy zdolne są do wysyłania przeogromnej ilości wiązek energii która następnie odbija się od wysokich warstw atmosfery a może nawet od sklepienia, po czym ta wiązka sterowana komputerowo powraca na ziemię i dokonuje precyzyjnych uszkodzeń wyznaczonych płyt tektonicznych na ziemi jak i pod oceanami. Czego efektem końcowym są drgania płyt tektonicznych, trzęsienia ziemi, fale tsunami. Może być to również broń stworzona specjalnie na moment „końca czasów” celem wykorzystania jej w przestrzeni powietrznej.
  Również na stronie zmianynaziemi.pl jest artykuł o tym że Rosja będzie testować 100 tonową rakietę, docelowo chodzi o to że potencjalne uzupełnienie tej rakiety materiałem nuklearnym mogłoby zniszczyć kraj o wielkości Francji.
  Czego to ludzie nie wymyślą do zabijania innych ludzi. A w Biblii jest napisane że: Bóg zniszczy tych którzy niszczą świat. Oraz indywidualnie o każdym z nas: Kto mieczem wojuje od miecza zginie.
  Wynika z tego że broń to nie rozwiązanie na problemy, wprost przeciwnie. Samowolny kult broni i uważanie jej za ochronę nie zaprowadzi ludzi do Boga. W treści Biblii owszem są prowadzone wojny, ale tylko wtedy gdy Bóg uznał to za konieczne i wskazane, bywało też tak że karą za grzechy i bałwochwalstwo były wojny przegrane, gdy Bóg uznał że nie będzie „pomagał” i nie pośle swoich Aniołów rycerzy na koniach do walki. Wtedy też karą była niewola narodu wybranego. A o wymienionych Aniołach uzbrojonych w miecze i biorących udział w potyczkach wygranych jest napisane w Biblii. Ciekawostką jest to że podczas jednej z potyczek wśród narodu wybranego zginęli wyłącznie ci wojownicy którzy „za pazuchą” mieli pochowane wisiorki z obcymi bogami, czyli zginęli tylko bałwochwalcy i nikt inny z tego narodu. Pozdrawiam.

  1. Trwa prześciganie się w budowie coraz to większych teleskopów. Ich funkcją oficjalną jest obserwacja kosmosu, ale zauważmy aby to zrobić to teleskop musi wysłać w ten rzekomy kosmos wiązki jakiejś energii lub fal elektro-magnetycznych i to dopiero na podstawie analizy tych fal będą wyciągane obrazy przez komputery, po czym rzekome wnioski przez naukowców. – Robert 8

   Robert 8 mylisz się trochę, bo teleskop nie jest radarem, który najpierw wysyła fale, aby następnie kiedy się odbiją od obiektów odebrać. Teleskop tak jak ludzkie oko jest odbiornikiem fal, więc nie musi nić wysyłać. Źródłem fal są gwiazdy, które emitują fale widzialne – światło i fale niewidzialne dla takich radiowych teleskopów. Nasze oko widzi Księżyc nie dlatego że wysyła fale świetlną w jego kierunku, ale dlatego że ten wysyła odbite promienie Słońca w naszą stronę.

   1. Niewątpliwie masz rację że jedną z funkcji teleskopu jest tylko odbiór fal/światła widzialnego. Natomiast czy są też funkcje działające na zasadzie fal wysyłanych, to uważam że są, a czy są jeszcze jakieś inne funkcje o których oficjalnie nie wiemy, np. wojskowe, to tego nie wykluczam ale przypuszczam że tak.
    To prawda że oko widzi światło które do niego dotrze z Księżyca, lecz uważam że Księżyc jest samodzielnym źródłem światła.
    Ignorancją lub głupotą byłoby gdybym upierał się co do moich teorii, dlatego gdy czegoś nie jestem pewien to piszę iż przypuszczam, gdyż tak mi podpowiada intuicja, i staram się opierać przypuszczenia na Biblii. Zweryfikowałem również moje przemyślenia o kształcie ziemi. Ponieważ ignorancją i głupotą byłoby gdybym upierał się przy jednej z 2 wersji, w obliczu tego że osobiście nie dysponuję technologią ani wiarygodną nauką, która pozwoliłaby mi wyciągać ostateczne wnioski nazwane prawdziwymi dowodami. Tak więc upieranie się byłoby logicznym błędem myślenia. Dlatego kończąc temat ziemi który jest tu w artykule z dnia 27.04.2016, przypuszczam że wersja płaska jest realna gdyż to mi podpowiada intuicja, natomiast wydaje mi się że Tobie intuicja podpowiada kulę. Jeśli pamiętam to Jacek określił że obie strony zwolenników wykorzystują te same cytaty z Biblii. Więc nie ma sensu powtarzać tematu który jest wyczerpany 27 kwietnia. Uważam też że każdy ma prawo do wyrażania własnych opinii i przypuszczeń, nawet odmiennych od opinii innych, lecz ważne w tym jest zachowanie szacunku dla osób których poglądy są odmienne. Więc ja ten szacunek mam względem Ciebie, pomimo iż moje zdanie czasami nie jest zgodne z Twoim, to i tak Cię szanuję, gdyż dysponujemy tą samą wiedzą z Biblii, jedynie interpretacje czasami nie są identyczne. Pozdrawiam.

 10. Pograłbym sobie teraz na pianinie 🙂
  Spotkałbym się chętnie z chrześcijanami 🙂
  Nauczyłbym się chętnie grać na gitarze.
  I wręczył bukiet bzu komuś 🙂
  No i chętnie bym z kimś porozmawiał dzisiaj 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish