Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Coraz więcej ludzi optuje za wszczepami z mikroczipem z tyłu dłoni”

chipnareke

 

Geoffrey Grider

Ludzie wszczepiają implanty z mikroczipem z tyłu dłoni dążąc do ułatwienia sobie nieco swego życia codziennego.

I sprawia, aby wszyscy, mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy, przyjęli znamię na prawą rękę lub na czoło; I aby nikt nie mógł kupić ani sprzedać, tylko ten, kto ma znamię, imię bestii lub liczbę jej imienia.” (Objawienie św. Jana 13:16-17, UBG)

NOTA REDAKTORA: Właściwe znamię bestii nie może się pojawić dopóki antychryst nie wkroczy na scenę po porwaniu kościoła. Z pewnością jednak ten moment się zbliża…

Jest to coś, co prawdopodobnie widzieliście w filmach. To coś, o czym możecie nie wiedzieć, że również dzieje się w prawdziwym życiu. Od otwierania drzwi, przez nawiązywanie kontaktów, po wysyłanie e-maili – rosnąca grupa ludzi jest wielofunkcyjna.

Tutaj w Twin Cities ludzie przyjmują tę superosobistą technologię. Osadzony w odległym roku 2021, a nakręcony w 1995 r. film „Johnny Mnemonic” zainspirował chłopaka imieniem Tim Shank dorastającego w Indiana.

Człowiek z Twin Cities ma mikroczipy wszczepione pod skórę

„Który chłopiec nie lubił fantastyki naukowej? Ja ją uwielbiałem. ‘Gwiezdne Wojny’ i wszystko w tym typie” – powiedział Shank. I tak oto zrodziła się pasja.

„Jest to dla mnie bardzo inspirująca koncepcja, że możemy być czymś więcej, niż takimi, jakimi nas zbudowano” – stwierdził Shank. „Stąd bierze się duża część mojej pasji, bo jest tak wiele ograniczeń i chorób, które mamy do pokonania jako ludzie, jeżeli tylko włożymy w to trochę energii i trochę technologii”.

Owo nieustraszone dążenie jest tym, co doprowadziło do tego, że inżynier oprogramowania skończył ze skalpelem przed sobą i lodem u boku.

On już ma kilka wszczepów z mikroczipem, a teraz dostaje kolejnego

„To czip z funkcją komunikacji krótkiego zasięgu, więc jest podobny do tego, co obecnie mają telefony, w których używa się czasem naklejek albo łańcuszków na klucze. To ta sama technologia, jaką mamy w tych zastosowaniach” – powiedział. Pomimo używanego wyposażenia, wszczepów nie wykonują lekarze, czy pielęgniarki. Człowiekiem, do którego należy się w Twin Centers udać jest osoba zajmująca się kolczykowaniem ciała zwana Verno.

„Zadziwia mnie to. Jestem pełen pokory, że ktoś byłby chociażby i zainteresowany tym, żebyśmy to wykonali” – powiedział Verno. Twórcy czipów polegają na artystach piercingu jak Verno, by wszczepiali technologię o rozmiarach ziarnka ryżu, którą można zamówić poprzez Internet. Przeprowadził on około siedem podobnych zabiegów.

„Po przeprowadzeniu tam niewielkiego badania znalazłem więcej informacji, niż potrzeba, aby znaleźć uzasadnienie, dlaczego on chciałby mieć to zrobione” – powiedział Verno. Nie wzdrygnąwszy się, Shank wytrzymał nałożenie sześciu szwów bez znieczulenia – Verno nie może w sposób legalny zastosować jej podczas tej procedury. Ból ten, mówi Shank, jest dla korzyści.

Właściwie, to ja to uwielbiam” – powiedział.

Czip ten wkrótce działać będzie tak jak i inne, które Shank ma i których używa w swoim domu. Czip w jego nadgarstku toruje mu drogę: otwiera drzwi do domu, kontroluje komputer i operuje jego smartfonem.

Jeśli zrobi to na swój sposób, to zrobi dużo więcej

„Mam nadzieję, że da mi to możliwość braku konieczności noszenia portfela, kart kredytowych, czy kluczy” – powiedział Shank. I jest on w dobrym towarzystwie rozmawiającym o tego typu rzeczach. Regularnie spotyka się z grupą ludzi. Mają szczęśliwe godziny i wydarzenia. Ta grupa podzielających jego fascynację maniaków technologii zwie się Twin Cities Plus.

Z eksperymentami wiąże się jednak ryzyko, jeżeliby zapytać o to eksperta od sztucznej inteligencji, profesor Marię Gini: „O ile mi wiadomo, nikt nie ma wiedzy na temat długoterminowych konsekwencji zdrowotnych takich rzeczy, więc sama nigdy bym tego nie zrobiła” – powiedziała Gini.

Mówi ona, iż zaletą jest to, że przeciwieństwie do telefonów komórkowych mogą one przesyłać dane na niewielką odległość. Kradzież informacji i namierzanie ludzi na podstawie czipa byłoby trudne. Naukowiec zauważa, że technologia ta jest atrakcyjna, choć nie jest przekonana, by kiedykolwiek miała stać się uniwersalna.

„Sądzę, że bardziej prawdopodobne jest, że w pewnym momencie może pojawić się sposób na to, by twój inteligentny zegarek, który jest poza ciałem, otwierał drzwi do twojego domu, odblokowywał twój telefon itp., ale nie będąc wewnątrz ciała” – stwierdziła.

Ale Shank, którego psom również wszczepiono mikroczipy z informacją mówi, że nie jest zmartwiony.

„Słyszę, jak wielu ludzi mówi: ‘A co jeśli ludzie używają tego, by cię śledzić i namierzyć i zidentyfikować, co jeżeli ktoś odetnie ci rękę, by uzyskać dostęp do twojego domu? I myślę: „Łom jest dużo tańszy i o wiele łatwiejszy w użyciu i dużo mniej kłopotliwy” – powiedział.

Shank mówi, że jest głęboko przekonany co do tego, że czopowanie jest drogą do przyszłości

Tak, myślę, że wszystko wskazuje na to, że coraz bardziej zbliżamy się do internalizacji naszej technologii” – stwierdził.

Tim stworzył organizację o charakterze niezarobkowym, by pomagać ludziom niepełnosprawnym przy użyciu technologii opartej na implantach w nadziei, że będzie mógł ofiarować ludziom z niepełnosprawnością wzroku czujniki lub magnesy tak, by łatwiej było im odnajdywać drogę.

Taki czip kosztuje w granicach 50-100 dolarów, a zabieg wszczepienia go około 150 dolarów. Władze stanu Minnesota mówią, iż na chwilę obecną nie kontrolują wszczepów z mikroczipem.

 

Tłumaczył Jacko. Dziękuję w imię Jezusa.

Zaktualizowane: 13 maja 2016 - 11:14

16 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Widać to co chcą wprowadzić już dawno jest zaszczepione w umysłach reżyserów. Inaczej takich filmów by nie było.
   A dlaczego to się dzieje obecnie na świecie?
   Jaki to ma cel?
   To jest kara boska za nieprzestrzeganie praw Boskich.
   A cel jest taki, aby ludzie nauczyli się, że bez Boga nie ma życia. Żadne chipy, medycyny, wynalazki, czy inne rzeczy nie ułatwią Nam życia. Życie może ułatwić tylko Bóg. Ale to się nie stanie od tak sobie z automatu. Trzeba ciężko pracować i szukać Boga.

   Pierwsze przykazanie jest to: Słuchaj, Izraelu! Pan, Bóg nasz, Pan jeden jest. Będziesz tedy miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej, i z całej siły swojej – Mar. 12:29-30 (por. 5 Mojż. 6:4-5).

   1. Oni pokładają nadzieje w ludziach i ludzkich wytworach i organizacjach nie wiedząc, że szukają pomocy u wilków w owczej skórze i że nawet ludziom niezaprzedanym złemu coś może odbić, może dojść do jakiegoś nieporozumienia i się odwrócą. Liczą na swój spryt, zaradność kompletnie nieświadomi, że to jest nic.

 1. O ile teraz w kwestii implantów podskórnych słychać jeszcze wypowiedzi sceptyczne, tak jestem przekonany, że w momencie wprowadzenia Nowego Porządku na pełną skalę, zapewne w następstwie wyreżyserowanego kryzysu, ludzie będą w owczym pędzie wręcz tratować się w wyścigu do punktów czipizacji. Wystarczy popatrzeć, co działo się na otwarciu łódzkiej Sukcesji, kiedy to rozdawali darmowe burgery. W dwóch słowach: małpi rozum. Zwierzęce instynkty.

  Wszelki opór minie kiedy media głównego ścieku z powodzeniem wmówią masom, że są w śmiertelnym niebezpieczeństwie i że dla ich dobra wszyscy muszą czym prędzej zostać oznakowani. To przedsięwzięcie jest skazane na sukces. Wystarczy rozejrzeć się wokoło, albo chociaż przejrzeć nasze wczorajsze komentarze tu na blogu w których opisujemy, z jak wielkim niezrozumieniem i pogardą się spotykamy, kiedy ostrzegamy nieświadomych przed ekumenią i globalizmem.

 2. Coś o czym być może nie mieliście pojęcia …
  Trzeba bardzo zwracać uwagę na szczegóły, gesty i symbole. Być może dlatego taki nacisk na drugie przykazanie, które KK usunął z dekalogu –> https://youtu.be/nn7pFG2G1Io

 3. Te gady ( które sprawują władzę ) straszliwie przykręciły ludziom śrubę… Chodzi im o to aby ludzkość była bezwolnym, skundlonym, nie zdolnym do czynu motłochem ze spleśniałymi umysłami.

  1. detmold, a gdzie w Tobie jakas miłość?

   1. Za ostro się wyrażam. Muszę się hamować. Wybacz.

     1. To w moim przypadku przez jakies 1,5 roku po przebudzeniu aż do chrztu dominowała frustracja wynikająca z mojego kompletnego rozczarowania ludźmi i światem, co przekładało się na bardzo gorzkie słowa i nie tylko. Trwało to aż do chrztu, a nawet pewien czas później. Detmoldzie, powinieneś zostać zanurzony.

      1. Ja nie zostalem zanurzony,a też już bardziej rozumiem zwiedzionych co skutkuje tym iz zamiast kogos personalnie zjechac moge mu delikatnie pomoc. Co ma woda do wiatraka….Sorry ale moje stanowisko jest takie ,ze to tylko symboliczna sprawa i w zasadzie nie odmienia nas ten czyn w świetych nie grzeszacych aniołow. Nie mniej jednak mam zamiar sie kiedys zanurzyc. Dla zasady

       1. Przepraszam, ale… Wow, co KOT! 😀 Zdradzisz Mati jakieś jego personalia 😀 ???

       2. To Sasza.Syberyjski 😀 Kot mojego rodzonego brata. Ja mam szarą 10 letnią kocicą kochaną <3

 4. Kiedyś była taka gra Kościana RPG:cyberpunk . Tam po każdym wszczepie traciło się punkty człowieczeństwa i powoli kontrolę nad postacią. Świat wymyślony w latach 80 ale proroczy, opanowany przez corpo i kredyty oraz modę na modyfikację ludzi.

  1. Bardzo podobny motyw (korporacje, transhumanizm) występuje w serii gier video Deus Ex.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish