Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Psalm na kanale 23

psalmnakanle23

 

 

 

Zaktualizowane: 11 maja 2016 - 20:44

12 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Hehe dobre ale ja jednak zostanę nad tym co jest w Warszawskiej 😀

 2. Anton LaVey byłby dumny. Daje do myślenia.

 3. Świetny psalm 🙂 Wydrukuję i dam 2 osobom.

 4. Jakież to prawdziwe, z życia wzięte.

 5. Adlerowie są wielbicielami telewizji. Cały wolny czas spędzają przed szklanym ekranem, oglądając telenowele. Pewnego dnia matka i ojciec zostają wciągnięci w głąb ekranu i sami stają się bohaterami filmów. Przestraszone dzieci postanawiają pospieszyć rodzicom z pomocą. Przy okazji wszakże, korzystając z ich nieobecności, pragną zasmakować prawdziwej wolności.
  https://youtu.be/rgYXJXuFkL8

  1. To jest to kino środka, dzisiaj praktycznie nie spotykane. Lekkie, ale nie głupawe, a jednocześnie misyjne, ale nie zrzędzące/moralizujące.

 6. Tak z innej beczki.
  W telewizji często ukazywana jest reklama jakiegoś napoju energetycznego, tylko nie pamiętam jakiego. I pojawiają się tam ludzie, którzy robią ekstremalne rzeczy, ześwirowane itd.
  I w pewnym momencie pokazane jest jak Ci ludzie rozbierają się do naga i biegają gdzieś pośrodku lasu, koło ogniska czy coś, i są tam nadzy faceci jak i nagie kobiety tylko efektownie jest to odrobinę zamazane, choć może nie do końca. I tak sobie przypomniałem ten post admina o tym, że w dniach ostatnich ludzie będą ukazywać te części ciało, które powinny być oznaką wstydu ukazując to publicznie itd.
  Ta reklama emitowana jest w ciągu dnia i bez dwóch zdań widać tą niepohamowaną rządzę ukazywania nagiego ciała na co również patrzą dzieci, które wyobraźnię mają jaką mają.
  No cóż.
  Jezus jest blisko.

  1. Brzmi jak opis rytuału satanistycznego. Czciciele diabła robią takie rzeczy w lasach i pod ziemią.

  2. W raju tez bylismy nadzy. Nie dziwota,ze królestwo szatana kopiuje i chce raj. Problem maja bo Bog takiego nie chce- raju zbudowanego na ludzkiej krwi,na zniewoleniu, na grzechach NWO i sztucznej milosci. Wiele bedzie jeszcze ucisku przed nami w tym takze psychicznego.

   1. Raczej Mati nie kopiują Raju. Wprost: Tylko próbują jak największą rzeże ludzi zdemoralizować i odsunąć Od Boga. Nie jesteśmy doskonali więc nie wolno odsłaniać nagości drugiej osoby ponieważ grzech mieszkający w naszych ciałach może zaowocować. Bóg wie co robi :)… No i oni problemu nie mają to jest wojna i świadomie nas niszczą….. a my budujemy 🙂 Fakt masz racje wiele jeszcze będzie ucisku…. i do tego czasu jesteśmy szlifowani abyśmy przetrwali. 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish