Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ewangelizacja – Tomasz 25-03-2016 Warszawa przy Rotundzie

Świadectwo Tomasza:

„Jeszcze dwa lata temu byłem alkoholikiem, jeszcze dwa lata temu codziennie biłem żonę, wstawałem rano i ty jak wstajesz codziennie rano i robisz kanapki, ja codziennie waliłem głową żony  o szafkę. Jak żona trafiła do szpitala, chciałem ją zabić”.

 

 

To jest szok jakich ludzi Pan rezus wyciąga z ciemności.

Zaktualizowane: 26 kwietnia 2016 - 20:46

48 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Moja Mama dzisiaj zmarła z powodu alkoholizmu…

  1. ofiara systemu szatana.
   Współczuję Ci Klaudia.

   Błogosławiony Bóg i Ojciec Pana naszego Jezusa Chrystusa, Ojciec miłosierdzia i Bóg wszelkiej pociechy, Ten, który nas pociesza w każdym naszym utrapieniu, byśmy sami mogli pocieszać tych, co są w jakiejkolwiek udręce, pociechą, której doznajemy od Boga. Jak bowiem obfitują w nas cierpienia Chrystusa, tak też wielkiej doznajemy przez Chrystusa pociechy.

   2 list do Koryntian

   1. Dziękuję, Szatan męczy mnie od jakiegoś czasu, a dzisiaj już dobitnie (raz nawet usłyszałam okropny głos warkot, który mówił coś do mnie zamiast sygnału dzwonienia, gdy chciałam się dodzwonić do bliskich), postaram się przyjechać na zjazd (jeżeli 7 maja to moje urodziny). Muszę definitywnie pożegnać się ze starym życiem.

    1. Współczuję Ci Klaudio?
     Trzymaj się kochana naszego Zbawiciela,On da Ci ukojenie i siłę,aby przejść przez ten trudny okres w twoim życiu.
     Dołączam się do modlitwy,jesteśmy wszyscy duchowo z Tobą

   2. Klaudio – bardzo, bardzo Ci współczuję 🙁 Jezus jest przy Tobie ! Trzymaj się kochana ! Nie mogę przytulić Cię fizycznie ( bardzo bym chciała), ale myślami i modlitwą jestem z Tobą.

  2. Klaudia tak mi przykro .. współczuję…

  3. Przykro mi bardzo. Znajdź siłę i pocieszenie w Panu…

  4. Hej Klaudio,
   Wiedz że nie jesteś sama siostro.Niech Duch Pocieszyciel udzieli Ci swojego ciepła w tym trudnym okresie.

  5. Klauduniu, bardzo Tobie współczuję. Niech Pan Bóg ma Ciebie w swojej opiece.

  6. Przykro nam.Pomodlę się za Ciebie Klaudio aby Bóg pomagał Ci przezwyciężać przeciwności i walczyć z Twoim największym wrogiem Szatanem.

 2. Nie wiem czy lepszym pomysłem nie byłoby rozdawanie Biblii kieszonkowych, ale nie jesteśmy bogatymi amerykanami.

  1. Chyba Kościół Nowego Przymierza w Lublinie każdemu kto chce wysyła Nowy Testament.

 3. Nie na temat. Infantylizacja zachowań i języka ludzi to straszna rzecz…

 4. Klaudia..współczuje Tobie..jakiś czas temu zmarł moj Tata..i było to jedno z najgorszych uczuć jakich doświadczyłem w życiu, ale codziennie wołałem do Pana i On dosłownie przeniósł mnie na rękach przez ten traumatyczny czas i aż chce mi się płakać ze szczęścia, gdy myślę jak bardzo Chrystus nas wszystkich kocha..nie ustawaj w wołaniu do Pana,będę się za Ciebie modlił.

 5. Klaudia, bardzo ci współczuję. Zazwyczaj nie jestem aktywny na forum, ale chyba duch św mi podpowiada, że mam napisać. Może sytuacja nie taka sama, ale trochę podobna, ponad rok temu osoba z mojej rodziny dostała nagłego udaru, parę godzin przed tym byłem dla niej oschły i oziębły. Bardzo prosiłem Boga, aby zostawił tą osobę, ale jednak nie. Jak można się domyślić, czułem ogromne wyrzuty sumienia oraz smutek, że nie zdążyłem się pożegnać. Wszystko przyszło tak nagle. Tak w skrócie to miałem jednakże do wyboru dwa wyjścia. Albo obwiniać Boga, albo zaufać całkowicie. Wybrałem to drugie i Bóg niesamowicie wzmocnił moją wiarę i zabrał smutek oraz dzięki tej sytuacji ukazał różne rzeczy. Przechodząc do meritum, zaufaj Bogu w całej tej sytuacji, a przeprowadzi cię przez nią, co więcej obróci tę sytuację ku dobremu, wzmacniając twoją wiarę.Jesteśmy z tobą. Pozdrawiam w Chrystusie.

  1. Miałam to samo, odzywałam się już do niej nie z miłością, a bardziej ze złością… Teraz się kalam, źe mogłam temu jakoś zapobiec. Wiem, że to nie wytłumaczenie, ale to było straszne rozgoryczenie. Rok temu, 20 maja stało się to samo, jednak wróciła po śmierci klinicznej i dostała drugą szansę. I znów zaczęła. Była tak bardzo nieszczęśliwa… Mówiła, że jest samotna, chociaż byłam obok…

   1. Może tak miało być i po prostu Bóg ukrócił jej ziemskie cierpienie.

    1. Ja również pomodlę się za Ciebie Klaudio.. W grudniu minionego roku zmarł mój tatuś.. Sytuacja nieco inna ale były wyrzuty sumienia. Czasem jeszcze są i smutek i ciągłe dylematy.. pytania do Boga.. itd..
     Gdyby nie Pan Jezus nie wiem jak bym przez to przeszła.
     Niech Pan Jezus Cię wzmocni i pomoże przejść Tobie przez ten jakże trudny dla Ciebie czas.
     Z Bogiem kochana..

   2. Klaudio, boję się że cokolwiek bym powiedziała, to nie ukoi Twojego cierpienia i będzie banałem. Pomodlę się, aby Pan Bóg przeprowadził Cię przez ten ciężki najbliższy czas.

    1. I ja się pomodlę Klaudio o to by Bóg obdarzał Cię w tym czasie szczególną miłością, troską, pokojem w sercu. Jezus Chrystus zawsze jest tuż obok.

 6. Będą nas lżyć i poniewierać, zostaniemy wyklęci i poniżeni, dlatego, iż uwierzyliśmy w Chrystusa.

 7. Smutno jest jak ktoś odchodzi. Trzymaj sie Klaudia i wy wszyscy, ktorym niedawno odszedł ktoś bliski. Bóg daję, Bóg zabiera. On ma nad wszystkim władze i on może sprawić, ze ponownie ich zobaczymy. Duch, ktory nie rękami wszystko stworzył.

 8. Czy jest wśród nas jeszcze jakaś osoba z Wiednia?

  1. pewnie jest, ale nie wszyscy chcą się ujawniać…..

 9. Dziękuję Wam Bracia i Siostry, czuję obecność Pana. Wiem, że ma dla mnie plan.

 10. Muszę spróbować zasnąć. Jutro czeka mnie wiele do zrobienia. Panie Boże, dziękuję Ci za wszystkich życzliwych ludzi i za to, że odnalazłam dobrą drogę. Do niedawna byłam wielką grzesznicą, a Ty pokazałeś mi miłość.
  Bracia i Siostry dziękuję i niech Pan Bóg czuwa nad nami wszystkimi.

  1. i te okraglostolowe rządy łącznie z PIS doprowadzily do emigracji Polaków by cierpieli jako obcy.

   1. Przekleństwo za maryję krulową Polski.

 11. Klaudio, piosenka dla Ciebie: https://www.youtube.com/watch?v=Dl46ksKJJ9I (napisy do włączenia). Nie martw się, nie upadaj na duchu, w Panu Jezusie swą ufność miej,

 12. Wspolczuje Ci Klaudio. Niech Bóg umacnia Cie.

 13. Klaudio, przykro mi z powodu Twojej Mamy. Tez pomodle sie za Ciebie. W chwilach zwatpienia pamietaj, ze Pan ma w szczegolnej trosce sieroty i wdowy i Cie nie zostawi.
  Psm 68:6 „Ojcem sierot i sędzią wdów Jest Bóg w swym świętym przybytku”
  „On wymierza sprawiedliwość sierotom i wdowom, miłuje cudzoziemca, udzielając mu chleba i odzienia”

 14. Uwaga widze wlasnei u siebie caly czerwony ksiezyc jak krew !!!! to znak ze zblizamy sie do konca cos sie szykuje niedlugo ogromne wydarzenie ktore zmieni swiat na zawsze .Nie bylo mowy o rzadnym zacmieniu a ksiezyc jest caly we krwi !!!! Jezu miej litosc Hallelujah , Jezus jest Panem i Zbawicielem , a Bog Go wskrzesil z martwych .

  1. Tak, atmosfera tak zgęstniała, że zaiste dałoby się ją kroić nożem. Jesteśmy bez cienią wątpliwości na ostatniej prostej. Nawróciliśmy się praktycznie w ostatniej chwili.

   „A oto przyjdę wkrótce, a moja zapłata jest ze mną, aby oddać każdemu według jego uczynków.

   Tak mówi ten, który zaświadcza o tym: Zaiste, przyjdę wkrótce. Amen! O tak, przyjdź, Panie Jezu!” (Apokalipsa 22:12, 20, UBG)

   Jezus Chrystus wyciągnął do nas rękę, a my, choć nadal upadamy, odpowiedzieliśmy, a On nas nie odrzucił, a przyjął i podźwignął.

   „Jedynemu mądremu Bogu, naszemu Zbawicielowi, niech będzie chwała i majestat, moc i władza, teraz i po wszystkie wieki. Amen” (List św. Judy 1:25, UBG)

 15. Mi w tym swiadectwie cos sie nie podoba, styl jego mowy, a raczej krzyku, nieslysze tez skruchy w tym co robil, ale tu moze sie myle, bo nie znam czlowieka. Pisze tylko jak to dla mnie wyglada z boku i przypomnial mi sie Artur Cejronski jak krzyczal tak samo chyba w Gdansku. Znalazlam w necie tego Tomasza i on jest z tego samego kosciola co Artur, tylko w Warszawie. Ja sie pytam jakiego Jezusa oni glosza i jaka ewangelie?

  https://www.youtube.com/watch?v=12izRnHtTrs

  Mantra & kundalini. A Pani,ktora chyba jest Pastorem mowi podczas wieczerzy, ze ona naprawde wierzy, ze je cialo Chrystusa i pije Jego krew. Znajome?
  Dzis wlasnie ogladalam ciekawy film na Youtoobe na temat tego co sie dzieje w kosciolach obecnie, bardzo polecam. Troche dlugi, ale naprawde warto zobaczyc, jest tam poruszanych wiele tematow.
  https://www.youtube.com/watch?v=WqWLKgp1PVU
  https://www.youtube.com/watch?v=HHRyXZy1W80
  Niby film z Ameryki,ale to samo jest juz w Polsce.

  Kiedy uczniowie pytali Jezusa o czasy konca „Powiedz nam, kiedy to nastąpi? I jaki będzie znak, gdy to wszystko zacznie się spełniać?”
  Jezus pierwsze odpowiedzial: „Baczcie, żeby was ktoś nie zwiódł. Wielu przyjdzie w imieniu moim, mówiąc: Jam jest, i wielu zwiodą”
  Jezus pierwsze zaczal od ostrzezenia, zeby nie dac sie zwiesc.

 16. Piotr, napisałbyś coś o lasowaniu umysłu przez skrzynkę/ekran z fekaliami w kolorze tj. telewizor? Telewizja robi z człowieka żywego, obłąkanego TRUPA. Widzę po rodzicach jak ich fascynuje zgniła babilońska polityka…

  1. Piosenka opisuje opętanych nienawiścią babilończyków.
   https://youtu.be/WVc8rMHTchQ

 17. Symbolizm Iluminatów – Amerykański Dolar symbolika i znaczenie| Nowy Porządek Świata PL https://youtu.be/V0ItgaR7Ecg. 13.12.1981 Stan wojenny

 18. Rafał z Wrocławia

  W ostatnim zdaniu posta jest literówka. Wiem że to tylko literówka ale jakoś tak nie ładnie wyszło to rezus ;s

 19. głos w tle ok. 5 minuty „kolego, co ty ćpiesz” ehh…

  Końcówka filmiku jednak mnie zaniepokoiła, coś w stylu tego co głosi ruch wiary ;/

 20. Klaudia trzymaj sie cieplo. Pamietaj ze smierc ciala nie jest koncem nie… 🙂 to dopiero poczatek, poczatek naszej pieknej drogi. Wszyscy tu przesylaja ci pocalunek milosci a jezeli cialo nasze to czyni to tym bardziej glowa to czyni 🙂 Pan z toba nasza droga siostro 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish