Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Słowo na 23.04.2016

„Będziecie w nienawiści u wszystkich z powodu mego imienia. Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony””

 

(Mt 10:16-23)

 

Słowo „Jezus” działa na ludzi jak pilot na TV.

Wystarczy to słowow/imie wypowiedzieć i wszystkim się włącza kontrolka. Paradoksalnie wszyscy obchodzą święta tzw Bożego Narodzenia (czyli tak na prawdę Sol Invictus).

Jezus w obecnym świecie to taka niewygodna „rzecz”.

Zaktualizowane: 23 kwietnia 2016 - 09:26

53 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! 🙂 Dziękuję za te słowa, jak było za czasów Jezusa tak i jest teraz, demony coraz bardziej oddalają ludzi od Boga, i kierują w stronę świata, zatracenia, trzeba więc świadczyć swoim zachowaniem, żeby pokazać że jest się uczniem Chrystusa. „po owocach ich poznacie”

  Mam do was bracia pytanie, bo wielu z was uważa ze żyjemy w czasach końca. I jest napisane ze „wielu odstąpi od wiary” czy to nie odnosi się przypadkiem do chrześcijan, którzy odstępuja od kościoła katolickiego, czy po prostu do rosnących w potęgę ateistów i satanistow? Pozdrawiam w Chrystusie! 🙂

  1. Co do krk jest napisane ludu moj wyjdz z niego. Ap 17.

   1. To kościół rzymskokatolicki jest i zawsze był odstępczy i trzeba z niego wyjść. Myślę, że w Obj 17 jest mowa o dychowym odłączeniu się nie tylko od jakiejkolwiek zinstytucjonalizowanej religii, ale i świata.

    1. Ja tez myślę ze apostazja konieczna nie jest tylko chodzi o duchowe odłączenie się, dziękuję bracia 🙂

    2. Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze” –
     Ewangelia wg św. Mateusza 7,15-20

 2. Spokojnego odpocznienia w szabat moim braciom i siostrom życzę. ☺

  1. Wlasnie. Zapomnualem dodac ze of tego weekendu vede swietowal takze dzabat nie piszac na blogu.

   1. Rafał z Wrocławia

    O proszę : ) Ja od jakiegoś czasu zaczynam świętowanie sabatu. Głównie przez rozmowy z braćmi adwentystami : ) Mam dzisiaj czas, żeby nadrobić zaległe teksty i poczytać Słowo. W sumie to uwielbiam ten dzień =D

    1. ja też 😀 Chwila wytchnienia i nie wiem czy też tak macie, ale na prawdę w sobotę jeszcze bardziej niż zwykle czuję obecność Pana.

  2. Szalom Szabat dla wszystkich swietujacych dzien JAHWEH!

 3. Nie robimy nic złego wierząc w Chrystusa, a ludzie traktują nas jako zagrożenie…

 4. Za dużo podłych, parszywych ludzi jest na świecie, dlatego jest jak jest…

 5. W tych czasach powinniśmy zwracać szczególną uwagę aby wszystko co robimy czynić w imieniu Jezusa, każde nasze drobne świadectwo powinno być podparte Jego Imieniem. Przykładowo mówiąc do kogoś niewierzącego że Bóg dla nas coś uczynił, albo dzięki Bogu mamy dobre samopoczucie lub zdrowie, oczywiście świadczymy o naszym Panu i my wiemy co mówimy. Jednak dzisiaj gdy do okoła nas jest mowa że wszyscy mamy jednego boga, jest potrzeba szczególnego świadectwa Imienia Jezus, wtedy będziemy o nim świadczyć i przeciwstawiać się rozmydlających zbawczą rolę naszego Pana.

  był to komentarz do osób zbawionych.

  CHWAŁA JEZUSOWI CHRYSTUSOWI

  1. Choćby ci dał Pan chleb ucisku i wodę utrapienia, twój Nauczyciel już nie odstąpi, ale oczy twoje patrzeć będą na twego Mistrza. 21 Twoje uszy usłyszą słowa rozlegające się za tobą: «To jest droga, idźcie nią!», gdybyś zboczył na prawo lub na lewo. 22 Wtedy za nieczyste uznasz srebrne obicia twych bożków i złote odzienia twych posągów. Wyrzucisz je jak brudną szmatę. Powiesz im: «Precz!»

  2. słusznie, dziękuję Ci za tę wypowiedź

 6. Tak sobie słuchałem piosenek z mojego dziecinstwa/młodości i natrafiłem na https://www.youtube.com/watch?v=i0cjGVpKLd4
  Dziś nie mam watpliwości że utwór ten tworzyli sataniści. Wg mnie teledysk ten zawiera sceny podprogowe, i chyba się niepomylę jesli powiem że osoba która aktywnie uczestniczyła w tanczeniu i spiewaniu tej piosenki wraz z ogladaniem obrazu zapraszała demony do swojego życia.

 7. Tak sobie myślę o piątku tydzień temu i o spotkaniu i jeszcze chętnie bym tam się udał 😀 szczególnie do tej kawiarni poczytać Biblie nawet samemu 🙂

 8. Ludziom nie wybranym coraz bardziej i bardziej chrzani się pod kopułą…

 9. To jest dla mnie swego czasu najwazniejszy cytat!

 10. Jest dokładnie tak jak napisaleś, Detektywie.
  Jeszcze do niedawna myślałam, że reakcja odrzucenia, całkowitej negacji Słowa Bożego jest mało realna. Miesiąc temu jednak przekonałam się na własnej skórze, jak bardzo się myliłam.
  Niektórzy mają alergię na pyłki, inni na truskawki, a katolicy (w ogromnej większości) na Słowo Boże.
  Przykre to.

  1. dziwne prawda? niby można odnieść wrażenie, że do kościoła chodzą więc wierzą, a jednak nie wierzą 🙂

 11. Odblokuj mnie Piotr. Ja nie jestem przeciwko wam.

  1. Dobrze warunkowo, i ostatni raz.
   Jeśli chociaż do jednej osoby zwrócisz się w nieuprzejmy sposób, to nawet nie będę z Tobą rozmawiał.

   1. Dziekuje, ale niestety nadal nie moge wejsc z mojego wifi. Piszę z komorki danych a to pobiera pieniadze 🙁

     1. Działa. Wielkie dzięki i przepraszam jeszcze raz.

 12. Nawiązuję do postów „żołnierz”a i admina w poprzednim wpisie.
  https://www.youtube.com/watch?v=MDxmgTOKh7Q
  Kiedyś znalazłem te(serię) filmy, ktoś je w tym roku odświeżył.

 13. https://www.youtube.com/watch?v=si9JQaeHcpo

  Szykują nam holocaust.

  Ten kto wytrwa będzie zbawiony!
  Jeśli faktycznie to prawda, to już nie lata ale miesiące dzielą nas od przerażających czasów.

  1. 18.02 usłyszałam w duchu
   „Od dziś dnia za dni 280 rozpocznie się czas, jakiego nie widział świat. Lecz Wy się nie lękajcie, wytrwałymi bądźcie, bo ja Was nie opuszczę ani nie zostawię.”
   Wynikałoby z tego, że coś konkretnego zacznie się dziać po 24 listopada.

 14. Chcesz młody, piękny, zdrowy? Odrzuć mięso i jego przetwory! Jedzenia mięsa OGŁUPIA.

  1. Detmold wszystko u Ciebie w porządku? Czujesz się spokojnie i dobrze w środku? Czytając Twoje komentarze można odnieść inne wrażenie.

   1. Jak się nie ma argumentów natury merytorycznej to się stosuje wycieczki personalne. Typowe dla zwiedzionych…

    1. Podziwiam Cię 😀 Masz zasady i wiedze czysto źródłową jednak Jezus kocha mocno i te komentarze do Ciebie nie są złe gdyz jest nowe przymierze i pozwól wewnatrz siebie aby kazdy jadł jak chce. Oczywiscie lepiej nie jesc mięsa.

     1. Lepiej mnie nie naśladować 😉 Teraz na serio. Niektórzy bardziej cenią literę prawa niż jego ducha… Z resztą niech się szpece wypowiedzą.

 15. To prawda El Patrico, że KRK jest odstępczym kościołem z księgi Objawienia 17 i 18 rozdział. Ja jestem wolny od niego i wolny w Chrystusie od wszelkiej ludzkiej nauki. pozdrawiam Roman z Wrocławia

  1. Teraz już wiem, tzn wiedziałem, ale poprzez takie przemyślenia moje oraz przeczytanie jakiegoś katolickiego artykułu coś mi się pomieszało i uznałem ze kto wie może mają rację i nierzadnica to nie KK tylko np Jerozolima, no ale racja jeśli coś ma być nierzadnica to prawie na pewno to KK. Wolny w jakim sensie? Ogólnie mam pytanie, jak przekonać osoby tkwiące w katolicyzmie, które miały jakieś osobiste doświadczenia i twierdzą ze matka boska ich wspiera? Pozdrawiam 🙂

 16. Polska i Polacy, zarówno w kraju i na emigracji, są znerwicowani i zobojętniali, toną w kiślu niemocy, jakby stracili wolę walki i wiarę w zmiany na lepsze… Miotają się jak ryby w matni… Kwadratura koła normalnie… Jezu dopomóż!

  1. Najgorszy typ ze zwiedzionych babilonem to tzw. „wsio radno”/wszystko mnie jedno byle by była wódeczka, zagrycha i „miłe towarzystwo”. UNIKAĆ JAK ZARAZY! Inaczej ściągną cię na dno..

 17. „Boże przesiewanie” – Tomasz Chyłka
  http://www.protestanci.org/artykuly/art81.php

  Wspaniały wykład o tym jak przetrwać próbę silnych pokus, przesiewania i jak „chodzić z Bogiem” w wierze 🙂

  „oto szatan wyprosił sobie, żeby was przesiać jak pszenicę.” (Łk 22,31)

  „Bo oto każę przesiać wśród wszystkich ludów dom Izraela, jak się przesiewa w przetaku, tak że ziarnko nie upadnie na ziemię. Od miecza poginą wszyscy grzesznicy mojego ludu, którzy mówią: Nie dosięgnie nas ani nie zaskoczy nieszczęście.” (Am 9,9-10)

  Co stałoby się z Tobą gdybyś został dziś przesiany przez sito?

  „To co się liczy dzisiaj to twoja wiara potwierdzona żywą relacją z Panem. Ta więź utrzyma cię z Nim nawet w najgorszej chwili. Któż z nas wytrzymałby próbę Hioba? A jednak on wytrzymał, a przecież był z krwi i kości takim człowiekiem jak ty i ja.”

 18. http://www.kazimierzpiotrowicz.pl/?p=1760 W jaki sposób otumaniasz swój umysł i osobowość? Do rozwagi.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish