Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Programy typu 'W poszukiwaniu Boga z Morganem Freemanem’ mają ukraść waszą wiarę, a nie ją umocnić”

 

morgan-freeman

Geoffrey Grider

 

Wśród całego zwiedzenia nieprawości wobec tych, którzy giną, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, by zostali zbawieni. Dlatego Bóg zsyła im silne omamienie, tak że uwierzą kłamstwu; Aby zostali osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, ale upodobali sobie niesprawiedliwość”. (2 List do Tesaloniczan 2:10-12, UBG)

 

Na początku kwietnia kanał National Geographic rozpoczął emisję zręcznie wyprodukowanego miniserialu pt. „W poszukiwaniu Boga” okraszonego aksamitną, barytonową narracją Morgana Freemana.

 

W pierwszych trzech sekundach zwiastuna Freeman w sposób przekonujący spogląda w kamerę i oznajmia: „Zawsze fascynował mnie Bóg”. Jest tylko jeden problem – Freeman to zatwardziały ateista nie posiadający wiary w żadnego boga, a już tym bardziej w prawdziwego Boga Biblii.

 

Tak naprawdę podczas mającego miejsce 6 lipca 2012 r. wywiadu dla telewizji FOX Freeman powiedział, że w rzeczywistości jest bogiem. Oto, jak to wyglądało:

 

Fox 411: Czy sądzisz, że jest Bóg?

 

M.F.: Czy sądzę, że jest Bóg? Mm, (pauza) no tak.

 

Fox411: Zawahałeś się.

 

M.F.: Zawahałem się, bo ja jestem Bogiem.

 

Fox 411: Bo każdy człowiek stworzony jest na obraz Boga.

 

M.F.: Tak, lub Bóg jest stworzony na mój obraz.

 

Fox 411: Grałeś Boga w filmie „Bruce Wszechmogący”. Jakie to było dla ciebie doświadczenie?

 

M.F.: Zawsze wiedziałem, że ktoś przyjdzie do mnie ze scenariuszem, bym zagrał Boga. To jedna z tych rzeczy, sposób, w jaki rozwija się twoja kariera i całe to gadanie o poważnym podejściu [do aktorstwa] etc. etc. miałem więc silne odczucie, że ktoś zamierza zaoferować mi role Boga. Byłem w zupełności gotów, by powiedzieć: „Dzięki, ale nie”, o ile nie była to komedia.

 

A zatem National Geographic chce „zabrać was w podróż” z Morganem Freemanem, ateistą, który wierzy, iż jest bogiem i jeździć po świecie, by patrzeć jak głównie poganie i inni ateiści oddają cześć skałom, drzewom i wszechświatowi. Aha, no tak, a po drodze Biblia i Jezus Chrystus są zredukowani do zaledwie kolejnej drogi z nieskończonej liczby dróg, z których to wszystkie są słuszne dla osób nimi podążających.

 

Powiedział do niego Tomasz: Panie, nie wiemy, dokąd idziesz, jakże więc możemy znać drogę? Jezus mu odpowiedział: Ja jestem drogą, prawdą i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca jak tylko przeze mnie”. (Ewangelia wg św. Jana 14:5-6, UBG)

 

Jaki jest końcowy rezultat oglądania takiego steku bzdur? Ludzie z National Geographic mają nadzieję, że ich atrakcyjny serial charakteryzujący się super wysoką jakością produkcji jest wystarczająco przekonujący, byście zaczęli powątpiewać w „wąską drogę” Biblii.

 

Jezus nie powiedział, że był jedną z wielu dróg. On stwierdził, że jest JEDYNĄ droga do zbawienia i JEDYNĄ drogą do nieba. Mówi również, że ktokolwiek mówiący o jakiejkolwiek innej drodze jest złodziejem i zbójcą. I jak się wam to podoba?

 

Morgan Freeman jest wyśmienitym aktorem, a z uwagi na jego dojrzałość i doświadczenie odznacza się wysokim poziomem wiarygodności i jest sympatyczny. Ludzie mają tendencję, by brać to, o czym on mówi na poważnie. Z tego powodu wybrano właśnie jego, ateistę, do serialu dokumentalnego o Bogu, w którego istnienie on nie wierzy.

 

Wtedy Jezus znowu powiedział do nich: Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam: Ja jestem drzwiami dla owiec. Wszyscy, ilu ich przede mną przyszło, są złodziejami i bandytami, ale owce ich nie słuchały”. (Ewangelia wg św. Jana 10:7-8, UBG)

 

Oto rada dla biblijnie wierzących: zaproście zagubionych ludzi do siebie do domu, by obejrzeć ten serial, a gdy program się skończy, otwórzcie Biblię i pozwólcie im spotkać prawdziwego Boga i mieć szansę na dostąpienie zbawienia. My, którzy jesteśmy zbawieni, jesteśmy wezwani do bycia świadkami. Wykorzystajmy tę wielką możliwość tak, jak tylko się da.

 

Tłumaczył Jacko. Dziekuję w imię Jezusa.

Zaktualizowane: 22 kwietnia 2016 - 14:28

32 komentarze

Dodaj komentarz
  1. http://tradcatknight.blogspot.com/2016/03/mark-of-beast-all-european-newborn.html

   To też planują pod koniec roku.
   Pewnie nie jedno planują właśnie w tym roku.
   2016 na „pewno” będzie pamiętnym rokiem

 1. Najpierw nam wmówili ,ze nauka jest najwazniejsza,jedyny wiarygodny autorytet,a potem dają pseudo- naukowe programy ,by podważać co sie da z Bozej Prawdy.
  Temu słuzy ewidentnie National geographic.
  Mój znajomy,ministrant zaczął przeklinać i wysmiewać Boga po programach NG,zwatpił w istnienie i prawdziwośc Bibli..

  1. Mi bardzo namieszał swego czasu w głowie podobny pseudodokument pt. „Ancient Aliens”. A że kanał NG czy Discovery jest poważany, bo „naukowy” (i dlatego jest poważany) to i doszedłem do wniosku, że teraz, w XXI wieku możemy na nowo zinterpretować mity i Biblię. Takie myślenie doprowadziło mnie do przekonania, że stworzyli nas kosmici. Że dobre jest to, że bierzemy pod uwagę różne perspektywy i mamy otwarty umysł. A to był szczyt naiwności. Za owym serialem z Freemanem stoją myślę te same siły realizujące swoją zwodniczą agendę.

 2. W co wierzyć?

  W co wierzyć dzisiaj, gdy wszystko upada,
  W co wierzyć dzisiaj, kiedy błoto tryska
  Aż do słonecznych promieni ogniska,
  Gdy zwątpień jadem zatruta biesiada?

  W co wierzyć, kiedy światło nam nie błyska,
  Choć mgły już pierzchły? Nikt nie odpowiada.
  Wątpić nam trzeba! Tłumy jęczą: »biada!«
  Patrząc na złudzeń swych dawnych zwaliska.

  Wszystko zbryzgane rozczarowań kałem,
  Za dużo wiemy i za mało razem,
  I każdy woła dziś w zwątpieniu stałem:

  »Gdziem był przed wieki, tam do dziś zostałem,
  »Nędznym robakiem, nie Boga obrazem,
  »Daremną pogoń jest za ideałem!«

  Zenon Przesmycki „Miriam” 1893 Wiedeń

 3. Film 27 min fabularny pokazuje na czym polega demonkracja 1997 Polska
  https://youtu.be/xNvU_tYPyvs

 4. To prawda, te programy są by zasiac zwątpienie.

 5. No nie źle Morgan Freeman uważa że jest bogiem super tylko wie dokąd zmierza?

  1. Freeman osiągnął wielki sukces w Hellywood, podejrzewam więc, że ma konszachty z elitą i prawdopodobnie przyjmując lucyferianizm musiał złożyć krwawą ofiarę z człowieka. Można gdybać, ale jestem zdania, że tak mogło być. To wyjaśniałoby, dlaczego firmuje tak szkodliwy dokument swoją twarzą – jak gdyby chciał pociągnąć jak najwięcej ludzi do miejsca, gdzie zmierza. Myślę, że on wie, co to za miejsce i z myślą o kim Bóg je stworzył.

   1. „prawdopodobnie przyjmując lucyferianizm musiał złożyć krwawą ofiarę z człowieka.”

    coś chyba było w jego rodzinie

    1. O, właśnie! Też mi się coś kojarzy, że jego siostrzenica, czy jakoś tak zmarła w niejasnych okolicznościach…

 6. Najchętniej to bym się odizolował od programów komputera smartfonów muzyki gier i wszelkich teraźniejszych rzeczy w zamian za spełnienie marzenia życiowego i możliwość wyjazdu gdzieś poza miasto gdzie nie ma ulic tylko przyroda i cisza 🙂

 7. Pan Grider zapewne nie ma pojęcia jak nędza materialna ( dla jankesa niewytłumaczalne ) potrafi odciągnąć od Boga… Amerykanie są tak zapatrzeni w siebie i pyszni, iż nie dostrzegają jak tym tak bardzo wzbudzają niechęć u reszty ( nie podzielającego zachwytu nad USA ) świata.

  1. Z resztą rednecy, konfederaci ( mieszkańcy południa ) nie lubią wywyższających się ich zdaniem mieszkańców północy. Mają ich za rozmymłanych słabeuszy, w przeciwieństwie do dziarskich chłopów, za jakich się uważają.

  1. Bóg zesłał na Polaków obłęd łżesolidarnościowy ( za kult maryjny ), tak iż uwierzyli kłamstwu „okrągłostołowemu” w konsekwencji czego pijani szałem zniszczyli swój kraj…

   1. Jakiego ducha przywołał okultysta Katz ( Wojtyła )?
    https://youtu.be/s3mt8atGmQ0

    1. Krk stosuje białą i czarną magię oraz inne praktyki ZAKAZANE SUROWO przez Biblię. I oni mienią się Kościołem Chrystusa. TO ŚWIĄTYNIA DIABŁA! Pokojowi chrześcijanie vs krwiożerczy babilon. WYBIERAJ!

  1. Ja cię kręce. Niewiele czasu mamy 🙁 teraz to naprawde czuję w kosciach, ze mozemy isc w piach 🙁 z drugiej strony spokój. Zamykamy oczy i budzimy się na zmartwychwstaniu, bo dla nas umarli śnią długo lecz gdyby tak spojrzec na to z perspektywy czasu to jest to ułamek sekundy dla ”śniacego” az znów otworzy swe oczy. Inna sprawa jest taka, że rozwala mnie od srodka to co wyczynia rząd. Filmik wszystko mówi co ja tu bede rodził….zdrajcy! Lecz pocieszenie takie że jeszcze za to odpowiedzą i tego jestesmy przeciez pewni! 🙂 buziaki

 8. Przegląd sytuacji ogólnej w Polsce krajowej i emigracyjnej wśród ludzi na dziś:
  młodzi-zafascynowani Bibersteinami i innymi wykwitami babilońskiej popkultury,
  średni-gonią za pieniędzmi, by kupować całkowicie zbędne im rzeczy, by zaimponować tym, których nie lubią,
  starsi-otumanieni kościołem rzymskim lub polityką,
  Ogółem nie napawa to wszystko optymizmem…

 9. kiedyś już był na NG czy może Discovery program popularnonaukowy z Freemanem, opowiadał m.in. o wszechświecie, rzeczywistości itp. Miałem może z 18-19 lat, choc interesowałem się zawsze tymi tematami brzydził mnie ten program. Jednocześnie był antynaukowy i antychrześcijański, kompletny syf, pranie mózgu dorosłym i młodym widzom. Niezły aktor, choć ktos kto mami masy to raczej manipulant!!!

  1. Masz stuprocentową rację. Jedynym celem tego typu programów (no może jeszcze poza oddaniem czci szatanowi) jest takie skonfundowanie oglądającego, by miał taki mętlik w głowie, że jedyną konkluzją, jaka pozostanie to ta, iż w postmodernizmie brak wartości rzeczywiście jest wartością, a prawda jest tym, co za nią znamy i nawet przy dobrych chęciach nie sposób udowodnić istnienia Boga. Choć to wszystko wierutne bzdury, to poznanie prawdy na masową skalę wzrasta dopiero teraz. Zaraz, chyba kiedyś czytałem, co się wydarzy wkrótce potem, gdy wzrośnie poznanie…

   1. * miało być: prawda jest tym, „za co ją uznajemy”.

    No i jeszcze dochodzi desensytyzacja, czyli odwrażliwianie. Wystarczy rozejrzeć się, popatrzeć na znajomych z pracy chociażby. Ilu z nich z przejęciem by to z Morganem Freemanem oglądało. A prawdy biblijnej nie słucha nikt, bo seriale te wbijają ci do głowy, że ten co twierdzi, że jest tylko jedna droga do Boga jest „nietolerancyjny” i nikt normalny by się z nim nie zgodził. No, ale to też trzeba sobie zdawać sprawę, że większość nie ma racji…

 10. dwa dni temu przerzucając kanały w tv trafiłem właśnie na ten program, oglądałem go dosłownie 3 minuty po czym z „niesmakiem” przełączyłem na inny kanał, w odcinku który miałem okazję zobaczyć naukowiec i pan freeman chcieli udowodnić że Apokalipsa wpisana jest w naszą podświadomość czy też geny.. nie wiem jaki był wynik bo 3 minuty to i tak było wystarczająco za dużo na takie głupoty. Dużo bardziej wolałbym program typu „Archeologia wg. Biblii” lub ogólnie o starożytnym Izraelu, szczerze i uczciwie.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish