Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Film „Młody mesjasz” w kinach od 6 maja.

mlodymesjasz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Młody Mesjasz”, który trafi na ekrany kin 6 maja, to skierowana do całej rodziny opowieść o niezwykłych wydarzeniach w życiu młodego Jezusa. To pierwszy film o dorastaniu Jezusa, który pokazuje moment, gdy zdał sobie sprawę, że jest inny niż reszta dzieci. Wyjątkowa perspektywa, z jaką nie zmierzyli się do tej pory żadni twórcy, sprawia, że widz ogląda szalenie elektryzujący i inspirujący obraz, a wraz z wyjątkowymi bohaterami opowieści być może po raz pierwszy w życiu stawia sobie ważne pytania. Jakim dzieckiem był Jezus? Czy chorował, bawił się i śmiał jak każdy inny chłopiec? Kiedy i jak odkrył, że jest Synem Boga? Jak dojrzewali do tej myśli Józef i Maryja? Jak żyła i jak radziła sobie z tą tajemnicą najbardziej wyjątkowa rodzina w dziejach świata? Czy mieli wątpliwości? Kto z najbliższych wiedział, kto się domyślał, a kto nie wierzył?

Twórcy ekranizacji we współpracy z biblistami przez wiele lat szczegółowo dopracowywali scenariusz.”

http://film.wp.pl/id,158619,title,Mlody-Mesjasz-Hollywood-nie-chcialo-dac-pieniedzy-na-ten-film-Zobacz-dlaczego,wiadomosc.html?ticaid=116de7

 

Będzie to pierwszy film o Jezusie, którego źródłem nie będzie Biblia, ponieważ w Biblii mamy lukę do 30 roku życia Jezusa.

Jak dla mnie brzmi podejrzanie i wydaję mi się, iż wiem w jakim celu zostanie wypuszczony.

Zresztą ostatnio po długiej passie zalewają nas filmami biblijnymi.

Pójść do kina pójdę, aby zrecenzować.

Póki co trailer:

 

https://www.youtube.com/watch?v=UGzns9_KaWg

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 21 kwietnia 2016 - 08:31

24 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Chodzi o ukazanie Jezusa, jako zwykłego brzdąca, o nacisk na to że był człowiekiem. To są próby zaszczepiania w świadomości ludzi przekonania, że to był człowiek, a nie Syn Boży. Nie może być to zrobione brutalnie, tak od razu, więc zrobią to tak jak się gotuje żabę.

  1. No właśnie jestem ciekaw. Biorę pod uwagę 2 wersje:

   1. Ludzki Jezus.
   2. Z cudami i jak w jakiejs ewangelii poza kanonem bawiący się swoją mocą na zwierzętach (ponoć dla zabawy ptaki uśmiercał). Nie pamiętam gdzie to było. Na forum pisaliśmy o tym.

   1. i oczywiście długie włoski od małego miał:D

   2. Właśnie, właśnie. Od razu pomyślałam o tej ewangelii poza kanonem opisującej rzekome dzieciństwo Jezusa (uśmiercanie ptaków, czego potem żałował etc). Nie była to jakaś gnostyczna ewangelia przypadkiem?

    Dla mnie też jest to podejrzane.

   3. czy ożywiał? Koran mówi, że tworzył ptaki z błota i dawał im życie 🙂

    1. apokryficzne ewangelie to samo, bzdura i bałwochwalstwo, kuglarstwo.

 2. No cóż…poczekamy zobaczymy…jak dotąd spotkałem się z wieloma ekranizacjami opowiadającymi o dorastaniu Jezusa i jego dzieciństwie więc słowa : ,,To pierwszy film o dorastaniu Jezusa…” są błędne i jak sądzę propagują prawdziwą i niepodważalną wizję małego zbawcy tylko dla tego, że wspomożycielami byli zapewne przedstawiciele KRK dlatego w kanwie tych wszystkich ostatnich wydarzeń co by nie powstało i jak by nie pokazywali naszego zbawcy sprawa jest jasna :
  -Ludzie szatana chcą zdyskredytować Jezusa Chrystusa, Słowo, które ciałem się stało.

  Widziałem też ekranizację gdzie młody Jezus Chrystus jest pouczany przez Maryję jak być zbawcą i to ona uczyła go drogi prawa i miłości. Jest taka mistrzynią mesjańską. No ale mniejsza o to.

 3. Przeczytałam nagłówek i [rzez myśl mi przeszło, że będzie to kolejny atak przeciwko chrześcijaństwu. Przedstawią Jezusa jako zwykłego chłopca, albo na podstawie apokryfów jako rozchwianego emocjonalnie, wybuchowego chłopca parającego się czarną magią…

 4. Zdzisław 《matiks348》

  Ludzie poprostu nie chcą wierzyć że Jezus jest Bogiem wolą Go traktować niższowo.

 5. Mnie odrzucają takie filmy,podobnie jak Agnieszka myślę,że mają jeden cel.
  Pokazać naszego Pana,jako zwykłego człowieka.Coś ostatnimi czasami złemu bardzo zależy,aby odebrać Boskość Jezusowi Chrystusowi.
  Mam też takie wrażenie,że film szykuje podłoże pod kolejne zwiedzenia.
  Gdyby Ojciec chciał,aby było opisane dzieciństwo Pana Jezusa,sam zrobił by to.A tak jak chcą pokazać,to twórcy filmu wzbudza podejrzenia w jaki celu,zresztą widzimy co się wyprawia

  1. Zgadzam się. Gdyby dzieciństwo Jezusa było istotne znalazłoby się w Biblii.

  2. to może być film pod judaistów, pokazujący Jezusa młodego jako prawdziwego żyda ale takeigo „lekko” zagubionego

 6. To nie na temat, ale wklejam ciekawy link. Uważajcie rodzice, jakie bajki oglądają Wasze dzieci :

  http://tajemnice.robertbrzoza.pl/nwo/wodogrzmoty-male-uwaga-na-satanistyczne-tresci/

  1. Ostatnio, nawet chyba to było wczoraj, z ciekawości obejrzałam tę kreskówkę. Symbolika masońska aż razi w oczy, ciężko się ogląda, a wręcz odrzuca. Oczywiście Wodogrzmoty nie są jedyną taką produkcją, bo jest ich mnóstwo.

 7. „Ja świadczę każdemu, kto słucha słów proroctwa tej księgi: jeśliby ktoś do nich cokolwiek DOŁOŻYŁ, Bóg mu dołoży plag zapisanych w tej księdze…” Obj 22
  Nawet wierna ekranizacja na podstawie Pisma jest ryzykowna, a co dopiero dopisywanie brakujących treści na podstawie domysłów…
  Ostatnio zastanawiałem się jak bardzo ryzykowna jest praca aktora (z tego co pamiętam JP2 miał zalążki takowej kariery). Scenariusze wymagają zagrania różnych scen, które często bywają wyzwaniem. Ludzie muszą udawać i grać normalne zachowania. Często są to sceny miłosne, przekraczające granicę… Abstrahuję już od tego jak niewiele wartościowych obrazów można dzisiaj zobaczyć… jest to zawód wysokiego ryzyka.
  PS.
  Kiedy próbuję dodać komentarz przez profil Google, wyskakuje mi błąd 🙂
  „WordPress Social Login is not properly configured.
  Google requires your application credentials.”
  Co muszę zrobić ? 😀

 8. Człowiek jest stworzony na podobieństwo Boga, ale nie jest Bogiem, jak próbują i będą próbować Wam wmówić. Filmu oczywiście jeszcze nie widziałem, ale można się domyślać co będą chcieli nam przekazać.

  Jeśli człowiek byłby Bogiem to by nie upadał, a życie jest tak skonstruowane, że poprzez grzechy nie raz upadamy. Wiele osób żyje w tragedii, nie potrafi się podnieść i jak trwoga to oczywiście do Boga… Tyle w temacie. Napisałem to prostym językiem i wypada się jedynie modlić za tych, którzy nie rozumieją tego prostego przykładu i otwierają furtkę demonom poprzez trzecie oko, alkohol, czy inne nałogi…

 9. Arkadiusz Łódź

  Nie ma co się dziwić takich filmów będzie więcej i jeszcze więcej. Muszą ośmieszyć Jezusa i jeszcze bardziej go ludzią obrzydzić.
  Przecież musi tak się stać… pisma to przewidują i nie ma to co nas dziwić. Bo za nim będzie koniec będzie odstępstwo.

  Nie zdziwię się jak kolejny film będzie o Jezusie, który czasem uzdrawiał,nauczał i lubił chodzić na imprezy ,a jego dziewczyną była Maria Magdalena z którą miał kilkoro dzieci.

  1. ano tak, jak nie będziemy myśleć jak większość to wywołamy zgorszenie, bo przecież nie jesteśmy tacy „otwarci”, nowocześni i kreatywni 🙂

 10. słuchajcie, nie widzieliście tego filmu, dajcie szansę zanim ocenicie.

 11. Fakt nie wiedzieliśmy ale to jest świat więc możemy się domyślać jak go przedstawią. Zazwyczaj w filmach gra go aktor w taki sposób że albo wygląda jak obłąkany albo jakby opowiadał niestworzone baśnie dla dzieci. Szukałem ostatnio w filmach o Jezusie momentów kiedy jest przedstawiana jego radość życia , pogoda ducha…zwykły uśmiech itp.. i co…. i nic
  Robi to bardzo sporadycznie a jak już to robi to tak jakoś że ja bym to lepiej zagrał. A przecież był szczęśliwą osobą która w każdym dogodnym momencie okazywała miłość do innych.. I uważam że z tym filmem może być bardzo podobnie.
  Jak na razie z biblijnych filmów podobał mi się nowy Mojżesz ( prócz sceny z nawiedzającym go dzieckiem ) aktorzy dobrze zagrali.

  1. Ewangelia Jana Visual Bible też jest piękna

 12. Czy doczekamy się recenzji Młodego Mesjasza? Jestem nad wyraz tego ciekaw!

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish