Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Biblia instruktażem.

biblia

 

 

Zaktualizowane: 18 kwietnia 2016 - 22:36

29 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Piotr, może byś wziął na ruszt temat tak nośny jak poprzednio jutuberzy? Chociaż szkoda mnie twoich nerwów na takie akcje.

 2. Biblia Księga w której Słowo pochodzi od Boga 🙂

  1. Tak jest, dlatego pewnie byli i tacy, którzy nauczyli się Biblii na pamięć:

   „Słowa PANA to słowa czyste jak srebro wypróbowane w ziemnym tyglu, siedmiokrotnie oczyszczone” (Księga Kaznodziei Salomona 12:6).

   1. Biblię na pamięć te wszystkie księgi i listy nie na moją głowę 🙂

 3. Już się zaczęło przygnębienie i opresje demoniczne. Jezus Król królów i Pan panów.

  1. W imieniu Jezusa Chrystusa i w Twoim Świętym Duchu pokornie proszę Cię PANIE o szczególną łaskę dla naszego brata teraz, gdy stał się członkiem kościoła Boga Ojca. Niech tak się stanie. Amen.

 4. Dopiero co o tym myślałem leżąc już i tak mnie tkneło ażeby wejść jeszcze na detektywa, a tu proszę 🙂 🙂

  Basic
  Instructions
  Before
  Leaving
  Earth

  1. nie wiem czy ktoś tutaj gustuje w rapie, mimo wszystko zostawię to tu 😀

   https://www.youtube.com/watch?v=NKpIkOXgAmg

   kilka lat temu waśnie z tego utworu dowiedziałam się, że wizerunek Jezusa Chrystusa jaki znamy to Cesare Borgia

 5. Okiem anglisty – dobry przekład, Detektywie :-8 Treść powyższego memu jest rozwinięciem angielskiego skrótowca od ang. odpowiednika Biblii. Mamy więc „B.I.B.L.E.” – „Basic Information/Instruction Before Leaving Earth” 😀

 6. Ludzie uważają Biblię za bajki, jednakże jej spełniające się proroctwa temu przeczą. Dziwne nie?

  1. Coraz bardziej dochodzę do wniosku, że nasze przekonywanie, uświadamianie niewiele jest warte wobec muru, a wręcz fortecy, którą śpiący i zwiedzeni budują wokół swojego serca. I nie ma w nim już miejsca na nikogo innego.

   1. ale Jacku przypomnij sobie prosze świadectwo, o ktorym mowil Robert na zjezdzie. Dziadek czekał chyba 5 lat na nawrocenie wnuka 🙂

    1. Wychodzi moja nie-cierpliwość 😉

 7. Ludzie zwiedzeni babilońskim mirażem, chcą mieć tu i teraz. a nie potem. Coraz częściej pojawia się u nich zwątpienie we wszelaką prawdę i sprawiedliwość. Widząc panoszące się dowolnego rodzaju bezprawie, uchodzące bez kary, sami stają się nieprawi, spostrzegając, iż to opłacalne, a nie kosztowne. Panoszy się i pogłębia w ludzkich sercach chaos i degrengolada. Oby Bóg Ojciec za pośrednictwem Jezusa Chrystusa Wysłuchał naszych modlitw i Przerwał to błędne koło.

  1. współczesne bałwochwalstwo = kult ciała, pieniądza, władzy, intelektu

 8. Coś optymistycznego. Dobra nawet i ta garstka nawróconych dzięki tej witrynie i podobnym niż by ci ludzie mieli być potępieni. Całej ludzkości nie zbawimy, ale możemy zawsze trochę uratować. Niech będzie pochwalony Pan nasz Jezus Chrystus.

 9. ” Nie powinno się samemu układać prawd wiary. Od tego jest Magisterium Kościoła. Wyprawy krzyżowe to była wojna obronna, Inkwizycja walczyła o ład społeczny. Z nazistami nie współpracowało papiestwo. Oczywiście trzeba pamiętać o badaniu Pisma, lecz trzeba wierzyć w to co Kościół podaje, bo potwierdza to 2000 lat. Życzę nawrócenia na katolicyzm. Z Bogiem.”

  Coś takiego mi napisał pewien człowiek bo dość długiej dyskusji (w której chyba nawet nie czytał co piszę, bo ja pisałem jedno a on wciąż to samo)
  Skoro dla niektórych inkwizycja walczyła o ład społeczny, to ja już na prawdę nie wiem czego potrzeba, by ludzie zobaczyli fakty ;/ Ledwo się powstrzymuje przed wypowiedzeniem przekleństw, które cisną się na usta.

  1. Ogólnie nazywanie ładem społecznym czegokolwiek co ma miejsce na Ziemi jest zniewagą Boga. Biblia wobec wszelkich starań ludzkich o ład społeczny jest jednoznacznie krytyczna, a także przepowiada porażkę elit jako finał tych zmagań. Wolą Boga jest Jego królowanie nad swoim ludem.
   Dla katolików jednak szefem ładu społecznego jest papież i nie przeszkadza im sadyzm inkwizytorów. Wszak cel uświęca środki. Wystarczy te środki pokropić święconą wodą i stosy z heretykami mogą płonąć.
   Babilon musi runąć. Jak ludziska nie będą mieć papieża, purpuratów i ociekających zdobieniami świątyń czyli złotego cielca to może w końcu zobaczą kłamstwo tego systemu.

  2. Moim zdaniem nie da się przekonać,żadnego katolika,jeśli Bóg go prędzej nie pociągnie do siebie.
   Oni są głusi,ślepi na prawdę i można godzinami debatować bez żadnych rezultatów.
   Ci,którzy troszkę zaczynają cokolwiek dostrzegać,boją się reakcji rodziny,przyjaciół,znajomych,że mogli by odejść z zaklętego kręgu Krk.
   Mnie już teraz nawet nie denerwuje takie zachowanie katolików,żal mi ich bardzo,modlę się o nich.
   Proszę naszego Pana,aby otworzył ich oczy,żeby nawrócili się całym sercem i przyszli chwalić i wielbić Boga Żywego.

   1. opisywałem wielokrotnie moją historię z Wisły w 2008 roku. Myślę że że modlił się o mnie ten protestant.
    Ja czasem modle sie o przypadkowych ludzi. W ten sposób chyba to działa, lub m.in. w ten

 10. Kościół rzymski w Polsce skutecznie obrzydził wielu wiarę w Chrystusa. „Dzięki” niemu mają nas wierzących za nawiedzonych, których kojarzą ze sfiksowanymi babciami kościółkowymi.

 11. Ja nie wiem po co jest tyle tych różnych kościołów i różnych denominacji skoro mamy Biblię Słowo od Boga.

 12. Współczesny Polak prędzej pójdzie do wróżki niż sięgnie po Biblię. To są efekty babilońskiej indoktrynacji medialno/szkolno/kościołowej by znieczulić na i obrzydzić Bożą prawdę.

  1. Ilu z nas ma odwagę PUBLICZNIE ( nie w internecie ) mówić prawdę ewandeliczną/biblijną i jej bronić? No bo co ludzie powiedzą…

   1. EwanGeliczną prawdę głoszą i bronią tylko mający Ducha Świętego wybrańcy Boga. Jest to wielki zaszczyt, ale jeszcze większa odpowiedzialność, aby nie namącić ludziom w głowach.

    1. Mamy rozjaśniać i objaśniać Chrystusową prawdę oraz demaskować babilon, a nie zaciemniać i mącić oraz ukrywać Bożą prawdę.

     1. Pozytywnym chrześcijańskim przykładem zarażać innych. Zero wywyższania się czy pychy. To nas musi odróżniać od babilonu światowego.

 13. Nie na temat. Ten cały Gang Albanii powinien być skazany na ciężkie roboty za takie mieszanie w głowach młodym ludziom. Muszą mieć niezłe chody u złego, iż tak im się dobrze powodzi.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish