Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

A w owych czasach byli na ziemi giganci.

Świat zaprzecza istnieniu Boga, kiedy fakty, badania archeologiczne mówią zupełnie coś innego.

 

(4) A w owych czasach byli na ziemi giganci; a także później, gdy synowie Boga zbliżali się do córek człowieczych, te im rodziły. Byli to więc owi mocarze, mający sławę w owych dawnych czasach. ”

Ks. Rodzaju 6:4,

gigantaczaszka

 

 

„Albowiem mocarz ich nie zginął z ręki młodzieńców, ani nie uderzyli na niego synowie tytanów, ani nie napadli na niego olbrzymi giganci, ale Judyta, córka Merariego, obezwładniła go pięknością swojego oblicza.”
Ks. Judyty16.6

 

giganci

 

 

Dziś dopiero zrozumiałem, że nie było chyba kobiet gigantów. Co Wy na to?

giganci3

 

 

Zaktualizowane: 14 kwietnia 2016 - 11:09

23 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Piotr, traktujesz apokryfy ( część, nie wszystkie ) jako księgi pomocnicze do podstawowego kanonu? Jeśli dobrze zrozumiałem z lektury komentarzy. Ps. Szkielety tych szkaradztw jeszcze bardziej uwiarygodniają i potwierdzają Biblię.

  1. tak dokładnie traktuje jako artykuły, materiały pomocnicze 🙂

 2. Niesamowicie ciekawy temat… Od razu rzucam w takim razie pytanie: o ile ja też nie kojarzę, by były w Biblii kobiety takie jak w pytaniu Piotra opisane, natomiast co sądzicie o tej teorii, że ludzie naprawdę wysokiego wzrostu, w tym kobiety, mają geny, czy generalnie coś wspólnego z potomstwem upadłych aniołów?

  A i mieliśmy np. nieżyjącą już koszykarkę Małgorzatę Dydek – o ile pamiętam 218 cm wzrostu. Może Biblia akurat nie wspomina o gigantach płci żeńskiej?

  1. w Księdze bodajże kronik jest mowa o 6 palczastych gigantach, czy dzieciach gigantów. Nie pamiętam. Wiele gwiazd ma taką ilość palców.

   1. 6 palcy jest spowodowane przez mutacje genow i spotykane przy chorobach takich jak np zespol dawna.

    1. może tak, ale w Biblii jest mowa o takich ludziach.

     1. A najwyższy człowiek świata miał 2,72 m to w takim razie ile mogli mierzyć giganci?

      1. Coś mi się kojarzy, że w przeliczeniu na nasze jednostki Goliat miał około 3 m wzrostu.

       1. 3 m wzrostu 😉 to strasznie dużo 🙂 ja wolę swoje rozmiary 😀

   2. Goliat miał 6 palców. A ostatnio na RobertBrzoza znalazłem arta

    https://tajemnice.robertbrzoza.pl/nwo/wodogrzmoty-male-uwaga-na-satanistyczne-tresci/

    Tam dłoń w kręgu też ma 6 palcy…przypadek, błąd rysownika?

  2. Spokojna głowa. Jest wielu ( niestety ) ludzi normalnego wzrostu z którymi jest coś nie halo. Ja tam nie lubię wysokich patyków ( chudzielców ). Nie chcę być być złośliwy, ale moim zdaniem są obleśni i odpychający tzn. ich ciała, bo z charakteru mogą być naprawdę spoko i równymi ludźmi.

   1. Wspaniała Chrześcijańska postawa, Panu Jezusowi na pewno ,,wysocy patykowaci ” przeszkadzają. 😉

    1. Mam taki dosadny styl. Jak kogoś uraziłem to przepraszam. Nie było to moim zamiarem.

     1. Jako osobnik ponadprzeciętnie wysoki oświadczam, że nie poczułem się ani trochę urażony 😀 Z tym, że ja cenię sobie dosadny, a melancholijny wydźwięk detmoldowych komentarzy 😉

 3. Kiedyś mój wybranek wypalił, że może to giganci zbudowali piramidy. Miałoby to jakikolwiek sens? pozdrawiam 🙂

  1. Spotkałem się z teorią, że bloki umieszczano na swoim miejscu przy pomocy zjawiska typu lewitacja magnetyczna, które wywoływano rzekomo przy pomocy fal dźwiękowych. Hmm, ciekawe na pewno, ale czy to prawda to inna kwestia.

 4. Swoją drogą świat przedpotopowy wydaje mi się fascynujący i niejednokrotnie rozmyślałem sobie, marzyłem jak by to było móc na własne oczy ujrzeć, jak wtedy było. Jak wyglądała cywilizacja sprzed czasów Noego. Wspaniale by było, gdyby podczas tysiącletniego Królestwa Bożego wiedza ta była dla jego obywateli dostępna- w sensie żeby móc zobaczyć tamten świat i inne rzeczy, które były przed nami zatajane na przestrzeni tysiącleci, albo o których po prostu nie wiemy. Chciałoby się poznać te tajemnice 😉

  1. nie ma nic ukrytego, co by nie miało wyjśc na jaw, spokojnie 🙂

   1. A właśnie, bo jak doskonale wiemy na razie instytucje archeologiczne ukrywają szkielety jak na tych zdjęciach i przedstawiają fałszywą historię. Ta pajęczyna kłamstw zostanie rozerwana i wtedy się przekonamy, jak było naprawdę.

 5. Naklepałem się jak głupi i przypadkiem zamknąłem swój pierwszy komentarz bez wysłania go 🙁 Skrótowo zatem. Owszem giganci żyli i nie ma co temu wątpić są zaś siły które ten fakt będą ukrywać bo w prosty sposób obala to teorię ewolucji. Ludzie żyjący przed potopem sami w sobie mieli konkretne wymiary a wpływało na to otoczenie w jakim żyli wręcz „szklarniowe” oraz pokarm jaki spożywali czysty nieskażony i wegański! Dla ludzi słusznych rozmiarów gigantem musiał być ktoś wręcz naprawdę olbrzymi tak z lekka licząc 10 metrowy osobnik 🙂 Nie pamiętam juz gdzie ale słyszałem o odnalezionej kości udowej człowieka mierzącej 2m i to samo udko było 😉 Co więcej tzw. dinozaury to nic innego jak zwykłe gady, żyjące w perfekcyjnym środowisku i rosnące jak na drożdżach a gady rosną aż do śmierci. Niestety okazuje się, że z tego świata jedynym czystym genetycznie człowiekiem okazał się Noe wraz z rodziną. Tylko 8 osób!! Pomyślmy zatem jak świat był splugawiony skoro tylko ta ósemka ocalała. Wody wytrysnęły z otchłani ziemi i otworzyły się upusty niebios co za tym idzie szklarniowe warunki bytowania zniknęły raz na zawsze. Czytając dzisiaj psalm 148 zaintrygowało mnie jeden szczególny fragment:”Chwalcie go, najwyższe niebiosa I wody nad niebiosami!” Ha czyli wciąż istnieją „wody nad niebiosami” Jeśli te najwyższe niebiosa to granica wszechświata i jeśli nad nią jest jakaś wodna powłoka to to jest po prostu piękne!! Piękne i pokazujące jak nasze gdybanie o kosmosie, które buńczucznie nazywamy „nauką” jest nic nie warte 🙂 Pozdrawiam Was wszystkich Serdecznie Bracia i Siostry! Wasz brat młodszy marnotrawny…

 6. Motyw gigantów jest powszechny, pamiętacie np klip promujący Polskę „Poland where unbelievable happen”,
  a tutaj coś z nowosci – https://www.youtube.com/watch?v=_zDZYrIUgKE – jest tam black goo – ta czarna substancja, jest mowa o powstającym legionie z otchłani i powstanie giganta z otchłani

 7. Na stare dzieje można patrzeć w sposób prześmiewczy a można bardziej okiem analityka. Jeśli czytamy o potopie i gigantach to wydaje się to zabawne jak bajki, ale jeśli przeczytamy zestawienie starych legend o potopie to okazuje się że wszystkie opisują coś co było. Oto przykład takiego zestawienia gdzie się oczy otwierają. http://potop.d500.pl/baza-wiedzy/potop-w-roznych-kulturach/#
  Biblia mówi prawdę, a tam jest napisane że giganci byli przed potopem a nawet i po potopie bo Dawid walczył z gigantem Goliatem

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish