Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Logika feministek.

logikakobiet

 

 

 

Zaktualizowane: 13 kwietnia 2016 - 13:40

64 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Te kobiety dały sobie wpoić, że Biblia to „średniowiecze”, zacofanie, mizoginia itp. i nigdy nie podjęły świadomego wysiłku polegającego nawet na pobieżnym postudiowaniu Słowa, Nowego Testamentu.

   Te z rodzaju „intelektualistek”, czy tam „humanistek” w swojej pysze albo uznały, że wzięcie Biblii do ręki stanowiłoby swego rodzaju ujmę, albo też nic z niej nie zrozumiały, czy też doszły do opacznych wniosków, bo nie czytały jej w Duchu Świętym, zazwyczaj jednocześnie będąc wielce uprzedzonymi względem jej treści.

   Bóg tego świata, czyli szatan je zaślepił i dla takich „intelektualistek” nieprzebrane Boże mądrości to stek anachronicznych bzdur. Buta i systemowa indoktrynacja wyprodukowały takie osoby. To smutny znak czasów ostatecznych.

 1. Ahaha, logika feministek, co oksymoron! 😀 … Jak łatwo obnażyć głupotę feminizmu. A i tak tyle kobiet daje się na to nabierać jak (mały żarcik) facet przechodzący obok koparki.

 2. Żałosne marionetki Lucyfera. Jak każdy zwiedziony/-a. Trzeba się za nie modlić by mogli/-ły na oczy przejrzeć.

 3. Tym paniom trzeba po pierwsze współczuć,a po drugie modlić się za nie,modlić…

 4. Nie mam nic do kobiet bo lubię je 🙂 ale te feministki mogły by się ogarnąć i zacząć czytać Biblię. A najlepiej jakby przyszły do Jezusa.

 5. To są baby, a nie kobiety. Tak jak są tchórzliwi faceci, jak i dzielni mężczyźni.

 6. Aha, nie zapominajmy, iż „feminazizm”, podobnie jak nazizm, socjalizm, czy komunizm jest wymysłem żydomasońskim.

 7. Nooo beka z feministek hahahaha. Wiecie czemu feministki nie gola jednej nogi , bo wyobrazaja sobie ze spia z mezczyzna 🙂 .

 8. Chroń nas Boże przed takimi ludźmi!

  1. Na studiach byłem przez nie otoczony- studentki i kadra były dogłębnie spaczone przez tę chorą ideologię. No i oczywiście analiza tekstów myśli feministycznej na zajęciach z kultury amerykańskiej była obligatoryjna.

   Wtedy nie rozumiałem problemu, bo myślałem, że to tylko taka fanaberia i kolejna teoria z sufitu stworzona przez indywidua z nadmiarem wolnego czasu. A problem z tą szatańską ideologią jest wielki, bo ma ona za zadanie zniszczyć biblijny patriarchat.

   1. Ale płodzisz dzisiaj : ) A jak tam Kosik cos nie ma tu Twej zony ostatnio..

    1. Nie ma żony, to i Kosik nie ma 😉 ale tu zagląda 🙂

 9. Ja w swojej klasie mam dużą styczność z feminizmem.

 10. Kobiety nie są ani diabłami, ani aniołami. Czym są? Takiej mądrości ja nie posiadłem 😉

 11. Czy jesteśmy jeszcze Bożymi ludźmi czy już tylko otumanionymi konsumentami babilońskiego syfu wszelakiego rodzaju? Odpowiedz sobie sam/-a.

  1. Zdecydowana większość bardzo pragnie być spalona w ogniu nieugaszonym. Demoniczna perwersja i obłęd. Odrzucenie miłości Boga=
   padnięcie w okowy/odmęty szaleństwa, które wszystko i wszystkich niszczy.

 12. W stosunku do kobiet muzułmanie mają lepszy system niż my. Kobiety trzeba trzymać krótko i już nie raz w historii zostało to udowodnione …

  1. Krotko to trzeba trzymac niewierne. Chrześcijanki nie sa takie a przynajmniej tak mi sie wydaje, bo oddały zycie Jezusowi i nie chcą ” grac”

   1. Krótko trzymać niewierne?! Co ja czytam?! Weźcie się zastanówcie, co wypisujecie… ?

    1. No krotko: dd cos w tym stylu: ” bo cie zaraz Biblią postrasze”

     1. Oczywiscie kochajmy nieprzyjaciol. Spokojnie Jaca; ) moze zle mi sie napisało. Moje zycie teraz to jakas farsa i stad moje majaczenie.

   2. Chrześcijanki nie są takie? to twoje pobożne życzenie czy rzeczywistość? bo ja zbytnio nie widzę różnicy tj. jeśli chodzi o dążenie do dominacji no może tylko w tym że poganki nie udają.

    1. Kobiety nie chcą dominować, one mogą całe życie próbować, ale w głębi serca chcą faceta, który sobie nie da w kaszę smuchać. Jeśli dasz się zdominować straci do Ciebie szacunek należny głowie rodziny.

  2. Nie zgadzam się z tym że kobiety trzeba trzymać krótko to jest totalna bzdura.

   1. No chrześcijańskie kobiety to są pożądne kobiety oddane Bogu i nie wyobrażam sobie by tak je traktować „krótko” to jest bezsens.

  3. Kobiety pociągają mężczyźni pracowici, od których bije siła i trochę szorstkość, ale z dobrym sercem, oczywiście są wyjątki od tej reguły, lecz zdecydowana większość pragnie męskiego faceta z decydującym zdaniem w sprawach rodziny. Ciężko teraz o takiego mężczyznę z wiadomych przyczyn. Często faceci są zniewieściali lub odwrotnie, chamscy i bez szacunku do kobiet.

   1. Na szacunek trzeba sobie bardzo ciężko zapracować, a stracić go bardzo łatwo i trudno odzyskać. Im kobieta mniej emocjonalnie ( nie mylić z uczuciowo ) podchodzi do życia, tym jest bardziej wartościowym człowiekiem. Wiele zależy od prawidłowej relacji z ojcem, na podstawie której krystalizuje sobie wizerunek mężczyzny, na podstawie którego szuka chłopa.

    1. Kobieta nie może dominować, to nienaturalne. Jest hormonozależna 😉 Zbyt emocjonalne jesteśmy i zmienne. Faceci są bardziej stali i praktyczni. Bóg to dokonale rozłożył. Jestem za to sceptyczna do Twojej tezy z ostatniego zdanie, z tym szukaniem na podstawie ojca. Zresztą jesteśmy pokręconym pokoleniem.

     1. Excuse-moi! O tej porze robię straszne literówki.

     2. Niezła seria komentarzy NNrozumiem, a najciekawszy pierwszy. He… poważnie miło przeczytać jacy mężczyźni was pociągają 😉

     3. To prawda fajnie jest przeczytać jacy mężczyźni przyciągają kobiety 🙂

     4. Z calym szacunkiem NNierozumiem ale wolałbym przeczytac tutaj zdanie np Magduli, Magdaleny, Ewy itd… bo nie jestes dla mnie w pelni wiarygodna na tle Chrzescijanskim.

      1. Mati, a gdzie empatia, kultura?
       Czy chciałbyś abym np ja czy ktokolwiek inny napisał: Mati z całym szacunkiem, ale wolabym, żeby wypowiedział sie matiks, detmold, guzzik.

       1. Empatia jest takim nowomodnym określeniem kojarzącym mnie się z jogurtem. WSPÓŁODCZUWANIE brzmi dla mnie lepiej. Ps. Piotr, czy mógłbyś troszeczkę powściągać zapędzanie się w samozachwycie naszych sióstr w Chrystusie? oczywiście nie wolno tolerować, ani akceptować chamstwa obydwu płci. Żeby nie było.

       2. Usprawiedliwianie swoich wad w myśl zasady mężczyźni be, a my kobiety cacy. Tak na prawdę ani kobiety , ani mężczyźni nie są bez winy i swoje za uszami mają. Proszę tylko o w miarę obiektywne odnoszenie się do obojga płci, a nie dawanie forów jakiejkolwiek ze stron. Pozdrawiam. Z Bogiem.

        1. nnierozumiem raczej nie przekroczyla tej delikatnej granicy

       3. Detmold, bycie zadowolonym ze swego życia (co pisałam w zupełnie innym wątku), a wpadanie w samozachwyt to dwie różne rzeczy. Pisałam, że dziękuję Bogu za to co mam. Często na blogu pojawiają się teksty o kobietach, które niszczą mężczyzn, więc nie zauważyłam żeby admin dawał pierwszeństwo jakiejkolwiek płci. Nie jestem feministką, to chyba widać po komentarzach powyżej?

     5. Jasne. Twoja wola. Może się odezwą inne dziewczyny jak to wygląda z ich punktu widzenia.

       1. Mati oraz detmold odnoszę wrażenie , że nie do końca zrozumieliście co miała na myśli NNrozumiem. Przeczytajcie może jeszcze raz uważnie co napisała naszs siostra 🙂
        Tak obiektywnie -nie dostrzegłam w jej komentarzach absolutnie nic z „usprawiedliwiania swoich wad” lub z „samozachwytu” detmold 🙂

        Mati -Piotrek wielokrotnie zamieszczał wpisy na temat kobiet, które niszczą kobiety (chyba nawet więcej było tych o „niedobrych kobietach” niż o „niedobrych mężczyznach”) 🙂

        NNrozumiem – podzielam Twoje zdanie 🙂

       2. Przepraszam – miało być oczywiście :… wpisy na temat kobiet, które niszczą mężczyzn…

        🙂

       1. A ja się zgadzam z adminem bo tak jest 🙂

      1. NNrozumiem, ja podzielam Twoje zdanie 🙂

       1. Jedynie z czym się nie zgadzam to z feminizmem ale NNrozumiem dobrze mówi wiec nie wiem w czym jest problem.

   2. Zgadzam się 🙂 Ale do dyskusji nie wchodzę kto lepszy kobieta czy mężczyzna, kto nosi dzisiaj spodnie a kto spódniczkę. Opieram swoje zdanie na Biblii i nie chcę z nikim kłótni 🙂

  4. assim wyobrażasz sobie,że Pan Jezus Chrystus mówi coś takiego do swoich dzieci?
   Żeby trzymać krótko kobiety?
   Czy Ty jesteś naśladowcą naszego Zbawiciela?

 13. Piekielna komedia – Rzężenia Smolenia (1988) https://youtu.be/RPb-zw56C9Y.

 14. Piotrze, nie zapominaj o początkujących czytelnikach płci obojga. Ps. Mniej dogmatycznych, miałkich sporów, a więcej szczerych, ewangelicznych czynów.

 15. Smoleńsk, trailer filmu, przedstawia sprawę dość jasno, iż był to zamach.

  https://www.youtube.com/watch?v=BpY8H7JDdb0

  I powiem wam szczerze, to był zamach, są dowody, nagrania wideo jak chodzą ludzie z karabinami i strzelają do niedobitków.
  Prawda w końcu wyjdzie na jaw, pytanie tylko jakie będą tego konsekwencje.
  Jakie by jednak nie były, lud Boży nie ma się czego obawiać.

 16. A sorry Mati, to jest wada komunikacji przez internet. Buźki nieraz nie załatwią sprawy, no i nie każdy ma dar krystalicznego wyrażania swoich myśli 😉

  Natomiast Assim, zauważyłem, że jak już komentujesz, to walisz z grubej rury. Pamiętam, że o ile z niektórymi twoimi komentarzami mogłem się zgodzić, tak ostatnio jedziesz po bandzie. Trudno momentami określić je jako chrześcijańskie. O ile tak się określasz, może nie, nie wiem. Zresztą jakbyś był postronnym obserwatorem tylko tu zaglądającym to też spoko. W każdym bądź razie ja tez jestem rozgniewany, jak to pisał Paweł, ale nie możemy zgorzknieć.

  1. Do mnie trzeba miec dar odczytywania moich intencji. Nie raz zamieszczę słowotok wyprzedzający dyskusje.

 17. Spróbuj lekko napomknieć o wadach kobiet to zostaniesz zmieszany z błotem ( męska świnia, szowinista, cham, wieprz itd. ). A teraz trochę lukru https://youtu.be/KBZwG6uY7UU.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish