Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Papież Franciszek wydaje 'adhortację apostolską’, by kościół rzymski zaakceptował zdeklarowanych homoseksualistów”

Geoffrey Grider

 

Papież Franciszek zabrał się za drzwi kościoła katolickiego, uchylając je w piątek nieco szerzej i wzywając kościół do większej tolerancji w praktyce, nie zmieniając jednocześnie żadnych oficjalnych doktryn.

 

Dlatego wydał ich Bóg haniebnym namiętnościom, gdyż nawet ich kobiety zamieniły naturalne współżycie na przeciwne naturze. Także mężczyźni, opuściwszy naturalne współżycie z kobietą, zapałali w swej pożądliwości jedni ku drugim, mężczyzna z mężczyzną, popełniając haniebne czyny i ponosząc na sobie samych należną za swój błąd zapłatę.” (List do Rzymian 1:26-27, UBG)

 

NOTA REDAKTORA: Kościół rzymski chełpi się tym, iż nigdy się nie zmienia i w pewnym stopniu zgadzamy się z tym stwierdzeniem. Jest on w błędzie od chwili, kiedy został założony przez Konstantyna w 325 r. n. e. i to nigdy nie uległo zmianie. W sensie praktycznym rzymska nierządnica zmienia się natomiast w sposób gwałtowny, jako że papież Franciszek stale i mocno daje znać katolikom, iż w „nowym” kościele „czynni i aktywni” przedstawiciele ruchu LGBT zostaną przywitani z otwartymi ramionami. Oficjalne stanowisko Watykanu głosi, że „nie jest to zmiana doktryny kościelnej”, lecz absolutnie tak jest. Kościół Jednego Świata tworzy się w szybkim tempie.

 

Papież Franciszek nakłaniał księży na całym świecie, by byli bardziej akceptacyjni w stosunku do gejów i lesbijek, rozwiedzionych katolików i innych ludzi żyjących w, jak to określa kościół, „szczególnych sytuacjach”.

 

„Duszpasterz nie może uważać, że wystarczy stosować prawa moralne (…) jak gdyby były one kamieniami, które można ciskać w życie ludzi” – pisze Franciszek w ogólnikowym dokumencie zarysowującym jego stanowisko w kwestiach rodzinnych. Zaleca on więcej zdrowego rozsądku, a mniej bezrefleksyjnego przestrzegania zasad.

 

„Myśląc, że wszystko jest czarno-białe zamykamy czasami drogę łaski i wzrostu” – pisze papież i podkreśla, że „niesprawiedliwa dyskryminacja” gejów i lesbijek jest nie do przyjęcia i pomniejsza pojęcie „życia w grzechu”. Biskup Rzymu sugeruje także, iż księża powinni wedle własnego uznania udzielać komunii rozwiedzionym katolikom.

 

Wiele treści dokumentu podobać się będzie zarówno liberalistom, jak i konserwatystom, aczkolwiek mogą one nie w pełni zadowolić którąkolwiek z tych grup w kościele.

 

„Rozumiem tych, którzy preferują bardziej rygorystyczną opiekę duszpasterską, niepozostawiającą miejsca na zamieszanie. Szczerze jednak wierzę, że Jezus chce kościoła, który zwraca baczną uwagę na dobroć, którą Ducha Święty zasiewa pośród ludzkiej słabości” – napisał.

 

Stwierdzenia te padają w wielce oczekiwanym dokumencie zatytułowanym „O miłości w rodzinie”, czy też „Amoris Laetitia” po łacinie. Licząca ponad 260 stron adhortacja ukazuje się po tym, jak Franciszek dwukrotnie zebrał biskupów katolickich celem omówienia tychże kwestii w ramach konferencji znanych jako synody. Pierwszy odbył się w październiku 2014 r., a drugi rok później. Od tamtego czasu Franciszek pracował nad tym dokumentem.

 

Jest mało prawdopodobne by dla tych, którzy zwracali uwagę na Franciszka odkąd został papieżem trzy lata temu opinie zawarte w dokumencie były zaskoczeniem. Jest to w końcu papież, który, gdy zapytano go o homoseksualność odpowiedział: „kim ja jestem, aby kogoś osądzać?” Piątkowy dokument nie jest po prostu uwagą poczynioną w wywiadzie. Jest to papier zwany „adhortacją apostolską.”

 

Oznacza to, iż jest to oficjalne oświadczenie ze strony papieża co do tego, jak powinni żyć katolicy. To druga z wydanych przez Franciszka adhortacji odkąd zasiadł na tronie św. Piotra i pierwsza oparta w całości o synody, które osobiście zwołał.

 

Jego celem „jest pomóc rodzinie – a w rzeczywistości wszystkim – doświadczyć Bożej miłości, by wiedzieli, że są mile widzianymi członkami kościoła” – powiedział wielebny James Martin, jezuicki ksiądz i pisarz, który nazwał ów dokument „postępowym”.

 

Jeżeli chodzi o życie religijne rozwiedzionych katolików, Franciszek swoim priorytetem uczynił jego ułatwienie. Papież napisał: „Rozwiedzeni, którzy weszli w nowe związki cywilne powinni być bardziej zintegrowani z Kościołem” oraz , że „nie można już dłużej po prostu stwierdzić, że wszyscy żyjący w 'sytuacji szczególnej’ żyją w stanie grzechu śmiertelnego.”

 

Tłumaczył Jacek. Dziękuję w imię Jezusa.

Zaktualizowane: 10 kwietnia 2016 - 09:11

91 komentarze

Dodaj komentarz
 1. „Rozumiem tych, którzy preferują bardziej rygorystyczną opiekę duszpasterską, niepozostawiającą miejsca na zamieszanie. Szczerze jednak wierzę, że Jezus chce kościoła, który zwraca baczną uwagę na dobroć, którą Ducha Święty zasiewa pośród ludzkiej słabości” – napisał. Jak on śmie w ogóle? On nie ma z Jezusem nic wspólnego! Czy Katolicy nie myślą? Mati….no pewnie ,ze nie myślą, aha, więc na zdrowy rozum w Biblii jest : ”Nie bedziesz wspolzyl z mężczyzną tak jak się to robi z kobietą” Jedno proste zdanie a ten dureń wciska ciemnotę….Oi tego nie widzą…:(

  1. No nie widzą z powodu wielowiekowej indoktrynacji lub nie chcą widzieć 🙁
   My musimy modlić się za nich wszystkich aby Ojciec Niebiański zrzucił im tą zasłonę zasłaniającą im umysł i oczy pociągając ich do Siebie.

   1. „My musimy modlić się za wszystkich”.
    Popieram 🙂 Prośmy Boga, aby uwolnił jak najwięcej ludzi z niewoli grzechu.

 2. Sposób myślenia zdecydowanej większości ludzi: A jakoś to będzie nie zginiemy. Na pewno nie. Żyjąc jak żyjecie pomrzecie i w ogniu nie ugaszonym spłoniecie. Taka gorzka prawda.

 3. Czy tylko mnie irytują osoby nie szczere, które mówią/robią/czynią coś, by przypodobać się ludziom, a nie to co słuszne?

 4. Jeżeli teraz nie mamy takich samych dni jakie były za dni Noego to nawet nie chcę myśleć co nas czeka gorszego w przyszłości.

 5. Ja mam już dość tego miejsca gdzie mieszkam. Mieszkam z rodzicami a oni są katolikami i za każdym razem gdy wracam do tego domu czuje te negatywną energię pełno figurek królowej niebios obrazki różaniec aby mój pokój jest wolny od tego. Ale ja już nie mogę znieść tej atmosfery, to co tu panuje w powietrzu. Czy to normalne że poza domem czuje się dobrze a gdy wracam to mi żyć się odechciewa? czuć te katolicką atmosferę i żygać mi się chcę tym.

  1. Matiks348. Bóg dotyka teraz Ciebie, uczy i prowadzi. Módl się o pomoc dla rodziców, o prowadzenie dla nich i ukazanie im prawdy. PAN zaczął od Ciebie. Ufaj i wierz, bądź posłuszny Duchowi Świętemu, a świat dookoła Ciebie też będzie się powoli zmieniał. Zaufaj Panu, a zobaczysz cuda ! 🙂

 6. Fałszywy prorok. Oczywista oczywistość. Chyba tylko naiwniacy tego nie widzą.

  1. Nazwał bym to inaczej 🙁 Raczej zaślepieni

   Hbr 13:3
   3. Pamiętajcie o uwięzionych, jakbyście byli sami uwięzieni, i o tych, co cierpią, bo i sami jesteście w ciele.

 7. Przychodzi taki czas w życiu człowieka, kiedy opuszcza on dom rodzinny.
  Matiks, to może ten czas?

  1. Czy to ten czas to nie mam pojęcia 😐 Pytanie gdzie miałbym mieszkać i co znaczy to „Przychodzi taki czas w życiu człowieka, kiedy opuszcza on dom rodzinny”.

   1. Przez agencję do pracy za granice. To ciekawy etap w życiu, a przy okazji można oszczędzić coś i poznać coś nowego

   2. Wyprowadz się z domu bo trochę nietaktu w tym co piszesz. Masz dość Ale ciągle wracasz….I pewnie ta katolicka atmosfera gotuje Ci obiady, które uwielbiasz 🙂

    1. Nie zazdroszczę, Matiks. Moi rodzice, choć niewierzący biblijnie, to widzą obłudę KRK, w kościele nie byli z 20 lat i nie gorszą się, gdy słyszą ode mnie, że katolicyzm to tajemniczy Babilon i jest z diabła. Mama jakieś 10 min temu zapytała mnie nawet, czy wg mojej wiedzy różaniec też jest szatański, na które z przyjemnością odpowiedziałem 🙂 Nadal trudno razem żyć, ale przynajmniej moi rodzice nie bronią katolicyzmu. Indoktrynacja watykańska w przypadku mojej rodziny nie wypaliła. Alleluja!

     1. „Nadal trudno razem żyć, ale przynajmniej moi rodzice nie bronią katolicyzmu. Indoktrynacja watykańska w przypadku mojej rodziny nie wypaliła. Alleluja!”

      Alleluja!
      Jacku w przypadku moich rodziców również nie wypaliła dzięki czemu również i w moim 🙂
      Chwała Bogu!

      Czego nie mogę powiedzieć o siostrze mojego taty , notabene mojej „matce chrzestnej” 🙁

 8. Słowo Boze mowi jasno na temat homoseksualizmu, i jak można to łamać.Czyż nie jest piekne złaczenie sie mezczyzny i kobiety na na Jego chwałe? To cud miłosci dajacej zycie. Prawdziwa miłosc zaczyna sie w duszy i w sercu a złaczenie fizyczne obojga plci jest slubem przed obliczem Boga. Wszystko inne pochodzi od zlego i bedzie potepione i nie ma mowy o kompromisie. Jesli ludzie wyksztalceni pokroju Franciszka dopuszczaja co innego to wiadomo po której stronie stoja i nie zal mi ich bo nie wierze ze nie wiedza co robia. to wszystko uklada sie w jedna calosc szatanskiego planu ale ofiara Jezusa dawno zwyciezyla nad tym plugawstwem.Kto ma Jezusa w sercu kocha prawdziwie wiernie i bezinteresownie, zgodnie z prawem Bozym.

 9. http://m.onet.pl/wiadomosci/religia,q1qf3d – najnowszy fałszywy cud w KRK, czyli na legnickim opłatku pojawiły się „czerwone przebarwienia”:

  „Zakład Medycyny Sądowej orzekł w ekspertyzie, że „Całość obrazu (…) jest najbardziej podobna do mięśnia sercowego” (…) ze zmianami, które „często towarzyszą agonii”. Natomiast badania genetyczne wskazują na ludzkie pochodzenie tkanki. O całej sprawie została poinformowana Stolica Apostolska.”

  Duch antychrysta manifestuje się z całą mocą fałszywych znaków i cudów…

  1. Zwiedzeni przez diaboliczne siły się cieszą, a my znający Bożą prawdę się smucimy. Boże spraw by przejrzeli na oczy.

 10. Kochani, czytaliście o tym „cudzie eucharystycznym”?

  http://www.pch24.pl/biskup-legnicki-potwierdzil-fakt-cudu-eucharystycznego–komunia-swieta-podobna-do-miesnia-sercowego,42500,i.html

  „Biskup legnicki potwierdził fakt Cudu Eucharystycznego! Komunia Święta „podobna do mięśnia sercowego””

  1. „Cud eucharystyczny” tak jak cud z Lanciano i masa innych na całym świecie. Ma „udowodnić” najprawdziwszą prawdziwość przemiany – opłatek to ciało i krew „Jezusa”. To „dowód” dla tych, którzy mogliby wątpić w doktryny kk.

   1. Mam oczywiście świadomość, że czytelnicy bloga doskonale wiedzą, że to fałsz…żeby nie było… 🙂

  2. Magdula też czujna 😉

   A w komentarzach do tego doniesienia konkretny sajgon. KRK rozerwany na strzępy, a parafianie wierzący w ten cud wyszydzeni. Jakże ironiczne. Wydaje im się, że zjawiska nadprzyrodzone to zawsze fikcja. Nie wierzą, że nadal praktykuje się czarnoksięstwo. Mina by im zrzedła, gdyby tylko wiedzieli, jaka jest prawda.

 11. Witam, wydaje mi się ,że wrzucanie osób rozwiedzionych i „homosiów” do jednego worka jest delikatnie mówiąc nadużyciem…czasami rozwód jest jedynym wyjściem.czytałem bardzo dobry tekst na tym blogu o rozwodach poparty ST Oczywiście rozwód sam w sobie nie jest niczym dobrym, ale zdarzają się takie sytuacje ,że jest to najlepsze rozwiązanie…Można dawać szanse i wybaczać drugiej stronie ale wszystko ma swoje granice.
  Natomiast promowanie homoseksualizmu jest czymś złym i nie ma wyjątków ,o czym również wspomina ST.Mieszanie tych dwóch spraw przez Papieża , KRK ,media jest celowym zabiegiem aby „złagodzić” stosunek ludzi do homosiów.

  I teraz nie na temat.Zadawałem już te pytania ,ale niestety nie uzyskałem odpowiedzi.
  Co się dzieje z nami po śmierci? nie ma czyśćca ,no więc „gdzie jesteśmy” ?
  Chrzest nowo narodzonego – kto go może udzielić?
  z góry dziękuję za odpowiedzi.

  1. Normalni duchowo ludzie śpią, czekając na Dzień Sądu Bożego. Tkwią w stanie nieświadomości.

   1. Julek 🙂 mój wpis powyżej był dla ciebie 🙂 Może znajdziesz odpowiedź na jedno z twoich pytań.

  2. Poczytaj sobie księgę Henocha, tam jest to opisane. Tak, wiem że apokryf, ale Juda w swoim liście się na nią powołuje. Jak dla mnie ta księga jest prawdziwa.

  1. Inauguracja odbyła się w lipcu 2014. Kurcze… wnieśli nawet „arkę przymierza”. Biorąc pod uwagę to, co dzieje się na Bliskim Wschodzie… – bardzo to wszystko ciekawe i zastanawiające…

 12. Kościół Rzymsko-katolicki nie został nigdy założony przez cesarza Konstantyna! Jest to wierutne kłamstwo wymyślone przez żydów. Cesarz po prostu uznał chrześcijaństwo na religię państwową, bowiem ono juz było głęboko zakorzenione w świadomości ludnosci cesarstwa rzymskiego. Łaski nie robił, to raczej chrześcijaństwo jemu zrobiło łaskę. Podobnie jak nigdy nie „wybierał” ewangelii i nie tworzył kanonu Pisma Świętego. Twórcą, a raczej propagatorem i zwolennikiem pewnych pism zaliczonych później do kanonu był Atanazy z Aleksandrii! Cesarz Konstanty tak znał się na chrześcijaństwie jak twórcy tego portalu, którzy uznają się za „nieomylnych” interpretatorów Biblii. Protoplaści i następcy Adama Michnika dzisiaj triumfują, czytając takie herezje. Gdyby Franciszek oficjalnie i ex catedra uznał tzw. zboków za członków KK i dopuścił ich do Komunii św. to wówczas można dopiero mówić odstępstwie od wiary i ogłosić herezję Głowy Kościoła. Przyznać należy, iż żyjemy w czasach ostatecznych, a to oznacza rozmydlanie wiary od II Soboru Watykańskiego. Krytykując słusznie niektóre poczynania Papieża czy biskupów, należy najpierw zrobić wewnętrzny rachunek sumienia i zobaczyć swoją wiarę, a także wiarę swojej wspólnoty (chyba protestanckiej). Dlaczego tak bardzo szatan każe wszystkim krytykować i zwalczać KK? Bo on reprezentuje Boga Prawdziwego i Żywego! Szatan poprzez takie osoby jak te na portalu, nie kazałby im tego robić, gdyby KK był rzeczywiście jego Synagogą! Dlaczego nie każe zwalczać judaizmu, islamu, buddyzmu czy nawet protestantyzmu? Bo wie, że żydzi się całkowicie pogubili nie uznając Chrystusa za Mesjasza i Boga. Żydzi stworzyli swój własny judaizm zwany rabinicznym, który zerwał z judaizmem biblijnym ST (brak świątyń, brak kapłanów, brak ofiar). Protestanci w swojej nienawiści do KK (a bardziej do Papieża) przejęli nawet część zwyczajów żydowskich. Twórcy protestantyzmu (Kalwin i Luter) to byli zwykli mordercy! Dlaczego o tym nie piszecie? Bóg się mocno zdenerwował na rozbijanie jedności chrześcijan i pomieszał protestantom głowy, że ci mając tą sama Biblię podzielili się na wiele odłamów (jest ich aż ponad 25 tysięcy!). A tutaj Admin twierdzi, że Biblia dla niego jest jasna i jednoznaczna! KK słusznie zaliczył do Prawdy Objawionej także Tradycję! Najpierw było słowo, a nie pismo. Ponadto są zwyczaje jako następstwo tej Prawdy! Są także liczne Objawienia i cuda przez które przemawia Bóg, wiedząc, jak bardzo są ułomni ludzie! Protestanci aby się nie ośmieszać w w zasadności krytyki KK, nawet o tym nie wspominają, a jeśli już, to twierdzą, że cuda czyni szatan przedstawiając się za Maryję czy Jezusa. Karkołomne tłumaczenie. KK wie doskonale, że są cuda sprokurowane przez demonów, ale one nie są trudne do zidentyfikowania i zweryfikowania (szatan jest jednak ograniczony w swoich tzw. cudach).

  1. A zbrodnie Krk wobec chcących być wiernymi Bogu biblijnemu to piernik? Diabeł i jego kohorty demoniczno/ludzkie atakują osoby które są wrogami stworzonych przez niego religii. Z Jezusem do nieba czy z papieżem do piekła?

  2. Po pierwsze, tego bloga nie prowadzi protestant. po drugie, biorą pod uwagę że KRK ma w nazwie „rzymski” jestem skłonny uwierzyć, że to jednak Cesarz Konstantyn go założył. Po trzecie, nikt się nie uznaje tutaj za nieomylnego. Po czwarte podstawy w Biblii są jasne i proste i kłócą się z KRK, więc śmiem wątpić by reprezentowali Boga. Po piąte, judaizm, islam, czy buddyzm to zupełnie inne religie, oni przynajmniej nie kłamią że wielbią tego samego Boga co my. Ciężko zatem obalić twierdzenia kogoś, kto ma zupełnie inną wiarę. Jak chcesz dyskutować z Islamistą o chrześcijaństwie? No i przede wszystkim na tym blogu niejednokrotnie pojawiały się teksty o Islamie. Co do protestantów zaś (którym ja też nie jestem) to KRK nie ma się co nawet porównywać. Po szóste, co Ty tu z żydami wyjeżdżasz? Co ma piernik do wiatraka? Po siódme piszesz że Kalwin i Luter to mordercy…A Inkwizycja to może była jakąś organizacją charytatywną? Po ósme, gdybyś znał Biblie, wiedziałbyś że Jezus zganił Faryzeuszy za ustalanie swoich własnych tradycji, i przyczepianie się do innych że ich nie przestrzegają. Tak bardzo Jezus się przejmuje Twoją tradycją. Wszystko jest w Biblii. Po dziewiąte, co do kultu Marii, polecam przeczytać proroctwa Izajasza i Jeremiasza, gdzie dosyć jasno wypowiadają się o tzw. kulcie królowej niebios. No i po dziesiąte w końcu, Polecam najpierw się pomodlić, a potem zapoznać się z Biblią.

  3. Witoldo – to dla Ciebie -https://www.youtube.com/watch?v=35ecG_6LL-Y&list=PLhlYArlivbDgZiR8HaOIP4M0kaRIKbFIr

   piszesz: „szatan jest jednak ograniczony w swoich tzw. cudach ” i oczywiście masz rację. On jest ograniczony w „cudach”, ale ludzie w swoich kłamstwach już nie – mogą wymyślać i „udowodnić” wszystko, czym chcą zwieść innych.

  4. Czytam Witoldo twój komentarz i nie dowierzam jak można wypisywać takie wierutne kłamstwa.Jakoby to Krk miało cokolwiek wspólnego z Bogiem.
   Chcesz należeć do instytucji,która ma na rękach krew świętych – twoja sprawa,ale oszczędź nam swoich wywodów twierdzących,że, krk jest prześladowany.Bo to jest żałosne i trzeba być naprawdę ślepym,żeby nie widzieć zła,którego dopuszczają się ludzie powołują się na Boga.

   1. Witoldo pisze niczym ofiara tzw. „syndromu sztokholmskiego” broniąc najbardziej fałszywej z religii- katolicyzmu. Trudno to pojąć otrzymawszy poznanie prawdy.

    Papież i jego KRK od wieków był najgorszym wrogiem biblijnie wierzących. Papież zawsze żądał boskiego kultu i krwi tych, którzy nie godząc się na to w Duchu Świętym i za cenę życia demaskowali jego szatańską religię.

    A Witoldo to zignorował. Mi nie żal takich ślepców, bo mimo konfrontacji z niewygodnymi dla nich faktami uparcie trwają w swoim błędzie. Tacy zwiedzeni dają prowadzić się innym ślepym a wiemy, gdzie wylądują.

    1. To też specjalnie katolikom oczu nie otwiera –
     http://biznes.newsweek.pl/jak-zarabia-kosciol-i-jaki-jest-jego-majatek-,artykuly,383709,1.html

     Wiele firm może tylko pomarzyć o takich dochodach.

     1. 30 kwietnia papież odprawi w Watykanie mszę dla masonów (Rotary) – http://breviarium.blogspot.com/2016/03/franciszek-odprawi-dla-masonerii.html

      Ludzie wierzą tym, którzy ich zwodzą i prowadzą prostą drogą do piekła. Wierzą ludzkim słowom, które są kłamliwe i zwodnicze 🙁 odrzucając SŁOWO, które jest PRAWDĄ 🙁

     2. To już ostatni – obiecuję 🙂
      http://natemat.pl/54775,20-lat-milczenia-o-ekscesach-alkoholowych-abp-glodzia-dla-przecietnego-polaka-nie-ma-znaczenia-ze-biskup-to-pijak

      Takich przykładów (chciwości, pedofilii, pijaństwa, hazardu itd.) z pewnością można znaleźć całe mnóstwo.

  5. Protestanci podzielili się na wiele odłamów, ale wspólnie uznają, że do zbawienia potrzeba Jezusa Chrystusa, a nie uczynków (wynikają one z wiary, potwierdzają jej szczerość). Katolicy potrzebują uczynków-sakramentów, a w tych pośredniczy ksiądz, więc potrzebują księdza. Nad księdzem stoi papież, który ustala np. co ksiądz może odpuścić, dopuścić itd. Ustala różne doktryny. Wszystko to jest okraszone tzw. tradycją, która garściami czerpała z babilońskich pogańskich zwyczajów. Bóg brzydzi się pogaństwem, figurami i podobiznami, przed którymi się klęka, nie potrzebuje pokazowych modlitw, oddajemy mu cześć w duchu i prawdzie. Nie oddajemy czci nikomu poza Nim, żadnym Mariom, papieżom ani świętym. Jezus nie czcił nikogo poza Ojcem, a my mamy Go naśladować. Czemuż więc uważasz, że pochodzimy od szatana?

   1. NNrozumiem, byłbym zaskoczony, gdyby Witoldo odniósł się w jakikolwiek sposób do twojego komentarza. Świetnie, bo zwięźle opisałaś problem katolicyzmu. Mógłby chociaż jakoś uzasadnić swoje oskarżenie o nasze rzekome szataństwo.

 13. Z tych co zginęli 10 kwietnia, żal mnie jest tylko załogi. Oni byli nie zaangażowani w te polityczne machlojki i przepychanki.

 14. Chcą po prostu zjednać sobie jak największa rzesze fanów ( dla szatana i dla $$$ ) , a nie zjednać ludzi z Bogiem. Dlatego działają delikatnie lecz stopniowo napierają do przodu z indoktrynacją szatana.
  Ich slogan To – Sodomia i gomoria my i tak was ,,kochamy”

  1. „Jestem nieomylnym wikariuszem Chrystusa domagającym się boskiej czci, ale kimże ja jestem, by osądzać kochających inaczej? W tym przypadku schowam godności papieskie do kieszeni, bo agenda gejowska sama się wszak nie zrealizuje.”

  1. Czyżby to „pożyteczni idioci”, którymi KRK może się posłużyć celem uciszenia naśladowców PANA Jezusa wierzących biblijnie?

  2. W imię źle pojmowanej miłości Boga i ziemi ojczystej chcą zabijać ludzi…Lucyferianie iluminaccy zacierają ręce z radości… Boże otwórz im oczy.

  3. Wespół w zespół będą mordować autentycznych wyznawców Chrystusa…

   1. Naszymi oprawcami miast mahometan będą raczej rodzimi babilończcy tacy jak „rycerze ortalionu”, stadionowi wpierdolnicy, żulia różnego rodzaju oraz polokatolicy. Nasi zwiedzeni bliźni.

 15. Coś net nawala. Też tak macie?

  1. Jeśli chodzi o wchodzenie na tą stronę to czasami wczytuje i nie może wczytać a inne strony działają.

 16. Czego jeszcze tym zaślepionym katolikom potrzeba, by zobaczyli że coś tu jest nie tak.

 17. Czuję swoje gorzkie życie i nawet nie chcę mi się tego wszystkiego. Nic już dla mnie nie znaczenia 🙁 Czuję się sfrustrowany i nic mnie już nie cieszy nawet chęć spotkania z innymi 🙁

  1. Matiks348 🙁 smutno mi, że Tobie jet smutno 🙁 Oj… znowu dołek…Jutro będzie lepiej 🙂

   1. Wydaję mi się że z niektórymi nie powinienem rozmawiać. Czuję się jeszcze gorzej niż przed rozmową.

    1. Magdalena nie smutaj z tego powodu.

  2. Matiks zauważyłam, że często masz ponury nastrój i znam przyczynę-nie do końca chyba ufasz Chrystusowi. Świetnie cię rozumiem bo też to przechodziłam 🙂 Wiele osób, w tym również ja, czujemy się osamotnieni-to normalne 🙂 Wydaje mi się, że za mało czasu poświęcasz Słowu Bożemu. Jest dobra strona tiqva.pl na której jest sporo materiałów-teksty,wykłady, studia. Zapoznaj się z nią,wysłuchaj kilku nagrań, poczujesz się lepiej, pewniej 🙂 Polecam również kuzbawieniu.pl

   1. April Rozumiem. I nie chcę nikogo przekonywać czy czytam Biblie a ni mi nie zależy na tym czy ktoś w to wierzy że czytam ją.

    1. Nie zrozumiałeś moich intencji 😉 chciałam pomóc bo widzę, że się męczysz..

     1. Zrozumiałem! chodziło Tobie o to że za mało czasu poświęcam na słowo Boże i podałaś mi strony pomocne. Od siebie dodałem bo mam wrażenie jakbyście uważali że nie czytam Biblii tylko mówię że czytam jakbym kłamał.

 18. dzisiaj oglądałem właśnie „w poszukiwaniu Boga z Morganem Freemanem” rozmawiał z żydami, chrześcijanami kilku obrządków, muslimami i buddystami- śmierdzi ekumenią światową. Oczywiście apokalipsa i numer bestii odnosiły się u chrześcijan do Rzymu i cesarza Nerona. Ciekawostka, która mi się pzypomnieli- plac św Piotra i obelisk egipski na środku stoją w miejscu kaźni chrześcijan i wyżej wymienionego Piotra- potęga ofiary z krwi…
  coraz więcej tego typu programów jest w discovery i national geogr.
  Odcinek o apokalipsie, w którym owa miała być wspólnym mianownikiem wszystkich wyznań: konkluzje końcowe:
  „apokalipsa- znaczy zdjęcie zasłony, to stan umysłu i ducha, a nie jakiś odległy dzień sądu…” jakie macie na temat jegomościa i jego ostatniej twórczości zdanie?
  w przyszłą Niedzielę odc. pt. Kim jest Bóg…

  1. Akurat ukazał się o tym programie dość ciekawy tekst na blogu Now The End Begins. Skoro o tym wspomniałeś, to może i przetłumaczę go.

   1. Swoją drogą ten blog jest podejrzany, bo m.in. promują Trumpa jako osobnika nienależącego do elity, ale sekcję newsów i artykuły o KRK mają dobre, ech…

 19. Spośród fałszywych religii katolicyzm wzbudza moją najsilniejszą nienawiść. Inne przynajmniej otwarcie przeczą Biblii i ignorują Jezusa Chrystusa, a perfidnie wykorzystuje Jego postać tak, by nieświadomi zwiedzenia razem z pedofilami w sutannach i iluminackim papieżem spłonęli podczas drugiej śmierci.

  Niech będzie przeklęty katolicyzm i ci, którzy świadomie zwodzą miliony „w imieniu Jezusa”. „Jezusa” w opłatku i „matki boskiej”. Poprzysiągłem sobie wykorzystać moje dary od Boga, by obnażać fałsz katolicyzmu szerząc prawdę i nie odpuszczę. Na pochybel jezuitom!

  1. Niech tak się stanie w imię Boże! Przyjdź Panie Jezu!

  2. Wielki dzięki Jacku. Dodałeś mi mocy w tym ciężkim duchowo dniu dla mnie . Musimy być mocni nie cofać się ani na krok w naszej wierze i przekonaniach Niech ci Bóg błogosławi.
   A detmold Tobie też wielkie dzięki i błogosławieństwo niezłomny demaskatorze kłamstw szatana.

   1. Szczęść Boże bracie, bardzo się cieszę z tego powodu, naprawdę! Łaska PANA naszego Jezusa Chrystusa niech będzie z duchem twoim!

   2. Dziękuję w imieniu Jezusa Chrystusa. Bywajcie zdrowi.

    1. Właśnie. Zdrowia i wytrwałości nam trzeba, a nade wszystko większej i silniejszej wiary i miłości Chrystusowej.

  1. Na obecnym etapie nie można tego wykluczyć – według mojej najlepszej, aczkolwiek zdecydowanie ograniczonej wiedzy. Wiadomo, że wedle jednej interpretacji każdy papież był z ducha antychrysta – pytanie tylko, czy Jorge Bergoglio jest biblijnym synem zatracenia. Powiem Ci Rafaello, że kiedy patrze na jego zdjęcia i oglądam filmiki, mam takie dziwne odczucie, że to człowiek groźniejszy, niż nawet wielu uświadomionych przypuszcza, ale jak mówię to odczucie subiektywne. Ja nie byłbym zaskoczony, gdyby tak było. Wierzę, że kimkolwiek antychryst by nie był, chodzi już po ziemi. Za daleko to wszystko zaszło. Myślę, że zdaniem większości tutaj komentujących na przysłowiowej biblijnej osi czasu znajdujemy się w punkcie tuż przed objawieniem się szatana wcielonego.

 20. „Todd White oraz Ojciec Edward Benioff, Dyrektor Ewangelizacji dla Archidiecezji w Los Angeles, modlą się o Chrześcijańskie zjednoczenie, i wypełnienie Jana 17. #AzusaNow #HRock #makeusone”

  https://www.youtube.com/watch?v=qbNdh9ELX1Q&app=desktop

  (Od 0:23)Todd White: „Wierzę, że Kościół Katolicki, i Kościół Chrześcijański się zjednoczą, właśnie teraz.”

  Profil na Twitterze katolickiego kapłana Edwarda Benioffa:

  https://twitter.com/radiatela

  Wypowiada się tam też Arcybiskup Gomez, wspierający akcję modlitwy o jedność, Azusa Now.

  Tak zwana akcja „Azusa now”/”Azusa teraz” jest nawiązaniem do „Azusa kiedyś”, to znaczy wydarzenia z przeszłości uważanego za duchowe przebudzenie:
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Przebudzenie_przy_Azusa_Street

  Akcja Azusa Now jest to oczekiwanie na wielkie duchowe przebudzenie, i wielkie(ekumeniczne) zjednoczenie.

  http://www.thecall.com/azusa

  Wspólnie z katolickimi Kapłanami, Arcybiskupami, o Azusa Now modlą się i wspierają między innymi takie osoby jak Todd White, Heidi Baker, Bill Johnson, które zyskują coraz większą sympatie, popularność w Polsce, w tym wśród Kościołów Ulicznych, których organizatorzy również liczą na wielkie przebudzenie, i zjednoczenie.

  Artykuł Geoffreya Gridera na temat „Azusa Now”:

  http://www.nowtheendbegins.com/charismatic-azusa-now-revival-featured-christian-psychics-and-roman-catholic-church-sponsorship/

   1. „Artykuł Geoffreya Gridera na temat „Azusa Now”:

    http://www.nowtheendbegins.com/charismatic-azusa-now-revival-featured-christian-psychics-and-roman-catholic-church-sponsorship/” –

    nieźle, sam poczułem dziś potrzebę przetłumaczenia właśnie tego tekstu. Już wysłałem tekst do Piotra. Dziś lub jutro ten i jeszcze jeden powiązany tekst o Azusa Now w formie jednego artykułu będzie na blogu.

    1. „nieźle, sam poczułem dziś potrzebę przetłumaczenia właśnie tego tekstu. Już wysłałem tekst do Piotra.”

     No nieźle. Tym bardziej, że ja sam miałem wrażenie przed wysłaniem linka z tym artykułem, że pewnie się na to natknąłeś/natkniesz, jak nie przez mój komentarz to inaczej, i że pewnie przetłumaczysz to, bo to gorący temat.

     1. Może powinienem był napisać, że to Duch Święty zwrócił na tę kwestię uwagę. Z tym, że dopiero zaczynam uczyć się wsłuchiwać w Jego głos.

 21. http://m.onet.pl/wiadomosci/wroclaw,69bre4 – ciąg dalszy afery z opłatkiem, który rzekomo zawierał ludzkie DNA… Coś strasznego w komentarzach. Fałszywe cuda jeszcze silniej dzielą społeczeństwo. Mamy zasadniczo 3 obozy: bezrefleksyjnie wierzących i totalnie zindoktrynowanych parafian, szyderców drwiących z PANA Jezusa, wiary i Biblii oraz ludzi niezainteresowanych, zobojętniałych. Zaiste, my biblijnie wierzący stanowimy piątą kolumnę i jesteśmy kompletnie niezrozumiani będąc między młotem, a kowadłem.

  1. Będziemy kozłem ofiarnym na którego zwalą winę za chaos na świecie…

   1. To o nas PAN mówił, że będą nas wydawać i nienawidzić. Właśnie o nas, pokoleniu czasów końca. Może i jesteśmy słabi i zdarza się, że zmagamy się z grzechem, jakimś zboczeniem, ale pragniemy naśladować Jezusa Chrystusa i głosić Jego Słowo. I za to zwalą winę na nas.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish